Чат-бот для кав`ярні, ресторану

Автоматизація клієнтського сервісу

Створення чат-бота для оптимізації ресторанного бізнесу 

Чат-боти для ресторанів, або кав`ярень можуть мати широкий функціонал, починаючи від інформації про заклад, його локацію, час роботи. Також, чат-боти можуть містити функціонал бронювання, нагадування, програм лояльності тощо.
Telegram
Viber
FB Messenger
Instagram
Whatsapp
Чат для сайту
Інше
Етапи розробки чат-бота
Заповніть бриф, ми сконтактуємо з Вами та обговоремо усі деталі проєкту
Кейси
Компанія Gerabot пропонує різні рішення для різних напрямків бізнесу з розробки чат-ботів для бізнесу. Чат-бот для компанії може бути створений, використовуючи доступний функціонал конструктора-чатів ботів, якщо він задовольняє технічним потребам проекту або ж розроблений індивідуально з урахуванням усіх унікальних потреб чат-бота організації. Потреби проекту виявляються на етапі аналізу проекту, бізнес-процесів компанії, ключових цілей та завдань, які повинен покрити створюваний чат-бота, проектування та реалізації блок-схеми чат-бота. Підсумком аналізу ставати рішення щодо найбільш ефективного способу розробки чат-бота. Також аналізується потреба в можливостях системи управління даними, одержуваними через чат-бот і необхідними синхронізаціями із зовнішніми системами.
Відгуки наших клієнтів
Тарифи на інші продукти
Конструктор чат-ботів
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • омніканальність, агрегатор мессенджерів
 • швидке налаштування чат-бота
 • сегментація аудиторії
 • api для розробників
 • необмежена кількість чат-ботів
 • вбудована crm-система
 • масові розсилки
Чат для сайту
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • необмежена кількість операторів
 • візуальне налаштування віджета
 • підключення чат-бота до віджету
 • проста інтеграция на сайт
 • інструменти аналітики
 • шаблони відповідей оператора
 • спілкування через мессенджер
Чому ми?
>150
Виконаних проєктів
>10
Років на ринку
>20
Партнерів
>2,000
Користувачів GERABOT
>10
Готових шаблонів
>20
Досвідчених фахівців
Блог
5 переваг використання чат-бота
Чат-боти набувають все більшої популярності в маркетинговій індустрії, і це тому, що вони створюють новий спосіб для компаній спілкуватися зі світом
Що таке віджети? Віджет для сайту.
Віджет – візуальний блок на сайті, який виконує певний функціонал. Основна його мета – взаємодіяти з користувачем: надавати та збирати інформацію, піднімати конверсію.
Застосування чат-ботів у ритейлі 
Чат-боти активно використовуються у сфері торгівлі і демонструють високі показники ефективності завдяки зручності використання, доступності для бізнесу та широким функціональним можливостям. Дослідження вказують, що розмір виторгу компанії корелює з її доступністю для клієнтів у різних цифрових каналах зв’язку. 
Часті питання при створенні чат-бота:
СТВОРЕННЯ ЧАТ-БОТА ДЛЯ РЕСТОРАНУ, КАВ`ЯРНІ

Все більше клієнтів ресторанного бізнесу переходить в режим онлайн. Цей перехід відкрив новий виток даного напрямку бізнесу - служби доставки. Так, з'явилися великі гравці на ринку, які об'єднали в собі мережі з доставки страв і продуктів з ресторанів. Але, ці процеси тільки допомагають ресторанного бізнесу відкривати нові можливості в своїй ніші і впроваджувати інноваційні рішення, які дозволяють залишатися їм сильними гравцями на цьому ринку.

Чат-боти - оптимальне інноваційне рішення, які дозволяє, як підняти рівень сервісу для ресторанного бізнесу, так і частково підвищити свою присутність на ринку служб доставки. Чат-боти - рішення в сфері бізнесу ресторанів і кафе, яке допоможе не тільки зберегти бізнес, а й значно підвищити його ефективність. & Nbsp;

Що можуть чат-боти для ресторанів?

Головні перевагою чат-бота для кафе чи ресторану, є миттєве реагування на запити клієнта, або потенційного відвідувача закладу, а також оптимізація бізнес-процесів закладу. Чат-бот, може без допомоги адміністратора за запитом відвідувача закладу визначати графік зайнятості столиків в ресторані, пропонувати забронювати його в зручне для гостя час.

Чат-бот може відповідати на запитання й відповіді користувачів, наприклад про позиції в меню, час приготування страв, ціни і інші питання. Це значно економить ресурси закладу, що є найцінніше в будь-який час. & Nbsp;

Також, чат-бот може приймати замовлення у відвідувача і в самому ресторані, ставлячи питання про те, що вважає за краще відвідувач, консультуючи його з будь-яких питань. Чат-бот може запам'ятовувати історію відвідувань закладу користувачем, і грунтуючись на його перевагах пропонувати саме ті страви, які може з більшою ймовірністю зацікавити відвідувача.

Гість ресторану, або кафе, може навіть оплачувати свій рахунок після смачної вечері за допомогою чат-бота. Таким чином, заклад може на 90% знизити необхідність ресурсів на офіціантів при обслуговуванні гостя. Офіціантові, після роботи чат-бота, залишиться тільки принести страви, а в кінці вечері забрати посуд.

Чат-бот для служби доставки

Для доставки, чат-бот є ідеальним рішенням, так як об'єднує в собі 100% корисного функціоналу для даного виду бізнесу. Чат-ботом користуватися набагато простіше і швидше ніж мобільним додатком, при тому, що функціоналом, чат-бот, може мати практично тим же.

Стандартний функціонал чат-бота для служби доставки:

 • Кабінет користувача з історією замовлень
 • Асортимент страв для вибору і замовлення
 • Кошик & nbsp;
 • Формування та оплата замовлення
 • Інформування про час доставки
 • Інформування про акції компанії

Також, за необхідності, функціонал бота може бути доопрацьований під конкретні завдання служби доставки. В цьому випадку допрацьовується як сам чат-бот, так і система управління ботом для служби доставки.

Читати далі
Продовжуючи переглядати gerabot.com, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie
Отримувати інформацію
про спеціальні пропозиції