Оптимізація і ефективність комунального господарства

Розробка чат-бота для керуючої компанії, ОСББ, ЖКГ

Розробка, підтримка і супровід проектів
Яку користь отримує комунальна компанія від чат-бота
Чим ефективний чат-бот для ОСМД, ЖКГ
Заощадження ресурсів
ОПТИМІЗАЦІЯ ПРОЦЕСІВ
Чат-бот допомагає розв'язанню багатьох проблем стосовно побудови процесів взаємодії між адміністрацією компанії та користувачами. За допомогою чат-бота для ОСМД, компанія може заощадити значні ресурси на побудові взаємовідносин з клієнтами компанії. Насамперед це стосується приймання вхідних заяв від користувачів, та наданні планової та екстреної інформації.


Враховуючи, що більша частина запитів, які надходять до адміністрації від клієнтів компанії є однаковою, цей процес легко автоматизується за допомогою чат-бота для компанії комунального господарювання, що значно оптимізує, як процеси всередині компанії, так і заощаджує час користувачів бота для отримання інформації.
Ведення бази документів
Ведення бази документів
ДОКУМЕНТООБІГ
Чат-бот для ОСМД розробляється відразу з системи керування ботом, яка може слугувати CRM системою для компанії та її співробітників. CRM система веде облік усіх звернень громадян, залишених запитів та сама може реагувати на ті чи інші запити. За допомогою системи користувач може в автоматичному режимі отримувати шаблони документів, платіжки тощо.
Зворотній зв`язок зі користувачами через чат-бот
Зв'язок з працівниками
ЗВОРОТНИЙ ЗВ`ЯЗОК
Якщо є необхідність зв`язатися з тим чи інших користувачем чат-бота для ЖКГ, адміністратор бота може почати бесіду з користувачем від імені чат-боту, та запитати або надати необхідну інформацію. Також чат-бот містить функції запиту для зворотного зв`язку, яким може скористуватися клієнт керуючої компанії, запити на підключення оператора для екстреного вирішення питання.
Замовити чат-бот для керуючої компанії у Gerabot
Можливості та функціонал чат-бота для ОСМД, ЖКГ
Верифікація користувачів
АВТОРИЗАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
У чат-ботах, які призначені для внутрішнього використання клієнтами ОСМД, або керуючої компанії, таких як чат-бот ЖКГ, дуже важливим є збереженість даних користувачів. Тому, у функціонал чат-бота входить можливість робити закритий вхід у бот тільки за допомогою авторизації за телефоном чи іншими внутрішніми даними, наприклад особистий логін та пароль клієнта компанії.
Автоматизація докуметації
ДОКУМЕНТООБІГ
Будь-який чат-бот для внутрішнього використання, а насамперед такий як чат-бот для ОСМД, ЖКГ, передбачає великий обсяг документообігу між чат-ботом та його користувачами. Тому у функціонал чат-бота входить система роботи с документацією компанії, що значно автоматизує внутрішні процеси роботи користувачів з документами. Наприклад, можна запросити шаблон чи бланк документу або подивитись історію платежів.
Масові повідомлення
РОЗСИЛКИ ПОВІДОМЛЕНЬ
Будь-який чат-бот, не зважаючи на те, яка є його первина ціль, є інструментом прямої взаємодії з користувачем. Тому чат-бот є ефективним інструментом надання користувачам планової чи екстреної інформації без загрози того, що дані не дійдуть до адресата. Коефіцієнт того, що користувач бота отримає та прочитає отримане повідомлення близька до 100%. Також, система дозволяє робити розсилки повідомлень за графіком.
Синхронізація даних
API СИНХРОНІЗАЦІЯ
Будь-яка керуюча компанія працює зі своїми даними за допомогою сторонніх сервісів, програм ведення обліку, CRM тощо. І хоча система керування ботом Gerabot сама по собі вже є CRM системою, налаштування синхронізації даних (api) зазвичай стає необхідним процесом з підключення чат-бота для ЖКГ до внутрішніх даних компанії по її клієнтам та іншим особистим даним.
Розробка чат-бота для компанії з комунального господарства
КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ ЧАТ-БОТ ДЛЯ ОСМД, ЖКГ
Однією з головних відмінностей компанії Gerabot від інших розробників чат-ботів є те, що ми не тільки розробляємо якісний програмних продукт, зокрема чат-бот для комунальної компанії, а і надаємо повний комплекс з аналізу операційних бізнес-процесів компанії, аналізу ринку та конкурентів, створення оптимальної схеми роботи бота та алгоритму взаємодії з користувачем.


Завдяки комплексному підхіду, ми створюємо продукт, який стає максимально ефективним рішенням саме для Вашого бізнесу та бізнес-процесів Вашої компанії.
Ми не тільки розробляємо чат-боти, а і підвищуємо ефективність бізнесу
Кейси та роботи
для наших клієнтів
Розробка корпоративного чат-бота для обласної енергетичної компанії
Корпоративний чат-бот для користувачів та клієнтів енергетичної компанії, яка надає послуги з обслуговування абонентів по регіону. Чат-бот енергетичної компанії для telegram, надає можливість користувачам отримувати інформацію про компанію, передивлятися та знаходити найближчі відділення компанії за локацією телефону, дізнаватися дані за своїм рахунком. Також, чат-бот надає можливість отримувати відповіді на питання.
Ми створюємо не програмний продукт, а комплексне рішення для бізнесу
ЕТАПИ СТВОРЕННЯ
ЧАТ-БОТА ДЛЯ КОМУНАЛЬНОЇ КОМПАНІЇ
Аналіз бізнес процесів компанії для створення чат-бота для ЖКГ
Аналізуємо процеси
АНАЛІЗ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ
Перше що ми робимо коли починаємо працювати над будь-яким проєктом, це аналіз бізнес-процесів компанії. Тільки завдяки розумінню того, як працює конкретний бізнес та кожний його процес можливо зробити якісний чат-бот компанії для роботи с документообігом та користувачами чат-бота та компанії.
Виявлення цілей та завдань по розробці чат-бота
Ставимо цілі завдання
ВИЯВЛЕННЯ ЦІЛЕЙ
Коли є розуміння усіх процесів компанії та розуміння того, як їх можна покращити, ми ставимо цілі, які повинен виконувати розроблений нами чат-бот після його тестування та запуску. Тільки маючи розуміння поточних проблем, які мають бути вирішенні та цілей, яким повинен задовольняти чат-бот, можна переходити до наступного етапу.
Розробка та погодження алгоритма та блок-схеми ЖКГ чат-бота
Погоджуємо блок-схему
РОЗРОБКА БЛОК-СХЕМИ
Блок-схема - це головний елемент для погодження структури та алгоритму чат-бота для ОСМД між замовником та виконавцем. Блок-схема зображає усі можливі варіанти взаємодії користувача та чат-бота і їх варіації. Також, алгоритм бота зображений у схемі роботи бота є додатком до договору по розробці програмного продукту.
Система керування контентом та сценаріями чат-бота для комунальної компанії
Налаштовуємо управління
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Будь-який чат-бот, зокрема чат-бот для ЖКГ, розробляється на базі системи керування контентом та сценаріями бота. Панель керування чат-бота має великий функціонал, зокрема, для бота ОСМД, це: налаштування сценаріїв бота, ведення бази запитів та клієнтів компанії, документообіг та платіжні документи, можливість як масових так і особистих розсилок користувачам.
Програмна розробка чат-бота для telegram, viber
Розробка чат-бота для ОСМД
РОЗРОБКА ЧАТ БОТА
Розробці програмного коду чат-бота для комунальної компанії, передує розробка логіки роботи бота. Розробка логіки включає створення структури кода, архітектури бази даних проєкта та взаємозв'язків між різними сутностями бота. Після цього розробляється готовий програмний продукт, який підключається до системи керування чат-бота.
Тестування чат-бота для ЖКГ відділу та запуск проекта
Запускаємо готовий чат-бот
ТЕСТУВАННЯ ТА ЗАПУСК
Обов`язковим етапом створення бота є його налаштування та тестування перед кінцевою здачею в експлуатацію замовником проєкта. Бот тестується розробниками, тестувальниками, контент-менеджером для перевірки текстового та медіа контента. Після тестування чат-бот розміщується на сервері та передається замовнику у користування.
Наша мета--успішні та якісні проекти
СТВОРЕННЯ ЧАТ-БОТА
ДЛЯ ОСМД, ЖКХ

Чат-бот для ОСББ, комунального господарства, житлово-комунального господарства

Використання чат-ботів вже ставати нормою для будь-якого бізнесу, як в сфері продажів, так і в сфері обслуговування. Чат-бот дозволяє автоматизувати більшість процесів роботи з клієнтами, зокрема з мешканцями, для бізнесу в сфері ОСББ або житлово-комунального господарства.

Скільки співробітників необхідно, для задоволення потреб мешканців житлово-комунального господарства? Це і адміністрація, і менеджери, і консультанти та інші співробітники. У свою чергу, чат-бот, може повністю автоматизувати процес отримання і розподілу завдань між ними, і частково забрати на себе функції адміністратора.

Чат-бот, може швидко і одночасно консультувати з будь-яких нагальних питань необмежену кількість користувачів, відповідати на запитання й відповіді, сповіщати про планові або аварійних роботах. Чат-бот для ЖКГ, керованих з системи управління адміністратором, в будь-який момент доби зможе надати користувачеві запитувану інформацію без участі співробітників.

Чат-бот, може отримувати оповіщення про необхідно виклику майстра, з вибором користувачем який конкретно майстер необхідний, отримувати опис конкретної ситуації, вирішення якої необхідно мешканцеві. Чат-бот для ОСББ, значно економить ресурси компанії, мінімізуючи витрачається на взаємодію з клієнтами час, і заощаджуючи ресурси компанії.

Готове рішення чат-бота для ОСББ, дозволяє створювати кілька груп, в які буде направлятися інформація, крім самої системи управління ботом. До груп, можуть бути підключені співробітники відповідного профілю, і автоматично отримувати повідомлення, коли необхідна їх допомога у вирішенні завдання.

Чат-бот для керуючої компанії, може бути розроблений під різні месенджери, зокрема telegram, viber. Функціонал бота під кожен месенджер буде ідентичний, і кожен користувач зможе користуватися ним в тому мессенджере, який найбільш зручний для нього.

За допомогою чат-бота, мешканці можуть оплачувати рахунки, що виставляються житлово-комунальним господарством, і завжди мати актуальну історію своїх оплат, і заборгованостей, в разі якщо такі є. У свою чергу, адміністрація ЖКГ, завжди може інформувати мешканця, в разі необхідно донесення до нього, будь-якої інформації.

Блог
Цільові аудиторії месенджерів
23.10.2018
Популярність месенджерів зростає з кожним днем, і зростання популярності даних програм прогнозується мінімум на найближчі 5-10 років вперед. Самі месенджери - це безкоштовне програмне забезпечення, яке встановлюється на смартфон, для обміну повідомленнями, медіа файлами та іншою інформацією.
Навіщо інтернет-магазину чат-бот
10.08.2020
З огляду на, яку популярність набирає технологія роботів помічників, логічно що вона проникає практично в усі сфери бізнесу. Чи не обділеними увагою стають і інтернет-магазини. Саме для бізнесу пов'язаного з e-commerce, відкривається найважливіша і корисна сторона технології чат-ботів, це маркетинг та продажу.
Чим корисні чат-боти для бізнесу?
04.01.2021
Еволюція штучного інтелекту зараз йде повним ходом, і чат-боти - лише слабкий сплеск величезної хвилі прогресу. Чат-бот для бізнесу - спеціальні комп'ютерні програми, які імітують людську розмову з використанням штучного інтелекту, перетворять спосіб взаємодії людей з Інтернетом.
Продовжуючи переглядати gerabot.com, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie