Чат-бот для клініки, аптеки, медичного закладу

Чат-бот для медичного закладу

Автоматизації клієнтської підтримки

Створення чат-бота для автоматизації взаємодії з клієнтами

Клієнтський сервіс у бізнесу такого роду, як медичний, є одним з ключових факторів успіху бізнесу. Чат-бот для аптеки, медичного закладу може в онлайн режимі надавати інформацію клієнтам, інформувати їх про аналізи, нагадувати про записи тощо.
Viber
FB Messenger
Instagram
Whatsapp
Чат для сайту
Інше
Переваги та можливості чат-боту для медичної установи
Чат-бот для аптеки

Чат-бот для аптеки у месенджері розширює перелік каналів зв’язку бізнеса з аудиторією. Такий бот дозволяє клієнту мати особистий кабінет, перевіряти історію замовлень, дублювати або створювати нові замовлення, бронювати медичні препарати чи техніку, уточнювати наявність, шукати найближчі аптеки мережі тощо. Через чат-бот користувач може звернутись до фармацевта чи провізора для консультації не виходячи з дому. 

Чат-бот дозволяє бізнесу якісно комунікувати з клієнтом та вчасно нагадувати про себе. Наприклад, пацієнти, що купують певні медикаменти на постійній основі, можуть отримувати нагадування про необхідність продублювати замовлення. Такий метод комунікації підвищує лояльність та дозволяє ненав’язливо підтримувати контакт з клієнтом. 

Чат-бот для стоматології, клініки, лабораторії

Чат-боти в сфері медицини дозволяють ознайомити користувача з закладом та продемонструвати якісний сервіс ще до звернення клієнта. Бот проводить презентацію медичного закладу, консультує, надає інформацію щодо відділень, спеціалістів та доступних послуг. Через чат-бот клієнт може обрати лікаря за власними параметрами та миттєво забронювати дату і час. 

Для заощадження ресурсів працівників та клієнтів, бот проведе опитування та створить анкету клієнта онлайн, після чого самостійно внесе дані у внутрішню базу медичного закладу. 

Завдяки чат-боту для стоматології, клініки, лікарні, лабораторії бізнес отримує можливість автоматизовано надсилати клієнту результати аналізів, медичні призначення, нагадувати про запис, збирати зворотній зв’язок тощо.  

Понад 70% клієнтів надають перевагу онлайн відгукам. Регулярний збір та аналіз зворотного зв’язку дозволяє бізнесу покращувати якість наданих послуг і підвищувати рівень конкурентоспроможності. 

Кабінет пацієнта

В персональному кабінеті клієнт може отримати всю необхідну інформацію за декілька кліків: дані щодо попередніх відвідувань та їх результати, додати або змінити інформацію про себе. Такий бот легко та швидко адаптується під різні завдання, наприклад, бот для дитячої лікарні може створювати для батьків індивідуальний графік щеплень та регулярно нагадувати про заплановані відвідування, а чат-бот для стоматології надасть прописаний лікарем план лікування та інформацію про найближчі заплановані зустрічі.

Персональний кабінет у чат-боті дозволяє клієнту отримати повноцінну медичну картку у месенджері, доступну у будь-який час. Наприклад, клієнт може завантажити результати аналізів, чат-бот збереже їх у внутрішній базі медичного закладу, яка доступна лікарю під час прийому пацієнта. 

Дані пацієнтів захищені, оскільки чат-бот зберігає інформацію тільки у вказаних базах даних, якими користується медичний заклад. 

Спрощена комунікація

Telegram та Viber є звичним середовищем для переважної більшості користувачів. Присутність бізнеса у месенджерах є важливою частиною у формуванні лояльності клієнтів, особливо у сфері здоров’я. Клієнти медичних закладів чи аптек зацікавлені у певній анонімності, отриманні миттєвої відповіді на запит та якісній консультації.

Чат-бот дозволяє повністю автоматизувати рутинні завдання, заощаджуючи час бізнеса та клієнта. Крім того, чат-боти дозволяють клієнту мінімізувати контакт з менеджером або адміністратором – для запису на прийом не потрібно телефонувати, чекати відповідь або відповідати на дзвінок. 

Вагомою перевагою чат-бота є відсутність вірогідності помилок та людського фактору. Завдяки завчасно прописаним сценаріям, чат-бот ввічливий, коректний і дружній 24/7. 

