Розробка телеграм чат боту

Чат-бот для телеграм

Автоматизація та підвищення лояльності

Створення чат-ботів для телеграм під ключ. Розробка індивідуальних рішень.

Telegram чат-боти - інноваційне рішення для розвитку бізнесу, автоматизації та оптимізації бізнес-процесів, додатковий канал маркетингової активності, взаємодії з клієнтами та цільовою аудиторією. Створення телеграм ботів, конструктор телеграм ботів онлайн.
Переваги та можливості чат-ботів для Telegram
Популярний месенджер

Аудиторія користувачів месенджера telegram є найбільшою, та постійно зростаючою (більш ніж 800 мільйонів активних користувачів на 2022 рік). Тому, месенджер телеграм стає одним з найбільш вдалих ресурсів для розвитку бізнесу, підвищення популярності серед цільової аудиторії та залучення нової.

Телеграм надає різні варіанти просування та взаємодії компанії з користувачем. Для реклами та просування бренду, можна використовувати телеграм канали, для розміщення новин, акцій компанії тощо. Телеграм групи можуть використовуватися для обговорення бренду. Для взаємодії компанії з аудиторією, сервісу, консультацій, найкращий варіант, це створення телеграм чат-боту.

Популярність месенджера телеграм, дозволяє взаємодіяти з користувачем через чат-бот, без додаткових дій користувача. Наприклад, встановлення додаткового мобільного додатку, відкриття сайту компанії тощо.

Гнучке налаштування боту

Телеграм надає широкі можливості для налаштування чат-бота, та постійно розширює функціонал. Це надає можливості розробляти гнучкі та зручні для користувачів рішення, та створювати телеграм боти максимально відповідними до вимог проєкту.

Завдяки можливостям месенджера телеграм, чат-бот може використовувати два різновиди клавіатури (звичайна клавіатура та інлайн, прив`язано до повідомлення), передавати локацію користувача, працювати з контактами підписника бота, пересилати медіафайли тощо.

Використовуючи усі можливості телеграм при розробці телеграм бота, ми створюємо індивідуальні рішення під клієнтів, які на 100% закривають потреби проєкта. Також, за допомогою конструктора телеграм ботів, Ви можете створити telegram чат-бот самостійно.

Безкоштовні розсилки

Однією з ключових функцій чат-ботів, яку використовую будь-яка компанія, яка створює чат-бот, є розсилка повідомлень. Відсоток читаємості повідомлень у месенджерах перевищує 85%, на відміну від email повідомлень, конверсія яких складає не більше 1%.

Перевагою телеграм чат-ботів для розсилок на відміну від інших месенджерів, є можливість безкоштовного розсилання повідомлень користувачам, які взаємодіяли з ботом. Телеграм чат-боту не мають ніякого ліміту на відправку повідомлень на місяць.

Завдяки зручному функціоналу розсилань у конструкторі телеграм ботів Gerabot, Ви можете легко створювати текстові повідомлення, повідомлення з медіа файлами, або обирати шаблони повідомлень для розсилки Вашій аудиторії.

Керування групами

Однім з бонусів телеграм ботів, є можливість підключення бота до керування групою у телеграм. Для того, що б бот міг керувати групою, його необхідно додати як адміністратора. Після цього, телеграм бот буде мати можливість взаємодіяти з користувачами групи.

Бот адміністратор може перевіряти повідомлення користувачів, реагувати на них, відправляючи повідомлення, банити користувачів групи, або вести аналітику дій користувачів у групах.

Також, телеграм бот може взаємодіяти з користувачами групи, як окремий інструмент для продажів, маркетингу тощо.

Етапи розробки чат-бота
Заповніть бриф, ми сконтактуємо з Вами та обговоримо усі деталі проєкту
Кейси
Компанія Gerabot пропонує різні рішення для різних напрямків бізнесу з розробки чат-ботів для бізнесу. Чат-бот для компанії може бути створений, використовуючи доступний функціонал конструктора-чатів ботів, якщо він задовольняє технічним потребам проекту або ж розроблений індивідуально з урахуванням усіх унікальних потреб чат-бота організації. Потреби проекту виявляються на етапі аналізу проекту, бізнес-процесів компанії, ключових цілей та завдань, які повинен покрити створюваний чат-бота, проектування та реалізації блок-схеми чат-бота. Підсумком аналізу ставати рішення щодо найбільш ефективного способу розробки чат-бота. Також аналізується потреба в можливостях системи управління даними, одержуваними через чат-бот і необхідними синхронізаціями із зовнішніми системами.
Клієнти
Відгуки наших клієнтів
Тарифи на інші продукти
Конструктор чат-ботів
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • омніканальність, агрегатор мессенджерів
 • швидке налаштування чат-бота
 • сегментація аудиторії
 • api для розробників
 • необмежена кількість чат-ботів
 • вбудована crm-система
 • масові розсилки
Чат для сайту
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • необмежена кількість операторів
 • візуальне налаштування віджета
 • підключення чат-бота до віджету
 • проста інтеграция на сайт
 • інструменти аналітики
 • шаблони відповідей оператора
 • спілкування через мессенджер
Чому ми?
>150
Виконаних проєктів
>10
Років на ринку
>20
Партнерів
>2,000
Користувачів GERABOT
>10
Готових шаблонів
>20
Досвідчених фахівців
Блог
Анонімний чат Telegram
Комунікація в інтернеті стала невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. Вона допомагає нам спілкуватися з друзями та близькими, ділитися інтересами та думками, а також знаходити нових друзів та партнерів.
Боти адміністратори для групи
Боти для розмов у Telegram стали популярним інструментом для автоматизації спілкування та спрощення роботи в групових чатах. Боти можуть виконувати різні завдання, починаючи від автоматичного надсилання повідомлень і закінчуючи інтеграцією із зовнішніми сервісами.
Чат-бот з особистим кабінетом користувача
Одним з ключових факторів просування практично будь-якого бізнесу, є взаємодія з клієнтами. Взаємодія відбувається на різних етапах та у різних бізнес-процесах, але ключовими етапами взаємодії з клієнтом є маркетинг та сервіс.
Часті питання при створенні чат-бота:
Яка вартість розробки телеграм чат-бота?
Компанія Gerabot пропонує декілька рішень для створення чат-бота для телеграм, від яких залежить вартість розробки. Це може бути виключна абонплата за підписку на конструкторі телеграм ботів від 18$ на місяць, допомога у налаштуванні чат-бота, від 14 000 грн, та розробка проєктного рішення вартістю від 1800$.
Які терміни створення телеграм чат-бота?
Терміни створення телеграм чат-бота залежать від завдань проєкту з розробки чат-бота. Мінімальний термін налаштування чат-бота на конструкторі від 7 днів. Мінімальний термін розробки проєктного рішення - 2 місяці.
Які потреби може закрити розробка чат-бота для telegram?
Чат-боти є багатофункціональним засобом комунікації, як з клієнтами компанії, так і для внутрішньої комунікації. Чат-боти для месенджера телеграм можуть бути корисні для різних цілей: спрощення комунікації з клієнтами або співробітниками без встановлення додатків, розсилки, підвищення ефективності роботи менеджерів.
Що потрібно, щоб замовити розробку телеграм чат-бота?
Вам необхідно розуміти ключові потреби, які повинен закрити чат-бот, своєю чергою Gerabot створить найефективнішу структуру для цього. Ми допомагаємо клієнтам зрозуміти усі можливості, які може надати бот для телеграм, та покращити показники їхнього бізнесу.
Які переваги створення чат-бота саме для телеграм?
Месенджер Telegram є найбільш популярним додатком для спілкування та взаємодії з аудиторією. Телеграм дозволяє робити безкоштовні розсилки, має широкий функціонал з налаштування чат-ботів, надає можливість керувати групами за допомогою чат-бота.
Продовжуючи переглядати gerabot.com, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie
Отримувати інформацію
про спеціальні пропозиції