Чат-бот для юридичної компанії

Чат-бот для юридичної компанії

Автоматизація клієнтського сервісу

Створення чат-бота для оптимізації юридичного бізнесу

Головним завданням чат-боту для юридичної компанії є інформаційна складова. Чат-бот надасть користувачу в онлайн-режимі всю ключову інформацію про компанію, команду, види діяльності та послуги компанії. Також, чат-бот може бути засобом інформування.
Viber
FB Messenger
Instagram
Whatsapp
Чат для сайту
Інше
Переваги та можливості чат-боту для юридичної компанії
Можливості чат-бота для юристів

Для будь-якого бізнесу, не виключаючи юридичні компанії, приватних нотаріусів або адвокатів, чат-боти це інноваційний засіб комунікації з клієнтами компанії, маркетингової активності з високою конверсією та можливість оптимізувати будь-які бізнес-процеси компанії. Для створення ефективного рішення, необхідно аналізувати наявні бізнес-процеси автосервісу.

Найчастіше, чат-боти для юридичного бізнесу, нотаріусів, містять функціонал взаємодії з клієнтами, можливість отримати інформацію в онлайн-режимі, зробити запит на юридичну допомогу, переглянути історію своїх звернень або поточних справ, та отримати відповіді на базові питання в онлайн режимі в чат-боті.

Додатковими можливостями, які може містити чат-бот, може бути особистий кабінет клієнта, у якому він може дізнатися дані про свої справи та звернення, інформацію про актуальні законодавчі документи чи зміни, звернутися до особистого менеджера, оплатити послуги. Також, клієнту може бути надані прайси, документи чи інша інформація.

Етапи розробки чат-бота
Заповніть бриф, ми сконтактуємо з Вами та обговоримо усі деталі проєкту
Кейси
Компанія Gerabot пропонує різні рішення для різних напрямків бізнесу з розробки чат-ботів для бізнесу. Чат-бот для компанії може бути створений, використовуючи доступний функціонал конструктора-чатів ботів, якщо він задовольняє технічним потребам проекту або ж розроблений індивідуально з урахуванням усіх унікальних потреб чат-бота організації. Потреби проекту виявляються на етапі аналізу проекту, бізнес-процесів компанії, ключових цілей та завдань, які повинен покрити створюваний чат-бота, проектування та реалізації блок-схеми чат-бота. Підсумком аналізу ставати рішення щодо найбільш ефективного способу розробки чат-бота. Також аналізується потреба в можливостях системи управління даними, одержуваними через чат-бот і необхідними синхронізаціями із зовнішніми системами.
Клієнти
Відгуки наших клієнтів
Тарифи на інші продукти
Конструктор чат-ботів
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • омніканальність, агрегатор мессенджерів
 • швидке налаштування чат-бота
 • сегментація аудиторії
 • api для розробників
 • необмежена кількість чат-ботів
 • вбудована crm-система
 • масові розсилки
Чат для сайту
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • необмежена кількість операторів
 • візуальне налаштування віджета
 • підключення чат-бота до віджету
 • проста інтеграция на сайт
 • інструменти аналітики
 • шаблони відповідей оператора
 • спілкування через мессенджер
Чому ми?
>150
Виконаних проєктів
>10
Років на ринку
>20
Партнерів
>2,000
Користувачів GERABOT
>10
Готових шаблонів
>20
Досвідчених фахівців
Блог
Шаблони чат-ботів для бізнесу.
Створення чат-бота може бути достатньо складним та кропітким процесом, з яким не завжди може впоратися одна людина. Чат-бот, як і будь-який інструмент для маркетингу чи оптимізації зовнішніх, чи внутрішніх процесів компанії, має містити зручну структуру та контент, які мають надавати високу конверсію цільової дії, яка очікується від користувача.
Чат-бот як інструмент маркетингу та просування бізнесу.
Маркетинг - це гнучка наука, принципи та інструменти якої не є сталими. Вони постійно змінюються в залежності від умов сучасності, нових трендів та тенденцій. Наразі, головним принципом маркетингу, є клієнтоорієнтованість. А що може бути більше клієнтоорієнтоване ніж чат-бот?
Як створити структуру чат-бота?
Для створення чат-бота, не важливо чи замовляється бот у розробників або створюється самостійно на конструкторі ботів, необхідну розуміти усю структуру майбутнього бота. Для кращого розуміння потреб, та вірного формулювання завдання, у будь-якому разі, не буде зайвим розуміти що з себе представляє структура бота.
Часті питання при створенні чат-бота:
Яка вартість створення чат-бота для юридичної компанії?
Є декілька варіантів розробки чат-бота для юристів, або приватного нотаріуса, сервісу продажу страховки: розробка на конструкторі чат-ботів Gerabot, вартість помісячна підписка (від 18$) + за необхідністю допомога фахівців компанії (14 000 грн). Або розробка індивідуального корпоративного рішення від 1800$.
Для яких цілей потрібен чат-бот для юридичної компанії?
Метою розробки чат-бота для юридичної компанії, адвоката є підвищення лояльності клієнтів, спрощення документообігу та оформлення запитів клієнтів, агрегатор юридичних компанії та послуг. Також чат-бот може автоматизувати будь-який процес всередині компанії.
Який термін розробки чат-бота для юридичної компанії?
Стандартний термін розробки індивідуального чат-бота для юридичної компанії в середньому займає 2 місяці. Але, все залежить від конкретних цілей та завдань, які повинен вирішувати чат-бот.
Чи можлива інтеграція чат-бота для юристів з іншими сервісами?
Чат-боти для юристів створені компанією Gerabot, мають своє, внутрішнє API, яке може бути використане для синхронізації даних та документів. Також, у випадку розробки проєктного рішення, API може бути повністю адаптоване під потреби проєкту.
Під які месенджери розробляти чат-бот для юридичного бізнесу?
Рішення, для яких месенджерів краще створювати чат-бот для юридичної компанії, зазвичай, приймається виходячи з того, якими месенджерами користуються клієнти компанії або агрегатора, юридичних послуг, та який функціонал має підтримувати чат-бот, який буде розроблено.
ЧАТ-БОТ ДЛЯ ЮРИДИЧНОЇ КОМПАНІЇ

