Підтримка, супровід та розвибок чат-бота

Створення бота є тільки першим кроком, на шляху до реалізації Ваших цілей в інтернет бізнесі. Не важливо, чи у Вас бот для маркетингу, торговлі, оптимізації процесів компанії чи наприклад бот для підтримки та сервісу. У будь-якому з цих випадків, Вам потрібна технічна підтримка чат-боту, і послуги з супроводу бота після його розробки. Техпідтримка чат-бота, це не менш важливий етап в його розвитку і становленні.

Як би якісно ні був розроблений бот, в процесі роботи з ним, у користувачів або адміністраторів, завжди з'являється питання і необхідність в консультаціях по роботі з ботом. Тому, ми завжди готові запропонувати нашим клієнтам якісні послуги з підтримки чат-бота і консультації з будь-яких питань роботи з ботом.

Підтримка та обслуговування чат-бота, є одним з пріоритетів компанії Gerabot. Будь-які розроблені нами проекти, ми продовжуємо обслуговувати і підтримувати після здачі клієнту. Вартість послуг технічної підтримки ботів, розроблених нашою компанією, входять у вартість створення бота. Тому подальше обслуговування бота, безкоштовно. Це не поширюється на розробку додаткового функціоналу до ботів, в цьому випадку, вартість прораховується окремо.

Ми надаємо послуги з обслуговування та підтримки ботів, створених не у нас. У цьому випадку, щоб визначити вартість обслуговування, необхідний аналіз кода бота, його технічної складової, визначення CMS (движка) на якому створено бот, перевірка його на наявність або відсутність технічних помилок в коді і загальну працездатність.

Найважливіше при виборі розробників бота, це розуміти, що найбільш цінним є не те, що створений чат-бот не потребуватиме технічної підтримки і буде працювати без найменших збоїв і нарікань, важливо те, наскільки швидко і чітко буде реагувати підтримка компанії на Ваші питання, чи технічні несправності Вашого бота.

Ми гарантуємо, що при будь-яких запитах наших клієнтів з питань роботи з ботом, ми будемо раді надати максимально якісну і зрозумілу підтримку і якісний супровід і обслуговування чат-бота, який ми створили чи ведемо. І головне, Вам немає необхідності дізнаватися вартість супровід чат-бота, тому що ми надаємо безкоштовну технічну підтримку.

Комплексное обслуживание и сопровождения сайта, бесплатная поддержка сайта
Обираючи нас у якості партнера з розвитку Вашого бізнесу, Ви отрумуєте:
НАШІ ГАРАНТІЇ
ТА ПРИНЦИПИ СПІВПРАЦІ
Довгострокову співпрацю
ПІДТРИМКА ТА СУПРОВІД
Оскільки, ми не працюємо по принципу виключно програмної розробки чат-боту, а і надаємо комплексні послуги маркетингу та операційного маркетингу, Ви отримуєте не тільки якісний програмний продукт, а і надійного партнера для розвитку Вашого бізнесу.


Ми завжди підтримуємо та супроводжуємо наші проєкти, тому що робота, яку ми виконуємо, є лицем нашої компанії та найкращим засобом її просування, просування нашого бренду.
Фахівці з розробки та маркетингу
ДОСВІД ТА ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
Наша команда складається з фахівців таких напрямків, які допоможуть Вашому бізнесу вийти на якісно новий рівень розвитку. Фахівці з маркетингу проаналізують Ваш бізнес та розроблять стратегію створення та розвитку продукту, а фахівці з програмування зроблять якісний програмний продукт.
Маркетинговий супровід
МАРКЕТИНГОВИЙ СУПРОВІД
Процес маркетингу та розвитку - це нескінченний процес зростання будь-якої компанії. Отримуючи якісний програмний продукт з розробки чат-боту, Ви отримуєте також професійну маркетингову підтримку з його розвитку та просування серед цільової аудиторії.
Працюємо офіційно
СПІВПРАЦЯ ЗА ДОГОВОРОМ
Ми є юридичною особою та працюємо як товариство з обмеженою відповідальністю. Ми є платниками податку на додану вартість і працюємо виключно за договором надання послуг. Ми завжди відкриті для наших клієнтів з обговорення будь-яких юридичних та комерційних питань.
Блог
Впровадження чат-бота в бізнес
23.10.2018
Будь-який бізнес, для розвитку і дотримання трендів і тенденцій ринку, повинен йти в ногу з часом і по можливості, впроваджувати інноваційні технології в свої бізнес-процеси. Впровадження сучасних технологій дозволяє отримати одразу кілька помітних вигод.
Цільові аудиторії месенджерів
23.10.2018
Популярність месенджерів зростає з кожним днем, і зростання популярності даних програм прогнозується мінімум на найближчі 5-10 років вперед. Самі месенджери - це безкоштовне програмне забезпечення, яке встановлюється на смартфон, для обміну повідомленнями, медіа файлами та іншою інформацією.
Чат-бот в сфері послуг як спосіб підвищення ефективності
08.06.2021
В останні роки число користувачів мобільного інтернету і час, проведений людиною в смартфоні, зростають в геометричній прогресії. Уже в 2018 р частка мобільного трафіку становила понад 53%, в 2019 року її приріст був зафіксований на рівні 8%.
Продовжуючи переглядати gerabot.com, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie