Оптимізація і ефективність туристичного бізнесу

Розробка чат-бота для турагентства, туристичної компанії

Розробка, підтримка і супровід проектів
Яку користь отримує турагенція від чат-бота
Чим ефективний чат-бот для туристичного бізнесу
Заощадження ресурсів
ОПТИМІЗАЦІЯ ПРОЦЕСІВ
Чат-бот для туристичного бізнесу дозволяє значно заощадити час співробітників компанії шляхом автоматичного надання первинної інформації клієнтам компанії. Чат-бот містить не тільки функціонал надання текстового та медіа контенту користувачам бота, а і функціонал надання відповідей на питання, які найчастіше ставлять клієнти перед менеджерами та адміністраторами туристичної агенції.


Чат-бот для турагенції, також, може робити підбір найбільш релевантних пропозицій для клієнта за вказаними ним параметрами пошуку. Для цього, система керування чат-ботом має містити базу даних наявних пропозицій компанії з їх параметрами відбору чи синхронізуватися із зовнішніми сервісами, наприклад CRM чи сайт компанії, у базі якого зберігаються пропозиції.
Зростання лояльності компанії завдяку чат-боту
Репутація компанії
ПІДВИЩЕННЯ ЛОЯЛЬНОСТІ
Чат-бот - це інноваційний спосіб комунікації компанії та клієнта. Будь-які новітні технології які впроваджує компанія у свій бізнес, та які мають на меті поліпшення сервісу клієнтського обслуговування значно підвищують лояльність цільової аудиторії компанії та рівень довіри серед клієнтів туристичної агенції. Тому чат-бот для турагенції є найкращим засобом підвищити лояльність до бренду чи компанії.
Зворотній зв`язок зі співробітниками через чат-бот
Рекламні канали
МАРКЕТИНГ
Ключова ціль будь-якого чат-бота, зокрема для компанії яка пропонує туристичні послуги, це нові можливості комунікації з клієнтами та маркетингові активності компанії. Беручи до уваги, що аудиторії месенджерів зростають із року в рік на десятки відсотків, чат-бот - це найбільш ефективний та такий, що має великий відсоток конверсії інноваційний канал маркетингових активностей компанії.
Замовити туристичний чат-бот для компанії у Gerabot
Можливості та функціонал чат-бота для турагенції
Надання пропозиції онлайн
ПІДБІР ПРОПОЗИЦІЙ
Ключовою ціллю чат-бота для туристичної компанії, окрім надання інформації про компанію - є можливість користувача в автоматичному режимі підібрати найбільш релевантні пропозиції компанії згідно з його пошуковими запитами. Враховуючи, що готовий продукт такий як чат-бот розроблюється на систему керування контентом, яка є CRM системою, база пропозицій та їх параметри можуть знаходитися у базі чат-бота.
Ведення бази клієнтів
БАЗА ЛІДІВ
CRM система чат-бота для туристичної компанії містить можливості ведення бази усіх користувачів, які хоч раз взаємодіяли з чат-ботом, усіх отриманих запитів на пошук пропозицій, запитів на зворотний зв'язок чи підключення оператора. Враховуючи це, адміністратор системи керування ботом може легко вести базу всіх клієнтів компанії сегментуючи їх за вподобаннями, демографічними показниками для ефективних рекламних компаній.
Масові повідомлення
МАРКЕТИНГ
Маркетинг - це важлива складова будь-якого бізнесу, зокрема туристичного. Тому використання такого маркетингового каналу як чат-бот, є значною конкурентною перевагою компанії на ринку туристичних послуг. За допомогою системи керування чат-ботом, адміністратор бота може робити персональні чи масові розсилки повідомлень, сегментуючи аудиторію чат-бота за параметрами.
Синхронізація даних
API СИНХРОНІЗАЦІЯ
Будь-яка туристична компанія працює зі своїми даними за допомогою сторонніх сервісів, програм ведення обліку, CRM тощо. І хоча система керування ботом Gerabot сама по собі вже є CRM системою, налаштування синхронізації даних (api) зазвичай стає необхідним процесом з підключення туристичного чат-бота до внутрішніх даних компанії по її пропозиціям.
Розробка чат-бота для туристичної агенції
КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ТУРАГЕНЦІЇ
Однією з головних відмінностей компанії Gerabot від інших розробників чат-ботів є те, що ми не тільки розробляємо якісний програмних продукт, зокрема чат-бот для турагенції, а і надаємо повний комплекс аналізу операційних бізнес-процесів компанії, аналізу ринку та конкурентів, створення оптимальної схеми роботи бота та алгоритму взаємодії з користувачем.


Завдяки комплексному підхіду, ми створюємо продукт, який стає максимально ефективним рішенням саме для Вашого бізнесу та бізнес-процесів Вашої компанії.
Ми не тільки розробляємо чат-боти, а і підвищуємо ефективність бізнесу
Кейси та роботи
для наших клієнтів
Розробка корпоративного чат-бота для обласної енергетичної компанії
Корпоративний чат-бот для користувачів та клієнтів енергетичної компанії, яка надає послуги з обслуговування абонентів по регіону. Чат-бот енергетичної компанії для telegram, надає можливість користувачам отримувати інформацію про компанію, передивлятися та знаходити найближчі відділення компанії за локацією телефону, дізнаватися дані за своїм рахунком. Також, чат-бот надає можливість отримувати відповіді на питання.
Ми створюємо не програмний продукт, а комплексне рішення для бізнесу
ЕТАПИ СТВОРЕННЯ
ЧАТ-БОТА ДЛЯ ТУРИСТИЧНОЇ КОМПАНІЇ
Аналіз бізнес процесів компанії для створення чат-бота для туризму
Аналізуємо процеси
АНАЛІЗ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ
Перше, що ми робимо коли починаємо працювати над будь-яким проєктом, це аналіз бізнес-процесів компанії. Тільки завдяки розумінню того, як працює конкретний бізнес та кожний його процес, можливо зробити якісний чат-бот для туристичної компанії для підвищення сервісу надаваного клієнтам.
Виявлення цілей та завдань по розробці чат-бота
Ставимо цілі завдання
ВИЯВЛЕННЯ ЦІЛЕЙ
Коли є розуміння усіх процесів компанії, та розуміння того, як їх можна покращити, ми ставимо цілі, які повинен виконувати розроблений нами чат-бот після його тестування та запуску. Тільки маючи розуміння поточних проблем, які мають бути вирішенні та цілей, яким повинен задовольняти чат-бот, можна переходити до наступного етапу.
Розробка та погодження алгоритма та блок-схеми чат-бота турагенції
Погоджуємо блок-схему
РОЗРОБКА БЛОК-СХЕМИ
Блок-схема - це головний елемент для погодження структури та алгоритму чат-бота компанії між замовником та виконавцем. Блок-схема зображає усі можливі варіанти взаємодії користувача та чат-бота та їх варіації. Також, алгоритм бота зображений у схемі роботи бота, є додатком до договору по розробці програмного продукту.
Система керування контентом та сценаріями чат-бота для туризму
Налаштовуємо управління
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Будь-який чат-бот, зокрема чат-бот для роботи з клієнтами турбізнесу, розробляється на базі системи керування контентом та сценаріями бота. Панель керування чат-бота має великий функціонал, зокрема, для бота для турбізнесу, це: налаштування сценаріїв бота, ведення бази запитів та клієнтів, надання пропозицій в онлайн режимі, можливість як масових, так і особистих розсилок користувачам.
Програмна розробка чат-бота для telegram, viber
Розробка туристичного бота під ключ
РОЗРОБКА ЧАТ БОТА
Розробці програмного коду чат-бота для туркомпанії, передує розробка логіки роботи бота. Розробка логіки містить створення структури кода, архітектури бази даних проєкта, взаємозв'язків між різними сутностями бота. Після цього розробляється готовий програмний продукт, який підключається до системи керування бота для турагенції.
Тестування чат-бота для туризму та запуск проекта
Запускаємо готовий чат-бот
ТЕСТУВАННЯ ТА ЗАПУСК
Обов`язковим етапом створення бота є його налаштування та тестування перед кінцевою здачею в експлуатацію замовником проєкта. Бот тестується розробниками, тестувальниками, контент-менеджером для перевірки текстового та медіа контента бота. Після тестування, чат-бот розміщується на сервері та передається замовнику у користування.
Наша мета--успішні та якісні проекти
СТВОРЕННЯ ЧАТ-БОТА
ДЛЯ ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ

Чат-бот для туристичного агентства

Найефективнішою завданням, з точки зору месенджерів, зокрема чат-ботів, є маркетинг. Завдяки високому відсотку відкриття і прочитання повідомлень, отриманих через месенджери, наприклад такі як telegram або viber, ефективність ботів з точки зору маркетингу підвищує конверсію бізнесу в рази.

Залучення чат-ботів для підвищення ефективність туристичного бізнесу дає максимальні результати відразу ж після запуску чат-бота. З огляду на постійне зростання аудиторії користувачів інтернету, які використовують чат-боти не тільки для спілкування, але і для пошуку товарів і послуг в інтернеті, даний напрямок буде підвищувати свої показники з кожним роком. Тому, створюючи чат-бота для свого тур. агентства зараз, Ви отримуєте конкурентну перевагу для Вашого бізнесу.

Які завдання здатний вирішити чат-бот для туристичного бізнесу?

  • Презентація та присутність компанії в популярних месенджерів
  • Отримання нового, ефективного рекламного каналу
  • Підвищення якості і швидкості обслуговування клієнтів, зокрема надання актуальної інформації
  • Оптимізація бізнес-процесів, зменшення людського фактора

Це лише мала частина переваг, яке отримає Ваш бізнес запровадивши сучасну технологію роботів в месенджерах телеграм і вайбер. Чат-боти, створювані компанією Gerabot максимально гнучкі в плані управління логікою роботи бота і його контентом. Створюючи чат-бота, ми не прив'язуємо його до жорсткої логіці роботи і завжди можемо покращувати і допрацьовувати наші проекти.

Блог
Навіщо інтернет-магазину чат-бот
10.08.2020
З огляду на, яку популярність набирає технологія роботів помічників, логічно що вона проникає практично в усі сфери бізнесу. Чи не обділеними увагою стають і інтернет-магазини. Саме для бізнесу пов'язаного з e-commerce, відкривається найважливіша і корисна сторона технології чат-ботів, це маркетинг та продажу.
Впровадження чат-бота в бізнес
23.10.2018
Будь-який бізнес, для розвитку і дотримання трендів і тенденцій ринку, повинен йти в ногу з часом і по можливості, впроваджувати інноваційні технології в свої бізнес-процеси. Впровадження сучасних технологій дозволяє отримати одразу кілька помітних вигод.
Етапи узгодження, розробки і створення чат-бота.
08.08.2020
Як і будь-який інший програмний продукт, розробка чат-бота вимагає чіткого розуміння кінцевої мети і завдань, згідно яких він розробляється. Тільки тому в разі, коли завдання має чітке технічне завдання, результатом проекту є якісний продукт виконує поставлені перед ним вимоги.
Продовжуючи переглядати gerabot.com, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie