Чат-боти для розсилок

Чат-бот для розсилок

Розсилки та сегментація аудиторії

Створення чат-ботів для розсилок з сегментацією цільової аудиторії

Чат-боти це найбільш ефективний засіб для взаємодії з аудиторією через розсилання інформації. Відсоток відкриття та читаємості повідомлень, які переслані через чат-боти, складає 86%. Ефективні розсилки через чат-боти у telegram, viber у сервісі розсилок та створення чат-ботів Gerabot.
Viber
FB Messenger
Whatsapp
Чат для сайту
Інше
Переваги та можливості сервісу розсилок Gerabot
Зручна сегментація та теги

Зручна система сегментації на платформі Gerabot дозволяє присвоїти теги користувачам відповідно їхнім особистим даним або користувацькій поведінці у чат-боті. Теги використовуються для здійснення розсилання найбільш релевантній частині аудиторії. Особисті дані отримують методом швидких опитувань у боті, а відповіді зберігаються безпосередньо на платформі. Такий спосіб дозволяє прискорити аналітику даних та суттєво підвищити конверсію розсилань. 

Для швидкої сегментації на платформі необхідно обрати один або декілька параметрів чи тегів. Параметри користувача визначає бізнес згідно потреб, наприклад, стать, вік, місцезнаходження, а теги дозволяють сегментувати аудиторію за відпрацьованими сценаріями. Завдяки цьому інструменту бізнес може надавати персоналізовані пропозиції, релевантні запитам і потребам клієнтів. 

Розсилки у чат-боті мають високі показники конверсії у порівнянні з email розсилками. Це пояснюється зручністю, лаконічністю і більш точною, персоналізованою інформацією для користувача.

Аналітика всередині платформи

Деталізована аналітика дозволяє менеджеру постійно покращувати якість розсилань, підвищувати конверсію і дізнаватись більше корисної інформації про цільову аудиторію компанії. Платформа Gerabot оснащена всіма необхідними показниками для поглибленої аналітики: кількість підписників чат-бота, відкритих повідомлень, реакцій на розсилку, відсоток конверсії та інше. 

Після здійснення розсилки менеджеру доступна інформація про всі дії користувачів у чат-боті, наприклад, кількість користувачів, які натиснули кнопки «‎дізнатись більше»‎, «‎перейти на сайт», «‎залишити контакт». ‎‎

На платформі Gerabot менеджер має доступ до кожного діалога чат-бота з користувачем, що дозволяє відслідковувати прогрес, аналізувати певні сегменти аудиторії власноруч, створювати нові групи користувачів для майбутніх розсилок, здійснювати допродажі та крос-продажі тощо. 

Інтеграції

Платформа Gerabot дозволяє здійснювати будь-які інтеграції по двосторонньому API. Інтеграції доступні не тільки з загальними системами, а і з будь-якою внутрішньою системою компанії. Це дозволяє зберігати нові заявки та лідів із месенджера у звичну для працівників компанії CRM-систему. 

Інтеграція дозволяє автоматизувати збір контактів клієнтів або іншої інформації про них для подальшого доопрацювання, наприклад, методом прозвону або для створення додаткових списків для більш персоналізованих розсилок. 

Також, завдяки інтеграціям компанія отримує можливість створення, налаштування, планування, аналітики та відправки розсилки через сторонні сервіси, якими користуються працівники. 

Підвищення маркетингових показників

Розсилки через чат-бот дозволяють надсилати не тільки односторонні повідомлення (коли розсилка не потребує відповіді користувача), а й ініціювати повноцінну комунікацію. Це дозволяє компанії вступати в діалог з клієнтом, збирати більше даних про нього, підвищувати продажі тощо. Користувач отримує можливість залишити контактні дані для зв’язку, замовити послугу чи товар, скористатись знижкою. Цей метод дозволяє бізнесу здійснювати миттєві продажі без додаткових ресурсів. 

Розсилка у месенджері є вагомим елементом автоворонки продажів. Конвертація холодного трафіку з соціальних мереж в підписників чат-бота забезпечить конверсію до 70%. Перевагою такого методу є повна автоматизація: менеджер створює масове розсилання та уникає необхідності опрацьовувати кожного ліда власноруч. 

Платформу оснащено зручною системою для планування майбутіх розсилок. Це дозволяє прописувати детальний маркетинговий план та втілювати його завчасно. 100% підписників чат-бота отримують повідомлення і до 80% відкривають розсилку у перші хвилини. 

Етапи розробки чат-бота
Заповніть бриф, ми сконтактуємо з Вами та обговоримо усі деталі проєкту
Кейси
Компанія Gerabot пропонує різні рішення для різних напрямків бізнесу з розробки чат-ботів для бізнесу. Чат-бот для компанії може бути створений, використовуючи доступний функціонал конструктора-чатів ботів, якщо він задовольняє технічним потребам проекту або ж розроблений індивідуально з урахуванням усіх унікальних потреб чат-бота організації. Потреби проекту виявляються на етапі аналізу проекту, бізнес-процесів компанії, ключових цілей та завдань, які повинен покрити створюваний чат-бота, проектування та реалізації блок-схеми чат-бота. Підсумком аналізу ставати рішення щодо найбільш ефективного способу розробки чат-бота. Також аналізується потреба в можливостях системи управління даними, одержуваними через чат-бот і необхідними синхронізаціями із зовнішніми системами.
Клієнти
Відгуки наших клієнтів
Тарифи на інші продукти
Конструктор чат-ботів
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • омніканальність, агрегатор мессенджерів
 • швидке налаштування чат-бота
 • сегментація аудиторії
 • api для розробників
 • необмежена кількість чат-ботів
 • вбудована crm-система
 • масові розсилки
Чат для сайту
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • необмежена кількість операторів
 • візуальне налаштування віджета
 • підключення чат-бота до віджету
 • проста інтеграция на сайт
 • інструменти аналітики
 • шаблони відповідей оператора
 • спілкування через мессенджер
Чому ми?
>150
Виконаних проєктів
>10
Років на ринку
>20
Партнерів
>2,000
Користувачів GERABOT
>10
Готових шаблонів
>20
Досвідчених фахівців
Блог
Оцінка ефективності та покращення показників відділу сервісу
В сучасному конкурентному бізнес-середовищі, де клієнтське задоволення виявляється важливим фактором успіху, відділ сервісу відіграє критичну роль у забезпеченні якісного обслуговування та задоволення потреб клієнтів.
Аналітика діалогів операторів чату: ключові аспекти та переваги
У сучасному світі компанії все частіше використовують чат-системи для спілкування з клієнтами. Чат-оператори виконують важливу роль у цьому процесі, надаючи швидку та ефективну підтримку користувачам. Проте, окрім безпосереднього спілкування з клієнтами, діалоги операторів можуть бути також цінним джерелом даних для аналітики
Чат-боти Instagram: новий напрямок у маркетингу та обслуговуванні клієнтів
Instagram – одна з найпопулярніших соціальних платформ у світі, що приваблює мільйони користувачів щодня. Бізнеси всього світу прагнуть використати цю платформу для просування своїх продуктів та послуг.
Часті питання при створенні чат-бота:
Яка вартість створення чат-бота для розсилок?
Є декілька варіантів розробки чат-бота для розсилок: розробка на конструкторі чат-ботів Gerabot, вартість помісячна підписка (від 18$) + за необхідністю допомога фахівців компанії (14 000 грн). Або розробка індивідуального корпоративного рішення від 1800$.
Для яких цілей потрібен чат-бот для розсилок?
Метою розробки чат-бота для розсилок у Telegram та Viber є можливість робити розсилання з високою конверсією перегляду повідомлень для взаємодії з клієнтами та цільовою аудиторією компанії. Також чат-бот може автоматизувати процес взаємодії з клієнтами всередині компанії.
Який термін розробки чат-бота для розсилок?
Стандартний термін розробки індивідуального чат-бота для розсилок в середньому займає 1 місяць. Але, все залежить від конкретних цілей та завдань, які повинен вирішувати чат-бот.
Чи можлива інтеграція чат-бота для розсилок з іншими сервісами?
Чат-боти для розсилок створені компанією Gerabot, мають своє, внутрішнє API, яке може бути використане для синхронізації даних. Також, у випадку розробки проєктного рішення, API може бути повністю адаптоване під потреби проєкту.
Під які месенджери розробляти чат-бот для розсилок?
Рішення, для яких месенджерів краще створювати чат-бот для розсилок, зазвичай, приймається виходячи з того, якими месенджерами користуються клієнти компанії. Найбільш популярними месенджерами для розсилок є Telegram та Viber.
Сервіс для розсилок, чат бот для розсилок

Чат роботи телеграм і вайбер для розсилок.


Розсилки, один з найбільш популярних засобів залучення та утримання цільової аудиторії в маркетингу. Розсилки робляться різними засобами і через різні канали зв'язку з клієнтами. У CRM-системи для бізнесу додаються всі можливі канали зв'язку з клієнтом, і надалі маркетологи можуть визначати які канали для розсилок будуть актуальні для того чи іншого сегменту користувачів.


Найчастіше, маркетингові розсилки здійснюються через такі канали зв'язку, як:

 • email, електронна пошта;
 • sms повідомлення або голосові розсилки;
 • чат-боти для розсилок;
 • програми для смартфонів,
 • push-сповіщення браузерів;
video

Кожен з каналів може бути ефективним, якщо цільова аудиторія правильно визначена та сегментована.


Але, найбільший відсоток читальності (>85%), мають розсилки через чат ботів для телеграм, вайбер, whatsup. До порівняння, відсоток читання повідомлень через email менше 14%. Читання SMS повідомлень має великий відсоток (>70%), але має ряд обмежень і є платним каналом зв'язку.


З цих причин, чат боти для розсилок набирають все більшої популярності серед маркетологів, і кожна рекламна компанія містить пункт про розсилки через чат боти.



Чим ефективніші розсилки через чат боти.


Крім сказаного раніше, високого показника читання повідомлень (конверсії), розсилки через чат-боти можуть містити велику кількість текстової інформації, медіа файли, посилання на зовнішні ресурси. Крім того, на відміну від email, чат-боти можуть включати і інші корисні функції для користувача, що в свою чергу, підвищує ймовірність подальшої взаємодії користувача з ботом.


Повідомлення через месенджери не потрапляють у спам, і користувач відразу ж звертається на них увагу, коли йому приходить push повідомлення. Звісно, ​​якщо вони не відключені. Але, в більшості випадків, користувачі підписані на чат боти у вайбері або телеграмі, контент яких є для них корисним та цікавим.


Як зробити розсилку через чат бот


Розсилки через чат боти мають свої відмінності в залежності від месенджера. Але, в будь-якому випадку, для того щоб зробити розсилки через бот, він повинен бути підключений до будь-якого сервісу, наприклад конструктору чат ботів gerabot або іншому сервісу створення чат ботів. За допомогою інструментів сервісу розсилок через бот, Ви можете створити сценарії з текстом та медіа файлами та визначити групу користувачів, яким буде надіслано розсилання.


Переваги розсилок через бот на сервісі Gerabot:

 • просте створення сценаріїв для розсилок;
 • можливість планувати розсилки за часом;
 • можливість фільтрації користувачів за месенджером, часом взаємодії з ботом;
 • можливість фільтрації користувачів за тегами.

Детальніше ознайомитися з тим, як зробити розсилку у вайбері або телеграмі через чат бота, Ви можете ознайомитися у відео інструкції.





Для якого бізнесу корисні розсилки в ботах


Розсилки, інструмент маркетингу, який ефективний для будь-якого виду бізнесу. Однією з ключових цілей маркетингу є підвищення запам'ятовуваності бренду компанії та утримання клієнтів. Саме це є однією з головних цілей розсилок. Найбільш ефективні розсилки будуть для таких цілей, як:

 • повідомлення клієнтів про новинки компанії;
 • розсилка акційних пропозицій;
 • повідомлення про відкриття нових магазинів;
 • персональне розсилання користувачам;
 • повідомлення про нові можливості або товари.

Це лише кілька корисних видів розсилок, які значно підвищать відсоток утримання клієнтів компанії. 


Найважливіше завжди пам'ятати про те, що будь-який контент, і будь-яка інформація, яку Ви пропонуєте користувачеві, має бути максимально корисною відповідно до його інтересів.

video
Читати далі
Продовжуючи переглядати gerabot.com, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie
Отримувати інформацію
про спеціальні пропозиції