Чат-бот для служби доставки

Чат-бот для доставки

Автоматизації процесів доставки

Створення чат-бота для оптимізації процесів доставки

Служба доставки - це бізнес, який розрахований на швидкий клієнтський сервіс, чат-бот у якому, може стати незмінним помічником інформування клієнтів, отримання замовлень тощо. Можливості маркетингу за допомогою чат-бота відкривають великі можливості для будь-якого бізнесу.
Viber
FB Messenger
Instagram
Whatsapp
Чат для сайту
Інше
Переваги та можливості чат-боту для служби доставки
Можливості чат-бота для доставки

Для будь-якого бізнесу, не виключаючи бізнес із доставки їжі або води, чат-боти це інноваційний засіб комунікації з клієнтами компанії, маркетингової активності з високою конверсією та можливість оптимізувати будь-які бізнес-процеси компанії. Для створення ефективного рішення, необхідно аналізувати наявні бізнес-процеси автосервісу.

Найчастіше, чат-боти для доставки води, їжі, містять функціонал взаємодії з клієнтами, можливість обрати товар та оформити доставку в онлайн режимі, перевірити можливий час доставки, історію своїх доставок, замовити зворотний зв'язок та отримати відповіді на базові питання в онлайн режимі в чат-боті.

Додатковими можливостями, які може містити чат-бот, може бути особистий кабінет клієнта, у якому він може керувати своїми даними, звернутися до менеджера. Також, чат-бот служби доставки, може бути синхронізовано з CRM та містити програму лояльності для клієнтів.

Етапи розробки чат-бота
Заповніть бриф, ми сконтактуємо з Вами та обговоримо усі деталі проєкту
Кейси
Компанія Gerabot пропонує різні рішення для різних напрямків бізнесу з розробки чат-ботів для бізнесу. Чат-бот для компанії може бути створений, використовуючи доступний функціонал конструктора-чатів ботів, якщо він задовольняє технічним потребам проекту або ж розроблений індивідуально з урахуванням усіх унікальних потреб чат-бота організації. Потреби проекту виявляються на етапі аналізу проекту, бізнес-процесів компанії, ключових цілей та завдань, які повинен покрити створюваний чат-бота, проектування та реалізації блок-схеми чат-бота. Підсумком аналізу ставати рішення щодо найбільш ефективного способу розробки чат-бота. Також аналізується потреба в можливостях системи управління даними, одержуваними через чат-бот і необхідними синхронізаціями із зовнішніми системами.
Клієнти
Відгуки наших клієнтів
Тарифи на інші продукти
Конструктор чат-ботів
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • омніканальність, агрегатор мессенджерів
 • швидке налаштування чат-бота
 • сегментація аудиторії
 • api для розробників
 • необмежена кількість чат-ботів
 • вбудована crm-система
 • масові розсилки
Чат для сайту
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • необмежена кількість операторів
 • візуальне налаштування віджета
 • підключення чат-бота до віджету
 • проста інтеграция на сайт
 • інструменти аналітики
 • шаблони відповідей оператора
 • спілкування через мессенджер
Чому ми?
>150
Виконаних проєктів
>10
Років на ринку
>20
Партнерів
>2,000
Користувачів GERABOT
>10
Готових шаблонів
>20
Досвідчених фахівців
Блог
Анонімний чат Telegram
Комунікація в інтернеті стала невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. Вона допомагає нам спілкуватися з друзями та близькими, ділитися інтересами та думками, а також знаходити нових друзів та партнерів.
Боти адміністратори для групи
Боти для розмов у Telegram стали популярним інструментом для автоматизації спілкування та спрощення роботи в групових чатах. Боти можуть виконувати різні завдання, починаючи від автоматичного надсилання повідомлень і закінчуючи інтеграцією із зовнішніми сервісами.
Чат-бот з особистим кабінетом користувача
Одним з ключових факторів просування практично будь-якого бізнесу, є взаємодія з клієнтами. Взаємодія відбувається на різних етапах та у різних бізнес-процесах, але ключовими етапами взаємодії з клієнтом є маркетинг та сервіс.
Часті питання при створенні чат-бота:
Яка вартість створення чат-бота для служби доставки?
Є декілька варіантів розробки чат-бота для доставки їжі, води тощо: розробка на конструкторі чат-ботів Gerabot, вартість помісячна підписка (від 18$) + за необхідністю допомога фахівців компанії (14 000 грн). Або розробка індивідуального корпоративного рішення від 1800$.
Для яких цілей потрібен чат-бот для доставки?
Метою розробки чат-бота для служби доставки є підвищення лояльності клієнтів, швидке оформлення та обробка замовлення, оптимізації взаємодії між клієнтом та співробітниками. Також чат-бот може автоматизувати будь-який процес всередині служби доставки.
Який термін розробки чат-бота для доставки їжї, води?
Стандартний термін розробки індивідуального чат-бота для служби доставки їжї, води, пошти в середньому займає 2 місяці. Але, все залежить від конкретних цілей та завдань, які повинен вирішувати чат-бот.
Чи можлива інтеграція чат-бота для доставки з іншими сервісами?
Чат-боти створені компанією Gerabot, мають своє, внутрішнє API, яке може бути використане для синхронізації даних по замовленням та клієнтам. Також, у випадку розробки проєктного рішення, API може бути повністю адаптоване під потреби проєкту.
Під які месенджери розробляти чат-бот для доставки?
Рішення, для яких месенджерів краще створювати чат-бот для доставки, зазвичай, приймається виходячи з того, якими месенджерами користуються клієнти компанії, та який функціонал має підтримувати чат-бот, який буде розроблено.
Чат-бот для служби доставки

