Чат-бот для готелю, хостела

Чат-бот для готелю

Поліпшення клієнтського сервісу

Створення чат-бота для автоматизації діяльності готельного бізнесу

Чат-бот для готельного бізнесу може закривати відразу декілька важливих питань, наприклад: комунікація з гостями у зручному режимі, система бронювання, сповіщення, консьєрж-сервіс. Також, чат-бот є ефективним інструментом для маркетингу та просування готельного бізнесу.
Viber
FB Messenger
Whatsapp
Чат для сайту
Інше
Переваги та можливості чат-боту для готелю, хостела
Можливості чат-бота для готелю

Для будь-якого бізнесу, не виключаючи готельний, хостели, чат-боти це інноваційний засіб комунікації з клієнтами компанії, маркетингової активності з високою конверсією та можливість оптимізувати будь-які бізнес-процеси компанії. Для створення ефективного рішення, необхідно аналізувати наявні бізнес-процеси автосервісу.

Найчастіше, чат-боти для готельного бізнесу, містять функціонал взаємодії з клієнтами, можливість забронювати номер в онлайн режимі, перевірити можливий час для заселення, історію своїх бронювань, переглянути локацію закладу, замовити зворотний зв'язок та отримати відповіді на базові питання в онлайн режимі в чат-боті.

Додатковими можливостями, які може містити чат-бот, може бути особистий кабінет клієнта, у якому він може керувати послугами, звернутися до особистого менеджера. Також, чат-бот для готелю, або хостела може мати функціонал консьєрж сервісу, для покращення рівня обслуговування гостей.

Етапи розробки чат-бота
Заповніть бриф, ми сконтактуємо з Вами та обговоримо усі деталі проєкту
Кейси
Компанія Gerabot пропонує різні рішення для різних напрямків бізнесу з розробки чат-ботів для бізнесу. Чат-бот для компанії може бути створений, використовуючи доступний функціонал конструктора-чатів ботів, якщо він задовольняє технічним потребам проекту або ж розроблений індивідуально з урахуванням усіх унікальних потреб чат-бота організації. Потреби проекту виявляються на етапі аналізу проекту, бізнес-процесів компанії, ключових цілей та завдань, які повинен покрити створюваний чат-бота, проектування та реалізації блок-схеми чат-бота. Підсумком аналізу ставати рішення щодо найбільш ефективного способу розробки чат-бота. Також аналізується потреба в можливостях системи управління даними, одержуваними через чат-бот і необхідними синхронізаціями із зовнішніми системами.
Клієнти
Відгуки наших клієнтів
Тарифи на інші продукти
Конструктор чат-ботів
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • омніканальність, агрегатор мессенджерів
 • швидке налаштування чат-бота
 • сегментація аудиторії
 • api для розробників
 • необмежена кількість чат-ботів
 • вбудована crm-система
 • масові розсилки
Чат для сайту
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • необмежена кількість операторів
 • візуальне налаштування віджета
 • підключення чат-бота до віджету
 • проста інтеграция на сайт
 • інструменти аналітики
 • шаблони відповідей оператора
 • спілкування через мессенджер
Чому ми?
>150
Виконаних проєктів
>10
Років на ринку
>20
Партнерів
>2,000
Користувачів GERABOT
>10
Готових шаблонів
>20
Досвідчених фахівців
Блог
Оцінка ефективності та покращення показників відділу сервісу
В сучасному конкурентному бізнес-середовищі, де клієнтське задоволення виявляється важливим фактором успіху, відділ сервісу відіграє критичну роль у забезпеченні якісного обслуговування та задоволення потреб клієнтів.
Аналітика діалогів операторів чату: ключові аспекти та переваги
У сучасному світі компанії все частіше використовують чат-системи для спілкування з клієнтами. Чат-оператори виконують важливу роль у цьому процесі, надаючи швидку та ефективну підтримку користувачам. Проте, окрім безпосереднього спілкування з клієнтами, діалоги операторів можуть бути також цінним джерелом даних для аналітики
Чат-боти Instagram: новий напрямок у маркетингу та обслуговуванні клієнтів
Instagram – одна з найпопулярніших соціальних платформ у світі, що приваблює мільйони користувачів щодня. Бізнеси всього світу прагнуть використати цю платформу для просування своїх продуктів та послуг.
Часті питання при створенні чат-бота:
Яка вартість створення чат-бота для готелю, хостела?
Є декілька варіантів розробки чат-бота для готелю, хостела: розробка на конструкторі чат-ботів Gerabot, вартість помісячна підписка (від 18$) + за необхідністю допомога фахівців компанії (14 000 грн). Або розробка індивідуального корпоративного рішення від 1800$.
Для яких цілей потрібен чат-бот для готелю, хостела?
Метою розробки чат-бота для готелю, хостела є підвищення лояльності гостей та клієнтів, маркетингова активність закладу, швидке надання інформації гостю, консьєрж-сервіс. Також чат-бот може автоматизувати будь-який процес всередині готеля.
Який термін розробки чат-бота для готелю, хостела?
Стандартний термін розробки індивідуального чат-бота для готелю, хостела в середньому займає 2 місяці. Але, все залежить від конкретних цілей та завдань, які повинен вирішувати чат-бот.
Чи можлива інтеграція чат-бота для готеля з іншими сервісами?
Чат-боти для готелю або хостела створені компанією Gerabot, мають своє, внутрішнє API, яке може бути використане для синхронізації з сервісами бронювання. Також, у випадку розробки проєктного рішення, API може бути повністю адаптоване під потреби проєкту.
Під які месенджери розробляти чат-бот для готелю?
Рішення, для яких месенджерів краще створювати чат-бот для готелю, хостела, зазвичай, приймається виходячи з того, якими месенджерами користуються гості готелю, та який функціонал має підтримувати чат-бот, який буде розроблено. Зазвичай, чат-боти для бронювання роблять під Telegram та Viber.
СТВОРЕННЯ ЧАТ-БОТА ДЛЯ ГОТЕЛЮ, ХОСТЕЛА

Бізнес в сфері бронювання, зокрема готельний і готельний бізнес, хостели, мають величезний потенціал до розвитку і впровадження інноваційних процесів. Чат-боти для даних послуг, дозволяють не тільки значно оптимізувати і автоматизувати внутрішні операційних процеси, а й значно підняти рівень сервісу для своїх клієнтів, за допомогою функціоналу чат-ботів.

Чат-бот для готельєрів поставляється як готове рішення багатофункціональної CRM системи для управління системами бронювання і записи і самим функціоналом чат-бота для telegram, viber і facebook messenger. & Nbsp;

Система управління ботом, містить календар бронювання, список чатів і створених клієнтів, за якими йде облік історії бронювання і оплат. Також, за допомогою системи управління створюються категорії номерів, визначається календар зайнятості тих чи інших номерів, і проводяться маркетингові розсилки по взаємодіяти раніше користувачам бота.

Для користувачів, сам бот є програмою, за допомогою якої можна швидко дізнатися про вільні номери, дізнатися цінові пропозиції і забронювати номер в готелі, в залежності від готового рішення чат-бота.

Чат-боти для готелів або готелів, значно економлять ресурси бізнесу, так як дозволяють вирішувати величезний процесів, які зазвичай вирішують різні співробітники. Чат-бот, також, дозволяє мінімізувати ймовірність здійснення помилок при отриманні і запису інформації, що часто властиво співробітникам.

Використовуючи чат-бота для свого бізнесу в сфері туризму або готельного бізнесу, Ви не тільки економите свої вкладення в персонал, збільшуєте ефективність обслуговування клієнтів, впроваджуєте інноваційне рішення і піднімаєте рівень довіри до бізнесу, але і отримуєте конкурентну перевагу. </P >

Читати далі
Продовжуючи переглядати gerabot.com, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie
Отримувати інформацію
про спеціальні пропозиції