Чат-бот для сервісу та послуг

Чат-бот для сервісу, послуг

Підтримка та клієнтський сервіс

Створення чат-ботів для підвищення рівня сервісу та лояльності.

Чат-боти для сервісного обслуговування і підтримки клієнтів, це найкраще рішення для підвищення лояльності компанії серед споживачів. Чат-бот - це рішення для сервісного обслуговування 24/7 та оптимізації внутрішніх процесів компанії.
Viber
FB Messenger
Instagram
Whatsapp
Чат для сайту
Інше
Переваги та можливості чат-боту для сервісу та послуг
Сервісна підтримка

Під час створення логіки та сценаріїв чат-бота бізнес має можливість деталізовано прописати будь-які питання, що можуть виникати у клієнта. Розподіл частих питань на категорії дозволяє користувачу скористатись швидким пошуком та отримати рішення проблеми без участі менеджера. Миттєве вирішення питання клієнта підвищить його лояльність. 

Чат-бот заощаджує час користувача і операторів. Бот консультує клієнтів та закриває всі базові потреби, а оператори отримують можливість вирішувати нетипові завдання. Крім того, чат-бот доступний 24/7, а також не має обмежень за кількістю вхідного трафіку та одночасних звернень. 

Завдяки можливості швидкого редагування контенту або функціоналу чат-бота, клієнти завжди проінформовані щодо оновлень. Наприклад, під час форс-мажорних обставин, провайдер інтернету може створити розсилку на всіх клієнтів одночасно і попередити про проведення ремонтних робіт. За відсутності чат-бота, компанія отримує непередбачене навантаження на контакт-центр. 

Підключення оператора

В процесі використання чат-бота може виникнути питання, яке не входить в перелік прописаних сценаріїв. У такому випадку користувач має можливість приєднати в чат менеджера за один клік. Зі сторони користувача ніяких змін не відбувається – він продовжує комунікацію у чат-боті, але замість завчасно підготовлених сценаріїв, відповіді прописує менеджер. 

Перед тим, як додати менеджера, чат-бот може запропонувати користувачу обрати зручний метод комунікації (продовжити спілкування у боті або отримати дзвінок від менеджера), а також обрати зручний час і дату. Оператор миттєво отримує сповіщення щодо нової вхідної заявки та має можливість ознайомитись з причиною звернення клієнта у історії його комунікації з ботом. Такий спосіб значно підвищує лояльність, оскільки клієнт не тільки обирає зручний для нього час комунікації, а й уникає додаткових пояснень щодо свого запиту. 

Функція підключення оператора дозволяє користувачу отримати додаткову консультацію, послугу або обговорити нетипову проблему. 

Інтеграції

Інтеграції зі сторонніми сервісами необхідні для розширення функціонала чат-бота. За допомогою інтеграцій, бізнес отримує можливість додати платіжні сервіси, CRM-систему, системи обліку тощо. 

Використання чат-бота в поєднанні з CRM-системою покращує користувацький досвід клієнта. Користувач може не тільки надсилати дані, а й отримувати їх. Наприклад, клієнт оформляє заявку, бот може перевірити всі додаткові дані, дізнатись вартість, спрогнозувати найближчий доступний час. Після оформлення заявки та оплати через інтегровану платіжну систему, бот внесе відповідну інформацію у CRM-систему і систему обліку та сповістить про оновлення даних компанію. За потребою, бот отримує інформацію миттєво, а тому клієнт у будь-який час може перевірити статус заявки та внести додаткові дані. Такий метод повністю виключає вірогідність помилки, оскільки весь процес автоматизовано та не потребує втручання менеджера. 

Чат-боти компанії Gerabot синхронізуються не тільки з загальнодоступними системами, а і з будь-яким внутрішнім сервісом компанії. 

Персональний кабінет клієнта

Клієнт отримує повноцінний персональний кабінет, який може використовувати для оформлення заявки на сервісне обслуговування, перевірити свій статус та баланс, дізнатись чи змінити тариф, отримати технічну консультацію. Авторизація у чат-боті відбувається одноразово (за умови, що клієнт не відписується від бота або адміністратор не видаляє користувача), завдяки чому клієнт уникає необхідності щоразу вводити логін та пароль. Для авторизації клієнту необхідно надати боту номер телефону або ввести пароль. 

Після авторизації користувач може внести додаткові дані про себе для пришвидшення наступних комунікацій, наприклад, адресу, зручний час для отримання послуг, власні побажання тощо. 

Наявність персонального кабінету дозволяє компанії отримувати більшу кількість даних про клієнта, здійснювати якісніше прогнозування, підвищувати лояльність до бізнеса та покращувати чат-бот на основі аналітики типових потреб користувачів. 

Етапи розробки чат-бота
Заповніть бриф, ми сконтактуємо з Вами та обговоримо усі деталі проєкту
Кейси
Компанія Gerabot пропонує різні рішення для різних напрямків бізнесу з розробки чат-ботів для бізнесу. Чат-бот для компанії може бути створений, використовуючи доступний функціонал конструктора-чатів ботів, якщо він задовольняє технічним потребам проекту або ж розроблений індивідуально з урахуванням усіх унікальних потреб чат-бота організації. Потреби проекту виявляються на етапі аналізу проекту, бізнес-процесів компанії, ключових цілей та завдань, які повинен покрити створюваний чат-бота, проектування та реалізації блок-схеми чат-бота. Підсумком аналізу ставати рішення щодо найбільш ефективного способу розробки чат-бота. Також аналізується потреба в можливостях системи управління даними, одержуваними через чат-бот і необхідними синхронізаціями із зовнішніми системами.
Клієнти
Відгуки наших клієнтів
Тарифи на інші продукти
Конструктор чат-ботів
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • омніканальність, агрегатор мессенджерів
 • швидке налаштування чат-бота
 • сегментація аудиторії
 • api для розробників
 • необмежена кількість чат-ботів
 • вбудована crm-система
 • масові розсилки
Чат для сайту
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • необмежена кількість операторів
 • візуальне налаштування віджета
 • підключення чат-бота до віджету
 • проста інтеграция на сайт
 • інструменти аналітики
 • шаблони відповідей оператора
 • спілкування через мессенджер
Чому ми?
>150
Виконаних проєктів
>10
Років на ринку
>20
Партнерів
>2,000
Користувачів GERABOT
>10
Готових шаблонів
>20
Досвідчених фахівців
Блог
Анонімний чат Telegram
Комунікація в інтернеті стала невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. Вона допомагає нам спілкуватися з друзями та близькими, ділитися інтересами та думками, а також знаходити нових друзів та партнерів.
Боти адміністратори для групи
Боти для розмов у Telegram стали популярним інструментом для автоматизації спілкування та спрощення роботи в групових чатах. Боти можуть виконувати різні завдання, починаючи від автоматичного надсилання повідомлень і закінчуючи інтеграцією із зовнішніми сервісами.
Чат-бот з особистим кабінетом користувача
Одним з ключових факторів просування практично будь-якого бізнесу, є взаємодія з клієнтами. Взаємодія відбувається на різних етапах та у різних бізнес-процесах, але ключовими етапами взаємодії з клієнтом є маркетинг та сервіс.
Часті питання при створенні чат-бота:
Яка вартість створення чат-боту для сервісу та послуг?
Є декілька варіантів розробки чат-бота для сервісу та послуг: розробка на конструкторі чат-ботів Gerabot, вартість помісячна підписка (від 18$) + за необхідністю допомога фахівців компанії (14 000 грн). Або розробка індивідуального рішення чат-боту для сервісу від 1800$.
Для яких цілей потрібен чат-бот для сервісу та послуг?
Чат-боти є найбільш ефективними рішеннями для сервісної підтримки клієнтів для компанії, які надають послуги, або займаються післяпродажною підтримкою клієнтів. Користувачам надається можливість швидко у режимі 24/7 залишити запит, або зв`язатися з менеджером компанії.
Який термін розробки чат-бота для сервісного обслуговування клієнтів?
Стандартний термін розробки індивідуального чат-бота для сервісу, або послуг в середньому займає 2 місяці. Але, все залежить від конкретних цілей та завдань, які повинен вирішувати чат-бот.
Чи можлива інтеграція чат-бота з іншими сервісами?
Чат-боти створені компанією Gerabot, мають своє, внутрішнє API, яке може бути використане для синхронізації даних. Також, у випадку розробки проєктного рішення, API може бути повністю адаптоване під потреби чат-бота для сервісного обслуговування.
Під які месенджери розробляти чат-бот для підтримки клієнтів?
Рішення, для яких месенджерів краще створювати чат-бот для сервісної підтримки, зазвичай, приймається виходячи з того, якими месенджерами користується цільова аудиторія та клієнти компанії, та який функціонал має підтримувати чат-бот. Оптимальне рішення - розробка чат-бота для сервісу під telegram та viber.
Чат-боти для сфери послуг

Популярність чат-ботів у сфері послуг збільшується з кожним днем. Вона обумовлена високою конкуренцією та постійною гонкою бізнесу за підвищенням якості сервісу. Сучасні користувачі воліють мінімізувати комунікацію з персоналом та скоротити час для замовлення чи оформлення послуги. Відмінним рішенням цього завдання є чат-бот для бізнесу у сфері послуг, оскільки це заощаджує ресурси клієнта та дозволяє замовити послугу прямо в месенджері. 

Чому бізнесу у сфері послуг необхідний чат-бот?

Чат-боти – тренд сучасного інтернет-маркетингу: їх можна протестувати за пару кліків, а інтерфейс обраного месенджера зручний і знайомий. Користувачеві не доведеться завантажувати незнайому програму і витрачати час на її вивчення, що економить як ресурси смартфона, так і особистий час клієнта. Використовувати чат-бот для сфери послуг можна безліччю способів – практично будь-який бізнес потребує вдосконалення інструментів для стабільного своєчасного розвитку.

Важливим показником ефективності чат-бота у сфері послуг є можливість якісної роботи з відгуками та скаргами. Миттєва модерація та аналітика зворотного зв'язку дозволяє бізнесу швидко відслідковувати запити та потреби цільової аудиторії.


Функціонал чат-ботів у сфері послуг

Чат-бот для доставки кафе, ресторану – інструмент, який дозволяє суттєво скоротити час для оформлення замовлення, побачити актуальне меню та зробити вибір не виходячи з месенджера. 

Чат-бот для салону краси використовують для консультації, швидкого вибору послуги та підбору майстра, а також запису клієнта. Інтеграція crm-системи в чат-бот у сфері краси мінімізує ризик втрати запису, оскільки вся необхідна інформація про клієнта зберігається в зазначеному місці і доступна адміністратору в будь-який час. 

Чат-бот для ресторану, кафе, бару дозволяє ознайомитися з меню, вказати свій стіл, зробити замовлення або замовлення, оплатити його та залишити чайові без присутності офіціанта. За допомогою чат-бота для кафе, ресторану клієнт може вказати свої переваги або повідомити про алергію, суттєво знижуючи ризики помилок персоналом.

Чат-бот магазин або чат-бот для продажу також затребувані на ринку, оскільки вони здатні збирати та сегментувати лідів, консультувати клієнта, перевіряти наявність товару, запускати автоворонки продажів та багато іншого. Чат-бот для інтернет магазину підвищує лояльність клієнта та дозволяє імітувати спілкування з менеджером, заощаджуючи ресурси бізнесу.

Чат-бот для клініки, стоматології, лабораторії та інших медичних закладів зручний для вибору послуги та лікаря, швидкого запису. За запитом чат-бот може зберігати історію відвідувань клієнта. 

Замовити чат-бот для сфери послуг під ключ – вигідне рішення для вашого бізнесу. 

Читати далі
Продовжуючи переглядати gerabot.com, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie
Отримувати інформацію
про спеціальні пропозиції