Оптимізація та ефективність HR відділу

Розробка чат-бота для HR відділу, рекрутингової компанії

Розробка, підтримка та супровід проектів
Яку користь отримує бізнес від HR чат-боту компанії
Чим ефективний HR чат-бот для бизнесу
Заощадження ресурсів
ОПТИМІЗАЦІЯ ПРОЦЕСІВ
Будь-який бізнес потребує постійної оптимізації та впровадження новітніх технологій для розвитку та підвищення прибутку. Внутрішні операційні процеси - це одна з ключових складових, що покращує не тільки взаємодію всередині компанії, а і надає значний ефект на покращення рівня обслуговування клієнтів компанії.


Створення чат-боту для HR відділу компанії допомагає регулювати процеси всередині компанії так, що співробітники завжди вчасно можуть отримати необхідну інформацію, як комерційну, так і внутрішню, для більш ефективної взаємодії між собою та відділами компанії в цілому.
Зростання лояльності компанії завдяку чат-боту
Репутація компанії
ПІДВИЩЕННЯ ЛОЯЛЬНОСТІ
HR чат-бот компанії надає можливість співробітникам компанії легко комунікувати як між собою, так і з співробітниками інших відділів всередині компанії. Співробітник завжди легко може дізнатися про новини компанії, вимоги до праці, зв`язатися напряму з відповідальною особою з того чи іншого питання. Такі можливості значно підвищують рівень довіри до компанії в цілому, та покращують ефективність процесів всередині.
Зворотній зв`язок зі співробітниками через чат-бот
Зв'язок з працівниками
ЗВОРОТНІЙ ЗВ`ЯЗОК
Якщо у співробітників виникають питання, які потребують швидкого вирішення, вони завжди можуть у реальному часі звернутися до чат-бота за необхідною інформацією чи запросити зв`язок з уповноваженою особою для розв'язання питання. Також, за допомогою чат-бота для рекрутингу, компанія завжди може підтримувати зворотний зв'язок з кандидатами для прийому на роботу, для інформування їх чи запиту необхідної інформації від них.
Замовити HR бот чи бот для рекрутингу у Gerabot
Можливості та функціонал HR чат-боту
Верифікація користувачів
АВТОРИЗАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
У чат-ботах для внутрішнього користування співробітниками компаній, таких як HR чат-бот, дуже важливим є збереженність даних компанії. Тому, у функціонал чат-бота входить можливість робити закритий вхід у бот тільки за допомогою авторизації за телефоном чи іншими внутрішніми даними, наприклад особистий логін та пароль співробітника компанії.
Автоматизація докуметації
ДОКУМЕНТООБІГ
Будь-який внутрішньокорпоративний чат-бот, а насамперед такий як чат-бот відділу роботи зі співробітниками, передбачає великий обсяг документообігу між чат-ботом та його користувачами. Тому, у функціонал чат-бота для відділу HR чи чат-бота для рекрутингових компанії, входить система роботи с документацією компанії, що значно автоматизує внутрішні процеси роботи співробітників з документами.
Масові повідомлення
РОЗСИЛКИ ПОВІДОМЛЕНЬ
Будь-який чат-бот, не зважаючи на те, яка є його первина ціль, є інструментом маркетингу. Тому, hr-бот, також може сприяти підвищенню рівня внутрішньої лояльності до компанії за допомогою операційного маркетинга, масових чи персональних розсилок співробітникам компанії, нагадувань про події компанії, святкові дні чи іншої корисної інформації. Розсилка може мати багато налаштувань для більш цільового таргету.
Синхронізація даних
API СИНХРОНІЗАЦІЯ
Будь-яка велика компанія працює зі своїми даними за допомогою сторонніх сервісів, програм ведення обліку, CRM тощо. І хоча система керування ботом Gerabot сама по собі вже є CRM системою, налаштування синхронізації даних (api) зазвичай стає необхідним процесом з підключення HR чат-бота до внутрішніх даних компанії по її співробітникам та іншим корпоративним даним.
Розробка чат-бота для HR-відділу компанії
КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ HR-ВІДДІЛУ, РЕКРУТИНГУ
Однією з головних відмінностей компанії Gerabot від інших розробників чат-ботів є те, що ми не тільки розробляємо якісний програмних продукт, зокрема HR чат-бот, а і надаємо повний комплекс аналізу операційних бізнес-процесів компанії, аналізу ринку та конкурентів, створення оптимальної схеми роботи бота та алгоритму взаємодії з користувачем.


Завдяки комплексному підходу, ми створюємо продукт, який стає максимально ефективним рішенням саме для Вашого бізнесу та бізнес-процесів Вашої компанії.
Ми не тільки розробляємо чат-боти, а і підвищуємо ефективність бізнесу
Кейси та роботи
для наших клієнтів
Розробка корпоративного чат-бота для обласної енергетичної компанії
Корпоративний чат-бот для користувачів та клієнтів енергетичної компанії, яка надає послуги з обслуговування абонентів по регіону. Чат-бот енергетичної компанії для telegram, надає можливість користувачам отримувати інформацію про компанію, передивлятися та знаходити найближчі відділення компанії за локацією телефону, дізнаватися дані за своїм рахунком. Також, чат-бот надає можливість отримувати відповіді на питання.
Ми створюємо не програмний продукт, а комплексне рішення для бізнесу
ЕТАПИ СТВОРЕННЯ
HR ЧАТ-БОТА, БОТА ДЛЯ РЕКРУТИНГУ
Аналіз бізнес процесів компанії для створення hr чат-бота
Аналізуємо процеси
АНАЛІЗ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ
Перше що ми робимо коли починаємо працювати над будь-яким проєктом, це аналіз бізнес-процесів компанії. Тільки завдяки розумінню того, як працює конкретний бізнес та кожний його процес, можливо зробити якісний чат-бот для компанії та її відділу по роботі зі співробітниками.
Виявлення цілей та завдань по розробці чат-бота
Ставимо цілі завдання
ВИЯВЛЕННЯ ЦІЛЕЙ
Коли є розуміння усіх процесів компанії, та розуміння того, як їх можна покращити, ми ставимо цілі, які повинен виконувати розроблений нами чат-бот після його тестування та запуску. Тільки маючи розуміння поточних проблем, які мають бути вирішенні та цілей, яким повинен відповідати чат-бот, можна переходити до наступного етапу.
Розробка та погодження алгоритма та блок-схеми hr чат-бота
Погоджуємо блок-схему
РОЗРОБКА БЛОК-СХЕМИ
Блок-схема - це головний елемент для погодження структури та алгоритму HR чат-бота між замовником та виконавцем. Блок-схема зображає усі можливі варіанти взаємодії користувача та чат-бота, їх варіації. Також, алгоритм бота зображений у схемі роботи бота, є додатком до договору по розробці програмного продукту.
Система керування контентом та сценаріями чат-бота для рекрутингу
Налаштовуємо управління
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Будь-який чат-бот, зокрема HR чат-бот, розробляється на базі системи керування контентом та сценаріями бота. Панель керування чат-бота має великий функціонал, зокрема, для HR-бота, це: налаштування сценаріїв бота, ведення бази співробітників та документації, можливість як масових, так і особистих розсилок користувачам.
Програмна розробка чат-бота для telegram, viber
Розробка HR-бота під ключ
РОЗРОБКА ЧАТ БОТА
Розробці програмного коду чат-бота для рекрутингу, передує розробка логіки роботи бота. Розробка логіки містить створення структури кода, архітектури бази даних проєкта, взаємозв'язків між різними сутностями бота. Після цього, розробляється готовий програмний продукт, який підключається до системи керування HR-бота.
Тестування чат-бота для hr відділу та запуск проекта
Запускаємо готовий чат-бот
ТЕСТУВАННЯ ТА ЗАПУСК
Обов`язковим етапом створення бота, є його налаштування та тестування перед кінцевою здачею в експлуатацію замовником проєкта. Бот тестується розробниками, тестувальниками, контент-менеджером для перевірки текстового та медіа контента. Після тестування чат-бот розміщується на сервері та передається замовнику у користування.
Обирая нас у якості партнера з розвитку Вашого бізнесу, Ви отримуєте:
НАШІ ГАРАНТІЇ
ТА ПРИНЦИПИ СПІВПРАЦІ
Довгострокова співпраця
ПІДТРИМКА ТА СУПРОВІД
Оскільки, ми не працюємо по принципу виключно програмної розробки чат-боту, а і надаємо комплексні послуги маркетингу та операційного маркетингу, Ви отримуєте не тільки якісний програмний продукт, а і надійного партнера для розвитку Вашого бізнесу.

Ми завжди підтримуємо та супроводжуємо наші проєкти, тому що робота, яку ми виконуємо, є лицем нашої компанії та найкращим засобом її просування, просування нашого бренду.
ДОСВІД ТА ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
Наша команда складається з фахівців тих напрямків, які допоможуть Вашому бізнесу вийти на якісно новий рівень розвитку. Фахівці з маркетингу проаналізують Ваш бізнес та розроблять стратегію створення та розвитку продукту, а фахівці з програмування зроблять якісний програмний продукт.
МАРКЕТИНГОВИЙ СУПРОВІД
Процес маркетингу та розвитку - це нескінченний процес зростання будь-якої компанії. Отримуючи якісний програмний продукт з розробки чат-боту, Ви отримуєте також професійну маркетингову підтримку з його розвитку та просування серед цільової аудиторії.
СПІВПРАЦЯ ЗА ДОГОВОРОМ
Ми є юридичною особою та працюємо як товариство з обмеженою відповідальністю. Ми є платниками податку на додану вартість і працюємо виключно за договором надання послуг. Ми завжди відкриті для наших клієнтів з обговорення будь-яких юридичних та комерційних питань.
Наша мета - розвиток бізнеса наших клієнтів
СТВОРЕННЯ HR ЧАТ-БОТА
ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ КОМПАНІЇ

Чат-бот для hr-відділу, рекрутингового агентства

Чат-боти для роботи з співробітниками, будуть однаково корисні, як для внутрішньокорпоративних HR-відділів, так і для компаній, які професійно займаються підбором співробітників. Чат-боти - це новий виток інновації для будь-якої сфери бізнесу, зокрема, і для компаній з підбору і навчання співробітників.

Основні можливості HR-ботів, це:

 • Ведення бази даних співробітників
 • Особистий кабінет співробітника в чат-боті
 • Надання корпоративної інформації співробітнику
 • Надання шаблонів документів, резюме
 • Інформування про відкриті вакансії

Боти для HR-відділів, дозволяють не тільки значно знизити навантаження на співробітників відділу, а й автоматизувати процес класифікації якості співробітників, використовуючи автоматичні алгоритми оцінки роботи співробітників, їх навичок.

Розробка чат-бота для кадрових агентств, передбачає специфіку бізнесу компанії, на основі якого, визначається найбільш ефективний функціонал бота. У нього може входити як стандартний функціонал, що перелічені вище, так і інші функції, які можуть бути специфічними для компанії.

Також, чат-бот може виконувати маркетингові функції, або функції підвищення лояльності співробітників до компанії. Наприклад, це можуть бути:

 • Опитування серед співробітників
 • Вікторини та квести
 • Поздоровлення зі святами
 • Нарахування бонусів
 • Анкетування
 • Спрощення роботи з документами

Під які месенджери створювати HR чат-бота?

Боти для агентств з підбору кадрів, або ж HR чат-боти, зазвичай створюються під найбільш популярні меседжер, зокрема - telegram, viber. Компанія, для якої розробляється бот, може сама визначити, якими месенджери більшою мірою користуються її співробітники, і замовити розробку HR бота під цю платформу. Функціонал бота може бути однаковим при розробці на кілька платформ, і управління ботом відбуватиметься через одну систему управління.

Синхронізація HR чат-бота зі сторонніми базами

Як правило, ці по співробітниках зберігаються в програмах обліку, наприклад 1С. Тому, Gerabot, представляє можливість синхронізації будь-яких даних з бази даних чат-бота, з будь-якими сторонніми програмами і сервісами через API. Залежно від проекту, і програм з якими необхідно синхронізувати бота, ми підбираємо або готові рішення, або розробляємо нові API.

Gerabot - комплексні рішення для створення чат-ботів для рекрутингових агентств або HR-відділів компаній. Ми підберемо оптимальне рішення для Вас і реалізуємо його, запровадивши в Ваш бізнес.

Блог
Чат-бот, чи потрібно і як створити свого бота
11.10.2020
Що таке чат-боти, для чого вони потрібні, яким чином краще створити чат-бота, або замовити його розробку в спеціалізованому агентстві? Саме на ці питання, ми спробуємо дати відповіді в даній статті, а також, розповімо про можливості конструктора чат-ботів від компанії Gerabot (Scripto.Tech).
Цільові аудиторії месенджерів
23.10.2018
Популярність месенджерів зростає з кожним днем, і зростання популярності даних програм прогнозується мінімум на найближчі 5-10 років вперед. Самі месенджери - це безкоштовне програмне забезпечення, яке встановлюється на смартфон, для обміну повідомленнями, медіа файлами та іншою інформацією.
Впровадження чат-бота в бізнес
23.10.2018
Будь-який бізнес, для розвитку і дотримання трендів і тенденцій ринку, повинен йти в ногу з часом і по можливості, впроваджувати інноваційні технології в свої бізнес-процеси. Впровадження сучасних технологій дозволяє отримати одразу кілька помітних вигод.
Продовжуючи переглядати gerabot.com, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie