Чат-бот для готелю, хостела

Поліпшення клієнтського сервісу

Створення чат-бота для автоматизації діяльності готельного бізнесу

Чат-бот для готельного бізнесу може закривати відразу декілька важливих питань, наприклад: комунікація з гостями у зручному режимі, система бронювання, сповіщення, консьєрж-сервіс. Також, чат-бот є ефективним інструментом для маркетингу та просування готельного бізнесу.
Telegram
Viber
FB Messenger
Instagram
Whatsapp
Чат для сайту
Інше
Етапи розробки чат-бота
Заповніть бриф, ми сконтактуємо з Вами та обговоремо усі деталі проєкту
Кейси
Компанія Gerabot пропонує різні рішення для різних напрямків бізнесу з розробки чат-ботів для бізнесу. Чат-бот для компанії може бути створений, використовуючи доступний функціонал конструктора-чатів ботів, якщо він задовольняє технічним потребам проекту або ж розроблений індивідуально з урахуванням усіх унікальних потреб чат-бота організації. Потреби проекту виявляються на етапі аналізу проекту, бізнес-процесів компанії, ключових цілей та завдань, які повинен покрити створюваний чат-бота, проектування та реалізації блок-схеми чат-бота. Підсумком аналізу ставати рішення щодо найбільш ефективного способу розробки чат-бота. Також аналізується потреба в можливостях системи управління даними, одержуваними через чат-бот і необхідними синхронізаціями із зовнішніми системами.
Відгуки наших клієнтів
Тарифи на інші продукти
Конструктор чат-ботів
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • омніканальність, агрегатор мессенджерів
 • швидке налаштування чат-бота
 • сегментація аудиторії
 • api для розробників
 • необмежена кількість чат-ботів
 • вбудована crm-система
 • масові розсилки
Чат для сайту
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • необмежена кількість операторів
 • візуальне налаштування віджета
 • підключення чат-бота до віджету
 • проста інтеграция на сайт
 • інструменти аналітики
 • шаблони відповідей оператора
 • спілкування через мессенджер
Чому ми?
>150
Виконаних проєктів
>10
Років на ринку
>20
Партнерів
>2,000
Користувачів GERABOT
>10
Готових шаблонів
>20
Досвідчених фахівців
Блог
5 переваг використання чат-бота
Чат-боти набувають все більшої популярності в маркетинговій індустрії, і це тому, що вони створюють новий спосіб для компаній спілкуватися зі світом
Що таке віджети? Віджет для сайту.
Віджет – візуальний блок на сайті, який виконує певний функціонал. Основна його мета – взаємодіяти з користувачем: надавати та збирати інформацію, піднімати конверсію.
Застосування чат-ботів у ритейлі 
Чат-боти активно використовуються у сфері торгівлі і демонструють високі показники ефективності завдяки зручності використання, доступності для бізнесу та широким функціональним можливостям. Дослідження вказують, що розмір виторгу компанії корелює з її доступністю для клієнтів у різних цифрових каналах зв’язку. 
Часті питання при створенні чат-бота:
СТВОРЕННЯ ЧАТ-БОТА ДЛЯ ГОТЕЛЮ, ХОСТЕЛА

Бізнес в сфері бронювання, зокрема готельний і готельний бізнес, хостели, мають величезний потенціал до розвитку і впровадження інноваційних процесів. Чат-боти для даних послуг, дозволяють не тільки значно оптимізувати і автоматизувати внутрішні операційних процеси, а й значно підняти рівень сервісу для своїх клієнтів, за допомогою функціоналу чат-ботів.

Чат-бот для готельєрів поставляється як готове рішення багатофункціональної CRM системи для управління системами бронювання і записи і самим функціоналом чат-бота для telegram, viber і facebook messenger. & Nbsp;

Система управління ботом, містить календар бронювання, список чатів і створених клієнтів, за якими йде облік історії бронювання і оплат. Також, за допомогою системи управління створюються категорії номерів, визначається календар зайнятості тих чи інших номерів, і проводяться маркетингові розсилки по взаємодіяти раніше користувачам бота.

Для користувачів, сам бот є програмою, за допомогою якої можна швидко дізнатися про вільні номери, дізнатися цінові пропозиції і забронювати номер в готелі, в залежності від готового рішення чат-бота.

Чат-боти для готелів або готелів, значно економлять ресурси бізнесу, так як дозволяють вирішувати величезний процесів, які зазвичай вирішують різні співробітники. Чат-бот, також, дозволяє мінімізувати ймовірність здійснення помилок при отриманні і запису інформації, що часто властиво співробітникам.

Використовуючи чат-бота для свого бізнесу в сфері туризму або готельного бізнесу, Ви не тільки економите свої вкладення в персонал, збільшуєте ефективність обслуговування клієнтів, впроваджуєте інноваційне рішення і піднімаєте рівень довіри до бізнесу, але і отримуєте конкурентну перевагу. </P >

Читати далі
Продовжуючи переглядати gerabot.com, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie
Отримувати інформацію
про спеціальні пропозиції