Етапи розробки чат-бота
Заповніть бриф, ми сконтактуємо з Вами та обговоримо усі деталі проєкту
Кейси
Компанія Gerabot пропонує різні рішення для різних напрямків бізнесу з розробки чат-ботів для бізнесу. Чат-бот для компанії може бути створений, використовуючи доступний функціонал конструктора-чатів ботів, якщо він задовольняє технічним потребам проекту або ж розроблений індивідуально з урахуванням усіх унікальних потреб чат-бота організації. Потреби проекту виявляються на етапі аналізу проекту, бізнес-процесів компанії, ключових цілей та завдань, які повинен покрити створюваний чат-бота, проектування та реалізації блок-схеми чат-бота. Підсумком аналізу ставати рішення щодо найбільш ефективного способу розробки чат-бота. Також аналізується потреба в можливостях системи управління даними, одержуваними через чат-бот і необхідними синхронізаціями із зовнішніми системами.
Клієнти
Відгуки наших клієнтів
Тарифи на інші продукти
Конструктор чат-ботів
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • омніканальність, агрегатор мессенджерів
 • швидке налаштування чат-бота
 • сегментація аудиторії
 • api для розробників
 • необмежена кількість чат-ботів
 • вбудована crm-система
 • масові розсилки
Чат для сайту
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • необмежена кількість операторів
 • візуальне налаштування віджета
 • підключення чат-бота до віджету
 • проста інтеграция на сайт
 • інструменти аналітики
 • шаблони відповідей оператора
 • спілкування через мессенджер
Чому ми?
>150
Виконаних проєктів
>10
Років на ринку
>20
Партнерів
>2,000
Користувачів GERABOT
>10
Готових шаблонів
>20
Досвідчених фахівців
Блог
Анонімний чат Telegram
Комунікація в інтернеті стала невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. Вона допомагає нам спілкуватися з друзями та близькими, ділитися інтересами та думками, а також знаходити нових друзів та партнерів.
Боти адміністратори для групи
Боти для розмов у Telegram стали популярним інструментом для автоматизації спілкування та спрощення роботи в групових чатах. Боти можуть виконувати різні завдання, починаючи від автоматичного надсилання повідомлень і закінчуючи інтеграцією із зовнішніми сервісами.
Чат-бот з особистим кабінетом користувача
Одним з ключових факторів просування практично будь-якого бізнесу, є взаємодія з клієнтами. Взаємодія відбувається на різних етапах та у різних бізнес-процесах, але ключовими етапами взаємодії з клієнтом є маркетинг та сервіс.
Часті питання при створенні чат-бота:
Яка вартість створення чат-боту для аптеки, медичного закладу, клініки?
Є декілька варіантів розробки чат-бота для медицини: розробка на конструкторі чат-ботів Gerabot, вартість помісячна підписка (від 18$) + за необхідністю допомога фахівців компанії (14 000 грн). Або розробка індивідуального рішення чат-боту для сервісу від 1800$.
Для яких цілей потрібен чат-бот для медичного закладу, аптеки?
Чат-боти є найбільш ефективними рішеннями для сервісу та взаємодії з клієнтами у бізнесі пов`язаному з наданням медичних послуг. Користувачам надається можливість швидко у режимі 24/7 залишити запит, зв`язатися з адміністратором клініки або отримати результати аналізів онлайн.
Який термін розробки чат-бота для аптеки, медичного закладу, стоматології?
Стандартний термін розробки індивідуального чат-бота для стоматології, аптеки або медичного закладу в середньому займає 2 місяці. Але, все залежить від конкретних цілей та завдань, які повинен вирішувати чат-бот.
Чи можлива інтеграція медичного чат-бота з іншими сервісами?
Чат-боти створені компанією Gerabot, мають своє, внутрішнє API, яке може бути використане для синхронізації даних. Також, у випадку розробки проєктного рішення, API може бути повністю адаптоване під потреби чат-бота для пацієнтів, або клієнтів закладу.
Під які месенджери розробляти чат-бот для аптеки, стоматології або клініки?
Рішення, для яких месенджерів краще створювати чат-бот для сервісу медичної підтримки, зазвичай, приймається виходячи з того, якими месенджерами користується цільова аудиторія та пацієнти, та який функціонал має підтримувати чат-бот. Оптимальне рішення - розробка чат-бота для медицини під telegram та viber.
СТВОРЕННЯ ЧАТ-БОТА ДЛЯ МЕДИЧНОГО ЗАКЛАДУ, АПТЕКИ

Медичні послуги, так і деякі інші напрямки послуг, вимагають якісної, експертної та швидкої допомоги своїм потенційним і діючим клієнтам. Чат-боти для медичних установ, дозволяють закрити відразу кілька потреб, як внутрішніх операційних, так і потреб цільової аудиторії.

Для внутрішніх процесів клініки, система управління чат-ботом замінює CRM систему, в якій ведеться облік пацієнтів, їх історія хвороб, відвідувань та інших звернень. За допомогою історії, фахівцям клініки, лікарям, адміністраторам буде значно простіше і швидше отримати всю необхідну для надання допомоги пацієнтові інформації.

Також, система управління, веде облік відвідувань і дозволяє розподіляти графіки докторів так, щоб вони визначали свій графік завантаженості і актуальних записів. Аналітика в системі управління дозволяє вести моніторинг затребуваності фахівців і перерозподіляти пацієнтів між лікарями враховуючи графік завантаженості.

Чат-боти для медичних установ, будуть корисні для таких сфер:

 • Чат-бот для приватної клініки
 • Чат-бот для стоматології
 • Чат-бот для медичної консультації

Для клієнтів клініки, чат-бот дозволяє значно економити час на отриманні інформації та запису на прийом до лікаря. За допомогою чат-бота, також, можна отримати всю інформацію по своїй історії хвороби, яку веде Ваш фахівець. Також, за допомогою чат-бота, можна отримувати бланки, шаблони документів, які можуть бути необхідні для відвідування клініки.

Використання чат-ботів для приватних клінік, також відкриває широкі маркетингові можливості. Маючи аналітику завантаженості фахівців, розуміння піків спадів продажів послуг і піки продажів, маркетологи компаній можуть планувати рекламну активність клінік на тривалий період, і проводити рекламні кампанії з просування послуг клініки за допомогою чат-бота.

Замовивши готове рішення для автоматизації медичної установи, Ви робите крок, які надовго дозволить випередити Ваших конкурентів.

Читати далі
Продовжуючи переглядати gerabot.com, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie
Отримувати інформацію
про спеціальні пропозиції