Підтримка, супровід та розвибок чат-бота

Створення бота є тільки першим кроком, на шляху до реалізації Ваших цілей в інтернет бізнесі. Не важливо, чи у Вас бот для маркетингу, торговлі, оптимізації процесів компанії чи наприклад бот для підтримки та сервісу. У будь-якому з цих випадків, Вам потрібна технічна підтримка чат-боту, і послуги з супроводу бота після його розробки. Техпідтримка чат-бота, це не менш важливий етап в його розвитку і становленні.

Як би якісно ні був розроблений бот, в процесі роботи з ним, у користувачів або адміністраторів, завжди з'являється питання і необхідність в консультаціях по роботі з ботом. Тому, ми завжди готові запропонувати нашим клієнтам якісні послуги з підтримки чат-бота і консультації з будь-яких питань роботи з ботом.

Підтримка та обслуговування чат-бота, є одним з пріоритетів компанії Gerabot. Будь-які розроблені нами проекти, ми продовжуємо обслуговувати і підтримувати після здачі клієнту. Вартість послуг технічної підтримки ботів, розроблених нашою компанією, входять у вартість створення бота. Тому подальше обслуговування бота, безкоштовно. Це не поширюється на розробку додаткового функціоналу до ботів, в цьому випадку, вартість прораховується окремо.

Ми надаємо послуги з обслуговування та підтримки ботів, створених не у нас. У цьому випадку, щоб визначити вартість обслуговування, необхідний аналіз кода бота, його технічної складової, визначення CMS (движка) на якому створено бот, перевірка його на наявність або відсутність технічних помилок в коді і загальну працездатність.

Найважливіше при виборі розробників бота, це розуміти, що найбільш цінним є не те, що створений чат-бот не потребуватиме технічної підтримки і буде працювати без найменших збоїв і нарікань, важливо те, наскільки швидко і чітко буде реагувати підтримка компанії на Ваші питання, чи технічні несправності Вашого бота.

Ми гарантуємо, що при будь-яких запитах наших клієнтів з питань роботи з ботом, ми будемо раді надати максимально якісну і зрозумілу підтримку і якісний супровід і обслуговування чат-бота, який ми створили чи ведемо. І головне, Вам немає необхідності дізнаватися вартість супровід чат-бота, тому що ми надаємо безкоштовну технічну підтримку.

Комплексное обслуживание и сопровождения сайта, бесплатная поддержка сайта
Обираючи нас у якості партнера з розвитку Вашого бізнесу, Ви отрумуєте:
НАШІ ГАРАНТІЇ
ТА ПРИНЦИПИ СПІВПРАЦІ
Довгострокову співпрацю
ПІДТРИМКА ТА СУПРОВІД
Оскільки, ми не працюємо по принципу виключно програмної розробки чат-боту, а і надаємо комплексні послуги маркетингу та операційного маркетингу, Ви отримуєте не тільки якісний програмний продукт, а і надійного партнера для розвитку Вашого бізнесу.


Ми завжди підтримуємо та супроводжуємо наші проекти, тому що робота, яку ми виконуємо, є лицем нашої компанії та найкращим засобом її просування, та просування нашого бренду.
Фахівці з розробки та маркетингу
ДОСВІД ТА ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
Наша команда складається з фахівців тих напрямків, які допоможуть Вашому бізнесу вийти на якісно новий рівень розвитку. Фахівці з маркетингу проаналізують Ваш бізнес, та створять стратегію створення та розвитку продукту, а фахівці з програмування зроблять якісний програмний продукт.
Маркетинговий супровід
МАРКЕТИНГОВИЙ СУПРОВІД
Процес маркетингу та розвитку, це нескінченний процес зростання будь-якої компанії. Отримуючи якісний програмний продукт з розробки чат-боту, Ви отримуєте також професійну маркетингову підтримку з його розвитку та просуванню серед цільової аудиторії.
Працюємо офіційно
СПІВПРАЦЯ ЗА ДОГОВОРОМ
Ми є юридичною особою, та працюємо як Товариства з обмеженою відповідальністю. Ми є платниками податку на додану вартість і працюємо виключно за договором надання послуг. Ми завжди відкриті для наших клієнтів з обговорення будь-яких юридичних та комерційних питань.
Блог
Етапи узгодження, розробки і створення чат-бота.
08.08.2020
Як і будь-який інший програмний продукт, розробка чат-бота вимагає чіткого розуміння кінцевої мети і завдань, згідно яких він розробляється. Тільки тому в разі, коли завдання має чітке технічне завдання, результатом проекту є якісний продукт виконує поставлені перед ним вимоги.
Навіщо інтернет-магазину чат-бот
10.08.2020
З огляду на, яку популярність набирає технологія роботів помічників, логічно що вона проникає практично в усі сфери бізнесу. Чи не обділеними увагою стають і інтернет-магазини. Саме для бізнесу пов'язаного з e-commerce, відкривається найважливіша і корисна сторона технології чат-ботів, це маркетинг та продажу.
Впровадження чат-бота в бізнес
23.10.2018
Будь-який бізнес, для розвитку і дотримання трендів і тенденцій ринку, повинен йти в ногу з часом і по можливості, впроваджувати інноваційні технології в свої бізнес-процеси. Впровадження сучасних технологій дозволяє отримати одразу кілька помітних вигод.
Продовжуючи переглядати gerabot.com, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie