Розсилки та сегментація аудиторії
Створення чат-ботів для розсилок з сегментацією цільової аудиторії
ТМ «Хвиля Здоров’я» – доставка натуральної артезіанської води із свердловини глибиною 335 метрів.
ООЕК - Одеська обласна енергопостачальна компанія, яка працює на ринку електричної енергії України.
ПрАТ “Харківенергозбут” - енергопостачальна компанія Харкова та області.
Poloskun.ua - мережа магазинів товарів для дому та всієї родини у західній Україні.
Домашня Мережа™ працює з 2006 року і спеціалізується на наданні якісного Інтернету домашнім користувачам.
Kebeta.Agency - маркетингова компанія з розробки та просування бренду.
Clotiss - компанія з гуртового та роздрібного продажу тканин.
Чат роботи телеграм і вайбер для розсилок.
Розсилки, один з найбільш популярних засобів залучення та утримання цільової аудиторії в маркетингу. Розсилки робляться різними засобами і через різні канали зв'язку з клієнтами. У CRM-системи для бізнесу додаються всі можливі канали зв'язку з клієнтом, і надалі маркетологи можуть визначати які канали для розсилок будуть актуальні для того чи іншого сегменту користувачів.
Найчастіше, маркетингові розсилки здійснюються через такі канали зв'язку, як:
Кожен з каналів може бути ефективним, якщо цільова аудиторія правильно визначена та сегментована.
Але, найбільший відсоток читальності (>85%), мають розсилки через чат ботів для телеграм, вайбер, whatsup. До порівняння, відсоток читання повідомлень через email менше 14%. Читання SMS повідомлень має великий відсоток (>70%), але має ряд обмежень і є платним каналом зв'язку.
З цих причин, чат боти для розсилок набирають все більшої популярності серед маркетологів, і кожна рекламна компанія містить пункт про розсилки через чат боти.
Чим ефективніші розсилки через чат боти.
Крім сказаного раніше, високого показника читання повідомлень (конверсії), розсилки через чат-боти можуть містити велику кількість текстової інформації, медіа файли, посилання на зовнішні ресурси. Крім того, на відміну від email, чат-боти можуть включати і інші корисні функції для користувача, що в свою чергу, підвищує ймовірність подальшої взаємодії користувача з ботом.
Повідомлення через месенджери не потрапляють у спам, і користувач відразу ж звертається на них увагу, коли йому приходить push повідомлення. Звісно, якщо вони не відключені. Але, в більшості випадків, користувачі підписані на чат боти у вайбері або телеграмі, контент яких є для них корисним та цікавим.
Як зробити розсилку через чат бот
Розсилки через чат боти мають свої відмінності в залежності від месенджера. Але, в будь-якому випадку, для того щоб зробити розсилки через бот, він повинен бути підключений до будь-якого сервісу, наприклад конструктору чат ботів gerabot або іншому сервісу створення чат ботів. За допомогою інструментів сервісу розсилок через бот, Ви можете створити сценарії з текстом та медіа файлами та визначити групу користувачів, яким буде надіслано розсилання.
Переваги розсилок через бот на сервісі Gerabot:
Детальніше ознайомитися з тим, як зробити розсилку у вайбері або телеграмі через чат бота, Ви можете ознайомитися у відео інструкції.
Для якого бізнесу корисні розсилки в ботах
Розсилки, інструмент маркетингу, який ефективний для будь-якого виду бізнесу. Однією з ключових цілей маркетингу є підвищення запам'ятовуваності бренду компанії та утримання клієнтів. Саме це є однією з головних цілей розсилок. Найбільш ефективні розсилки будуть для таких цілей, як:
Це лише кілька корисних видів розсилок, які значно підвищать відсоток утримання клієнтів компанії.
Найважливіше завжди пам'ятати про те, що будь-який контент, і будь-яка інформація, яку Ви пропонуєте користувачеві, має бути максимально корисною відповідно до його інтересів.
videoВідгуки (0)
За час співпраці компанія показала свою здатність з високою відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи вчасно і якісно. Характерною рисою роботи Gerabot є високий професіоналізм і відповідальність співробітників компанії.
Рекомендуємо Gerabot, як надійного і стабільного партнера в області розробки чат-ботів.
AcinoBot зайняв 2 місце за версією Асоціації корпоративних медіа України як діджитальний корпоративний інструмент.
Також Acinobot входить до складу 3 найкращих проектів нашого регіону СНД, що направлені в хеад офіс (Швейцарія) в рамках проекту Recognition. Ціль даної активності - пошук найкращих практик для того,щоб маштабувати і використати їх інших країнах чи регіонах.
Дякую Вам за співпрацю!
Компанія Gerabot виконала проєкт повністю, починаючи від розробки завдання з рекомендаціями, як саме повинен виглядати чат-бот, для найбільш ефективних показників, і закінчуючи якісною технічною підтримкою.
Чат-бот, окрім самого сайту, став популярним каналом продажу який постійно набирає обертів.
Дякуємо команді Gerabot за співпрацю!