Корпоративний чат-бот для компанії

Корпоративний чат-бот

Автоматизація бізнес-процесів компанії

Створення корпоративних чат-ботів під ключ. Розробка індивідуальних рішень.

Корпоративні чат-боти - рішення для оптимізації та автоматизації корпоративних бізнес-процесів, налагодження зв`язку між відділами компанії, підвищення внутрішньої лояльності через співробітників організації.
Viber
FB Messenger
Instagram
Whatsapp
Чат для сайту
Інше
Переваги та можливості корпоративного чат-боту від Gerabot
Операційний маркетинг, внутрішня лояльність

Корпоративний чат-бот виступає посередником між компанією та працівниками. Такий бот виконує роль HR People Partner: відслідковує рівень задоволеності та лояльності, підтримує мотивацію, вирішує типові рутинні питання, проводить опитування та інформує персонал. 

Чат-бот може збирати оновлення щодо проєктів для дайджесту та розсилати їх працівникам. Такий метод комунікації дозволяє кожному співробітнику бути обізнаним у внутрішніх справах компанії, а також виступає каталізатором покращення умов для комунікації працівників. Корпоративні розсилання через чат-бот не потребують додаткових ресурсів працівника, оскільки ознайомитись з інформацією від може у вільний час. 

Адаптивність та багатофункціональність чат-бота дозволяють працівнику миттєво отримувати допомогу у більшості типових питань: оформлення чи подання звітів та документів, консультації, відслідковування особистих цілей та рекомендації щодо покращення навичок, нагадування про важливі зустрічі та події, запити на отримання додаткової інформації тощо. Своєчасне вирішення запиту працівників впливає на їхню лояльність та заохочує залишатись у компанії на довгий термін. 

Спрощений документообіг

Інтеграція чат-бота з CRM-системами та бухгалтерськими програмами заощаджує час персоналу. Працівник уникає необхідності власноруч оформлювати документи, шукати відповідні канали для їх передачі тощо. Отримуючи запит від працівника, бот миттєво знаходить вказану форму, задає необхідні запитання, заповнює документ та самостійно надсилає файл у вказану базу. 

Такий бот дозволяє працівникам уникати помилок під час заповнення документів та систематизує внутрішні бази. 

Бот підтримує внутрішню безпеку даних компанії завдяки можливості обмеження та контролю запитів працівників щодо отримання певних документів. Сегментація співробітників дозволяє завчасно вказати чат-боту доступні та приховані файли для кожного авторизованого у боті працівника. 

Підвищення комунікації всередині компанії

Чат-бот значно пришвидшує процес пошуку контакту. Під час знайомства бот збирає у користувача всю необхідну інформацію: ПІБ, контакт в месенджері, email адресу, відділ і посаду працівника та інші дані, перелік яких компанія обирає індивідуально. Пошук користувача може здійснюватись за будь-яким критерієм. Наприклад, працівнику необхідно звернутись до відділу логістики. Він обирає відповідну категорію та отримує перелік фахівців з коротким описом завдань, за які відповідальна конкретна особа. 

Бот дозволяє створювати зустрічі: працівнику достатньо запланувати зустріч, вказати додаткові деталі та додати обраних працівників. Чат-бот сповістить їх, забронює час у переговорній кімнаті та створить відповідне нагадування у Google календар усіх учасників. 

86% співробітників та керівників вважають, що основною причиною невдач у робочих завданнях є неякісно організований процес комунікації всередині компанії. Чат-бот є комплексним рішенням для підвищення рівня комунікації не тільки між працівниками, а й з керівництвом. Користувач може запросити у боті зустріч з керівником, обрати та забронювати час, завчасно вказати подробиці щодо наради. Після затвердження дати керівником, співробітник отримує нагадування про заплановану зустріч. 

Адаптація співробітників

Чат-бот взаємодіє з працівником у месенджері, забезпечуючи йому супровід під час процесу ознайомлення з правилами, цінностями та політикою компанії. Під час онбордингу бот ознайомлює з базовими даними: вже на першому етапі працівник володіє інформацією щодо поставлених задач для початку роботи та цілей. Бот забезпечує легку та швидку адаптацію, оскільки володіє відповідями на всі типові запитання та самостійно здійснює знайомство колективу з новим працівником. 

Крім того, бот вирішує і побутові питання нового працівника: пошук та запит доступу до корпоративної парковки, місця для обіду, оформлення перепустки, розміщення кабінетів тощо. Це дозволить новачку не відривати колектив від роботи, а також уникнути незручних запитань, підвищуючи його лояльність до компанії.

Працюючи за прописаними алгоритмами, бот підтримує робітника, за необхідністю навчає, відстежує успіхи та формує фінальний звіт для керівництва компанії. Після завершення етапу випробувального періоду, бот проводить опитування працівника для визначення рівня задоволеності, мотивації та лояльності. 

Етапи розробки чат-бота
Заповніть бриф, ми сконтактуємо з Вами та обговоримо усі деталі проєкту
Кейси
Компанія Gerabot пропонує різні рішення для різних напрямків бізнесу з розробки чат-ботів для бізнесу. Чат-бот для компанії може бути створений, використовуючи доступний функціонал конструктора-чатів ботів, якщо він задовольняє технічним потребам проекту або ж розроблений індивідуально з урахуванням усіх унікальних потреб чат-бота організації. Потреби проекту виявляються на етапі аналізу проекту, бізнес-процесів компанії, ключових цілей та завдань, які повинен покрити створюваний чат-бота, проектування та реалізації блок-схеми чат-бота. Підсумком аналізу ставати рішення щодо найбільш ефективного способу розробки чат-бота. Також аналізується потреба в можливостях системи управління даними, одержуваними через чат-бот і необхідними синхронізаціями із зовнішніми системами.
Клієнти
Відгуки наших клієнтів
Тарифи на інші продукти
Конструктор чат-ботів
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • омніканальність, агрегатор мессенджерів
 • швидке налаштування чат-бота
 • сегментація аудиторії
 • api для розробників
 • необмежена кількість чат-ботів
 • вбудована crm-система
 • масові розсилки
Чат для сайту
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • необмежена кількість операторів
 • візуальне налаштування віджета
 • підключення чат-бота до віджету
 • проста інтеграция на сайт
 • інструменти аналітики
 • шаблони відповідей оператора
 • спілкування через мессенджер
Чому ми?
>150
Виконаних проєктів
>10
Років на ринку
>20
Партнерів
>2,000
Користувачів GERABOT
>10
Готових шаблонів
>20
Досвідчених фахівців
Блог
Анонімний чат Telegram
Комунікація в інтернеті стала невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. Вона допомагає нам спілкуватися з друзями та близькими, ділитися інтересами та думками, а також знаходити нових друзів та партнерів.
Боти адміністратори для групи
Боти для розмов у Telegram стали популярним інструментом для автоматизації спілкування та спрощення роботи в групових чатах. Боти можуть виконувати різні завдання, починаючи від автоматичного надсилання повідомлень і закінчуючи інтеграцією із зовнішніми сервісами.
Чат-бот з особистим кабінетом користувача
Одним з ключових факторів просування практично будь-якого бізнесу, є взаємодія з клієнтами. Взаємодія відбувається на різних етапах та у різних бізнес-процесах, але ключовими етапами взаємодії з клієнтом є маркетинг та сервіс.
Часті питання при створенні чат-бота:
Яка вартість створення корпоративного чат-бота?
Є декілька варіантів розробки корпоративного чат-бота: розробка на конструкторі чат-ботів Gerabot, вартість помісячна підписка (від 18$) + за необхідністю допомога фахівців компанії (14 000 грн). Або розробка індивідуального корпоративного рішення від 1800$.
Для яких цілей потрібен чат-бот для компанії?
Метою розробки корпоративного чат-бота є підвищення лояльності співробітників, спрощення документообігу, оптимізації взаємодії між відділами компанії. Також чат-бот може автоматизувати будь-який процес всередині компанії.
Який термін розробки чат-бота для компанії?
Стандартний термін розробки індивідуального корпоративного чат-бота в середньому займає 2 місяці. Але, все залежить від конкретних цілей та завдань, які повинен вирішувати чат-бот.
Чи можлива інтеграція чат-бота з іншими сервісами?
Чат-боти створені компанією Gerabot, мають своє, внутрішнє API, яке може бути використане для синхронізації даних. Також, у випадку розробки проєктного рішення, API може бути повністю адаптоване під потреби проєкту.
Під які месенджери розробляти корпоративний чат-бот?
Рішення, для яких месенджерів краще створювати чат-бот для компанії, зазвичай, приймається виходячи з того, якими месенджерами користуються співробітники компанії, та який функціонал має підтримувати чат-бот, який буде розроблено.
СТВОРЕННЯ КОРПОРАТИВНОГО ЧАТ-БОТА ДЛЯ МАСШТАБУВАННЯ БІЗНЕСУ

В современном мире, оптимизация и автоматизация процессов в бизнесе - одно из ключевых преимуществ, с помощью який компания может Получить конкурентное преимущество. Чат боты - идеальное решение, которое обеспечивает повышение эффективности внутренних процессов компании.

Корпоративные чат-боты могут выполнять различные функции, например:

 • Взаимодействие между отделами компании
 • Предоставление информации о компании
 • Передача документов между сотрудниками
 • Предоставление актуальной информации о услугах компании
 • Предоставление актуальной информации о ценовой политике компании

Чат-бот для компании, это новый шаг, после внедрение систем взаимодействия с клиентами (CRM) и возможность осуществлять взаимодействие внутри компании, подняв уровень эффективности операционных процессов.

Главным преимуществом чат-ботов, по сравнения, например, с мобильным приложениями, это:

 • Простота использования
 • Скорость передачи данных
 • Стабильная работа при слабом подключении к интернету
 • Взаимодействие сразу с большим количеством пользователей
 • Отсутствие необходимости установки дополнительного ПО

Сегодня, все большее количество крупных компаний, предпочитают строить внутренние взаимодействия именно через роботов помощников. Также, важным факторов использования ботов, является возможность одновременного его использования, как для корпоративных целей, так и для работы с внешними клиентами. При этом, информация хранится в одной базе данных, но предоставляется в зависимости от статуса пользователя.

Развитие чат-ботов, в частности, для корпоративного использования, становится все более популярным. Создав корпоративного чат-бота от Gerabot сейчас, Вы получите реальное конкурентное преимущество для Вашей компании.

Читати далі
Продовжуючи переглядати gerabot.com, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie
Отримувати інформацію
про спеціальні пропозиції