За останнє десятиліття бізнес у сфері доставки значно масштабувався за рахунок росту популярності як серед клієнтів, так і підприємців. Високий рівень конкуренції сприяє стрімкому зростанню та розвитку клієнтського сервісу. Для підвищення конкурентоспроможності компанії застосовують сучасні методи, які автоматизують внутрішні процеси. Одним із найпопулярніших сучасних комплексних інструментів є чат-бот – віртуальний помічник у месенджері.

Чат бот для служби доставки суттєво знижує навантаження на операторів, підвищує рівень взаємодії з клієнтом та сприяє органічному розвитку бізнесу.

Бот для доставки – якісна, ефективна та перевірена оптимізація бізнесу.

Переваги чат-бота для доставки

Чат бот для служби доставки залишається на зв'язку з клієнтом 24/7 без додаткових витрат. Таким чином, клієнту відкривається можливість взаємодії з бізнесом у будь-який комфортний для нього час.

Оформлення замовлення без оператора також є важливою перевагою. Чат-бот імітує присутність менеджера, ввічливо та лаконічно консультує та супроводжує клієнта, заощаджуючи ресурси бізнесу. Бот пропонує вибрати зручну для клієнта дату і час, а також нагадує про доставку, мінімізуючи ризики відмови клієнта від товару.

Важливу роль такому бізнесі грає збір та аналіз зворотного зв'язку. Більшість клієнтів віддають перевагу бізнесу, який дозволяє залишити відгук у текстовому повідомленні, уникаючи дзвінків та спілкування з оператором. Чат-бот для служби доставки в месенджері дозволяє контролювати якість товару та оцінку роботи кур'єрів, завдяки чому бізнес моментально реагує на негативний зворотний зв'язок.

Крім базового функціоналу, такий чат-бот можна використовувати і з маркетинговою метою. У залежності від обраного функціоналу, бот аналізує частоту замовлення чи найбільш популярний для клієнта товар, створюючи персональні пропозиції з урахуванням обробленої інформації.

Чат-бот для служби доставки у Viber, Telegram є аналогом мобільного додатка. Клієнту доступний особистий кабінет, інформація про попередні замовлення, персональні пропозиції та багато іншого. Функціонал віртуального помічника обмежується лише можливостями месенджера. Крім того, чат-бот має безліч переваг: його розробка займає менше часу і коштує дешевше, ніж мобільний додаток. Клієнту не потрібно шукати робота на маркетплейсі, встановлювати та звільняти вільне місце на пристрої або проходити тривалу реєстрацію. Крім того, мобільний додаток передбачає новий інтерфейс для клієнта і наявність часу для його вивчення. Чат-бот працює безпосередньо в месенджері, який знайомий кожному користувачеві.

Переваги чат-бота для служби доставки від компанії Gerabot

Наша команда не просто створює чат-бот. Ми проводимо повноцінне маркетингове дослідження для найточнішого визначення потреб бізнесу та підбору індивідуального функціоналу.

Які види ботів для доставки розробляє компанія Gerabot

Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи та підбирають унікальні можливості для кожного бота. Найчастіші запити на створення віртуального помічника у цій сфері:

 • Чат-бот для доставки їжі з кафе, ресторану
 • Чат-бот для доставки води
 • Чат-бот для доставки продуктів, медикаментів
 • Чат-бот для служби експрес-доставки
 • Чат-бот для квіткового, флористичного магазину
 • Чат-бот для доставки вантажів
Читати далі
Продовжуючи переглядати gerabot.com, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie
Отримувати інформацію
про спеціальні пропозиції