Оптимізація і ефективність процесів онлайн навчання

Розробка чат-бота для онлайн школи, навчання

Розробка, підтримка і супровід проектів
Яку користь отримує бізнес від чат-боту для навчання
Чим ефективний чат-бот для школи, навчання
Оптимізація процесів
ЗАОЩАДЖЕННЯ РЕСУРСІВ
Чат-бот для будь-якого бізнесу - це в першу чергу можливість автоматизувати велику кількість бізнес-процесів, завдяки чому заощадити великі матеріальні ресурси. Чат-бот для дистанційного навчання чи онлайн-школи може бути й адміністратором закладу, і менеджером по роботі з клієнтами та виконувати інші функції, які зазвичай лежать на співробітниках навчального закладу.


Якщо при розробці чат-бота добре продумана блок-схема бота, та в ній передбачені всі ці функції, такий чат-бот стане якісним помічником для навчального закладу, а також зможе підвищити рівень лояльності клієнтів та користувачів бота до ного. Розробка чат-бота для тренінгів, або дистанційного навчання стає дедалі популярнішою, що доводить те, що такий чат-бот максимально ефективно виконує свої функції.
Зростання лояльності компанії завдяку чат-боту
Автоматизація надання контенту
АВТОМАТИЗАЦІЯ
Чат-бот для онлайн навчання - це по-перше, автоматизація процесів компанії. Завдяки чат-боту, адміністратор може створювати різні плани навчання, на які можуть підписуватися користувачі без обмежень у кількості вільних місць у групі, без вибору одного з варіантів розкладу. Весь контент, який входить до навчальної програми абітурієнт отримує в автоматичному режимі, починаючи з моменту реєстрації та оплати курсів.
Зворотній зв`язок зі співробітниками через чат-бот
Зв'язок з абітурієнтами
ЗВОРОТНИЙ ЗВ`ЯЗОК
Клієнтоорієнтованість стає дедалі важливішим фактором не тільки у навчальному процесі, а й у будь-якому бізнесі. Тому, мати можливість підтримувати зворотний зв'язок з користувачами бота онлайн школи - є важливим фактором та конкурентною перевагою на ринку. Чат-бот дозволяє не тільки надавати контент в автоматичному режимі, а і підключатися адміністратору боту до бесіди замість самого бота.
Замовити чат-бот для школи, курсів у Gerabot
Можливості та функціонал чат-боту для школи
Керування особистими даними
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
У чат-ботах, які мають за свою мету надання персоналізованої інформації користувачам бота, необхідна наявність особистого кабінету користувача. Це потрібно для того, щоб користувач міг робити свої налаштування, передивлятися історію своїх дій (замовлення, заявки, оплати тощо). У разі розробки чат-бота для онлайн-навчання, користувач за допомогою кабінету може змінювати налаштування отримання контенту.
Ведення бази користувачів
БАЗА КОРИСТУВАЧІВ
База даних користувачів, клієнтів, лідів є найбільш важливою інформацію для адміністратора чат-бота. Для зручного перегляду, керування та аналітики усіх даних які отримує та передає чат-бот, керування базою користувачів відбувається через систему керування чат-ботом, CRM систему. В системі є можливість пошуку, фільтрації користувачів за необхідними даними та параметрами, наприклад: курс, день навчання, вік, стать тощо.
Календар надання контенту
РОЗСИЛКИ ЗА РОЗКЛАДОМ
Планові та особисті розсилки користувачам бота, у випаду з чат-ботом для надання навчального контенту слугують двом цілям, зокрема: надання контенту за розкладом згідно з навчальним планом, курсом та днем навчання для кожного користувача, а також для маркетингових цілей для залучення нової аудиторії, та утримання наявних користувачів. Маркетингові розсилки налаштовуються по параметрах заданим адміністратором бота.
Аналітика даних
АНАЛІТИКА
Система керування навчальним чат-ботом для школи, чи іншого навчального закладу передбачає функціонал аналітики даних. Це важливий функціонал, який може застосовуватися для аналізу даних, розробки маркетингової стратегії просування компанії, рекламних кампаній згідно з сегментами аудиторії. Аналітика може бути як по користувачах чат-бота, так і показувати цінність контенту який відправляється користувачам бота.
Розробка чат-бота для школи, курсів, навчання
КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ОНЛАЙН-НАВЧАННЯ
Однією з головних відмінностей компанії Gerabot від інших розробників чат-ботів є те, що ми не тільки розробляємо якісний програмний продукт, зокрема чат-бот для навчання, а і надаємо повний комплекс аналізу операційних бізнес-процесів компанії, аналізу ринку та конкурентів, створення оптимальної схеми роботи бота та алгоритму взаємодії з користувачем.


Завдяки комплексному підхіду, ми створюємо продукт, який стає максимально ефективним рішенням саме для Вашого бізнесу та бізнес-процесів Вашої компанії.
Ми не тільки розробляємо чат-боти, а і підвищуємо ефективність бізнесу
Кейси та роботи
для наших клієнтів
Розробка корпоративного чат-бота для обласної енергетичної компанії
Корпоративний чат-бот для користувачів та клієнтів енергетичної компанії, яка надає послуги з обслуговування абонентів по регіону. Чат-бот енергетичної компанії для telegram, надає можливість користувачам отримувати інформацію про компанію, передивлятися та знаходити найближчі відділення компанії за локацією телефону, дізнаватися дані за своїм рахунком. Також, чат-бот надає можливість отримувати відповіді на питання.
Ми створюємо не програмний продукт, а комплексне рішення для бізнесу
ЕТАПИ СТВОРЕННЯ
ЧАТ-БОТА ДЛЯ НАВЧАННЯ
Аналіз бізнес процесів компанії для створення чат-бота школи
Аналізуємо процеси
АНАЛІЗ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ
Перше що ми робимо коли починаємо працювати над будь-яким проєктом, це аналіз бізнес-процесів компанії. Тільки завдяки розумінню того, як працює конкретний бізнес та кожний його процес, можливо зробити якісний чат-бот для онлайн школи, тренінгів чи курсів для навчання.
Виявлення цілей та завдань по розробці чат-бота
Ставимо цілі завдання
ВИЯВЛЕННЯ ЦІЛЕЙ
Коли є розуміння усіх процесів компанії, та розуміння того, як їх можна покращити, ми ставимо цілі, які повинен виконувати розроблений нами чат-бот після його тестування та запуску. Тільки маючи розуміння поточних проблем, які мають бути вирішенні та цілей, які повинен виконувати чат-бот, можна переходити до наступного етапу.
Розробка та погодження алгоритма та блок-схеми чат-бота для тренінгів
Погоджуємо блок-схему
РОЗРОБКА БЛОК-СХЕМИ
Блок-схема - це головний елемент для погодження структури та алгоритму чат-бота для навчання між замовником та виконавцем. Блок-схема зображає усі можливі варіанти взаємодії користувача та чат-бота і їх варіації. Також алгоритм бота зображений у схемі роботи бота, є додатком до договору по розробці програмного продукту.
Система керування контентом та сценаріями чат-бота для школи
Налаштовуємо управління
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Будь-який чат-бот, зокрема чат-бот для дистанційного навчання, розробляється на базі системи керування контентом та сценаріями бота. Панель керування чат-бота має великий функціонал, зокрема, для бота навчального закладу, це: налаштування сценаріїв бота, ведення бази користувачів, побудова розкладів надання навчального контенту, можливість як масових, так і особистих розсилок користувачам.
Програмна розробка чат-бота для telegram, viber
Розробка навчального бота
РОЗРОБКА ЧАТ БОТА
Розробці програмного коду чат-бота для курсів, передує розробка логіки роботи бота. Розробка логіки містить створення структури кода, архітектури бази даних проєкта, взаємозв'язків між різними сутностями бота. Після цього розробляється готовий програмний продукт, який підключається до системи керування чат-ботів для дистанційного навчання.
Тестування чат-бота для школи та запуск проекта
Запускаємо готовий чат-бот
ТЕСТУВАННЯ ТА ЗАПУСК
Обов`язковим етапом створення бота є його налаштування та тестування перед кінцевою здачею в експлуатацію замовником проєкта. Бот тестується розробниками, тестувальниками, контент-менеджером, для перевірки текстового та медіа контента бота. Після тестування чат-бот розміщується на сервері та передається замовнику у користування.
Наша мета - успішні та якісні проекти
СТВОРЕННЯ ЧАТ-БОТА ДЛЯ НАВЧАННЯ
ОНЛАЙН ШКОЛИ, КУРСІВ

Чат-бот для онлайн-школи, курсів, тренінгів

Сьогодні, онлайн навчання в різних сферах стає все більш привабливим для користувачів. Дистанційне навчання дозволяє отримувати необхідний контент без відриву від основної діяльності, будь то навчання або робота. Підписка і отримання контенту онлайн дозволяє значно економити час, а відповідно ставати вигідним навіть при більш високій вартості навчання.

Чат-бот, ідеальне рішення для автоматизації процесів для онлайн шкіл, курсів, тренінгів та інших рішень в даній сфері. Чат-бот дозволяє закрити відразу кілька ключових завдань в даному бізнесі:

  • Маркетингова активність
  • Надання контенту передплатникам
  • Можливість зворотного зв'язку
  • Онлайн-оплати за куплені курси

Чат-бот для освітніх установ або онлайн-шкіл як готове рішення, надається відразу ж з системою управління, як контентом бота, так і управлінням курсами, передплатниками і співробітниками. За допомогою системи управління можна вести аналітику придбаних курсів, бухгалтерію витрат і отриманих коштів.

Чат-боти для онлайн-навчання стають все більш популярні, за рахунок затребуваності месенджерів в нинішніх реаліях. Такими мессенджерами як telegram і viber, на сьогодні користуються 90% користувачів інтернету. Тому, за допомогою робота помічника, можна охопити аудиторію в рази більше, ніж використовуючи стандартні рішення, такі як сайт або Лендінгем.

Одним з головних переваг чат-бота для освіти, це можливість паралельного навчання необмеженої кількості користувачів. Використовуючи чат-бот, у Вас немає необхідності набирати достатню кількість студентів в групу, кожен користувач дотримується свого, індивідуальним планом навчання, який він придбав. Один користувач може почати навчання сьогодні, інший через три дні, і вони будуть отримувати саме той контент, який відповідає їх стадії навчання.

Звичайно, необхідно відзначити і той факт, що чат-бот для навчання або курсів, допомагає значно заощадити на викладацький склад. Власник онлайн-курсів може одноразово заплатити викладачеві за розробку курсу навчання і в подальшому надавати контент необмеженій кількості користувачів.

Крім стандартного функціоналу чат-бота, адміністратор бота має можливість створювати різні категорії навчальних матеріалів, курси різної складності і тривалості. & Nbsp;

Ви завжди можете замовити створення чат-бота або готове рішення для telegram, viber, messenger в Gerabot і отримати якісний результат, який принесе Вам запланований дохід.

Блог
Навіщо інтернет-магазину чат-бот
10.08.2020
З огляду на, яку популярність набирає технологія роботів помічників, логічно що вона проникає практично в усі сфери бізнесу. Чи не обділеними увагою стають і інтернет-магазини. Саме для бізнесу пов'язаного з e-commerce, відкривається найважливіша і корисна сторона технології чат-ботів, це маркетинг та продажу.
Чат-боти для бізнесу, сфери застосування, перспективи розвитку.
04.01.2021
В даний час вектор спілкування значно перемістився з живого розмови в онлайн середу. Для сучасного бізнесу це означає збільшення потоку питань по їх товарам і послугам через онлайн звернення. Люди не хочуть дзвонити, їм простіше написати повідомлення і отримати необхідну інформацію в чаті. Для користувача зручно.
Цільові аудиторії месенджерів
23.10.2018
Популярність месенджерів зростає з кожним днем, і зростання популярності даних програм прогнозується мінімум на найближчі 5-10 років вперед. Самі месенджери - це безкоштовне програмне забезпечення, яке встановлюється на смартфон, для обміну повідомленнями, медіа файлами та іншою інформацією.
Продовжуючи переглядати gerabot.com, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie