Оптимізація і ефективність бізнесу послуг

Розробка чат-бота для інтернет-провайдера, сервісної компанії

Розробка, підтримка і супровід проектів
Яку користь отримує інтернет-провайдер від чат-бота
Чим ефективний чат-бот для інтернет-провайдера
Кабінет клієнта
КАБІНЕТ КОРИСТУВАЧА
Чат-бот це найпростіший спосіб для користувача та клієнта компанії отримання даних у режимі 24/7. За допомогою особистого кабінету, користувач може швидко та без необхідності звернення у технічну підтримку, та очікування відповіді отримати усі необхідні дані по свому підключенню, заборгованостях та поповнити баланс за допомогою платіжних систем підключених до чат-бота.


Функціонал особистого кабінету розробляється зважаючи на операційні процеси інтернет-провайдера, в залежності від того, яку саме інформацію компанія може надавати користувачу без підключення технічної підтримки. Але, якщо є така потреба, спеціаліст компанії завжди може під'єднатися до розмови з користувачем замість чат-бота.
Зростання лояльності компанії завдяку чат-боту
Репутація компанії
ПІДВИЩЕННЯ ЛОЯЛЬНОСТІ
Представництво компанії в інтернеті вже давно стало необхідністю для будь-якої організації. Ця необхідність обумовлена сучасними реаліями, тому що будь-який користувач має мати можливість швидко знайти будь-яку необхідну інформацію про компанію. Чат-бот, це наступний крок для підняття лояльності цільової аудиторії до компанії, зважаючи на швидкозростаючу аудиторію месенджерів.
Зворотній зв`язок з клієнтами через чат-бот
Заощадження ресурсів
ОПТИМІЗАЦІЯ ПРОЦЕСІВ
Для будь-якого бізнесу, зокрема для інтернет-провайдеру, або іншого бізнесу надання послуг користувачам, чат-бот це можливість значно заощадити людські та матеріальні ресурси компанії. Чат-бот здатен значно зменшити навантаженість на менеджерів та технічних спеціалістів організації відповідаючи на питання клієнтів чи надаючи технічну допомогу у режимі 24/7.
Замовити чат-бот для інтернет-провайдера у Gerabot
Можливості та функціонал чат-боту для провайдера послуг
Верифікація користувачів
АВТОРИЗАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
У чат-ботах для внутрішнього користування співробітниками чи клієнтами компанії, таких як чат-бот для інтернет-провайдера, дуже важливим є збереженість даних компанії та користувача. Тому, у функціонал чат-бота входить можливість робити закритий вхід у бот тільки за допомогою авторизації за телефоном чи іншими внутрішніми даними, наприклад особистий логін та пароль клієнта компанії.
Автоматизація докуметації
ДОКУМЕНТООБІГ
Будь-який чат-бот, який має на меті передачу даних та інформації, а насамперед такий як чат-бот надання послуг чи сервісної підтримки, передбачає великий обсяг документообігу між чат-ботом та його користувачами. Тому, у функціонал чат-бота для провайдера або чат-бота для сфери надання підтримки, входить система роботи з документацією або платіжними документами, що автоматизують внутрішні процеси роботи компанії.
Масові повідомлення
РОЗСИЛКИ ПОВІДОМЛЕНЬ
Будь-який чат-бот, не зважаючи на те, яка є його первина ціль, є інструментом маркетингу. Тому, чат-бот для провайдера послуг, також може сприяти підвищенню рівня лояльності та репутації компанії за допомогою операційного маркетинга, масових чи персональних розсилок та нагадувань клієнтам, нагадувань про планові технічні роботи чи іншої корисної інформації. Розсилка може мати багато налаштувань для більш цільового таргету.
Синхронізація даних
API СИНХРОНІЗАЦІЯ
Будь-яка велика компанія працює зі своїми даними за допомогою сторонніх сервісів, програм ведення обліку, CRM тощо. І хоча система керування ботом Gerabot сама по собі вже є CRM системою, налаштування синхронізації даних (api) зазвичай стає необхідним процесом з підключення чат-бота до внутрішніх даних компанії по її співробітникам та іншим корпоративним даним.
Розробка чат-бота для інтернет-провайдера
КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ПРОВАЙДЕРА ПОСЛУГ
Однією з головних відмінностей компанії Gerabot від інших розробників чат-ботів є те, що ми не тільки розробляємо якісний програмних продукт, зокрема чат-бот для інтернет-провайдера, а і надаємо повний комплекс аналізу операційних бізнес-процесів компанії, аналізу ринку та конкурентів, створення оптимальної схеми роботи бота та алгоритму взаємодії з користувачем.


Завдяки комплексному підходу, ми створюємо продукт, який стає максимально ефективним рішенням саме для Вашого бізнесу та бізнес-процесів Вашої компанії.
Ми не тільки розробляємо чат-боти, а і підвищуємо ефективність бізнесу
Кейси та роботи
для наших клієнтів
Розробка корпоративного чат-бота для обласної енергетичної компанії
Корпоративний чат-бот для користувачів та клієнтів енергетичної компанії, яка надає послуги з обслуговування абонентів по регіону. Чат-бот енергетичної компанії для telegram, надає можливість користувачам отримувати інформацію про компанію, передивлятися та знаходити найближчі відділення компанії за локацією телефону, дізнаватися дані за своїм рахунком. Також, чат-бот надає можливість отримувати відповіді на питання.
Ми створюємо не програмний продукт, а комплексне рішення для бізнесу
ЕТАПИ СТВОРЕННЯ
ЧАТ-БОТА ДЛЯ ІНТЕРНЕТ-ПРОВАЙДЕРА
Аналіз бізнес процесів компанії для створення чат-бота компанії
Аналізуємо процеси
АНАЛІЗ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ
Перше що ми робимо коли починаємо працювати над будь-яким проєктом, це аналіз бізнес-процесів компанії. Тільки завдяки розумінню того, як працює конкретний бізнес та кожний його процес, можливо зробити якісний чат-бот для компанії та її відділу по роботі зі споживачами послуг.
Виявлення цілей та завдань по розробці чат-бота
Ставимо цілі завдання
ВИЯВЛЕННЯ ЦІЛЕЙ
Коли є розуміння усіх процесів компанії, та розуміння того, як їх можна покращити, ми ставимо цілі, які повинен виконувати розроблений нами чат-бот після його тестування та запуску. Тільки маючи розуміння поточних проблем, які мають бути вирішенні та цілей, яким повинен відповідати чат-бот, можна переходити до наступного етапу.
Розробка та погодження алгоритма та блок-схеми hr чат-бота
Погоджуємо блок-схему
РОЗРОБКА БЛОК-СХЕМИ
Блок-схема - це головний елемент для погодження структури та алгоритму чат-бота провайдера послуг інтернет між замовником та виконавцем. Блок-схема зображає усі можливі варіанти взаємодії користувача та чат-бота, їх варіації. Також, алгоритм бота зображений у схемі роботи бота, є додатком до договору по розробці програмного продукту.
Система керування контентом та сценаріями чат-бота для бізнесу в інтернет
Налаштовуємо управління
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Будь-який чат-бот, зокрема чат-бот для інтернет-провайдера, розробляється на базі системи керування контентом та сценаріями бота. Панель керування чат-бота має великий функціонал, зокрема, для бота для провайдера для telegram чи viber, це: налаштування сценаріїв бота, ведення бази клієнтів компанії та документації, можливість як масових, так і особистих розсилок користувачам бота.
Програмна розробка чат-бота для telegram, viber
Розробка бота для провайдера
РОЗРОБКА ЧАТ-БОТА
Розробці програмного коду чат-бота для провайдера послуг, передує розробка логіки роботи бота. Розробка логіки містить створення структури кода, архітектури бази даних проєкта, взаємозв'язків між різними сутностями бота. Після цього, розробляється готовий програмний продукт, який підключається до системи керування чат-ботом.
Тестування чат-бота для провайдера відділу та запуск проекта
Запускаємо готовий чат-бот
ТЕСТУВАННЯ ТА ЗАПУСК
Обов`язковим етапом створення бота, є його налаштування та тестування перед кінцевою здачею в експлуатацію замовником проєкта. Бот тестується розробниками, тестувальниками, контент-менеджером для перевірки текстового та медіа контента. Після тестування, чат-бот розміщується на сервері та передається замовнику у користування.
Наша мета--успішні та якісні проекти
СТВОРЕННЯ ЧАТ-БОТА
ДЛЯ ІНТЕРНЕТ-ПРОВАЙДЕРУ

Чат-бот для інтернет-провайдера

Сфера телекомунікацій одна з найдинамічніших сфер бізнесу в умовах зростання цінності "режиму онлайн" для будь-якого бізнесу. В умовах надзвичайно серйозну конкуренцію в будь-якій ніші, кожна секунда простою, варто бізнесу чималих фінансових втрат. Саме тому, якість і технічні можливості підключення до інтернету, є важливим процесом для бізнесу.

З цих причин, компанія інтернет-провайдер, повинна надавати своїм клієнтам не тільки якісні послуги надання підключення до інтернету, а й швидке і якісне сервісне обслуговування і діагностику проблем. Для цього, ідеальним рішенням є створення чат-бота для інтернет провайдера, або покупка вже готового рішення чат-бота.

Що може робити чат-бот для інтернет провайдера

В першу чергу, завдання чат-бота для провайдера, це надання миттєвої підтримки підключеним клієнтам про стан підключення, особистого рахунку, оповіщення про планові і екстрених робіт на лінії. Чат-бот дозволяє користувачам авторизуватися під своїми даними і використовувати чат-бота як особистий кабінет управління своїм акаунтом.

Також, чат-бот може виконувати функції консультанта з фінансових питань, допомагати користувача дізнаватися дані про стан підключення, змінювати тарифні плани, запитувати виклик майстра для усунення неполадок. Чат-бот, також, дозволяє в реальному часі формувати рахунки на оплату, підказувати найближчі пункти поповнення рахунку, проводити оплату всередині бота.

Найчастіше, чат-боти для компаній, інтернет-провайдерів, вимагають синхронізації з внутрішніми програмами обліку, наприклад такими як CRM або 1с. GeraBot містить весь необхідний функціонал для підключення зовнішніх сервісів використовуючи API бота. У разі, якщо компанія не має своїх програм обліку, всі дані можна зберігати і користуватися ними через панель управління ботом, яка є CRM системою для роботи з клієнтами.

Під які месенджери потрібен чат-бот для інтернет провайдера

Оптимальним рішенням по створенню чат-бота для інтернет-провайдера є розробка під месенджер telegram. Telegram, один з найбільш популярних месенджерів практично для будь-якої аудиторії, мають широкі можливості і функціонал. Він має більш широкий функціонал в роботі з контактною інформацією, що дозволяє створювати функціонал авторизації користувачів в боті, можливості підключення одного бота як для аккаунта бота, так і як адміністратора в загальну групу.

Альтернативи автоматизації роботи з клієнтами для таких компаній, як інтернет-провайдер, є особистий кабінет на сайті або мобільний додаток. Але, перевагою чат-бота, є більш простий і швидкий доступ до нього, менші вимоги щодо якості та швидкості інтернету, менший обсяг переданих даних, швидкість роботи.

Якщо Ви хочете впровадити інноваційне рішення в свій бізнес, зокрема в компанію інтернет-провайдера, то розробка або купівля готового рішення чат-бота - буде кращим рішенням цього завдання.

Блог
Цільові аудиторії месенджерів
23.10.2018
Популярність месенджерів зростає з кожним днем, і зростання популярності даних програм прогнозується мінімум на найближчі 5-10 років вперед. Самі месенджери - це безкоштовне програмне забезпечення, яке встановлюється на смартфон, для обміну повідомленнями, медіа файлами та іншою інформацією.
Чат-бот, чи потрібно і як створити свого бота
11.10.2020
Що таке чат-боти, для чого вони потрібні, яким чином краще створити чат-бота, або замовити його розробку в спеціалізованому агентстві? Саме на ці питання, ми спробуємо дати відповіді в даній статті, а також, розповімо про можливості конструктора чат-ботів від компанії Gerabot (Scripto.Tech).
Навіщо інтернет-магазину чат-бот
10.08.2020
З огляду на, яку популярність набирає технологія роботів помічників, логічно що вона проникає практично в усі сфери бізнесу. Чи не обділеними увагою стають і інтернет-магазини. Саме для бізнесу пов'язаного з e-commerce, відкривається найважливіша і корисна сторона технології чат-ботів, це маркетинг та продажу.
Продовжуючи переглядати gerabot.com, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie