Оптимізація і ефективність медичного закладу

Розробка чат-бота для клініки, стоматології

Розробка, підтримка і супровід проектів
Яку користь отримує бізнес від чат-боту для медичного закладу
Чим ефективний чат-бот для клініки, стоматології
Підвищення сервісу компанії
СЕРВІС
Одним з головних завдань створення чат-бота для будь-якого бізнесу, зокрема чат-бот для медичного закладу, це підвищення сервісу надання послуг клієнтам. Медичний чат-бот для клініки, дозволяє підтримувати зв`язок з пацієнтами медичного закладу 24/7. Правильно побудовані процеси чат-бота для стоматології дозволяють супроводжувати клієнта починаючи від необхідності відвідати заклад до нагадування залишити відгук після відвідування закладу.


Також, за допомогою чат-бот пацієнт закладу завжди може залишити свої відгуки, побажання до роботи закладу, або його окремого лікаря. Завдяки панелі керування ботом, яка підключається до самого бота, адміністратор завжди може мати можливість підтримувати зворотний зв'язок з пацієнтами.
Рекламні кампанії закладу
Рекламні кампанії закладу
МАРКЕТИНГ
Чат-бот найбільш ефективний засіб для проведення маркетингових активностей та рекламних кампаній. За допомогою інформації, яку збирає бот при взаємодії з користувачем, маркетингові активності можуть відрізнятися в залежності від сегментації пацієнтів за зібраними даними через чат-бот. Чат-бот це найкращий засіб для залучення та утримання цільової аудиторії клініки та взаємодії з нею.
Надання послуг з доставки
Надання послуг з запису
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Завдяки чат-боту для медичної клініки, заклад має можливість з легкістю впровадити послуги записів на прийом до лікаря в автоматичному режимі. Чат-бот може автоматично приймати запити на запис користувачів та опрацьовувати їх. Тому для впровадження послуги запису заклад не буде мати необхідності найму нового персоналу для взаємодії з пацієнтами, все це зможе робити чат-бот розроблений під telegram чи viber.
Замовити чат-бот для медичного закладу у Gerabot
Можливості та функціонал чат-боту для клініки, стоматології
Запис пацієнтів до лікаря
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
В залежності від потреб функціоналу чат-бота для медичного закладу, він може містити систему даних з календарем записів пацієнтів до лікарів клініки. Система може як синхронізуватися зі сторонніми сервісами, так і бути вбудована у CRM самого бота. У випадку, якщо система вбудована, це дає можливість відстежувати аналітику записів у системі керування ботом. Також, бот може приймати запити на зворотний зв`язок.
Кабінет користувача бота
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
Особистий кабінет користувача чат-бота для медичної клініки має дуже важливу ціль. Він допомагає відвідувачам та пацієнтам закладу швидко отримувати необхідну консультацію з їх питань, результати аналізів після прийому у лікаря. Також, особистий кабінет може мати функції прямого зв`язку з лікарем у разі негайної потреби у цьому. Також, у кабінеті зберігається історія відвідувань лікаря та інформація по картці пацієнта.
Масові повідомлення
РОЗСИЛКИ ПОВІДОМЛЕНЬ
Будь-який чат-бот, не зважаючи на те, яка у нього первина ціль, є інструментом маркетингу. Тому, чат-бот для стоматології чи медичної клініки також може сприяти підвищенню рівня внутрішньої лояльності до компанії за допомогою маркетингових заходів, масових чи персональних розсилок клієнтам, нагадувань про події закладу, акції, знижки чи іншу корисну інформацію. Розсилка може мати багато налаштувань для більш цільового таргету.
Підвищення сервісу обслуговування
API СИНХРОНІЗАЦІЯ
Якщо медичний заклад вже працює з якоюсь налаштованою систему взаємодії з пацієнтами, наприклад CRM-система, чат-бот може синхронізувати отримані від користувача дані з зовнішніми системами. Також, обмін даними може проходити й у зворотному порядку, передаючи дані з CRM систему користувачу. Синхронізація може відбуватися через налаштовані api чи через файли у різних форматах даних, наприклад: csv, xlsx тощо.
Розробка чат-бота для медичної організації, стоматології
КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ КЛІНІКИ
Однією з головних відмінностей компанії Gerabot від інших розробників чат-ботів є те, що ми не тільки розробляємо якісний програмний продукт, зокрема чат-боти для клініки, а і надаємо повний комплекс аналізу операційних бізнес-процесів компанії, аналізу ринку та конкурентів, створення оптимальної схеми роботи бота та алгоритму взаємодії з користувачем.


Завдяки комплексному підхіду, ми створюємо продукт, який стає максимально ефективним рішенням саме для Вашого бізнесу та бізнес-процесів Вашої компанії.
Ми не тільки розробляємо чат-боти, а і підвищуємо ефективність бізнесу
Кейси та роботи
для наших клієнтів
Розробка корпоративного чат-бота для обласної енергетичної компанії
Корпоративний чат-бот для користувачів та клієнтів енергетичної компанії, яка надає послуги з обслуговування абонентів по регіону. Чат-бот енергетичної компанії для telegram, надає можливість користувачам отримувати інформацію про компанію, передивлятися та знаходити найближчі відділення компанії за локацією телефону, дізнаватися дані за своїм рахунком. Також, чат-бот надає можливість отримувати відповіді на питання.
Ми створюємо не програмний продукт, а комплексне рішення для бізнесу
ЕТАПИ СТВОРЕННЯ
ЧАТ-БОТА ДЛЯ КЛІНІКИ, СТОМАТОЛОГІЇ
Аналіз бізнес процесів компанії для створення медичного чат-бота для пацієнтів
Аналізуємо процеси
АНАЛІЗ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ
Перше, що ми робимо коли починаємо працювати над будь-яким проектом, це аналіз бізнес-процесів компанії. Тільки завдяки розумінню того, як працює конкретний бізнес та кожний його процес, можливо зробити якісний чат-бот для медичної організації, клініки, стоматології чи іншого закладу який працює у сфері медичної допомоги.
Виявлення цілей та завдань по розробці чат-бота
Ставимо цілі завдання
ВИЯВЛЕННЯ ЦІЛЕЙ
Коли є розуміння усіх процесів компанії, та розуміння того, як їх можна покращити, ми ставимо цілі, які повинен виконувати розроблений нами чат-бот після його тестування та запуску. Тільки маючи розуміння поточних проблем, які мають бути вирішенні та цілей, яким повинен задовольняти чат-бот, можна переходити до наступного етапу.
Розробка та погодження алгоритма та блок-схеми чат-бота клініки
Погоджуємо блок-схему
РОЗРОБКА БЛОК-СХЕМИ
Блок-схема - це головний елемент для погодження структури та алгоритму медичного чат-бота між замовником та виконавцем. Блок-схема зображає усі можливі варіанти взаємодії користувача та чат-бота та їх варіації. Також, алгоритм бота зображений у схемі роботи бота, є додатком до договору по розробці програмного продукту.
Система керування контентом та сценаріями чат-бота для стоматології
Налаштовуємо управління
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Будь-який чат-бот, зокрема чат-бот для клініки чи інших послуг у медичній сфері, розробляється на базі системи керування контентом та сценаріями бота. Панель керування чат-бота має великий функціонал, зокрема, для бота клініки, це: налаштування сценаріїв бота, ведення бази пацієнтів закладу, запитів на прийом до лікаря, історія хвороби, можливість як масових, так і особистих розсилок користувачам.
Програмна розробка чат-бота для telegram, viber
Розробка бота для клініки
РОЗРОБКА ЧАТ БОТА
Розробці програмного коду чат-бота у сфері медичних послуг, передує розробка логіки роботи бота. Розробка логіки містить створення структури кода, архітектури бази даних проекта, взаємозв'язків між різними сутностями бота. Після цього, розробляється готовий програмний продукт, який підключається до системи керування чат-ботом для telegram, viber, fb.
Тестування чат-бота для готелю та запуск проекта
Запускаємо готовий чат-бот
ТЕСТУВАННЯ ТА ЗАПУСК
Обов`язковим етапом створення бота, є його налаштування та тестування перед кінцевою здачею в експлуатацію замовником проекта. Бот тестується розробниками, тестувальниками, контент-менеджером, для перевірки текстового та медіа контента бота. Після тестування, чат-бот розміщується на сервері та передається замовнику у користування.
Наша мета--успішні та якісні проекти
СТВОРЕННЯ ЧАТ-БОТА
ДЛЯ МЕДИЧНОГО ЗАКЛАДУ

Медичні послуги, так і деякі інші напрямки послуг, вимагають якісної, експертної та швидкої допомоги своїм потенційним і діючим клієнтам. Чат-боти для медичних установ, дозволяють закрити відразу кілька потреб, як внутрішніх операційних, так і потреб цільової аудиторії.

Для внутрішніх процесів клініки, система управління чат-ботом замінює CRM систему, в якій ведеться облік пацієнтів, їх історія хвороб, відвідувань та інших звернень. За допомогою історії, фахівцям клініки, лікарям, адміністраторам буде значно простіше і швидше отримати всю необхідну для надання допомоги пацієнтові інформації.

Також, система управління, веде облік відвідувань і дозволяє розподіляти графіки докторів так, щоб вони визначали свій графік завантаженості і актуальних записів. Аналітика в системі управління дозволяє вести моніторинг затребуваності фахівців і перерозподіляти пацієнтів між лікарями враховуючи графік завантаженості.

Чат-боти для медичних установ, будуть корисні для таких сфер:

  • Чат-бот для приватної клініки
  • Чат-бот для стоматології
  • Чат-бот для медичної консультації

Для клієнтів клініки, чат-бот дозволяє значно економити час на отриманні інформації та запису на прийом до лікаря. За допомогою чат-бота, також, можна отримати всю інформацію по своїй історії хвороби, яку веде Ваш фахівець. Також, за допомогою чат-бота, можна отримувати бланки, шаблони документів, які можуть бути необхідні для відвідування клініки.

Використання чат-ботів для приватних клінік, також відкриває широкі маркетингові можливості. Маючи аналітику завантаженості фахівців, розуміння піків спадів продажів послуг і піки продажів, маркетологи компаній можуть планувати рекламну активність клінік на тривалий період, і проводити рекламні кампанії з просування послуг клініки за допомогою чат-бота.

Замовивши готове рішення для автоматизації медичної установи, Ви робите крок, які надовго дозволить випередити Ваших конкурентів.

Блог
Чат-бот в сфері послуг як спосіб підвищення ефективності
08.06.2021
В останні роки число користувачів мобільного інтернету і час, проведений людиною в смартфоні, зростають в геометричній прогресії. Уже в 2018 р частка мобільного трафіку становила понад 53%, в 2019 року її приріст був зафіксований на рівні 8%.
Чат-боти для бізнесу, сфери застосування, перспективи розвитку.
04.01.2021
В даний час вектор спілкування значно перемістився з живого розмови в онлайн середу. Для сучасного бізнесу це означає збільшення потоку питань по їх товарам і послугам через онлайн звернення. Люди не хочуть дзвонити, їм простіше написати повідомлення і отримати необхідну інформацію в чаті. Для користувача зручно.
Чат-бот, чи потрібно і як створити свого бота
11.10.2020
Що таке чат-боти, для чого вони потрібні, яким чином краще створити чат-бота, або замовити його розробку в спеціалізованому агентстві? Саме на ці питання, ми спробуємо дати відповіді в даній статті, а також, розповімо про можливості конструктора чат-ботів від компанії Gerabot (Scripto.Tech).
Продовжуючи переглядати gerabot.com, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie