Оптимізація і ефективність юридичного бізнесу

Розробка чат-бота для юридичної компанії

Розробка, підтримка і супровід проектів
Яку користь отримує юридичний бізнес від чат-бота
Чим ефективний чат-бот для юридичної компанії
Кабінет клієнта
КАБІНЕТ КОРИСТУВАЧА
Чат-бот це найпростіший спосіб для користувача та клієнта компанії отримання даних у режимі 24/7. За допомогою особистого кабінету користувач може швидко та без необхідності звернення до менеджерів компанії, та очікування відповіді отримати усі необхідні дані по своєму питанню або запиту щодо юридичної підтримки. Якщо в цьому є необхідність, він може запросити зв`язок з менеджером компанії.


Функціонал особистого кабінету розробляється зважаючи на операційні процеси юридичної компанії, в залежності від того, яку саме інформацію компанія може надавати користувачу без підключення підтримки клієнта. Але, якщо є така потреба, юрист компанії завжди може під'єднатися до розмови з користувачем замість чат-бота.
Зростання лояльності компанії завдяку чат-боту
Репутація компанії
ПІДВИЩЕННЯ ЛОЯЛЬНОСТІ
Представництво компанії в інтернеті вже давно стало необхідністю для будь-якого бізнесу. Ця необхідність обумовлена сучасними реаліями, тому що будь-який користувач має мати можливість швидко знайти будь-яку необхідну інформацію про організацію. Чат-бот, це наступний крок для підняття лояльності цільової аудиторії до компанії, зважаючи на швидкозростаючу аудиторію месенджерів.
Зворотній зв`язок з клієнтами через чат-бот
Заощадження ресурсів
ОПТИМІЗАЦІЯ ПРОЦЕСІВ
Чат-бот для юридичної організації слугує засобом оптимізації процесів між співробітниками компанії та клієнтами, які збираються оформити договір надання юридичних послуг. При використанні чат-бота для цих цілей практично зводиться нанівець необхідність залучення персоналу для роботи з клієнтами. Чат-бот може дізнатися у клієнта компанії всю необхідну інформацію для оформлення договору в автоматичному режимі, та надати договір.
Замовити чат-бот для адвоката чи нотаріуса у Gerabot
Можливості та функціонал чат-боту для юридичних послуг
Верифікація користувачів
АВТОРИЗАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
У чат-ботах для внутрішнього користування співробітниками чи клієнтами компанії, таких як чат-бот для юридичної компанії, дуже важливим є збереженість даних компанії та користувача. Тому, у функціонал чат-бота входить можливість робити закритий вхід у бот або чи деякі його функції тільки за допомогою авторизації за телефоном чи іншими внутрішніми даними, наприклад особистий логін та пароль клієнта компанії.
Автоматизація докуметації
ДОКУМЕНТООБІГ
Будь-який чат-бот, який має на меті передачу даних та інформації, а насамперед такий як чат-бот надання юридичних послуг, передбачає великий обсяг документообігу між чат-ботом та його користувачами. Тому, у функціонал чат-бота для юридичної компанії, входить система роботи с документацією або договорами з клієнтами, що автоматизує процеси роботи компанії з її клієнтами при оформленні договору чи надані ююридичної консультації.
Масові повідомлення
РОЗСИЛКИ ПОВІДОМЛЕНЬ
Будь-який чат-бот, не зважаючи на те, яка є його первина ціль, є інструментом маркетингу. Тому, чат-бот для юридичного бізнесу, також може сприяти підвищенню рівня лояльності та репутації компанії за допомогою операційного маркетинга, масових чи персональних розсилок та нагадування клієнтам, відомості про новини компанії, персональні дані чи іншої корисної інформації. Розсилка може мати багато налаштувань для більш цільового таргету.
Синхронізація даних
API СИНХРОНІЗАЦІЯ
Будь-яка компанія у юридичному бізнесі працює зі своїми даними за допомогою сторонніх сервісів, програм ведення обліку, CRM тощо. І хоча система керування ботом Gerabot сама по собі вже є CRM системою, налаштування синхронізації даних (api) зазвичай стає необхідним процесом з підключення чат-бота до внутрішніх даних компанії по її співробітникам та іншим корпоративним даним.
Розробка чат-бота для страхової компанії
КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ЮРИДИЧНОЇ КОМПАНІЇ
Однією з головних відмінностей компанії Gerabot від інших розробників чат-ботів є те, що ми не тільки розробляємо якісний програмних продукт, зокрема чат-бот для юридичної компанії, а і надаємо повний комплекс аналізу операційних бізнес-процесів компанії, аналізу ринку та конкурентів, створення оптимальної схеми роботи бота та алгоритму взаємодії з користувачем.


Завдяки комплексному підхіду, ми створюємо продукт, який стає максимально ефективним рішенням саме для Вашого бізнесу та бізнес-процесів Вашої компанії.
Ми не тільки розробляємо чат-боти, а і підвищуємо ефективність бізнесу
Кейси та роботи
для наших клієнтів
Розробка корпоративного чат-бота для обласної енергетичної компанії
Корпоративний чат-бот для користувачів та клієнтів енергетичної компанії, яка надає послуги з обслуговування абонентів по регіону. Чат-бот енергетичної компанії для telegram, надає можливість користувачам отримувати інформацію про компанію, передивлятися та знаходити найближчі відділення компанії за локацією телефону, дізнаватися дані за своїм рахунком. Також, чат-бот надає можливість отримувати відповіді на питання.
Ми створюємо не програмний продукт, а комплексне рішення для бізнесу
ЕТАПИ СТВОРЕННЯ
ЧАТ-БОТА ДЛЯ ЮРИДИЧНОГО БІЗНЕСУ
Аналіз бізнес процесів компанії для створення чат-бота юридичної компанії
Аналізуємо процеси
АНАЛІЗ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ
Перше що ми робимо коли починаємо працювати над будь-яким проєктом, це аналіз бізнес-процесів компанії. Тільки завдяки розумінню того, як працює конкретний бізнес та кожний його процес, можливо зробити якісний чат-бот для юридичної компанії та її відділу по роботі зі справами клієнтів організації чи приватного юриста, адвоката, нотаріуса.
Виявлення цілей та завдань по розробці чат-бота
Ставимо цілі завдання
ВИЯВЛЕННЯ ЦІЛЕЙ
Коли є розуміння усіх процесів компанії, та розуміння того, як їх можна покращити, ми ставимо цілі, які повинен виконувати розроблений нами чат-бот після його тестування та запуску. Тільки маючи розуміння поточних проблем, які мають бути вирішенні та цілей, яким повинен відповідати чат-бот, можна переходити до наступного етапу.
Розробка та погодження алгоритма та блок-схеми чат-бота з надання юридичних послуг
Погоджуємо блок-схему
РОЗРОБКА БЛОК-СХЕМИ
Блок-схема - це головний елемент для погодження структури та алгоритму чат-бота для юридичного бізнесу чи приватним адвокатом між замовником та виконавцем. Блок-схема зображає усі можливі варіанти взаємодії користувача та чат-бота, їх варіації. Також, алгоритм бота зображений у схемі роботи бота, є додатком до договору по розробці програмного продукту.
Система керування контентом та сценаріями чат-бота для оформлення договору
Налаштовуємо управління
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Будь-який чат-бот, зокрема чат-бот для юридичного бізнесу, розробляється на базі системи керування контентом та сценаріями бота. Панель керування чат-бота має великий функціонал, зокрема для бота для адвокатської компанії для telegram чи viber, це: налаштування сценаріїв бота, ведення бази клієнтів компанії та документації, можливість як масових, так і особистих розсилок користувачам бота.
Програмна розробка чат-бота для telegram, viber
Розробка бота для юриста
РОЗРОБКА ЧАТ-БОТА
Розробці програмного коду чат-бота для юристів, передує розробка логіки роботи бота. Розробка логіки містить створення структури кода, архітектури бази даних проєкта, взаємозв'язків між різними сутностями бота. Після цього, розробляється готовий програмний продукт, який підключається до системи керування чат-ботом для адвоката.
Тестування чат-бота для юридичного бізнесу та запуск проекта
Запускаємо готовий чат-бот
ТЕСТУВАННЯ ТА ЗАПУСК
Обов`язковим етапом створення бота, є його налаштування та тестування перед кінцевою здачею в експлуатацію замовником проєкта. Бот тестується розробниками, тестувальниками, контент-менеджером для перевірки текстового та медіа контента. Після тестування, чат-бот розміщується на сервері та передається замовнику у користування.
Наша мета--успішні та якісні проекти
СТВОРЕННЯ ЧАТ-БОТА
ДЛЯ ЮРИДИЧНОЇ КОМПАНІЇ

Юридичний бізнес, і все його напрямки вимагають якісної, і головне своєчасної підтримки своїх клієнтів. Тому, для покриття даного завдання, потрібні серйозні ресурси, які часто є витратними і ресурсоємними. Для оптимізації цих процесів, рішенням для юридичного бізнесу буде створити групу чату бота, або покупка готового рішення, чат-бота для месенджерів для юристів.

Оскільки цільова аудиторія адвокатів, нотаріусів та інших представників юридичної сфери бізнесу - це люди від 30-35 років, то найбільш підходящим рішенням, буде чат-бот для viber. Також, в залежності від завдань і потреб чат-бота, він може бути розроблений для таких месенджерів, як telegram, whatsup. Для маркетингової активності та просування юридичного бізнесу, найбільш підходящий варіант, це facebook messenger.

Можливості чат-бота, в плані роботи з клієнтами та маркетингу, практично не обмежені. Обмежуватися вони можуть тільки завданнями самого бізнесу і внутрішньою системою розподілу бізнес-процесів. Чат-бот може покривати як внутрішньокорпоративні потреби юридичного бізнесу, так і покривати процеси роботи з клієнтами, надання актуальної інформації, консультування нових клієнтів.

Система управління юридичним ботом, містить інструменти управління лідамі, клієнтами, проектами, завданнями та інші функції, які будуть корисні бізнесу не тільки в розрізі роботи чат-бота, а й для оптимізації та підвищення ефективності всіх бізнес-процессов.Чат-боти вже зараз, стають якісними та ефективними помічниками в будь-якому бізнесі, і юридичний бізнес, в яких входять адвокатські та нотаріальні послуги, не є винятком. Замовте готове рішення юридичного чат-бота Gerabot вже зараз, і випередите своїх конкурентів інноваційним рішенням.

Чат-бот для юристів, може виконувати такі завдання, як:

  • Інформування клієнтів
  • Оповіщення про зміну в справах
  • Відповіді на типові запитання
  • Формування шаблонів документів
  • Надання первинної інформації

Це тільки основна частина завдань, які дозволяє автоматизувати чат-бот. Залежно від специфіки бізнесу, завдання можуть змінюватися і підлаштовуватися під вимоги компанії.

Блог
Чат-бот, чи потрібно і як створити свого бота
11.10.2020
Що таке чат-боти, для чого вони потрібні, яким чином краще створити чат-бота, або замовити його розробку в спеціалізованому агентстві? Саме на ці питання, ми спробуємо дати відповіді в даній статті, а також, розповімо про можливості конструктора чат-ботів від компанії Gerabot (Scripto.Tech).
Навіщо інтернет-магазину чат-бот
10.08.2020
З огляду на, яку популярність набирає технологія роботів помічників, логічно що вона проникає практично в усі сфери бізнесу. Чи не обділеними увагою стають і інтернет-магазини. Саме для бізнесу пов'язаного з e-commerce, відкривається найважливіша і корисна сторона технології чат-ботів, це маркетинг та продажу.
Етапи узгодження, розробки і створення чат-бота.
08.08.2020
Як і будь-який інший програмний продукт, розробка чат-бота вимагає чіткого розуміння кінцевої мети і завдань, згідно яких він розробляється. Тільки тому в разі, коли завдання має чітке технічне завдання, результатом проекту є якісний продукт виконує поставлені перед ним вимоги.
Продовжуючи переглядати gerabot.com, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie