Чат-боти для маркетингу та воронок продажу

Чат-бот для маркетингу

Маркетингова активність через чат-боти

Створення чат-ботів для маркетингу. Залучення та утримання цільової аудиторії

Чат-боти у сукупності з інструментами аналізу та аналітики - є ефективним методом сучасного маркетингу. Просування товарів, або послуг компанії через чат-боти телеграм, вайбер тощо, це дієвий засіб утримання та залучення цільової аудиторії.
Viber
FB Messenger
Whatsapp
Чат для сайту
Інше
Переваги та можливості чат-боту для маркетингу від Gerabot
Розсилки

Завдяки поглибленій сегментації аудиторії розсилки через чат-бот у месенджері дозволяють суттєво підвищити конверсію у порівнянні з email-розсилками. Перевагою розсилок у месенджерах є можливість клієнта продовжити комунікацію з бізнесом, не переходячи на сайт, у соцмережі компанії тощо. Для створення замовлення клієнту достатньо відповісти чат-боту або запустити відповідний сценарій через кнопку. Простота та можливість швидкого замовлення спонукають клієнтів здійснювати миттєві покупки. 

Дії користувача у чат-боті відображаються на платформі Gerabot у вигляді аналітичних даних. Це дозволяє створювати персоналізовані розсилки, сегментувати аудиторію за тегами, поведінкою та іншими параметрами. Аналітика поведінки клієнта у чат-боті та зворотного зв’язку дозволяє покращувати наступні розсилання, коректно виявляти потреби та тригери цільової аудиторії. 

Автоворонки продажів

Чат-бота можна використовувати як частину автоворонки продажів або в якості повноцінного інструменту для її втілення. Після першої комунікації користувача з ботом запускається завчасно прописаний процес комунікації, який перетворює відвідувача на клієнта. 

Клієнти компанії Gerabot отримують можливість сегментувати вхідний трафік у бот за контентом, по якому користувачі потрапляють до нього. Наприклад, компанія проводить продажі онлайн курсів із різних напрямків. Користувач, що перейшов за посиланням певного напрямку навчання потрапляє у автоворонку продажів, направлену на його запит. Цей метод мінімізує відписки від чат-бота та підвищує відсоток конверсії. 

Налаштування автоворонки продажів у чат-боті не потребує додаткових знань – платформа Gerabot має інтуїтивно зрозумілий для користувачів інтерфейс та містить всі необхідні параметри налаштувань.

Аналітика

Аналітика чат-ботів на платформі Gerabot надає бізнесу всю необхідну інформацію: кількість постійних та нових користувачів, тривалість взаємодії, залученість, сценарій, на якому клієнти припиняють взаємодію тощо. Завдяки цим даним компанія отримує можливість покращувати конверсію бота, залучати нових користувачів, мотивувати їх та підвищувати лояльність. 

Внутрішня сегментація платформи Gerabot дозволяє обрати параметри клієнтів індивідуально для кожного бізнеса. Під час взаємодії з ботом, користувач запускає обрані сценарії та виявляє зацікавленість. Такому користувачу присвоюється внутрішній тег. Ці дані використовують для надання персональних пропозицій, акцій, знижок, персоналізованих розсилок тощо. 

Через чат-бота можна запустити опитування користувачів у розважальній формі та отримати необхідні дані. Зазвичай, за проходження опитування компанія дарує знижку, промокод або цінну для клієнта інформацію, що заохочує користувача надавати більше корисних даних. Це дозволить не тільки підвищити конверсію серед постійних клієнтів, а й залучити неактивних користувачів. 

Додатковий канал зв’язку

Присутність бізнеса у месенджерах створює додатковий канал зв’язку. Такий метод комунікації дозволяє клієнтам залишатись у комфортному і звичному для них середовищі. Простота і доступність чат-бота якісно підвищують рівень зацікавленості аудиторії, мотивують брати участь у опитуваннях, реагувати на повідомлення тощо. 

Чат-бот дозволяє створити двосторонню комунікацію з клієнтом та зробити її максимально інтерактивною. Через бота бізнес дізнається більше важливої інформації про аудиторію, що дозволяє покращувати маркетингові показники. 

Бот працює 24/7 і миттєво реагує на кожен новий запит, обробляє велику кількість вхідного трафіку без затримок та помилок. Адаптивність бота дозволяє детально продумати і реалізувати кожний етап комунікації. 

Етапи розробки чат-бота
Заповніть бриф, ми сконтактуємо з Вами та обговоримо усі деталі проєкту
Кейси
Компанія Gerabot пропонує різні рішення для різних напрямків бізнесу з розробки чат-ботів для бізнесу. Чат-бот для компанії може бути створений, використовуючи доступний функціонал конструктора-чатів ботів, якщо він задовольняє технічним потребам проекту або ж розроблений індивідуально з урахуванням усіх унікальних потреб чат-бота організації. Потреби проекту виявляються на етапі аналізу проекту, бізнес-процесів компанії, ключових цілей та завдань, які повинен покрити створюваний чат-бота, проектування та реалізації блок-схеми чат-бота. Підсумком аналізу ставати рішення щодо найбільш ефективного способу розробки чат-бота. Також аналізується потреба в можливостях системи управління даними, одержуваними через чат-бот і необхідними синхронізаціями із зовнішніми системами.
Клієнти
Відгуки наших клієнтів
Тарифи на інші продукти
Конструктор чат-ботів
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • омніканальність, агрегатор мессенджерів
 • швидке налаштування чат-бота
 • сегментація аудиторії
 • api для розробників
 • необмежена кількість чат-ботів
 • вбудована crm-система
 • масові розсилки
Чат для сайту
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • необмежена кількість операторів
 • візуальне налаштування віджета
 • підключення чат-бота до віджету
 • проста інтеграция на сайт
 • інструменти аналітики
 • шаблони відповідей оператора
 • спілкування через мессенджер
Чому ми?
>150
Виконаних проєктів
>10
Років на ринку
>20
Партнерів
>2,000
Користувачів GERABOT
>10
Готових шаблонів
>20
Досвідчених фахівців
Блог
Оцінка ефективності та покращення показників відділу сервісу
В сучасному конкурентному бізнес-середовищі, де клієнтське задоволення виявляється важливим фактором успіху, відділ сервісу відіграє критичну роль у забезпеченні якісного обслуговування та задоволення потреб клієнтів.
Аналітика діалогів операторів чату: ключові аспекти та переваги
У сучасному світі компанії все частіше використовують чат-системи для спілкування з клієнтами. Чат-оператори виконують важливу роль у цьому процесі, надаючи швидку та ефективну підтримку користувачам. Проте, окрім безпосереднього спілкування з клієнтами, діалоги операторів можуть бути також цінним джерелом даних для аналітики
Чат-боти Instagram: новий напрямок у маркетингу та обслуговуванні клієнтів
Instagram – одна з найпопулярніших соціальних платформ у світі, що приваблює мільйони користувачів щодня. Бізнеси всього світу прагнуть використати цю платформу для просування своїх продуктів та послуг.
Часті питання при створенні чат-бота:
Яка вартість створення чат-бота маркетингу?
Є декілька варіантів розробки чат-бота маркетингу: розробка на конструкторі чат-ботів Gerabot, вартість помісячна підписка (від 18$) + за необхідністю допомога фахівців компанії (14 000 грн). Або розробка індивідуального корпоративного рішення від 1800$.
Для яких цілей потрібен чат-бот для маркетингу?
Метою розробки чат-бота для маркетингу є реалізація нового механізму для взаємодії з клієнтами компанії, проведення маркетингових активностей, підвищення лояльності. Також чат-бот може автоматизувати будь-який маркетинговий процес всередині компанії.
Який термін розробки чат-бота для маркетингу?
Стандартний термін розробки індивідуального чат-бота для маркетингу в середньому займає 1-2 місяці. Але, все залежить від конкретних цілей та завдань, які повинен вирішувати чат-бот.
Чи можлива інтеграція чат-бота з іншими сервісами?
Чат-боти створені компанією Gerabot, мають своє, внутрішнє API, яке може бути використане для синхронізації даних користувачів. Також, у випадку розробки проєктного рішення, API може бути повністю адаптоване під потреби проєкту.
Під які месенджери розробляти чат-бот для маркетингу?
Рішення, для яких месенджерів краще створювати чат-бот для маркетингу, зазвичай, приймається виходячи з того, якими месенджерами користуються клієнти компанії, з якими буде взаємодіяти чат-бот, та який функціонал має підтримувати чат-бот, який буде розроблено.
Чат-боти для маркетингу: Як вони можуть збільшити ефективність вашої рекламної кампанії

Чат-боти стали не тільки новим трендом у сфері технологій, а й ефективним інструментом для покращення маркетингових стратегій. Ці інтерактивні програми дають можливість зв'язку з клієнтами у режимі реального часу, а також забезпечують широкі можливості для підвищення продажів і покращення задоволеності клієнтів.

Ось кілька переваг використання чат-ботів для маркетингу:

 1. Забезпечення 24/7 доступу до інформації Завдяки чат-ботам ви можете забезпечити надійний і доступний зв'язок з клієнтами, незалежно від часу доби. Ваш чат-бот буде розмовляти з клієнтами в будь-який час, навіть якщо ваші співробітники зайняті й не можуть відповісти на запитання.

 2. Автоматизація процесів продажу Чат-боти можуть бути програмовані для виконання певних завдань, таких як обробка замовлень, відповідь на запитання про продукт або послугу, надання порад щодо вибору товару і багато іншого. Це зменшує навантаження на вашій команді, забезпечуючи ефективний та швидкий обмін інформацією з клієнтами.

 3. Підвищення конверсії Чат-боти можуть допомогти збільшити конверсію, запрошуючи клієнтів здійснити покупку або скористатися послугою прямо в чаті. Вони можуть розпочати чат із клієнтом, запропонувавши додаткові товари, знижки або інші акції, що сприяють підвищенню інтересу до продукту.


Крім того, чат-боти дозволяють збирати корисну статистику про споживачів та їх поведінку на сайті або в соціальних мережах. За допомогою аналізу цих даних можна зробити більш точну та ефективну маркетингову стратегію. Наприклад, збирати дані про те, які запитання найчастіше задають користувачі, які товари чи послуги їх цікавлять, як часто вони повертаються на сайт чи до бота, і т.д.

Чат-боти можуть допомогти покращити взаємодію зі споживачами, підвищити їх лояльність та задоволеність від обслуговування. Наприклад, бот може надавати персоналізовані рекомендації та пропозиції, вирішувати проблеми та запитання в режимі реального часу, а також створювати відчуття індивідуального підходу до кожного клієнта.

У загальному, чат-боти - це потужний інструмент для маркетингу, який дозволяє автоматизувати та оптимізувати процеси взаємодії зі споживачами, збільшити конверсію та прибуток, а також покращити якість обслуговування. Якщо ви ще не використовуєте чат-ботів у своєму маркетингу, то варто розглянути цей інструмент для покращення вашого бізнесу.

Читати далі
Продовжуючи переглядати gerabot.com, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie
Отримувати інформацію
про спеціальні пропозиції