Чат-бот для туристичного агентства

Чат-бот для турагенції

Автоматизації клієнтського сервісу

Створення чат-бота для оптимізації туристичного бізнесу

Чат-боти у туристичному бізнесу широко популярні завдяки широким можливостям, які вони надають цьому бізнесу. Туристичний чат-бот - це засіб надати інформацію про компанію, її послуги, актуальні пропозиції, оформити продаж туру.
Viber
FB Messenger
Whatsapp
Чат для сайту
Інше
Переваги та можливості чат-боту для турагентства
Можливості чат-бота для турбізнесу

Для будь-якого бізнесу, не виключаючи туристичний бізнес, туроператорів, тургентства, чат-боти це інноваційний засіб комунікації з клієнтами компанії, маркетингової активності з високою конверсією та можливість оптимізувати будь-які бізнес-процеси компанії. Для створення ефективного рішення, необхідно аналізувати наявні бізнес-процеси туристичного агентства.

Найчастіше, чат-боти для компаній які займаються продажем турів, містять функціонал взаємодії з клієнтами компанії, можливість записатися на зустріч з менеджером в онлайн режимі, перевірити можливий час для запису, каталог актуальних турів для відпочинку, замовити зворотний зв'язок та отримати відповіді на базові питання в онлайн режимі в чат-боті.

Додатковими можливостями, які може містити чат-бот, можуть бути фільтри пошуку, налаштування параметрів з пошуку турів для відпочинку для повідомлень та розсилок, які задовільняють його зацікавленості, інформацією про готелі та місця відпочинку, динамікою зміни цін на ринку тощо.

Етапи розробки чат-бота
Заповніть бриф, ми сконтактуємо з Вами та обговоримо усі деталі проєкту
Кейси
Компанія Gerabot пропонує різні рішення для різних напрямків бізнесу з розробки чат-ботів для бізнесу. Чат-бот для компанії може бути створений, використовуючи доступний функціонал конструктора-чатів ботів, якщо він задовольняє технічним потребам проекту або ж розроблений індивідуально з урахуванням усіх унікальних потреб чат-бота організації. Потреби проекту виявляються на етапі аналізу проекту, бізнес-процесів компанії, ключових цілей та завдань, які повинен покрити створюваний чат-бота, проектування та реалізації блок-схеми чат-бота. Підсумком аналізу ставати рішення щодо найбільш ефективного способу розробки чат-бота. Також аналізується потреба в можливостях системи управління даними, одержуваними через чат-бот і необхідними синхронізаціями із зовнішніми системами.
Клієнти
Відгуки наших клієнтів
Тарифи на інші продукти
Конструктор чат-ботів
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • омніканальність, агрегатор мессенджерів
 • швидке налаштування чат-бота
 • сегментація аудиторії
 • api для розробників
 • необмежена кількість чат-ботів
 • вбудована crm-система
 • масові розсилки
Чат для сайту
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • необмежена кількість операторів
 • візуальне налаштування віджета
 • підключення чат-бота до віджету
 • проста інтеграция на сайт
 • інструменти аналітики
 • шаблони відповідей оператора
 • спілкування через мессенджер
Чому ми?
>150
Виконаних проєктів
>10
Років на ринку
>20
Партнерів
>2,000
Користувачів GERABOT
>10
Готових шаблонів
>20
Досвідчених фахівців
Блог
Чат-боти Instagram: новий напрямок у маркетингу та обслуговуванні клієнтів
Instagram – одна з найпопулярніших соціальних платформ у світі, що приваблює мільйони користувачів щодня. Бізнеси всього світу прагнуть використати цю платформу для просування своїх продуктів та послуг.
Просування Telegram чат-боту: Ключові аспекти та ефективні стратегії
У сучасному цифровому світі, де інтернет-комунікація має вирішальне значення, багато компаній та організацій шукають нові шляхи взаємодії зі своїми клієнтами. Один з найефективніших інструментів комунікації - це чат-боти, які забезпечують автоматизовану інтеракцію з користувачами через месенджери.
Використання чат-ботів для мережі магазинів: переваги, застосування та вплив
У сучасному цифровому світі, де швидкість та зручність обслуговування стають ключовими факторами для споживачів, чат-боти стають все більш популярними в індустрії роздрібної торгівлі. Ці автоматизовані агенти здатні взаємодіяти з клієнтами у режимі реального часу, відповідати на запитання, надавати рекомендації та забезпечувати підтримку без присутності живої людини.
Часті питання при створенні чат-бота:
Яка вартість створення чат-бота для туристичної компанії?
Є декілька варіантів розробки чат-бота для турагенції, туроператора: розробка на конструкторі чат-ботів Gerabot, вартість помісячна підписка (від 18$) + за необхідністю допомога фахівців компанії (14 000 грн). Або розробка індивідуального корпоративного рішення від 1800$.
Для яких цілей потрібен чат-бот для турагентства?
Метою розробки чат-бота для компанії з продажу туристичних турів є підвищення лояльності клієнтів, маркетингова активність закладу, швидке надання інформації про акції, знижки, програму лояльності. Також чат-бот може автоматизувати будь-який бізнес-процес всередині закладу.
Який термін розробки чат-бота для туроператора?
Стандартний термін розробки індивідуального чат-бота для туристичного агентства в середньому займає 2 місяці. Але, все залежить від конкретних цілей та завдань, які повинен вирішувати чат-бот.
Чи можлива інтеграція чат-бота з іншими сервісами?
Чат-боти створені компанією Gerabot, мають своє, внутрішнє API, яке може бути використане для синхронізації даних. Також, у випадку розробки проєктного рішення, API може бути повністю адаптоване під потреби проєкту.
Під які месенджери розробляти чат-бот для турагентства?
Рішення, для яких месенджерів краще створювати чат-бот для турфірми, зазвичай, приймається виходячи з того, якими месенджерами користуються клієнти компанії, та який функціонал має підтримувати чат-бот, який буде розроблено. Зазвичай, чат-боти для турфірми роблять під Telegram та Viber.
ЧАТ-БОТ ДЛЯ ТУРИСТИЧНОГО АГЕНТСТВА

Найефективнішою завданням, з точки зору месенджерів, зокрема чат-ботів, є маркетинг. Завдяки високому відсотку відкриття і прочитання повідомлень, отриманих через месенджери, наприклад такі як telegram або viber, ефективність ботів з точки зору маркетингу підвищує конверсію бізнесу в рази.

Залучення чат-ботів для підвищення ефективність туристичного бізнесу дає максимальні результати відразу ж після запуску чат-бота. З огляду на постійне зростання аудиторії користувачів інтернету, які використовують чат-боти не тільки для спілкування, але і для пошуку товарів і послуг в інтернеті, даний напрямок буде підвищувати свої показники з кожним роком. Тому, створюючи чат-бота для свого тур. агентства зараз, Ви отримуєте конкурентну перевагу для Вашого бізнесу.

Які завдання здатний вирішити чат-бот для туристичного бізнесу?

 • Презентація та присутність компанії в популярних месенджерів
 • Отримання нового, ефективного рекламного каналу
 • Підвищення якості і швидкості обслуговування клієнтів, зокрема надання актуальної інформації
 • Оптимізація бізнес-процесів, зменшення людського фактора

Це лише мала частина переваг, яке отримає Ваш бізнес запровадивши сучасну технологію роботів в месенджерах телеграм і вайбер. Чат-боти, створювані компанією Gerabot максимально гнучкі в плані управління логікою роботи бота і його контентом. Створюючи чат-бота, ми не прив'язуємо його до жорсткої логіці роботи і завжди можемо покращувати і допрацьовувати наші проекти.

Читати далі
Продовжуючи переглядати gerabot.com, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie
Отримувати інформацію
про спеціальні пропозиції