Чат-бот для ОСББ, бізнес-центру

Чат-бот для бізнес-центру, ОСББ

Автоматизації процесів житлового фонду

Створення чат-ботів для оптимізації процесів ОСББ, бізнес-центра

Надійна комунікація та швидкі сповіщення є важливим чинником у діяльності ОСББ, або бізнес-центрів. Чат-боти дозволяють в онлайн режимі оповіщувати користувачів бота про аварійні ситуації, передавати документи та бути завжди готовими відповісти на запитання користувача бота.
Viber
FB Messenger
Whatsapp
Чат для сайту
Інше
Переваги та можливості чат-боту для орендодавців
Можливості чат-бота для бізнес-центру

Для будь-якого бізнесу, не виключаючи житлово комунальне господарство, бізнес-центри, чат-боти це інноваційний засіб комунікації з клієнтами, орендарями компанії, маркетингової активності з високою конверсією та можливість оптимізувати будь-які бізнес-процеси компанії. Для створення ефективного рішення, необхідно аналізувати наявні бізнес-процеси ЖКГ.

Найчастіше, чат-боти для компаній які займаються взаємодією з орендаря, або мешканцями комунального господарства, містять функціонал взаємодії з клієнтами, можливість отримати поточний стан рахунків в онлайн режимі, перевірити інформацію про виклик аварійних служб, замовити зворотний зв'язок адміністратора та отримати відповіді на базові питання у онлайн режимі в чат-боті.

Додатковими можливостями, які може містити чат-бот, може бути особистий кабінет користувача, у якому він може дізнатися дані свій рахунок, поточні заборгованості, оплатити послуги, викликати фахівця ЖКГ. Також, чат-бот може бути синхронізовані з зовнішніми сервісами, та своєчасно сповістити користувача про необхідність оплатити послуги.

Етапи розробки чат-бота
Заповніть бриф, ми сконтактуємо з Вами та обговоримо усі деталі проєкту
Кейси
Компанія Gerabot пропонує різні рішення для різних напрямків бізнесу з розробки чат-ботів для бізнесу. Чат-бот для компанії може бути створений, використовуючи доступний функціонал конструктора-чатів ботів, якщо він задовольняє технічним потребам проекту або ж розроблений індивідуально з урахуванням усіх унікальних потреб чат-бота організації. Потреби проекту виявляються на етапі аналізу проекту, бізнес-процесів компанії, ключових цілей та завдань, які повинен покрити створюваний чат-бота, проектування та реалізації блок-схеми чат-бота. Підсумком аналізу ставати рішення щодо найбільш ефективного способу розробки чат-бота. Також аналізується потреба в можливостях системи управління даними, одержуваними через чат-бот і необхідними синхронізаціями із зовнішніми системами.
Клієнти
Відгуки наших клієнтів
Тарифи на інші продукти
Конструктор чат-ботів
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • омніканальність, агрегатор мессенджерів
 • швидке налаштування чат-бота
 • сегментація аудиторії
 • api для розробників
 • необмежена кількість чат-ботів
 • вбудована crm-система
 • масові розсилки
Чат для сайту
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • необмежена кількість операторів
 • візуальне налаштування віджета
 • підключення чат-бота до віджету
 • проста інтеграция на сайт
 • інструменти аналітики
 • шаблони відповідей оператора
 • спілкування через мессенджер
Чому ми?
>150
Виконаних проєктів
>10
Років на ринку
>20
Партнерів
>2,000
Користувачів GERABOT
>10
Готових шаблонів
>20
Досвідчених фахівців
Блог
Оцінка ефективності та покращення показників відділу сервісу
В сучасному конкурентному бізнес-середовищі, де клієнтське задоволення виявляється важливим фактором успіху, відділ сервісу відіграє критичну роль у забезпеченні якісного обслуговування та задоволення потреб клієнтів.
Аналітика діалогів операторів чату: ключові аспекти та переваги
У сучасному світі компанії все частіше використовують чат-системи для спілкування з клієнтами. Чат-оператори виконують важливу роль у цьому процесі, надаючи швидку та ефективну підтримку користувачам. Проте, окрім безпосереднього спілкування з клієнтами, діалоги операторів можуть бути також цінним джерелом даних для аналітики
Чат-боти Instagram: новий напрямок у маркетингу та обслуговуванні клієнтів
Instagram – одна з найпопулярніших соціальних платформ у світі, що приваблює мільйони користувачів щодня. Бізнеси всього світу прагнуть використати цю платформу для просування своїх продуктів та послуг.
Часті питання при створенні чат-бота:
Яка вартість створення чат-бота для житлової комунальної компанії, бізнес-центру?
Є декілька варіантів розробки чат-бота житлової комунальної компанії, бізнес-центру: розробка на конструкторі чат-ботів Gerabot, вартість помісячна підписка (від 18$) + за необхідністю допомога фахівців компанії (14 000 грн). Або розробка індивідуального корпоративного рішення від 1800$.
Для яких цілей потрібен чат-бот для комунальної компанії, бізнес-центру?
Метою розробки чат-бота для комунальної компанії, бізнес-центру є покращення взаємодії з клієнтами, спрощення документообігу, онлайн повідомлення про аварійні ситуації. Також чат-бот може автоматизувати будь-який процес всередині компанії.
Який термін розробки чат-бота для керуючої компанії?
Стандартний термін розробки індивідуального чат-бота керуючої компанії, бізнес-центру, в середньому займає 2 місяці. Але, все залежить від конкретних цілей та завдань, які повинен вирішувати чат-бот.
Чи можлива інтеграція чат-бота для ЖКХ з іншими сервісами?
Чат-боти створені компанією Gerabot, мають своє, внутрішнє API, яке може бути використане для синхронізації даних по клієнтах та документах. Також, у випадку розробки проєктного рішення, API може бути повністю адаптоване під потреби проєкту.
Під які месенджери розробляти чат-бот для бізнес-центру, ЖКХ?
Рішення, для яких месенджерів краще створювати чат-бот для для бізнес-центру, ЖКХ, зазвичай, приймається виходячи з того, якими месенджерами користуються клієнти організації, орендарі, та який функціонал має підтримувати чат-бот, який буде розроблено.
СТВОРЕННЯ ЧАТ-БОТА ДЛЯ ОСББ, КЕРУЮЧОЇ КОМПАНІЇ

Використання чат-ботів вже ставати нормою для будь-якого бізнесу, як в сфері продажів, так і в сфері обслуговування. Чат-бот дозволяє автоматизувати більшість процесів роботи з клієнтами, зокрема з мешканцями, для бізнесу в сфері ОСББ або житлово-комунального господарства.

Використання чат-ботів вже ставати нормою для будь-якого бізнесу, як в сфері продажів, так і в сфері обслуговування. Чат-бот дозволяє автоматизувати більшість процесів роботи з клієнтами, зокрема з мешканцями, для бізнесу в сфері ОСББ або житлово-комунального господарства.

Скільки співробітників необхідно, для задоволення потреб мешканців житлово-комунального господарства? Це і адміністрація, і менеджери, і консультанти та інші співробітники. У свою чергу, чат-бот, може повністю автоматизувати процес отримання і розподілу завдань між ними, і частково забрати на себе функції адміністратора.

Чат-бот, може швидко і одночасно консультувати з будь-яких нагальних питань необмежену кількість користувачів, відповідати на запитання й відповіді, сповіщати про планові або аварійних роботах. Чат-бот для ЖКГ, керованих з системи управління адміністратором, в будь-який момент доби зможе надати користувачеві запитувану інформацію без участі співробітників.

Чат-бот, може отримувати оповіщення про необхідно виклику майстра, з вибором користувачем який конкретно майстер необхідний, отримувати опис конкретної ситуації, вирішення якої необхідно мешканцеві. Чат-бот для ОСББ, значно економить ресурси компанії, мінімізуючи витрачається на взаємодію з клієнтами час, і заощаджуючи ресурси компанії.

Готове рішення чат-бота для ОСББ, дозволяє створювати кілька груп, в які буде направлятися інформація, крім самої системи управління ботом. До груп, можуть бути підключені співробітники відповідного профілю, і автоматично отримувати повідомлення, коли необхідна їх допомога у вирішенні завдання.

Чат-бот для керуючої компанії, може бути розроблений під різні месенджери, зокрема telegram, viber. Функціонал бота під кожен месенджер буде ідентичний, і кожен користувач зможе користуватися ним в тому мессенджере, який найбільш зручний для нього.

За допомогою чат-бота, мешканці можуть оплачувати рахунки, що виставляються житлово-комунальним господарством, і завжди мати актуальну історію своїх оплат, і заборгованостей, в разі якщо такі є. У свою чергу, адміністрація ЖКГ, завжди може інформувати мешканця, в разі необхідно донесення до нього, будь-якої інформації.

Читати далі
Продовжуючи переглядати gerabot.com, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie
Отримувати інформацію
про спеціальні пропозиції