HR чат-бот для найму та адаптації

HR чат-бот, рекрутинг

HR-процеси та рекрутинг персоналу

Створення чат-ботів для співробітників та hr-відділів компанії

Чат-боти для HR відділів підвищуються рівень якості найму співробітників та оптимізуються внутрішні процеси найму та адаптації. Чат-боти для рекрутингу - це сучасне рішення будь-якої компанії або рекрутингового агентства.
Viber
FB Messenger
Whatsapp
Чат для сайту
Інше
Переваги та можливості HR чат-боту для рекрутингу
Автоматизація співбесіди

Чат-бот може стати частиною автоворонки для пошуку та найму персонала. Для залучення користувачів у чат-бот, компанія може використовувати різні методи: посилання на сайті та джоб сервісах, QR-код в рекламних оголошеннях, лінк в соціальних мережах компанії тощо. 

Чат-бот покращує якість та пришвидшує процес рекрутингу. Для пошуку великої кількості персоналу одночасно, боту не потрібні додаткові ресурси. Завчасно продумана логіка та сценарії бота забезпечують безперебійну коректну комунікацію з користувачами для досягнення кращого результату. 

Під час комунікації бот консультує кандидата, ознайомлює його з компанією та пропонує переглянути доступні вакансії. Для того, щоб залишити відгук, користувач повинен пройти опитування, додати резюме тощо. Ці етапи обираються індивідуально згідно з потребами компанії. 

До 50% робочого часу рекрутери змушені витрачати на переписки з кандидатами в месенджерах. Бот виконує рутинні справи та надає HR-менеджеру ресурси для виконання важливих задач, які потребують присутності фахівця.

Інтеграції

Відгук користувача, його анкета, резюме та інші дані зберігаються у вказаному місці та доступні менеджеру у будь-який час. Завдяки інтеграціям зі сторонніми сервісами бот не тільки збирає та зберігає інформацію, а й аналізує та структурує її. 

Чат-бот може провести опитування чи анкетування за будь-якими параметрами згідно з запитами до конкретної вакансії. Наприклад, вакансія передбачає певний перелік навичок. Під чат описування кандидат оцінює свої навички за рівнем, а бот формує відповіді у таблицю для менеджера, де зверху будуть кандидати з найрелевантнішими знаннями. 

Всі надіслані у бот резюме зберігаються в окремій базі, завдяки чому менеджер може повернутись до перегляду резюме чи анкети кандидата у будь-який час та надіслати йому повідомлення через чат-бот (за умови, що користувач власноруч не відписався від чат-бота). Комунікація HR-менеджера з кандидатом через чат-бот заощаджує ресурси обох сторін, оскільки ведь діалог відбувається в месенджері. Це дозволяє уникнути тривалого листування через email, повторних відповідей на запитання, додаткових консультацій тощо. 

Також, бот формує для рекрутера список найближчих співбесід, важливі деталі та додаткову інформацію. 

База вакансій та резюме

Наявність додаткового програмного забезпечення для рекрутера дозволяє заощадити 20% часу. В середньому, менеджер закриває кожну п’яту вакансію звертаючись до внутрішньої бази кандидатів (що на 54% швидше, ніж при пошуку нових кандидатів). Чат-бот дозволяє створювати, зберігати та обробляти необмежену кількість вакансій та резюме у внутрішніх базах компанії. Менеджер може користуватись швидким пошуком по власній базі:

 • знаходити кандидатів, які відгукнулись на конкретну вакансію
 • шукати кандидатів за ключовими словами серед усієї бази резюме
 • знаходити вакансію для повторної публікації або оновлення. 

Публікація, призупинення, редагування або видалення вакансії не потребують додаткових знань рекрутера. 

Для вакансій, які потребують періодичного найму великої кількості персоналу HR-менеджеру не потрібно видаляти та заново додавати вакансію через певний час. Наприклад, рекрутингова агенція раз на місяць отримує запит на пошук десятків касирів для мережі супермаркетів. HR-менеджер може не видаляти вакансію після набору необхідної кількості кандидатів та збирати відгуки на постійній основі або тимчасово призупиняти збір даних. Після розморозки вакансії, користувачі, які проявили зацікавленість, отримають повідомлення у боті про актуалізацію даних.

