Розробка ефективної логіки чат-бота

Створення логіки чат-бота

Розробка ефективної логіки чат-бота

Створення структури та логіки чат-ботів для подальшого впровадження у проєкті

Структура, або логіка роботи чат-бота - це найголовніша частина створення ефективного інструменту для розвитку Вашого бізнесу, чат-бота для телеграм, вайбер. Проаналізувавши основні бізнес-процеси компанії, актуальні проблеми та конкурентів, ми розробимо рішення для покращення показників бізнесу.
Viber
FB Messenger
Instagram
Whatsapp
Чат для сайту
Інше
Створення логіки та структури чат-бота від Gerabot
Підвищення ефективності

Створення якісного чат-бота потребує детального опрацювання та втілення певних етапів. Фахівці компанії Gerabot проводять аналітику бізнеса замовника та ринка конкурентів. Це дозволяє створювати конкурентоспроможних чат-ботів, які закривають всі потреби бізнеса. 

Після проведення аналітики та визначення цілей та потреб бізнеса, фахівці починають розробку блок-схем. Блок-схеми є схематичним відображенням роботи майбутнього бота. У них детально прописується кожен сценарій, їх послідовність, додаткові умови тощо. Чітке визначення майбутніх «правил‎»‎ роботи бота дозволяє уникнути помилок під час його створення у конструкторі або під час розробки чат-бота програмістами. Блок-схеми візуально демонструють клієнту роботу майбутнього чат-бота та дозволяють внести правки на цьому етапі. 

Вибір оптимального методу створення чат-бота

На етапі розробки блок-схем стає відомо про наступний крок для створення чат-бота. Типові функції чат-бота створюються на конструкторі без застосування програмування. Конструктор чат-ботів Gerabot містить широку базу стандартних функцій, які зазвичай використовують для створення чат-бота. 

У випадку, коли бізнес потребує використання нетипових або складних рішень, втілення інтеграцій з CRM-системами та іншими сторонніми сервісам, компанія Gerabot залучає додаткових фахівців для розробки чат-бота.

Етапи розробки чат-бота
Заповніть бриф, ми сконтактуємо з Вами та обговоримо усі деталі проєкту
Кейси
Компанія Gerabot пропонує різні рішення для різних напрямків бізнесу з розробки чат-ботів для бізнесу. Чат-бот для компанії може бути створений, використовуючи доступний функціонал конструктора-чатів ботів, якщо він задовольняє технічним потребам проекту або ж розроблений індивідуально з урахуванням усіх унікальних потреб чат-бота організації. Потреби проекту виявляються на етапі аналізу проекту, бізнес-процесів компанії, ключових цілей та завдань, які повинен покрити створюваний чат-бота, проектування та реалізації блок-схеми чат-бота. Підсумком аналізу ставати рішення щодо найбільш ефективного способу розробки чат-бота. Також аналізується потреба в можливостях системи управління даними, одержуваними через чат-бот і необхідними синхронізаціями із зовнішніми системами.
Клієнти
Відгуки наших клієнтів
Тарифи на інші продукти
Конструктор чат-ботів
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • омніканальність, агрегатор мессенджерів
 • швидке налаштування чат-бота
 • сегментація аудиторії
 • api для розробників
 • необмежена кількість чат-ботів
 • вбудована crm-система
 • масові розсилки
Чат для сайту
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • необмежена кількість операторів
 • візуальне налаштування віджета
 • підключення чат-бота до віджету
 • проста інтеграция на сайт
 • інструменти аналітики
 • шаблони відповідей оператора
 • спілкування через мессенджер
Чому ми?
>150
Виконаних проєктів
>10
Років на ринку
>20
Партнерів
>2,000
Користувачів GERABOT
>10
Готових шаблонів
>20
Досвідчених фахівців
Блог
Анонімний чат Telegram
Комунікація в інтернеті стала невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. Вона допомагає нам спілкуватися з друзями та близькими, ділитися інтересами та думками, а також знаходити нових друзів та партнерів.
Боти адміністратори для групи
Боти для розмов у Telegram стали популярним інструментом для автоматизації спілкування та спрощення роботи в групових чатах. Боти можуть виконувати різні завдання, починаючи від автоматичного надсилання повідомлень і закінчуючи інтеграцією із зовнішніми сервісами.
Чат-бот з особистим кабінетом користувача
Одним з ключових факторів просування практично будь-якого бізнесу, є взаємодія з клієнтами. Взаємодія відбувається на різних етапах та у різних бізнес-процесах, але ключовими етапами взаємодії з клієнтом є маркетинг та сервіс.
Часті питання при створенні чат-бота:
Яка вартість створення логіки та структури чат-бота?
Вартість розробки структури бота залежить від комплексних завдань проєкта. Розробка блок-схеми чат-бота вартує від 10000 грн, налаштування логіки бота на конструкторі чат-ботів Gerabot від 4000 грн.
Для чого замовляти створення логіки чат-бота?
Для того, що б чат-бот був ефективним та виконував поставлені завдання, логіка бота повинна бути максимально продуманою та зручною для користування, як для користувача, так і для адміністратора чат-бота. Також, розробка логіки чат-бота, може містити створення контенту бота.
Який термін розробки структури чат-бота?
Розробка блок-схеми та структури чат-бота може займати від 2-х днів до 2-х тижнів, в залежності від завдань, які стоять перед чат-ботом. Також, 1-2 тижні може займати розробка контенту для чат-бота при необхідності.
Що охоплює процес розробки логіки чат-бота?
Процес розробки логіки чат-бота, містить такі етапи: - аналіз бізнес-процесів компанії, які потрібно оптимізувати та охопити при розробці чат-бота, - створення та затвердження блок-схеми чат-бота, створення технічного завдання для системи керування чат-ботом.
Під які месенджери розробляється структура чат-бота?
Структура роботи чат-бота не прив`язана до конкретних месенджерів, і може бути універсальною. Але, у зв`язку з відмінністю деякого функціонала месенджерів, блок-схема роботи чат-бота може корегуватися під різні месенджери.
Продовжуючи переглядати gerabot.com, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie
Отримувати інформацію
про спеціальні пропозиції