Оптимізація і ефективність страхового бізнесу

Розробка чат-бота для страхової компанії

Розробка, підтримка і супровід проектів
Яку користь отримує страховий бізнес від чат-бота
Чим ефективний чат-бот для страхової компанії
Кабінет клієнта
КАБІНЕТ КОРИСТУВАЧА
Чат-бот це найпростіший спосіб для користувача та клієнта компанії отримувати дані у режимі 24/7. За допомогою особистого кабінету, користувач може швидко та без необхідності звернення до менеджерів компанії чи очікування відповіді отримати всі необхідні дані по свому страховому договору, інформацію про перелік дій, які йому необхідно виконати у тому чи іншому випадку. Якщо в чьому є необхідність, він може запросити зв`язок з менеджером.


Функціонал особистого кабінету розробляється зважаючи на операційні процеси страхової компанії, в залежності від того, яку саме інформацію компанія може надавати користувачу без підключення підтримки клієнта. Але, якщо є така потреба, спеціаліст компанії завжди може під'єднатися до розмови з користувачем замість чат-бота.
Зростання лояльності компанії завдяку чат-боту
Репутація компанії
ПІДВИЩЕННЯ ЛОЯЛЬНОСТІ
Представництво компанії в інтернеті вже давно стало необхідністю для будь-якої компанії. Ця необхідність обумовлена сучасними реаліями, тощо будь-який користувач має мати можливість швидко знайти будь-яку необхідну інформацію про компанію. Чат-бот, це наступний крок для підняття лояльності цільової аудиторії до компанії, зважаючи на швидкозростаючу аудиторію месенджерів.
Зворотній зв`язок з клієнтами через чат-бот
Заощадження ресурсів
ОПТИМІЗАЦІЯ ПРОЦЕСІВ
Чат-бот для страхової компанії слугує засобом оптимізації процесів між співробітниками компанії та клієнтами, які збираються оформити страховий договір. При використанні чат-бота для цих цілей практично зводиться нанівець необхідність залучення додаткового персоналу для роботи з клієнтами. Чат-бот може дізнатися у клієнта компанії всю необхідну для оформлення договору інформацію в автоматичному режимі та надати договір.
Замовити чат-бот для страхової компанії у Gerabot
Можливості та функціонал чат-боту для страхових послуг
Верифікація користувачів
АВТОРИЗАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
У чат-ботах для внутрішнього користування співробітниками чи клієнтами компанії, таких як чат-бот для страхової компанії, дуже важливим є збереженість даних компанії та користувача. Тому, у функціонал чат-бота входить можливість робити закритий вхід у бот чи деякі його функції тільки за допомогою авторизації за телефоном або іншими внутрішніми даними, наприклад особистий логін та пароль клієнта компанії.
Автоматизація докуметації
ДОКУМЕНТООБІГ
Будь-який чат-бот, який має на меті передачу даних та інформації, а насамперед такий як чат-бот надання страхових послуг, передбачає великий обсяг документообігу між чат-ботом та його користувачами. Тому, у функціонал чат-бота для страхової компанії, входить система роботи с документацією або страховими договорами, що автоматизує процеси роботи компанії з її клієнтами при оформленні договору чи страхових випадках.
Масові повідомлення
РОЗСИЛКИ ПОВІДОМЛЕНЬ
Будь-який чат-бот, не зважаючи на те, яка є його первина ціль, є інструментом маркетингу. Тому, чат-бот для страхового бізнесу також може сприяти підвищенню рівня лояльності та репутації компанії за допомогою операційного маркетинга, масових чи персональних розсилок та нагадування клієнтам про новини компанії, персональні дані чи іншої корисної інформації. Розсилка може мати багато налаштувань для більш цільового таргету.
Синхронізація даних
API СИНХРОНІЗАЦІЯ
Будь-яка компанія у страховому бізнесі працює зі своїми даними за допомогою сторонніх сервісів, програм ведення обліку, CRM тощо. І хоча система керування ботом Gerabot сама по собі вже є CRM системою, налаштування синхронізації даних (api) зазвичай стає необхідним процесом з підключення чат-бота до внутрішніх даних компанії по її співробітникам та іншим корпоративним даним.
Розробка чат-бота для страхової компанії
КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ
Однією з головних відмінностей компанії Gerabot від інших розробників чат-ботів є те, що ми не тільки розробляємо якісний програмних продукт, зокрема чат-бот для страхової компанії, а і надаємо повний комплекс аналізу операційних бізнес-процесів компанії, аналізу ринку та конкурентів, створення оптимальної схеми роботи бота та алгоритму взаємодії з користувачем.


Завдяки комплексному підходу, ми створюємо продукт, який стає максимально ефективним рішенням саме для Вашого бізнесу та бізнес-процесів Вашої компанії.
Ми не тільки розробляємо чат-боти, а і підвищуємо ефективність бізнесу
Кейси та роботи
для наших клієнтів
Розробка корпоративного чат-бота для обласної енергетичної компанії
Корпоративний чат-бот для користувачів та клієнтів енергетичної компанії, яка надає послуги з обслуговування абонентів по регіону. Чат-бот енергетичної компанії для telegram, надає можливість користувачам отримувати інформацію про компанію, передивлятися та знаходити найближчі відділення компанії за локацією телефону, дізнаватися дані за своїм рахунком. Також, чат-бот надає можливість отримувати відповіді на питання.
Ми створюємо не програмний продукт, а комплексне рішення для бізнесу
ЕТАПИ СТВОРЕННЯ
ЧАТ-БОТА ДЛЯ СТРАХОВОГО БІЗНЕСУ
Аналіз бізнес процесів компанії для створення чат-бота страхової компанії
Аналізуємо процеси
АНАЛІЗ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ
Перше що ми робимо коли починаємо працювати над будь-яким проєктом, це аналіз бізнес-процесів компанії. Тільки завдяки розумінню того, як працює конкретний бізнес та кожний його процес, можливо зробити якісний чат-бот для страхової компанії та її відділу по роботі зі споживачами послуг.
Виявлення цілей та завдань по розробці чат-бота
Ставимо цілі завдання
ВИЯВЛЕННЯ ЦІЛЕЙ
Коли є розуміння усіх процесів компанії та розуміння того, як їх можна покращити, ми ставимо цілі, які повинен виконувати розроблений нами чат-бот після його тестування та запуску. Тільки маючи розуміння поточних проблем, які мають бути вирішенні та цілей, яким повинен відповідати чат-бот, можна переходити до наступного етапу.
Розробка та погодження алгоритма та блок-схеми чат-бота з продажу страховки
Погоджуємо блок-схему
РОЗРОБКА БЛОК-СХЕМИ
Блок-схема - це головний елемент для погодження структури та алгоритму чат-бота для страхового бізнесу між замовником та виконавцем. Блок-схема зображає всі можливі варіанти взаємодії користувача та чат-бота, їх варіації. Також, алгоритм бота зображений у схемі роботи бота, є додатком до договору по розробці програмного продукту.
Система керування контентом та сценаріями чат-бота для оформлення страховки
Налаштовуємо управління
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Будь-який чат-бот, зокрема чат-бот для страхового бізнесу, розробляється на базі системи керування контентом та сценаріями бота. Панель керування чат-бота має великий функціонал, зокрема для бота для страхової компанії для telegram чи viber, це: налаштування сценаріїв бота, ведення бази клієнтів компанії та документації, можливість як масових, так і особистих розсилок користувачам бота.
Програмна розробка чат-бота для telegram, viber
Розробка бота для страхової
РОЗРОБКА ЧАТ БОТА
Розробці програмного коду чат-бота для страхової, передує розробка логіки роботи бота. Розробка логіки містить створення структури кода, архітектури бази даних проєкта, взаємозв'язків між різними сутностями бота. Після цього, розробляється готовий програмний продукт, який підключається до системи керування чат-ботом.
Тестування чат-бота для страхового бізнесу та запуск проекта
Запускаємо готовий чат-бот
ТЕСТУВАННЯ ТА ЗАПУСК
Обов`язковим етапом створення бота, є його налаштування та тестування перед кінцевою здачею в експлуатацію замовником проєкта. Бот тестується розробниками, тестувальниками, контент-менеджером для перевірки текстового та медіа контента. Після тестування, чат-бот розміщується на сервері та передається замовнику у користування.
Наша мета--успішні та якісні проекти
СТВОРЕННЯ ЧАТ-БОТА
ДЛЯ СТРАХОВОГО БІЗНЕСУ

Страховий бізнес - один з найбільш оптимальних, для впровадження чат-ботів, як засоби автоматизації бізнес-процесів і підвищення сервісної підтримки клієнтів. З огляду на, що основними процесами в даному виді бізнесу, є оформлення полісів і консультативна підтримка клієнтів, чат-бот, основними функціями якого є саме ці функції, буде ідеальним рішенням для впровадження.

Чат-бот дозволить підвищити ефективність, як внутрішніх процесів:

  • Ведення бази клієнтів
  • Історія оформлення заявок і полісів
  • Надання екстреної допомоги та інформації клієнтів

Так і процесів взаємодії з клієнтами:

  • Підключення менеджера до вирішення проблеми
  • Автоматична оплата клієнтами рахунків
  • Отримання бланків та шаблонів документів

Для клієнтського бізнесу, яким є страховий, важливо орієнтуватися на потреби клієнтів. Тому, створюючи страховий чат-бот, необхідно визначити цільову аудиторію компанії, з якими саме мессенджерами працюють потенційні клієнти. Найчастіше, необхідно створювати чат-бота відразу під кілька найбільш популярних месенджерів, зокрема: telegram, viber, messenger, whatsup.

Також, варто враховувати, що в певних обставинах користувачам страхового чат-бота, буде необхідна екстрена зв'язок з представником компанії, тому варто враховувати необхідність підключення оператора до розмови з користувачем замість чат-бота. Цей функціонал надається Gerabot в коробці, так як можливість підключення до спілкування замість бота вже вбудована в систему управління.

Синхронізація з зовнішніми сервісами

Чат-бот для страхової повинен бути оснащений калькуляторами розрахунку страхових полісів, наприклад таких, як: ОСАГО, КАСКО, страхування життя, нерухомості та інші варіанти в залежності від виду діяльності компанії. Такі калькулятори, можуть бути як вбудовані в функціонал бота, так і працювати по синхронізації (API) з зовнішніми сервісами і системами.

Таким чином, страховий чат-бот, може покрити 90% бізнес-процесів страхового бізнесу підвищуючи, як ефективність внутрішніх операційних процесів компанії, так і рівень сервісного обслуговування та підтримки клієнтів.

Блог
Етапи узгодження, розробки і створення чат-бота.
08.08.2020
Як і будь-який інший програмний продукт, розробка чат-бота вимагає чіткого розуміння кінцевої мети і завдань, згідно яких він розробляється. Тільки тому в разі, коли завдання має чітке технічне завдання, результатом проекту є якісний продукт виконує поставлені перед ним вимоги.
Впровадження чат-бота в бізнес
23.10.2018
Будь-який бізнес, для розвитку і дотримання трендів і тенденцій ринку, повинен йти в ногу з часом і по можливості, впроваджувати інноваційні технології в свої бізнес-процеси. Впровадження сучасних технологій дозволяє отримати одразу кілька помітних вигод.
Чат-боти для бізнесу, сфери застосування, перспективи розвитку.
04.01.2021
В даний час вектор спілкування значно перемістився з живого розмови в онлайн середу. Для сучасного бізнесу це означає збільшення потоку питань по їх товарам і послугам через онлайн звернення. Люди не хочуть дзвонити, їм простіше написати повідомлення і отримати необхідну інформацію в чаті. Для користувача зручно.
Продовжуючи переглядати gerabot.com, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie