Чат-бот для рієлтора, агентства нерухомості

Чат-бот для агенції нерухомості, ріелторів

Автоматизація клієнтської підтримки

Створення чат-бота для агентства з нерухомості

Чат-бот для агентства нерухомості, або приватного рієлтора - це засіб взаємодії з клієнтами через зручний інструмент, який має високу конверсію та надає широкі можливості надання інформації клієнту у зручному для нього режимі.
Viber
FB Messenger
Instagram
Whatsapp
Чат для сайту
Інше
Переваги та можливості чат-боту для нерухомості
Можливості чат-бота для нерухомості

Для будь-якого бізнесу, не виключаючи бізнес з нерухомістю, агентства з нерухомості, приватного рієлтора, чат-боти це інноваційний засіб комунікації з клієнтами компанії, маркетингової активності з високою конверсією та можливість оптимізувати будь-які бізнес-процеси компанії. Для створення ефективного рішення, необхідно аналізувати наявні бізнес-процеси агентства нерухомості.

Найчастіше, чат-боти для компаній які займаються нерухомістю, містять функціонал взаємодії з клієнтами компанії, можливість записатися на перегляд об`єкта нерухомості у онлайн режимі, перевірити можливий час для запису, каталог актуальних пропозицій з оренди або продажу, замовити зворотний зв'язок та отримати відповіді на базові питання у онлайн режимі в чат-боті.

Додатковими можливостями, які може містити чат-бот, можуть бути фільтри пошуку, налаштування параметрів з пошуку об`єктів нерухомості для повідомлень та розсилок, які задовільняють його зацікавленості, інформацією про тенденції ринку нерухомості, динамікою зміни цін на ринку тощо.

Етапи розробки чат-бота
Заповніть бриф, ми сконтактуємо з Вами та обговоримо усі деталі проєкту
Кейси
Компанія Gerabot пропонує різні рішення для різних напрямків бізнесу з розробки чат-ботів для бізнесу. Чат-бот для компанії може бути створений, використовуючи доступний функціонал конструктора-чатів ботів, якщо він задовольняє технічним потребам проекту або ж розроблений індивідуально з урахуванням усіх унікальних потреб чат-бота організації. Потреби проекту виявляються на етапі аналізу проекту, бізнес-процесів компанії, ключових цілей та завдань, які повинен покрити створюваний чат-бота, проектування та реалізації блок-схеми чат-бота. Підсумком аналізу ставати рішення щодо найбільш ефективного способу розробки чат-бота. Також аналізується потреба в можливостях системи управління даними, одержуваними через чат-бот і необхідними синхронізаціями із зовнішніми системами.
Клієнти
Відгуки наших клієнтів
Тарифи на інші продукти
Конструктор чат-ботів
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • омніканальність, агрегатор мессенджерів
 • швидке налаштування чат-бота
 • сегментація аудиторії
 • api для розробників
 • необмежена кількість чат-ботів
 • вбудована crm-система
 • масові розсилки
Чат для сайту
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • необмежена кількість операторів
 • візуальне налаштування віджета
 • підключення чат-бота до віджету
 • проста інтеграция на сайт
 • інструменти аналітики
 • шаблони відповідей оператора
 • спілкування через мессенджер
Чому ми?
>150
Виконаних проєктів
>10
Років на ринку
>20
Партнерів
>2,000
Користувачів GERABOT
>10
Готових шаблонів
>20
Досвідчених фахівців
Блог
Анонімний чат Telegram
Комунікація в інтернеті стала невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. Вона допомагає нам спілкуватися з друзями та близькими, ділитися інтересами та думками, а також знаходити нових друзів та партнерів.
Боти адміністратори для групи
Боти для розмов у Telegram стали популярним інструментом для автоматизації спілкування та спрощення роботи в групових чатах. Боти можуть виконувати різні завдання, починаючи від автоматичного надсилання повідомлень і закінчуючи інтеграцією із зовнішніми сервісами.
Чат-бот з особистим кабінетом користувача
Одним з ключових факторів просування практично будь-якого бізнесу, є взаємодія з клієнтами. Взаємодія відбувається на різних етапах та у різних бізнес-процесах, але ключовими етапами взаємодії з клієнтом є маркетинг та сервіс.
Часті питання при створенні чат-бота:
Яка вартість створення чат-бота для агентства нерухомості?
Є декілька варіантів розробки чат-бота для агентства нерухомості: розробка на конструкторі чат-ботів Gerabot, вартість помісячна підписка (від 18$) + за необхідністю допомога фахівців компанії (14 000 грн). Або розробка індивідуального корпоративного рішення від 1800$.
Для яких цілей потрібен чат-бот для агентства нерухомості, рієлтора?
Метою розробки чат-бота для агентства нерухомості, рієлтора є підвищення лояльності клієнтів, надання інформації про нові пропозиції в онлайн режимі, можливість зв`язатися та замовити послугу у чат-боті. Також чат-бот може автоматизувати будь-який процес всередині компанії.
Який термін розробки чат-бота для агентства нерухомості?
Стандартний термін розробки індивідуального чат-бота для агентства нерухомості в середньому займає 2 місяці. Але, все залежить від конкретних цілей та завдань, які повинен вирішувати чат-бот.
Чи можлива інтеграція чат-бота з іншими сервісами?
Чат-боти створені компанією Gerabot, мають своє, внутрішнє API, яке може бути використане для синхронізації даних по нерухомості з CRM. Також, у випадку розробки проєктного рішення, API може бути повністю адаптоване під потреби проєкту.
Під які месенджери розробляти чат-бот для рієлтора?
Рішення, для яких месенджерів краще створювати чат-бот для агентства нерухомості, зазвичай, приймається виходячи з того, якими месенджерами користуються клієнти компанії, та який функціонал має підтримувати чат-бот, який буде розроблено.
СТВОРЕННЯ ЧАТ-БОТА ДЛЯ АГЕНЦІЇ НЕРУХОМОСТІ

Чат-боти & ndash; роботи помічники для месенджерів, популярність яких росте з кожним днем. Їх застосування практично не обмежений будь-якими рамками, так як вони можуть виконувати величезне коло завдань, які оптимізують і підвищують ефективність бізнес-процесів.

Зокрема, популярним ринком, на якому все більше активності використовуються чат-боти, є ринок нерухомості, зокрема агентств з нерухомості та приватних ріелторів. Популярність ботів в цій ніші легко з'ясовна, так як чат-бот, може охопити практично всі процеси, задіяні в ріелторських послуг.

Що може чат-бот по роботі з нерухомістю?

Основними функціями, якими повинен володіти чат-бот для ріелторської компанії, це надання користувачам бази об'єктів нерухомості з критеріями і фільтрами підбору об'єктів, наприклад, такими, як:

 • Тип об'єкта (квартира, кімната, офіс, комерційна нерухомість)
 • Тип угоди (оренда, продаж, купівля, з'їм)
 • Локація (країна, місто, адреса)
 • Стан
 • Розмір
 • Ремонт

Панель управління ботом Gerabot, дозволяє не тільки вести базу об'єктів нерухомості всередині системи, але і настроювати власні фільтри під потреби компанії. Наприклад, якщо Ви займаєтеся тільки ринком комерційної нерухомості, Ви можете повністю налаштувати бота під даний тип нерухомості.

До кожного об'єкту нерухомості, може бути прив'язана геолокація, за допомогою якої користувач відразу ж може побачити об'єкт на мапі і зрозуміти підходить йому дана локація, чи ні. Кнопка запису на перегляд об'єкта, а також зв'язку з ріелтором, для уточнення необхідної інформації.

Крім каталогу об'єктів, бот може видавати і інші дані, наприклад:

 • Інформація про компанію
 • Контакти менеджерів і ріелторів
 • Відповідати на запитання й відповіді
 • Вказувати на розташування офісів компанії
 • Надавати шаблони документів

& nbsp;

Управління ботом для ріелтора

Усім контентом бота, як текстовим, так і каталогом нерухомості (якщо відсутня синхронізація з зовнішніми базами), вхідними заявками користувачів, файлами та іншою інформацією & ndash; можна управляти з адмінки бота. Також, при необхідності, з панелі управління можна перенастроювати сценарії взаємодії бота з користувачем.

Gerabot & ndash; оптимальне рішення для створення чат-бота для агентства по роботі з нерухомістю.

Читати далі
Продовжуючи переглядати gerabot.com, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie
Отримувати інформацію
про спеціальні пропозиції