Чат-бот для салону краси, барбершопу

Чат-бот для салону краси

Автоматизація клієнтського сервісу

Створення чат-бота для оптимізації взаємодії з клієнтами

Чат-боти для салонів краси, перукарень можуть мати широкий функціонал, починаючи від інформації про заклад, його локацію, час роботи. Також, чат-боти можуть містити функціонал бронювання, нагадування, програм лояльності тощо.
Viber
FB Messenger
Whatsapp
Чат для сайту
Інше
Переваги та можливості чат-боту для салону краси
Можливості чат-бота для салону краси

Для будь-якого бізнесу, не виключаючи салони краси, барбершопи, перукарні, чат-боти це інноваційний засіб комунікації з клієнтами компанії, маркетингової активності з високою конверсією та можливість оптимізувати будь-які бізнес-процеси компанії. Для створення ефективного рішення, необхідно аналізувати наявні бізнес-процеси автосервісу.

Найчастіше, чат-боти для бізнесу у сфері краси, містять функціонал взаємодії з клієнтами, можливість записатися до фахівця в онлайн режимі, перевірити можливий час для відвідування закладу, історію своїх записів, переглянути локацію закладу, брати участь у програмі лояльності закладу, при наявності такої.

Додатковими можливостями, які може містити чат-бот, може бути особистий кабінет клієнта, у якому він може керувати послугами, звернутися до адміністратора закладу. Також, чат-бот для салону краси або перукарні може використовуватись для маркетингових розсилок.

Етапи розробки чат-бота
Заповніть бриф, ми сконтактуємо з Вами та обговоримо усі деталі проєкту
Кейси
Компанія Gerabot пропонує різні рішення для різних напрямків бізнесу з розробки чат-ботів для бізнесу. Чат-бот для компанії може бути створений, використовуючи доступний функціонал конструктора-чатів ботів, якщо він задовольняє технічним потребам проекту або ж розроблений індивідуально з урахуванням усіх унікальних потреб чат-бота організації. Потреби проекту виявляються на етапі аналізу проекту, бізнес-процесів компанії, ключових цілей та завдань, які повинен покрити створюваний чат-бота, проектування та реалізації блок-схеми чат-бота. Підсумком аналізу ставати рішення щодо найбільш ефективного способу розробки чат-бота. Також аналізується потреба в можливостях системи управління даними, одержуваними через чат-бот і необхідними синхронізаціями із зовнішніми системами.
Клієнти
Відгуки наших клієнтів
Тарифи на інші продукти
Конструктор чат-ботів
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • омніканальність, агрегатор мессенджерів
 • швидке налаштування чат-бота
 • сегментація аудиторії
 • api для розробників
 • необмежена кількість чат-ботів
 • вбудована crm-система
 • масові розсилки
Чат для сайту
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • необмежена кількість операторів
 • візуальне налаштування віджета
 • підключення чат-бота до віджету
 • проста інтеграция на сайт
 • інструменти аналітики
 • шаблони відповідей оператора
 • спілкування через мессенджер
Чому ми?
>150
Виконаних проєктів
>10
Років на ринку
>20
Партнерів
>2,000
Користувачів GERABOT
>10
Готових шаблонів
>20
Досвідчених фахівців
Блог
Оцінка ефективності та покращення показників відділу сервісу
В сучасному конкурентному бізнес-середовищі, де клієнтське задоволення виявляється важливим фактором успіху, відділ сервісу відіграє критичну роль у забезпеченні якісного обслуговування та задоволення потреб клієнтів.
Аналітика діалогів операторів чату: ключові аспекти та переваги
У сучасному світі компанії все частіше використовують чат-системи для спілкування з клієнтами. Чат-оператори виконують важливу роль у цьому процесі, надаючи швидку та ефективну підтримку користувачам. Проте, окрім безпосереднього спілкування з клієнтами, діалоги операторів можуть бути також цінним джерелом даних для аналітики
Чат-боти Instagram: новий напрямок у маркетингу та обслуговуванні клієнтів
Instagram – одна з найпопулярніших соціальних платформ у світі, що приваблює мільйони користувачів щодня. Бізнеси всього світу прагнуть використати цю платформу для просування своїх продуктів та послуг.
Часті питання при створенні чат-бота:
Яка вартість створення чат-бота для салону краси, перукарні?
Є декілька варіантів розробки чат-бота для салону краси, перукарні: розробка на конструкторі чат-ботів Gerabot, вартість помісячна підписка (від 18$) + за необхідністю допомога фахівців компанії (14 000 грн). Або розробка індивідуального корпоративного рішення від 1800$.
Для яких цілей потрібен чат-бот для салону краси, перукарні?
Метою розробки чат-бота салону краси, перукарні є підвищення лояльності клієнтів, записи та нагадування про них, оптимізації роботи адміністратора салону. Також чат-бот може автоматизувати будь-який процес всередині закладу.
Який термін розробки чат-бота для салону краси, перукарні?
Стандартний термін розробки індивідуального чат-бота салону краси, перукарні в середньому займає 1-2 місяці. Але, все залежить від конкретних цілей та завдань, які повинен вирішувати чат-бот.
Чи можлива інтеграція чат-бота з іншими сервісами?
Чат-боти створені компанією Gerabot, мають своє, внутрішнє API, яке може бути використане для синхронізації даних по клієнтах. Також, у випадку розробки проєктного рішення, API може бути повністю адаптоване під потреби проєкту.
Під які месенджери розробляти чат-бот для салону краси, перукарні?
Рішення, для яких месенджерів краще створювати чат-бот для салону краси, перукарні, зазвичай, приймається виходячи з того, якими месенджерами користуються клієнти закладу, та який функціонал має підтримувати чат-бот, який буде розроблено.
СТВОРЕННЯ ЧАТ-БОТА ДЛЯ САЛОНУ КРАСИ

Сфера послуг краси, одна з найдинамічніших і перспективних в плані впровадження інноваційних рішень, які можуть допомогти бізнесу виділитися серед конкурентів. Інновації ціни в будь-якому бізнесі, але в сфері послуг, зокрема послуг краси, вони надають клієнтам нові варіанти сервісу та простоти отримання інформації, бронюванні часу, записи до майстра.

Що може робити чат-бот для салону краси, перукарні

Найбільш цінним зовнішніх бізнес-процесом для будь-якої сфери послуг краси, є якість обслуговування клієнтом. Причому, як якість надання самої послуги, так і якість надання інформації про послуги, простоті вибору потрібного фахівця і записи до нього. Отримання інформації про прайсі компанії, місцезнаходження, можливості замовити виклик майстра додому,

Саме сервісне обслуговування, як до надання послуги, так і після, є головним завданням, яке автоматизує і підвищує її якість чат-бот для консультації клієнтів в сфері послуг краси. Календар бронювання і записів, час, коли вільний той чи інший фахівець, підбір фахівця за критеріями запиту користувача - все це може робити чат-бот для telegram або viber. Також, часто в даній сфері, ефективними є чат-боти під facebook messenger. Так як саме в соціальних мережах, можна знайти цільову аудиторію для даних послуг.

Чат-бот для перукарні або салону краси, містить наступний функціонал:

 • Управління заявками
 • Управління календарем і записами
 • Консультування клієнтів по послугах
 • Перевірка вільного часу для запису
 • Підбір відповідного фахівця
 • Надання інформації про ціни
 • Маркетингова активність

Готове рішення чат-бота для сфери послуг поставляється відразу ж з CRM для управління записами і заявками клієнтів. Адміністратор салону, може легко відстежувати вільний час по фахівцях, і за допомогою маркетолога, створювати і проводити маркетингові активності для зменшення простою фахівців.

Система аналітики дозволяє автоматично визначати які фахівці затребувані в який час, які дні тижня, в які сезони. Використовуючи ці дані можна заздалегідь прогнозувати сезонні піки і спади і формувати рекламні кампанії виходячи з цих даних.

Створюючи чат-бота для свого бізнесу сфери послуг сьогодні, Ви отримуєте конкурентну перевагу на роки вперед.

Читати далі
Продовжуючи переглядати gerabot.com, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie
Отримувати інформацію
про спеціальні пропозиції