Оптимізація і ефективність ресторану, кафе

Розробка чат-бота для ресторану, кафе, кав'ярні

Розробка, підтримка і супровід проектів
Яку користь отримує бізнес від чат-боту ресторану, кафе
Чим ефективний чат-бот для ресторану, кафе
Підвищення сервісу компанії
СЕРВІС
Одним з головних завдань створення чат-бота для будь-якого бізнесу, зокрема ресторанного, це підвищення сервісу надання послуг клієнтам. Чат-бот для кафе чи ресторану, дозволяє підтримувати зв`язок з гостями закладу 24/7. Правильно побудовані процеси чат-бота для ресторану, дозволяють супроводжувати клієнта починаючи від бажання відвідати заклад до побажання гарного вечора після закінчення вечері.


Також, за допомогою чат-боту гість закладу завжди може залишити свої відгуки, побажання до роботи закладу, або його окремого співробітника. Завдяки панелі керування ботом, яка підключається до самого бота, адміністратор завжди може мати можливість підтримувати зворотній зв'язок з клієнтами закладу.
Рекламні кампанії закладу
Рекламні кампанії закладу
МАРКЕТИНГ
Чат-бот найбільш ефективний засіб для проведення маркетингових активностей та рекламних кампаній. За допомогою інформації, яку збирає бот при взаємодії з користувачем, маркетингові активності можуть відрізнятися в залежності від сегментації клієнтів за зібраними даними через чат-бот. Чат-бот найкращий засіб для залучення та утримання цільової аудиторії ресторану та взаємодії з нею.
Надання послуг з доставки
Надання послуг з доставки
ЗАМОВЛЕННЯ
Завдяки чат-боту для ресторану чи кафе, заклад має можливість з легкістю впровадити послуги доставки страв своїм клієнтам або бронювання столів. Чат-бот може автоматично приймати замовлення користувачів та опрацьовувати їх. Тому, для впровадження послуги доставки заклад не буде мати необхідності найму нового персоналу для взаємодії з замовниками, все це зможе робити чат-бот розроблений під telegram чи viber.
Замовити чат-бот для кав'ярні чи ресторану у Gerabot
Можливості та функціонал чат-боту для ресторану
Бронювання замовлень та столів
СЕРВІС БРОНЮВАННЯ
В залежності від потреб функціоналу чат-бота для ресторану, він може містити систему даних з календарем бронювань клієнтів та гостей закладу. Система може як синхронізуватися зі сторонніми сервісами, так і бути вбудована у CRM самого бота. У випадку, якщо система вбудована, це дає можливість відстежувати аналітику замовлень у системі керування ботом. Також, бот може приймати замовлення для доставки.
Кабінет користувача бота
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
Кабінет користувача дає можливість клієнтам ресторану та користувачам бота брати участь у програмах лояльності закладу, накопичувати бонуси, які надалі можливо використовувати для замовлень. Особистий кабінет може слугувати багатьом цілям, наприклад для того, що б зробити повторне замовлення без участі адміністратора чи офіціанта закладу, просто через чат-бот, натиснувши одну кнопку.
Масові повідомлення
РОЗСИЛКИ ПОВІДОМЛЕНЬ
Будь-який чат-бот, не зважаючи на те, яка є його первина ціль, є інструментом маркетингу. Тому, чат-бот для кав`ярні чи кафе також може сприяти підвищенню рівня внутрішньої лояльності до компанії за допомогою маркетингових заходів, масових чи персональних розсилок гостям ресторану, нагадувань про події закладу, святкові івенти чи іншу корисну інформацію. Розсилка може мати багато налаштувань для більш цільового таргету.
Синхронізація даних
API СИНХРОНІЗАЦІЯ
Якщо заклад вже працює з якоюсь налаштованою системою взаємодії з клієнтами та гостями, наприклад CRM-система, чат-бот може синхронізувати отримані від користувача дані з зовнішніми системами. Також, обмін даними може проходити й у зворотному порядку, передаючи дані з CRM системи користувачу. Синхронізація може відбуватися через налаштовані api чи через файли у різних форматах даних, наприклад: csv, xlsx тощо.
Розробка чат-бота для ресторану, кафе, кав'ярні
КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ КАФЕ
Однією з головних відмінностей компанії Gerabot від інших розробників чат-ботів є те, що ми не тільки розробляємо якісний програмних продукт, зокрема чат-боти для ресторану, а і надаємо повний комплекс аналізу операційних бізнес-процесів компанії, аналізу ринку та конкурентів, створення оптимальної схеми роботи бота та алгоритму взаємодії з користувачем.


Завдяки комплексному підхіду, ми створюємо продукт, який стає максимально ефективним рішенням саме для Вашого бізнесу та бізнес-процесів Вашої компанії.
Ми не тільки розробляємо чат-боти, а і підвищуємо ефективність бізнесу
Кейси та роботи
для наших клієнтів
Розробка корпоративного чат-бота для обласної енергетичної компанії
Корпоративний чат-бот для користувачів та клієнтів енергетичної компанії, яка надає послуги з обслуговування абонентів по регіону. Чат-бот енергетичної компанії для telegram, надає можливість користувачам отримувати інформацію про компанію, передивлятися та знаходити найближчі відділення компанії за локацією телефону, дізнаватися дані за своїм рахунком. Також, чат-бот надає можливість отримувати відповіді на питання.
Ми створюємо не програмний продукт, а комплексне рішення для бізнесу
ЕТАПИ СТВОРЕННЯ
ЧАТ-БОТ ДЛЯ РЕСТОРАНУ, КАФЕ
Аналіз бізнес процесів компанії для створення hr чат-бота
Аналізуємо процеси
АНАЛІЗ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ
Перше що ми робимо коли починаємо працювати над будь-яким проєктом, це аналіз бізнес-процесів компанії. Тільки завдяки розумінню того, як працює конкретний бізнес та кожний його процес, можливо зробити якісний чат-бот для ресторану, чи чат-бот закладу швидкого обслуговування та роботі з клієнтами.
Виявлення цілей та завдань по розробці чат-бота
Ставимо цілі завдання
ВИЯВЛЕННЯ ЦІЛЕЙ
Коли є розуміння усіх процесів компанії, та розуміння того, як їх можна покращити, ми ставимо цілі, які повинен виконувати розроблений нами чат-бот після його тестування та запуску. Тільки маючи розуміння поточних проблем, які мають бути вирішенні та цілей, яким повинен відповідати чат-бот, можна переходити до наступного етапу.
Розробка та погодження алгоритма та блок-схеми чат-бота ресторану
Погоджуємо блок-схему
РОЗРОБКА БЛОК-СХЕМИ
Блок-схема - це головний елемент для погодження структури та алгоритму чат-бота ресторану між замовником та виконавцем. Блок-схема зображає всі можливі варіанти взаємодії користувача та чат-бота, їх варіації. Також, алгоритм бота зображений у схемі роботи бота, є додатком до договору по розробці програмного продукту.
Система керування контентом та сценаріями чат-бота для кав`ярні
Налаштовуємо управління
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Будь-який чат-бот, зокрема чат-бот для ресторану чи служби доставки, розробляється на базі системи керування контентом та сценаріями бота. Панель керування чат-бота має великий функціонал, зокрема для бота кафе, це: налаштування сценаріїв бота, ведення бази гостей закладу, бронювання, доставка, можливість як масових, так і особистих розсилок користувачам.
Програмна розробка чат-бота для telegram, viber
Розробка бота для кафе під ключ
РОЗРОБКА ЧАТ БОТА
Розробці програмного коду чат-бота для ресторану, передує розробка логіки роботи бота. Розробка логіки містить створення структури кода, архітектури бази даних проєкта, взаємозв'язків між різними сутностями бота. Після цього, розробляється готовий програмний продукт, який підключається до системи керування чат-ботом для telegram, viber, fb.
Тестування чат-бота для ресторану та запуск проекта
Запускаємо готовий чат-бот
ТЕСТУВАННЯ ТА ЗАПУСК
Обов`язковим етапом створення бота, є його налаштування та тестування перед кінцевою здачею в експлуатацію замовником проєкта. Бот тестується розробниками, тестувальниками, контент-менеджером для перевірки текстового та медіа контента. Після тестування, чат-бот розміщується на сервері та передається замовнику у користування.
Наша мета - ефективні та якісні проекти
СТВОРЕННЯ ЧАТ-БОТА ДЛЯ ДОСТАВКИ
КАФЕ, РЕСТОРАНУ, КАВ`ЯРНІ

Чат-бот для ресторану, кафе, кав'ярні

Все більше клієнтів ресторанного бізнесу переходить в режим онлайн. Цей перехід відкрив новий виток даного напрямку бізнесу - служби доставки. Так, з'явилися великі гравці на ринку, які об'єднали в собі мережі з доставки страв і продуктів з ресторанів. Але, ці процеси тільки допомагають ресторанного бізнесу відкривати нові можливості в своїй ніші і впроваджувати інноваційні рішення, які дозволяють залишатися їм сильними гравцями на цьому ринку.

Чат-боти - оптимальне інноваційне рішення, які дозволяє, як підняти рівень сервісу для ресторанного бізнесу, так і частково підвищити свою присутність на ринку служб доставки. Чат-боти - рішення в сфері бізнесу ресторанів і кафе, яке допоможе не тільки зберегти бізнес, а й значно підвищити його ефективність. & Nbsp;

Що можуть чат-боти для ресторанів?

Головні перевагою чат-бота для кафе чи ресторану, є миттєве реагування на запити клієнта, або потенційного відвідувача закладу, а також оптимізація бізнес-процесів закладу. Чат-бот, може без допомоги адміністратора за запитом відвідувача закладу визначати графік зайнятості столиків в ресторані, пропонувати забронювати його в зручне для гостя час.

Чат-бот може відповідати на запитання й відповіді користувачів, наприклад про позиції в меню, час приготування страв, ціни і інші питання. Це значно економить ресурси закладу, що є найцінніше в будь-який час. & Nbsp;

Також, чат-бот може приймати замовлення у відвідувача і в самому ресторані, ставлячи питання про те, що вважає за краще відвідувач, консультуючи його з будь-яких питань. Чат-бот може запам'ятовувати історію відвідувань закладу користувачем, і грунтуючись на його перевагах пропонувати саме ті страви, які може з більшою ймовірністю зацікавити відвідувача.

Гість ресторану, або кафе, може навіть оплачувати свій рахунок після смачної вечері за допомогою чат-бота. Таким чином, заклад може на 90% знизити необхідність ресурсів на офіціантів при обслуговуванні гостя. Офіціантові, після роботи чат-бота, залишиться тільки принести страви, а в кінці вечері забрати посуд.

Чат-бот для служби доставки

Для доставки, чат-бот є ідеальним рішенням, так як об'єднує в собі 100% корисного функціоналу для даного виду бізнесу. Чат-ботом користуватися набагато простіше і швидше ніж мобільним додатком, при тому, що функціоналом, чат-бот, може мати практично тим же.

Стандартний функціонал чат-бота для служби доставки:

  • Кабінет користувача з історією замовлень
  • Асортимент страв для вибору і замовлення
  • Кошик & nbsp;
  • Формування та оплата замовлення
  • Інформування про час доставки
  • Інформування про акції компанії

Також, за необхідності, функціонал бота може бути доопрацьований під конкретні завдання служби доставки. В цьому випадку допрацьовується як сам чат-бот, так і система управління ботом для служби доставки.

Блог
Чат-бот, чи потрібно і як створити свого бота
11.10.2020
Що таке чат-боти, для чого вони потрібні, яким чином краще створити чат-бота, або замовити його розробку в спеціалізованому агентстві? Саме на ці питання, ми спробуємо дати відповіді в даній статті, а також, розповімо про можливості конструктора чат-ботів від компанії Gerabot (Scripto.Tech).
Чат-бот в сфері послуг як спосіб підвищення ефективності
08.06.2021
В останні роки число користувачів мобільного інтернету і час, проведений людиною в смартфоні, зростають в геометричній прогресії. Уже в 2018 р частка мобільного трафіку становила понад 53%, в 2019 року її приріст був зафіксований на рівні 8%.
Навіщо інтернет-магазину чат-бот
10.08.2020
З огляду на, яку популярність набирає технологія роботів помічників, логічно що вона проникає практично в усі сфери бізнесу. Чи не обділеними увагою стають і інтернет-магазини. Саме для бізнесу пов'язаного з e-commerce, відкривається найважливіша і корисна сторона технології чат-ботів, це маркетинг та продажу.
Продовжуючи переглядати gerabot.com, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie