Чат-бот для автосервісу, салону

Чат-бот для автосервісу

Чат-бот для клієнтського сервісу

Створення чат-ботів для автосалонів, ділерів, СТО під ключ. Розробка індивідуальних рішень.

Клієнтський сервіс у бізнесу автосалонів, автоділерів, станцій технічного обслуговування (СТО) - це надважливий бізнес-процес компанії. Чат-боти для автосалону, сервісу, СТО допомагають підвищити рівень задоволеності клієнтів сервісом та їх лояльність до компанії.
Viber
FB Messenger
Instagram
Whatsapp
Чат для сайту
Інше
Переваги та можливості чат-боту для автосервісу
Можливості чат-бота для автосервісу

Для будь-якого бізнесу, не виключаючи автосервіси, станції технічного обслуговування, автодилерів, чат-боти це інноваційний засіб комунікації з клієнтами компанії, маркетингової активності з високою конверсією та можливість оптимізувати будь-які бізнес-процеси компанії. Для створення ефективного рішення, необхідно аналізувати наявні бізнес-процеси автосервісу.

Найчастіше, чат-боти для компаній які займаються автосервісом, містять функціонал взаємодії з клієнтами сервісу, можливість записатися на обслуговування в онлайн режимі, перевірити можливий час для запису, історію своїх звернень відвідувань, замовити зворотний зв'язок та отримати відповіді на базові питання у онлайн режимі в чат-боті.

Додатковими можливостями, які може містити чат-бот, може бути особистий кабінет клієнта, у якому він може дізнатися дані саме по його зверненнях, періодами техобслуговування, звернутися до особистого менеджера, оплатити послуги. Також, клієнту може бути надані прайси, документи чи інша інформація, або можливість записатися на тест-драйв, чи дізнатися умови trade-in.

Етапи розробки чат-бота
Заповніть бриф, ми сконтактуємо з Вами та обговоримо усі деталі проєкту
Кейси
Компанія Gerabot пропонує різні рішення для різних напрямків бізнесу з розробки чат-ботів для бізнесу. Чат-бот для компанії може бути створений, використовуючи доступний функціонал конструктора-чатів ботів, якщо він задовольняє технічним потребам проекту або ж розроблений індивідуально з урахуванням усіх унікальних потреб чат-бота організації. Потреби проекту виявляються на етапі аналізу проекту, бізнес-процесів компанії, ключових цілей та завдань, які повинен покрити створюваний чат-бота, проектування та реалізації блок-схеми чат-бота. Підсумком аналізу ставати рішення щодо найбільш ефективного способу розробки чат-бота. Також аналізується потреба в можливостях системи управління даними, одержуваними через чат-бот і необхідними синхронізаціями із зовнішніми системами.
Клієнти
Відгуки наших клієнтів
Тарифи на інші продукти
Конструктор чат-ботів
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • омніканальність, агрегатор мессенджерів
 • швидке налаштування чат-бота
 • сегментація аудиторії
 • api для розробників
 • необмежена кількість чат-ботів
 • вбудована crm-система
 • масові розсилки
Чат для сайту
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • необмежена кількість операторів
 • візуальне налаштування віджета
 • підключення чат-бота до віджету
 • проста інтеграция на сайт
 • інструменти аналітики
 • шаблони відповідей оператора
 • спілкування через мессенджер
Чому ми?
>150
Виконаних проєктів
>10
Років на ринку
>20
Партнерів
>2,000
Користувачів GERABOT
>10
Готових шаблонів
>20
Досвідчених фахівців
Блог
Шаблони чат-ботів для бізнесу.
Створення чат-бота може бути достатньо складним та кропітким процесом, з яким не завжди може впоратися одна людина. Чат-бот, як і будь-який інструмент для маркетингу чи оптимізації зовнішніх, чи внутрішніх процесів компанії, має містити зручну структуру та контент, які мають надавати високу конверсію цільової дії, яка очікується від користувача.
Чат-бот як інструмент маркетингу та просування бізнесу.
Маркетинг - це гнучка наука, принципи та інструменти якої не є сталими. Вони постійно змінюються в залежності від умов сучасності, нових трендів та тенденцій. Наразі, головним принципом маркетингу, є клієнтоорієнтованість. А що може бути більше клієнтоорієнтоване ніж чат-бот?
Як створити структуру чат-бота?
Для створення чат-бота, не важливо чи замовляється бот у розробників або створюється самостійно на конструкторі ботів, необхідну розуміти усю структуру майбутнього бота. Для кращого розуміння потреб, та вірного формулювання завдання, у будь-якому разі, не буде зайвим розуміти що з себе представляє структура бота.
Часті питання при створенні чат-бота:
Яка вартість створення чат-бота для автосервісу?
Є декілька варіантів розробки чат-бота для автосервісу, СТО: розробка на конструкторі чат-ботів Gerabot, вартість помісячна підписка (від 18$) + за необхідністю допомога фахівців компанії (14 000 грн). Або розробка індивідуального рішення для автобізнесу від 1800$.
Для яких цілей потрібен чат-бот для автосервісу, СТО?
Метою розробки чат-бота для автосервісу є підвищення лояльності клієнтів, оптимізації процесів взаємодії між компанією та клієнтом. Також чат-бот може автоматизувати будь-який процес всередині компанії.
Який термін розробки чат-бота для автосервісу?
Стандартний термін розробки індивідуального чат-бота для СТО або автосервісу в середньому займає 2 місяці. Але, все залежить від конкретних цілей та завдань, які повинен вирішувати чат-бот.
Чи можлива інтеграція чат-бота з іншими сервісами?
Чат-боти створені компанією Gerabot, мають своє, внутрішнє API, яке може бути використане для синхронізації даних. Також, у випадку розробки проєктного рішення, API може бути повністю адаптоване під потреби проєкту.
Під які месенджери розробляти чат-бот для автосервісу?
Рішення, для яких месенджерів краще створювати чат-бот для СТО, сервісу, або автосалону, зазвичай, приймається виходячи з того, якими месенджерами користуються клієнти компанії, цільова аудиторія та який функціонал має підтримувати чат-бот, який буде розроблено.
СТВОРЕННЯ ЧАТ-БОТА ДЛЯ АВТОСЕРВІСУ

Чат-боти є не тільки засобом продажу через месенджери, а в першу чергу, актуальним засобом залучення і утримання цільової аудиторії. Чат-бот спрощує взаємодії між менеджерами компанії і користувачами, які виявляють цікавий до послуг автосалону, зокрема при отриманні інформації про моделі авто, умови покупки або кредитування та послуги сервісу сто.

Чат-бот для автосалону, або компанії надає послуги з продажу та технічного обслуговування автомобілів, це засіб підвищення ефективності бізнесу і утримання зацікавленої аудиторії, з можливістю її "прогріву" і і трансформації в реальних клієнтів.

Чи потрібен чат-бот для автосалону?

Скільки часу витрачають Ваші менеджери для консультацій по однотипним питань, отримання заявок на перегляд автомобіля або записи на тест-драйв? Всі ці функції з легкістю візьме на себе чат-бот, і виконати їх максимально ефективно, набагато ефективніше ніж співробітник компанії.

Чат-бот може не тільки надавати наявну інформацію, таку як: каталоги, прайси, новини. Чат-бот може надавати користувачеві в реальному часі розраховувати вартість автомобіля в залежності від його технічних параметрів і обраної конфігурації. Перевіряти вільний час для запису на перегляд авто або тест-драйву.

Однією з головних функцій чат-бота, є маркетингова функція. Користувач може підписатися на потрібну йому модель і своєчасно отримувати всю необхідну інформацію.

Gerabot пропонує Вам не тільки створення технічного функціоналу бота, а й експертизу Вашого бізнесу, і створення того продукту, який зможе максимально ефективно закрити проблемні місця в операційних процесах бізнесу з продажу і обслуговування авто.

Читати далі
Продовжуючи переглядати gerabot.com, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie
Отримувати інформацію
про спеціальні пропозиції