Оптимізація і ефективність агентства нерухомості

Розробка чат-бота для агентства нерухомості, ріелтора

Розробка, підтримка і супровід проектів
Яку користь отримує рієлтор від чат-бота
Чим ефективний чат-бот для агенції нерухомості
Автоматизація процесів
АВТОМАТИЗАЦІЯ
Агенція нерухомості чи приватний рієлтор працюють за принципом надання інформації про нові об`єкти нерухомості, які з'явилися на ринку своїм клієнтам. Чат-бот максимально автоматизує процеси, як надання цієї інформації, так і подальшої роботи з клієнтом в плані надання детальної інформації, запису на перегляд об`єкту, документообігу тощо.


Якщо агенція має базу своїх об`єктів у своїй CRM системі, чат-бот може бути синхронізований з цією базою, якщо ні, база об`єктів може зберігатися у базі чат-бота та керуватися через панель керування контентом бота. Це значно спрощує подальшу роботу з об`єктами та користувачами. Менеджер завжди має змогу передивитися історію перепису чат-бота та клієнта та мати актуальну інформацію.
Зростання лояльності компанії завдяку чат-боту
Рекламні канали
МАРКЕТИНГ
Ключова ціль будь-якого чат-бота, зокрема для рієлторської компанії яка пропонує послуги на ринку нерухомості, це нові можливості комунікації з клієнтами та маркетингові активності компанії. Беручи до уваги, що аудиторії месенджерів зростають із року в рік на десятки відсотків, чат-бот - це найбільш ефективний та такий, що має великий відсоток конверсії, інноваційний канал маркетингових активностей компанії.
Зворотній зв`язок зі співробітниками через чат-бот
Заощадження ресурсів
ОПТИМІЗАЦІЯ
Оптимізація бізнес-процесів - це один з ключових етапів розвитку будь-якого бізнесу, зокрема бізнесу з нерухомості. Чат-бот моє своєю метою максимальну оптимізацію бізнес-процесів шляхом переведення процесів, які виконує людина, наприклад менеджер з нерухомості в автоматизований режим роботи. Відповіді на часті запитання, запис на перегляд об'єкту тощо - це все може робити чат-бот агенції.
Замовити чат-бот для агенції нерухомості у Gerabot
Можливості та функціонал чат-бота рієлторської компанії
Надання пропозиції онлайн
ПОШУК ПРОПОЗИЦІЙ
Чат-бот - це система керування з базою даних, яка може зберігати в собі всі пропозиції компанії та показувати їх користувачеві за запитом, за обраними ним параметрами пошуку. Адміністратор чат-бота для рієлтора може керувати наявною базою об`єктів додаючи у неї нові об`єкти та роблячи розсилку зацікавленим користувачам, видаляти неактуальні об`єкти, проводити аналітику попиту та пропозицій клієнтів.
Ведення бази клієнтів
БАЗА КЛІЄНТІВ
CRM система чат-бота для рієлторської компанії містить можливості ведення бази всіх користувачів, які хоч раз взаємодіяли з чат-ботом, усіх отриманих запитів на пошук пропозицій, запитів на зворотний зв'язок чи підключення оператора. Враховуючи це, адміністратор системи керування ботом може легко вести базу усіх клієнтів компанії сегментуючи їх за вподобаннями, демографічними показниками для ефективних рекламних компаній.
Масові повідомлення
МАРКЕТИНГ
Маркетинг - це важлива складова будь-якого бізнесу, зокрема для агенції нерухомості. Тому, використання такого маркетингового каналу як чат-бот, є значною конкурентною перевагою компанії на ринку рієлторських послуг. За допомогою системи керування чат-ботом, адміністратор бота може робити персональні чи масові розсилки повідомлень, сегментуючи аудиторію чат-бота за параметрами.
Синхронізація даних
API СИНХРОНІЗАЦІЯ
Будь-яка компанія на ринку нерухомості працює зі своїми даними за допомогою сторонніх сервісів, програм ведення обліку, CRM тощо. І хоча система керування ботом Gerabot сама по собі вже є CRM системою, налаштування синхронізації даних (api) зазвичай стає необхідним процесом з підключення чат-бота для рієлтора до внутрішніх даних компанії по її пропозиціям.
Розробка чат-бота для туристичної агенції
КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ РІЄЛТОРА
Однією з головних відмінностей компанії Gerabot від інших розробників чат-ботів є те, що ми не тільки розробляємо якісний програмних продукт, зокрема чат-бот для агенції з нерухомості чи забудовника, а і надаємо повний комплекс аналізу операційних бізнес-процесів компанії, аналізу ринку та конкурентів, створення оптимальної схеми роботи бота та алгоритму взаємодії з користувачем.


Завдяки комплексному підходу, ми створюємо продукт, який стає максимально ефективним рішенням саме для Вашого бізнесу та бізнес-процесів Вашої компанії.
Ми не тільки розробляємо чат-боти, а і підвищуємо ефективність бізнесу
Кейси та роботи
для наших клієнтів
Розробка корпоративного чат-бота для обласної енергетичної компанії
Корпоративний чат-бот для користувачів та клієнтів енергетичної компанії, яка надає послуги з обслуговування абонентів по регіону. Чат-бот енергетичної компанії для telegram, надає можливість користувачам отримувати інформацію про компанію, передивлятися та знаходити найближчі відділення компанії за локацією телефону, дізнаватися дані за своїм рахунком. Також, чат-бот надає можливість отримувати відповіді на питання.
Ми створюємо не програмний продукт, а комплексне рішення для бізнесу
ЕТАПИ СТВОРЕННЯ
ЧАТ-БОТА ДЛЯ АГЕНЦІЇ НЕРУХОМОСТІ
Аналіз бізнес процесів компанії для створення чат-бота для забудовника
Аналізуємо процеси
АНАЛІЗ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ
Перше що ми робимо коли починаємо працювати над будь-яким проєктом, це аналіз бізнес-процесів компанії. Тільки завдяки розумінню того, як працює конкретний бізнес та кожний його процес, можливо зробити якісний чат-бот для забудовника чи агенції нерухомості для підвищення сервісу надаваного клієнтам.
Виявлення цілей та завдань по розробці чат-бота
Ставимо цілі завдання
ВИЯВЛЕННЯ ЦІЛЕЙ
Коли є розуміння усіх процесів компанії, та розуміння того, як їх можна покращити, ми ставимо цілі, які повинен виконувати розроблений нами чат-бот після його тестування та запуску. Тільки маючи розуміння поточних проблем, які мають бути вирішенні та цілей, яким повинен відповідати чат-бот, можна переходити до наступного етапу.
Розробка та погодження алгоритма та блок-схеми чат-бота з нерухомості
Погоджуємо блок-схему
РОЗРОБКА БЛОК-СХЕМИ
Блок-схема - це головний елемент для погодження структури та алгоритму чат-бота компанії з нерухомості між замовником та виконавцем. Блок-схема зображає усі можливі варіанти взаємодії користувача та чат-бота, їх варіації. Також, алгоритм бота зображений у схемі роботи бота, є додатком до договору по розробці програмного продукту.
Система керування контентом та сценаріями чат-бота для рієлтора
Налаштовуємо управління
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Будь-який чат-бот, зокрема чат-бот для роботи з клієнтами з нерухомості, розробляється на базі системи керування контентом та сценаріями бота. Панель керування чат-бота має великий функціонал, зокрема бот для рієлтора чи забудовника, це: налаштування сценаріїв бота, ведення бази запитів та клієнтів, надання пропозицій в онлайн режимі, можливість як масових, так і особистих розсилок користувачам.
Програмна розробка чат-бота для telegram, viber
Розробка рієлторського бота під ключ
РОЗРОБКА ЧАТ БОТА
Розробці програмного коду чат-бота для рієлторської компанії, передує розробка логіки роботи бота. Розробка логіки містить створення структури кода, архітектури бази даних проєкта, взаємозв'язків між різними сутностями бота. Після цього, розробляється готовий програмний продукт, який підключається до системи керування бота для роботи з нерухомістю.
Тестування чат-бота для забудовника та запуск проекта
Запускаємо готовий чат-бот
ТЕСТУВАННЯ ТА ЗАПУСК
Обов`язковим етапом створення бота, є його налаштування та тестування перед кінцевою здачею в експлуатацію замовником проєкта. Бот тестується розробниками, тестувальниками, контент-менеджером для перевірки текстового та медіа контента. Після тестування, чат-бот розміщується на сервері та передається замовнику у користування.
Наша мета--успішні та якісні проекти
СТВОРЕННЯ ЧАТ-БОТА
ДЛЯ АГЕНЦІЇ НЕРУХОМОСТІ

Чат-боти & ndash; роботи помічники для месенджерів, популярність яких росте з кожним днем. Їх застосування практично не обмежений будь-якими рамками, так як вони можуть виконувати величезне коло завдань, які оптимізують і підвищують ефективність бізнес-процесів.

Зокрема, популярним ринком, на якому все більше активності використовуються чат-боти, є ринок нерухомості, зокрема агентств з нерухомості та приватних ріелторів. Популярність ботів в цій ніші легко з'ясовна, так як чат-бот, може охопити практично всі процеси, задіяні в ріелторських послуг.

Що може чат-бот по роботі з нерухомістю?

Основними функціями, якими повинен володіти чат-бот для ріелторської компанії, це надання користувачам бази об'єктів нерухомості з критеріями і фільтрами підбору об'єктів, наприклад, такими, як:

 • Тип об'єкта (квартира, кімната, офіс, комерційна нерухомість)
 • Тип угоди (оренда, продаж, купівля, з'їм)
 • Локація (країна, місто, адреса)
 • Стан
 • Розмір
 • Ремонт

Панель управління ботом Gerabot, дозволяє не тільки вести базу об'єктів нерухомості всередині системи, але і настроювати власні фільтри під потреби компанії. Наприклад, якщо Ви займаєтеся тільки ринком комерційної нерухомості, Ви можете повністю налаштувати бота під даний тип нерухомості.

До кожного об'єкту нерухомості, може бути прив'язана геолокація, за допомогою якої користувач відразу ж може побачити об'єкт на мапі і зрозуміти підходить йому дана локація, чи ні. Кнопка запису на перегляд об'єкта, а також зв'язку з ріелтором, для уточнення необхідної інформації.

Крім каталогу об'єктів, бот може видавати і інші дані, наприклад:

 • Інформація про компанію
 • Контакти менеджерів і ріелторів
 • Відповідати на запитання й відповіді
 • Вказувати на розташування офісів компанії
 • Надавати шаблони документів

& nbsp;

Управління ботом для ріелтора

Усім контентом бота, як текстовим, так і каталогом нерухомості (якщо відсутня синхронізація з зовнішніми базами), вхідними заявками користувачів, файлами та іншою інформацією & ndash; можна управляти з адмінки бота. Також, при необхідності, з панелі управління можна перенастроювати сценарії взаємодії бота з користувачем.

Gerabot & ndash; оптимальне рішення для створення чат-бота для агентства по роботі з нерухомістю.

Блог
Перспективи розвитку чат-ботів, як штучного інтелекту.
23.10.2018
На сьогодні, використання чат-ботів охопило тільки 5% від ймовірних можливостей того, що вони можуть запропонувати бізнесу. Поки що, по більшій мірі, використання чат-ботів обмежується в невеликій кількості напрямків.
Чат-бот, чи потрібно і як створити свого бота
11.10.2020
Що таке чат-боти, для чого вони потрібні, яким чином краще створити чат-бота, або замовити його розробку в спеціалізованому агентстві? Саме на ці питання, ми спробуємо дати відповіді в даній статті, а також, розповімо про можливості конструктора чат-ботів від компанії Gerabot (Scripto.Tech).
Чат-боти для бізнесу, сфери застосування, перспективи розвитку.
04.01.2021
В даний час вектор спілкування значно перемістився з живого розмови в онлайн середу. Для сучасного бізнесу це означає збільшення потоку питань по їх товарам і послугам через онлайн звернення. Люди не хочуть дзвонити, їм простіше написати повідомлення і отримати необхідну інформацію в чаті. Для користувача зручно.
Продовжуючи переглядати gerabot.com, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie