Чат-бот для страхового агентства

Чат-бот для страхової компанії

Автоматизація клієнтського сервісу

Створення чат-бота для оптимізації роботи з клієнтами

Можливості чат-ботів для страхового бізнесу можуть не обмежуватися інформацію про компанію, а мати можливість в онлайн режимі оформлювати страхові полюси, надати актуальну інформацію клієнтам компанії тощо.
Viber
FB Messenger
Instagram
Whatsapp
Чат для сайту
Інше
Переваги та можливості чат-боту для страхової компанії
Можливості чат-бота для страхової

Для будь-якого бізнесу, не виключаючи страхові компанії, ведення документації, чат-боти це інноваційний засіб комунікації з клієнтами компанії, маркетингової активності з високою конверсією та можливість оптимізувати будь-які бізнес-процеси компанії. Для створення ефективного рішення, необхідно аналізувати наявні бізнес-процеси автосервісу.

Найчастіше, чат-боти для страхових компаній, або агрегаторів страховок, містять функціонал взаємодії з клієнтами, можливість отримати інформацію в онлайн-режимі, зробити запит на оформлення поліса, історію своїх звернень та отримати відповіді на базові питання в онлайн режимі в чат-боті.

Додатковими можливостями, які може містити чат-бот, може бути особистий кабінет клієнта, у якому він може дізнатися дані про свої поліси та звернення, інформацію про актуальні новини та зміни у страховках, звернутися до особистого менеджера, оплатити послуги. Також, клієнту може бути надані прайси, документи чи інша інформація.

Етапи розробки чат-бота
Заповніть бриф, ми сконтактуємо з Вами та обговоримо усі деталі проєкту
Кейси
Компанія Gerabot пропонує різні рішення для різних напрямків бізнесу з розробки чат-ботів для бізнесу. Чат-бот для компанії може бути створений, використовуючи доступний функціонал конструктора-чатів ботів, якщо він задовольняє технічним потребам проекту або ж розроблений індивідуально з урахуванням усіх унікальних потреб чат-бота організації. Потреби проекту виявляються на етапі аналізу проекту, бізнес-процесів компанії, ключових цілей та завдань, які повинен покрити створюваний чат-бота, проектування та реалізації блок-схеми чат-бота. Підсумком аналізу ставати рішення щодо найбільш ефективного способу розробки чат-бота. Також аналізується потреба в можливостях системи управління даними, одержуваними через чат-бот і необхідними синхронізаціями із зовнішніми системами.
Клієнти
Відгуки наших клієнтів
Тарифи на інші продукти
Конструктор чат-ботів
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • омніканальність, агрегатор мессенджерів
 • швидке налаштування чат-бота
 • сегментація аудиторії
 • api для розробників
 • необмежена кількість чат-ботів
 • вбудована crm-система
 • масові розсилки
Чат для сайту
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • необмежена кількість операторів
 • візуальне налаштування віджета
 • підключення чат-бота до віджету
 • проста інтеграция на сайт
 • інструменти аналітики
 • шаблони відповідей оператора
 • спілкування через мессенджер
Чому ми?
>150
Виконаних проєктів
>10
Років на ринку
>20
Партнерів
>2,000
Користувачів GERABOT
>10
Готових шаблонів
>20
Досвідчених фахівців
Блог
Анонімний чат Telegram
Комунікація в інтернеті стала невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. Вона допомагає нам спілкуватися з друзями та близькими, ділитися інтересами та думками, а також знаходити нових друзів та партнерів.
Боти адміністратори для групи
Боти для розмов у Telegram стали популярним інструментом для автоматизації спілкування та спрощення роботи в групових чатах. Боти можуть виконувати різні завдання, починаючи від автоматичного надсилання повідомлень і закінчуючи інтеграцією із зовнішніми сервісами.
Чат-бот з особистим кабінетом користувача
Одним з ключових факторів просування практично будь-якого бізнесу, є взаємодія з клієнтами. Взаємодія відбувається на різних етапах та у різних бізнес-процесах, але ключовими етапами взаємодії з клієнтом є маркетинг та сервіс.
Часті питання при створенні чат-бота:
Яка вартість створення чат-бота для страхової компанії?
Є декілька варіантів розробки чат-бота для страхової компанії, сервісу продажу страховки: розробка на конструкторі чат-ботів Gerabot, вартість помісячна підписка (від 18$) + за необхідністю допомога фахівців компанії (14 000 грн). Або розробка індивідуального корпоративного рішення від 1800$.
Для яких цілей потрібен чат-бот для страхової компанії?
Метою розробки чат-бота для страхової компанії є підвищення лояльності клієнтів, спрощення документообігу та оформлення полісів, агрегатор страхових компанії та послуг. Також чат-бот може автоматизувати будь-який процес всередині компанії.
Який термін розробки чат-бота для страхової компанії?
Стандартний термін розробки індивідуального чат-бота для страхової компанії в середньому займає 2 місяці. Але, все залежить від конкретних цілей та завдань, які повинен вирішувати чат-бот.
Чи можлива інтеграція чат-бота для страхової з іншими сервісами?
Чат-боти для страхових компаній створені компанією Gerabot, мають своє, внутрішнє API, яке може бути використане для синхронізації даних та документів. Також, у випадку розробки проєктного рішення, API може бути повністю адаптоване під потреби проєкту.
Під які месенджери розробляти чат-бот для страхового бізнесу?
Рішення, для яких месенджерів краще створювати чат-бот для страхової компанії, зазвичай, приймається виходячи з того, якими месенджерами користуються клієнти компанії або страхового агрегатора, та який функціонал має підтримувати чат-бот, який буде розроблено.
ЧАТ-БОТ ДЛЯ СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ

Страховий бізнес - один з найбільш оптимальних, для впровадження чат-ботів, як засоби автоматизації бізнес-процесів і підвищення сервісної підтримки клієнтів. З огляду на, що основними процесами в даному виді бізнесу, є оформлення полісів і консультативна підтримка клієнтів, чат-бот, основними функціями якого є саме ці функції, буде ідеальним рішенням для впровадження.

Чат-бот дозволить підвищити ефективність, як внутрішніх процесів:

 • Ведення бази клієнтів
 • Історія оформлення заявок і полісів
 • Надання екстреної допомоги та інформації клієнтів

Так і процесів взаємодії з клієнтами:

 • Підключення менеджера до вирішення проблеми
 • Автоматична оплата клієнтами рахунків
 • Отримання бланків та шаблонів документів

Для клієнтського бізнесу, яким є страховий, важливо орієнтуватися на потреби клієнтів. Тому, створюючи страховий чат-бот, необхідно визначити цільову аудиторію компанії, з якими саме мессенджерами працюють потенційні клієнти. Найчастіше, необхідно створювати чат-бота відразу під кілька найбільш популярних месенджерів, зокрема: telegram, viber, messenger, whatsup.

Також, варто враховувати, що в певних обставинах користувачам страхового чат-бота, буде необхідна екстрена зв'язок з представником компанії, тому варто враховувати необхідність підключення оператора до розмови з користувачем замість чат-бота. Цей функціонал надається Gerabot в коробці, так як можливість підключення до спілкування замість бота вже вбудована в систему управління.

Синхронізація з зовнішніми сервісами

Чат-бот для страхової повинен бути оснащений калькуляторами розрахунку страхових полісів, наприклад таких, як: ОСАГО, КАСКО, страхування життя, нерухомості та інші варіанти в залежності від виду діяльності компанії. Такі калькулятори, можуть бути як вбудовані в функціонал бота, так і працювати по синхронізації (API) з зовнішніми сервісами і системами.

Таким чином, страховий чат-бот, може покрити 90% бізнес-процесів страхового бізнесу підвищуючи, як ефективність внутрішніх операційних процесів компанії, так і рівень сервісного обслуговування та підтримки клієнтів.

Читати далі
Продовжуючи переглядати gerabot.com, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie
Отримувати інформацію
про спеціальні пропозиції