Чат-бот для бухгалтера

Чат-бот для бухгалтера

Автоматизації підтримки та документообігу

Створення чат-бота для автоматизації бухгалтерського відділу 

Чат-бот для бухгалтерського відділу, або для приватного бухгалтера, дозволяє легко комунікувати з клієнтами, надавати їм інформацію в онлайн режимі та оптимізувати спілкування з клієнтами. Чат-бот, також, є ефективним маркетинговим засобом.
Viber
FB Messenger
Instagram
Whatsapp
Чат для сайту
Інше
Переваги та можливості чат-боту для бухгалтера
Можливості чат-бота для бухгалтера

Для будь-якого бізнесу, не виключаючи приватного бухгалтера, відділ бухгалтерії у компанії, ведення документації, чат-боти це інноваційний засіб комунікації з клієнтами компанії, маркетингової активності з високою конверсією та можливість оптимізувати будь-які бізнес-процеси компанії. Для створення ефективного рішення, необхідно аналізувати наявні бізнес-процеси автосервісу.

Найчастіше, чат-боти для бухгалтерських відділів компаній, або приватних бухгалтерів, містять функціонал взаємодії з клієнтами, можливість отримати інформацію в онлайн-режимі, зробити запит на зворотний зв'язок, історію своїх звернень та отримати відповіді на базові питання в онлайн режимі в чат-боті.

Додатковими можливостями, які може містити чат-бот, може бути особистий кабінет клієнта, у якому він може дізнатися дані саме по його зверненнях, інформацію по веденню бухгалтерії, звернутися до особистого менеджера, оплатити послуги. Також, клієнту може бути надані прайси, документи чи інша інформація.

Етапи розробки чат-бота
Заповніть бриф, ми сконтактуємо з Вами та обговоримо усі деталі проєкту
Кейси
Компанія Gerabot пропонує різні рішення для різних напрямків бізнесу з розробки чат-ботів для бізнесу. Чат-бот для компанії може бути створений, використовуючи доступний функціонал конструктора-чатів ботів, якщо він задовольняє технічним потребам проекту або ж розроблений індивідуально з урахуванням усіх унікальних потреб чат-бота організації. Потреби проекту виявляються на етапі аналізу проекту, бізнес-процесів компанії, ключових цілей та завдань, які повинен покрити створюваний чат-бота, проектування та реалізації блок-схеми чат-бота. Підсумком аналізу ставати рішення щодо найбільш ефективного способу розробки чат-бота. Також аналізується потреба в можливостях системи управління даними, одержуваними через чат-бот і необхідними синхронізаціями із зовнішніми системами.
Клієнти
Відгуки наших клієнтів
Тарифи на інші продукти
Конструктор чат-ботів
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • омніканальність, агрегатор мессенджерів
 • швидке налаштування чат-бота
 • сегментація аудиторії
 • api для розробників
 • необмежена кількість чат-ботів
 • вбудована crm-система
 • масові розсилки
Чат для сайту
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • необмежена кількість операторів
 • візуальне налаштування віджета
 • підключення чат-бота до віджету
 • проста інтеграция на сайт
 • інструменти аналітики
 • шаблони відповідей оператора
 • спілкування через мессенджер
Чому ми?
>150
Виконаних проєктів
>10
Років на ринку
>20
Партнерів
>2,000
Користувачів GERABOT
>10
Готових шаблонів
>20
Досвідчених фахівців
Блог
Шаблони чат-ботів для бізнесу.
Створення чат-бота може бути достатньо складним та кропітким процесом, з яким не завжди може впоратися одна людина. Чат-бот, як і будь-який інструмент для маркетингу чи оптимізації зовнішніх, чи внутрішніх процесів компанії, має містити зручну структуру та контент, які мають надавати високу конверсію цільової дії, яка очікується від користувача.
Чат-бот як інструмент маркетингу та просування бізнесу.
Маркетинг - це гнучка наука, принципи та інструменти якої не є сталими. Вони постійно змінюються в залежності від умов сучасності, нових трендів та тенденцій. Наразі, головним принципом маркетингу, є клієнтоорієнтованість. А що може бути більше клієнтоорієнтоване ніж чат-бот?
Як створити структуру чат-бота?
Для створення чат-бота, не важливо чи замовляється бот у розробників або створюється самостійно на конструкторі ботів, необхідну розуміти усю структуру майбутнього бота. Для кращого розуміння потреб, та вірного формулювання завдання, у будь-якому разі, не буде зайвим розуміти що з себе представляє структура бота.
Часті питання при створенні чат-бота:
Яка вартість створення чат-бота для бухгалтерії?
Є декілька варіантів розробки чат-бота бухгалтерського відділу, або приватного бухгалтера: розробка на конструкторі чат-ботів Gerabot, вартість помісячна підписка (від 18$) + за необхідністю допомога фахівців компанії (14 000 грн). Або розробка індивідуального корпоративного рішення від 1800$.
Для яких цілей потрібен чат-бот для бухгалтера?
Метою розробки чат-бота для бухгалтера є підвищення лояльності клієнтів, спрощення документообігу, оптимізації взаємодії між бухгалтером та клієнтом. Також чат-бот може автоматизувати будь-який процес всередині компанії.
Який термін розробки чат-бота для бухгалтера?
Стандартний термін розробки індивідуального чат-бота для бухгалтерської справи в середньому займає 2 місяці. Але, все залежить від конкретних цілей та завдань, які повинен вирішувати чат-бот.
Чи можлива інтеграція бухгалтерського чат-бота з іншими сервісами?
Чат-боти для бухгалтерії створені компанією Gerabot, мають своє, внутрішнє API, яке може бути використане для синхронізації даних та документів. Також, у випадку розробки проєктного рішення, API може бути повністю адаптоване під потреби проєкту.
Під які месенджери розробляти чат-бот для бухгалтерії?
Рішення, для яких месенджерів краще створювати чат-бот для бухгалтерії, зазвичай, приймається виходячи з того, якими месенджерами користуються клієнти компанії або приватного бухгалтера, та який функціонал має підтримувати чат-бот, який буде розроблено.
СТВОРЕННЯ ЧАТ-БОТА ДЛЯ БУХГАЛТЕРА

Дистанційна бухгалтерія з кожним днем, стає все більш і більш затребуваною послугою. Але, при цьому, бухгалтера все ще продовжують пряму роботу з клієнтами, що зменшує ефективність бізнесу в рази. Відповідаючи на стандартні запитання клієнтів, або надаючи їм звітність в email режимі, бухгалтер, або менеджер компанії, витрачає велику кількість часу на ці процеси.

Чат-бот, може повністю автоматизувати ці процеси, і вся інформація про звітність організації, стан рахунків, оплат компанії, буде надаватися клієнту в лічені хвилини в повністю автоматичному режимі.

Також, чат-бот може взяти на себе функції менеджера з продажу, в разі якщо адміністратор бота створює форми для запиту користувача на послуги компанії. У цьому випадку потенційний клієнт компанії, повинен всього лише заповнити необхідні поля форми в чат-боті і компанія відразу ж отримати інформацію про цікавить клієнта послузі. & Nbsp;

Чат-бот для бухгалтерії може виконувати наступні функції:

 • Автоматичне надання інформації про звітність і стан рахунку
 • Відповіді на типові запитання
 • Формування первинної документації & nbsp;
 • Передача документації з відділу у відділ

Чат-бот може використовуватися не тільки для бухгалтерської компанії, але і окремими відділами бухгалтерії вбудованих в велику компанію. В цьому випадку чат-бот не менше корисний, так як замінює і прискорює більшу частину операційних процесів бухгалтерського бізнесу.

Читати далі
Продовжуючи переглядати gerabot.com, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie
Отримувати інформацію
про спеціальні пропозиції