Чат-бот для туристичного агентства

Автоматизації клієнтського сервісу

Створення чат-бота для оптимізації туристичного бізнесу

Чат-боти у туристичному бізнесу широко популярні завдяки широким можливостям, які вони надають цьому бізнесу. Туристичний чат-бот - це засіб надати інформацію про компанію, її послуги, актуальні пропозиції, оформити продаж туру.
Telegram
Viber
FB Messenger
Instagram
Whatsapp
Чат для сайту
Інше
Етапи розробки чат-бота
Заповніть бриф, ми сконтактуємо з Вами та обговоремо усі деталі проєкту
Кейси
Компанія Gerabot пропонує різні рішення для різних напрямків бізнесу з розробки чат-ботів для бізнесу. Чат-бот для компанії може бути створений, використовуючи доступний функціонал конструктора-чатів ботів, якщо він задовольняє технічним потребам проекту або ж розроблений індивідуально з урахуванням усіх унікальних потреб чат-бота організації. Потреби проекту виявляються на етапі аналізу проекту, бізнес-процесів компанії, ключових цілей та завдань, які повинен покрити створюваний чат-бота, проектування та реалізації блок-схеми чат-бота. Підсумком аналізу ставати рішення щодо найбільш ефективного способу розробки чат-бота. Також аналізується потреба в можливостях системи управління даними, одержуваними через чат-бот і необхідними синхронізаціями із зовнішніми системами.
Відгуки наших клієнтів
Тарифи на інші продукти
Конструктор чат-ботів
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • омніканальність, агрегатор мессенджерів
 • швидке налаштування чат-бота
 • сегментація аудиторії
 • api для розробників
 • необмежена кількість чат-ботів
 • вбудована crm-система
 • масові розсилки
Чат для сайту
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • необмежена кількість операторів
 • візуальне налаштування віджета
 • підключення чат-бота до віджету
 • проста інтеграция на сайт
 • інструменти аналітики
 • шаблони відповідей оператора
 • спілкування через мессенджер
Чому ми?
>150
Виконаних проєктів
>10
Років на ринку
>20
Партнерів
>2,000
Користувачів GERABOT
>10
Готових шаблонів
>20
Досвідчених фахівців
Блог
5 переваг використання чат-бота
Чат-боти набувають все більшої популярності в маркетинговій індустрії, і це тому, що вони створюють новий спосіб для компаній спілкуватися зі світом
Що таке віджети? Віджет для сайту.
Віджет – візуальний блок на сайті, який виконує певний функціонал. Основна його мета – взаємодіяти з користувачем: надавати та збирати інформацію, піднімати конверсію.
Застосування чат-ботів у ритейлі 
Чат-боти активно використовуються у сфері торгівлі і демонструють високі показники ефективності завдяки зручності використання, доступності для бізнесу та широким функціональним можливостям. Дослідження вказують, що розмір виторгу компанії корелює з її доступністю для клієнтів у різних цифрових каналах зв’язку. 
Часті питання при створенні чат-бота:
ЧАТ-БОТ ДЛЯ ТУРИСТИЧНОГО АГЕНТСТВА

Найефективнішою завданням, з точки зору месенджерів, зокрема чат-ботів, є маркетинг. Завдяки високому відсотку відкриття і прочитання повідомлень, отриманих через месенджери, наприклад такі як telegram або viber, ефективність ботів з точки зору маркетингу підвищує конверсію бізнесу в рази.

Залучення чат-ботів для підвищення ефективність туристичного бізнесу дає максимальні результати відразу ж після запуску чат-бота. З огляду на постійне зростання аудиторії користувачів інтернету, які використовують чат-боти не тільки для спілкування, але і для пошуку товарів і послуг в інтернеті, даний напрямок буде підвищувати свої показники з кожним роком. Тому, створюючи чат-бота для свого тур. агентства зараз, Ви отримуєте конкурентну перевагу для Вашого бізнесу.

Які завдання здатний вирішити чат-бот для туристичного бізнесу?

 • Презентація та присутність компанії в популярних месенджерів
 • Отримання нового, ефективного рекламного каналу
 • Підвищення якості і швидкості обслуговування клієнтів, зокрема надання актуальної інформації
 • Оптимізація бізнес-процесів, зменшення людського фактора

Це лише мала частина переваг, яке отримає Ваш бізнес запровадивши сучасну технологію роботів в месенджерах телеграм і вайбер. Чат-боти, створювані компанією Gerabot максимально гнучкі в плані управління логікою роботи бота і його контентом. Створюючи чат-бота, ми не прив'язуємо його до жорсткої логіці роботи і завжди можемо покращувати і допрацьовувати наші проекти.

Читати далі
Продовжуючи переглядати gerabot.com, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie
Отримувати інформацію
про спеціальні пропозиції