Юридичний бізнес, і все його напрямки вимагають якісної, і головне своєчасної підтримки своїх клієнтів. Тому, для покриття даного завдання, потрібні серйозні ресурси, які часто є витратними і ресурсоємними. Для оптимізації цих процесів, рішенням для юридичного бізнесу буде створити групу чату бота, або покупка готового рішення, чат-бота для месенджерів для юристів.

Оскільки цільова аудиторія адвокатів, нотаріусів та інших представників юридичної сфери бізнесу - це люди від 30-35 років, то найбільш підходящим рішенням, буде чат-бот для viber. Також, в залежності від завдань і потреб чат-бота, він може бути розроблений для таких месенджерів, як telegram, whatsup. Для маркетингової активності та просування юридичного бізнесу, найбільш підходящий варіант, це facebook messenger.

Можливості чат-бота, в плані роботи з клієнтами та маркетингу, практично не обмежені. Обмежуватися вони можуть тільки завданнями самого бізнесу і внутрішньою системою розподілу бізнес-процесів. Чат-бот може покривати як внутрішньокорпоративні потреби юридичного бізнесу, так і покривати процеси роботи з клієнтами, надання актуальної інформації, консультування нових клієнтів.

Система управління юридичним ботом, містить інструменти управління лідамі, клієнтами, проектами, завданнями та інші функції, які будуть корисні бізнесу не тільки в розрізі роботи чат-бота, а й для оптимізації та підвищення ефективності всіх бізнес-процессов.Чат-боти вже зараз, стають якісними та ефективними помічниками в будь-якому бізнесі, і юридичний бізнес, в яких входять адвокатські та нотаріальні послуги, не є винятком. Замовте готове рішення юридичного чат-бота Gerabot вже зараз, і випередите своїх конкурентів інноваційним рішенням.

Чат-бот для юристів, може виконувати такі завдання, як:

 • Інформування клієнтів
 • Оповіщення про зміну в справах
 • Відповіді на типові запитання
 • Формування шаблонів документів
 • Надання первинної інформації

Це тільки основна частина завдань, які дозволяє автоматизувати чат-бот. Залежно від специфіки бізнесу, завдання можуть змінюватися і підлаштовуватися під вимоги компанії.

Читати далі
Продовжуючи переглядати gerabot.com, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie
Отримувати інформацію
про спеціальні пропозиції