Онлайн консультація кандидата

Чат-бот допомагає не тільки рекрутеру, а й кандидату. У боті користувачу доступна детальна інформація про компанію, умови, правила, цінності, корпоративну культуру тощо. Крім перегляду вакансій, користувач може отримати корисні поради від компанії, базу інструкцій, гайди та інше. Попереднє ознайомлення з інформацією щодо компанії дозволить мінімізувати відсоток кандидатів, які не залишаються працювати довготривало через невідповідність очікуванням кандидата, оскільки до етапу співбесіди з менеджером потрапляють користувачі, завчасно обізнані щодо внутрішніх цінностей компанії.

Бот супроводжує кандидата до моменту працевлаштування. Через чат-бот він отримує консультацію, надає необхідні дані про себе, комунікує з менеджером за потреби, а після затвердження на наступний етап співбесіди, бот може надіслати нагадування з деталями зустрічі або додати зустріч в Google календар. У випадку відмови, чат-бот самостійно проінформує про це кандидата. 

Самостійний пошук інформації про компанію потребує додаткових ресурсів, які не завжди має в своєму розпорядженні кандидат, натомість швидке дружнє ознайомлення з компанією підвищить його лояльність ще до початку комунікації з менеджером. 

Етапи розробки чат-бота
Заповніть бриф, ми сконтактуємо з Вами та обговоримо усі деталі проєкту
Кейси
Компанія Gerabot пропонує різні рішення для різних напрямків бізнесу з розробки чат-ботів для бізнесу. Чат-бот для компанії може бути створений, використовуючи доступний функціонал конструктора-чатів ботів, якщо він задовольняє технічним потребам проекту або ж розроблений індивідуально з урахуванням усіх унікальних потреб чат-бота організації. Потреби проекту виявляються на етапі аналізу проекту, бізнес-процесів компанії, ключових цілей та завдань, які повинен покрити створюваний чат-бота, проектування та реалізації блок-схеми чат-бота. Підсумком аналізу ставати рішення щодо найбільш ефективного способу розробки чат-бота. Також аналізується потреба в можливостях системи управління даними, одержуваними через чат-бот і необхідними синхронізаціями із зовнішніми системами.
Клієнти
Відгуки наших клієнтів
Тарифи на інші продукти
Конструктор чат-ботів
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • омніканальність, агрегатор мессенджерів
 • швидке налаштування чат-бота
 • сегментація аудиторії
 • api для розробників
 • необмежена кількість чат-ботів
 • вбудована crm-система
 • масові розсилки
Чат для сайту
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • необмежена кількість операторів
 • візуальне налаштування віджета
 • підключення чат-бота до віджету
 • проста інтеграция на сайт
 • інструменти аналітики
 • шаблони відповідей оператора
 • спілкування через мессенджер
Чому ми?
>150
Виконаних проєктів
>10
Років на ринку
>20
Партнерів
>2,000
Користувачів GERABOT
>10
Готових шаблонів
>20
Досвідчених фахівців
Блог
Чат-боти Instagram: новий напрямок у маркетингу та обслуговуванні клієнтів
Instagram – одна з найпопулярніших соціальних платформ у світі, що приваблює мільйони користувачів щодня. Бізнеси всього світу прагнуть використати цю платформу для просування своїх продуктів та послуг.
Просування Telegram чат-боту: Ключові аспекти та ефективні стратегії
У сучасному цифровому світі, де інтернет-комунікація має вирішальне значення, багато компаній та організацій шукають нові шляхи взаємодії зі своїми клієнтами. Один з найефективніших інструментів комунікації - це чат-боти, які забезпечують автоматизовану інтеракцію з користувачами через месенджери.
Використання чат-ботів для мережі магазинів: переваги, застосування та вплив
У сучасному цифровому світі, де швидкість та зручність обслуговування стають ключовими факторами для споживачів, чат-боти стають все більш популярними в індустрії роздрібної торгівлі. Ці автоматизовані агенти здатні взаємодіяти з клієнтами у режимі реального часу, відповідати на запитання, надавати рекомендації та забезпечувати підтримку без присутності живої людини.
Часті питання при створенні чат-бота:
Яка вартість створення HR чат-бота, бота для рекрутингу?
Є декілька варіантів розробки HR чат-бота для рекрутингу: розробка на конструкторі чат-ботів Gerabot, вартість помісячна підписка (від 18$) + за необхідністю допомога фахівців компанії (14 000 грн). Або розробка індивідуального корпоративного рішення від 1800$.
Для яких цілей потрібен HR чат-бот для компанії?
Метою розробки HR чат-бота для рекрутингу та адаптації є оптимізації процесів взаємодії компанії з потенційними кандидатами на вакансії, спрощення підбору та адаптації співробіників. Також чат-бот може автоматизувати будь-який процес всередині компанії.
Який термін розробки HR чат-бота для рекрутингу та адаптації?
Стандартний термін розробки індивідуального чат-бота для HR відділу чи компанії в середньому займає 2 місяці. Але, все залежить від конкретних цілей та завдань, які повинен вирішувати чат-бот.
Чи можлива інтеграція HR чат-бота з іншими сервісами?
Чат-боти створені компанією Gerabot, мають своє, внутрішнє API, яке може бути використане для синхронізації даних співробітників та кандидатів на вакансії. Також, у випадку розробки проєктного рішення, API може бути повністю адаптоване під потреби проєкту.
Під які месенджери розробляти HR чат-бот для компанії?
Рішення, для яких месенджерів краще створювати HR чат-бот для відділу рекрутингу, зазвичай, приймається виходячи з того, якими месенджерами користуються потенційні кандидати на вакансії компанії, та який функціонал має підтримувати чат-бот, який буде розроблено.
СТВОРЕННЯ HR ЧАТ-БОТА ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ КОМПАНІЇ

Чат-боти для роботи з співробітниками, будуть однаково корисні, як для внутрішньокорпоративних HR-відділів, так і для компаній, які професійно займаються підбором співробітників. Чат-боти - це новий виток інновації для будь-якої сфери бізнесу, зокрема, і для компаній з підбору і навчання співробітників.

Основні можливості HR-ботів, це:

 • Ведення бази даних співробітників
 • Особистий кабінет співробітника в чат-боті
 • Надання корпоративної інформації співробітнику
 • Надання шаблонів документів, резюме
 • Інформування про відкриті вакансії

Боти для HR-відділів, дозволяють не тільки значно знизити навантаження на співробітників відділу, а й автоматизувати процес класифікації якості співробітників, використовуючи автоматичні алгоритми оцінки роботи співробітників, їх навичок.

Розробка чат-бота для кадрових агентств, передбачає специфіку бізнесу компанії, на основі якого, визначається найбільш ефективний функціонал бота. У нього може входити як стандартний функціонал, що перелічені вище, так і інші функції, які можуть бути специфічними для компанії.

Також, чат-бот може виконувати маркетингові функції, або функції підвищення лояльності співробітників до компанії. Наприклад, це можуть бути:

 • Опитування серед співробітників
 • Вікторини та квести
 • Поздоровлення зі святами
 • Нарахування бонусів
 • Анкетування
 • Спрощення роботи з документами

Під які месенджери створювати HR чат-бота?

Боти для агентств з підбору кадрів, або ж HR чат-боти, зазвичай створюються під найбільш популярні меседжер, зокрема - telegram, viber. Компанія, для якої розробляється бот, може сама визначити, якими месенджери більшою мірою користуються її співробітники, і замовити розробку HR бота під цю платформу. Функціонал бота може бути однаковим при розробці на кілька платформ, і управління ботом відбуватиметься через одну систему управління.

Синхронізація HR чат-бота зі сторонніми базами

Як правило, ці по співробітниках зберігаються в програмах обліку, наприклад 1С. Тому, Gerabot, представляє можливість синхронізації будь-яких даних з бази даних чат-бота, з будь-якими сторонніми програмами і сервісами через API. Залежно від проекту, і програм з якими необхідно синхронізувати бота, ми підбираємо або готові рішення, або розробляємо нові API.

Gerabot - комплексні рішення для створення чат-ботів для рекрутингових агентств або HR-відділів компаній. Ми підберемо оптимальне рішення для Вас і реалізуємо його, запровадивши в Ваш бізнес.

Читати далі
Продовжуючи переглядати gerabot.com, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie
Отримувати інформацію
про спеціальні пропозиції