Оптимізація і ефективність готельного бізнесу

Розробка чат-бота для готелю, готелю, хостелу

Розробка, підтримка і супровід проектів
Яку користь отримує готельний бізнес від чат-бота
Чим ефективний чат-бот для готелю, хостелу
Підвищення сервісу компанії
СЕРВІС
Одним з головних завдань створення чат-бота для будь-якого бізнесу, зокрема готельного, це підвищення сервісу надання послуг клієнтам. Чат-бот для готелю, хостелу, дозволяє підтримувати зв`язок з гостями закладу 24/7. Правильно побудовані процеси чат-бота для готелю дозволяють супроводжувати клієнта починаючи від бажання відвідати заклад до бронювання та консьєрж-сервісу для гостя.


Також, за допомогою чат-бота гість закладу завжди може залишити свої відгуки, побажання до роботи закладу, або його окремого співробітника. Завдяки панелі керування ботом, яка підключається до самого бота, адміністратор завжди може мати можливість підтримувати зворотний зв'язок з гостями закладу.
Рекламні кампанії закладу
Рекламні кампанії готелю
МАРКЕТИНГ
Чат-бот найбільш ефективний засіб для проведення маркетингових активностей та рекламних кампаній. За допомогою інформації, яку збирає бот при взаємодії з користувачем, маркетингові активності можуть відрізнятися в залежності від сегментації клієнтів за зібраними даними через чат-бот. Чат-бот найкращий засіб для залучення та утримання цільової аудиторії готелю та взаємодії з нею.
Надання послуг з доставки
Надання послуг з бронювання
БРОНЮВАННЯ
Завдяки чат-боту для готелю чи хостелу, заклад має можливість з легкістю впровадити послуги бронювання номерів у автоматичному режимі. Чат-бот може автоматично приймати запити на бронювання користувачів та опрацьовувати їх. Тому, для впровадження послуги бронювання заклад не буде мати необхідності найму нового персоналу для взаємодії з гостями, все це зможе робити чат-бот розроблений під telegram чи viber.
Замовити чат-бот для хостелу чи готелю у Gerabot
Можливості та функціонал чат-боту для готелю
Бронювання номерів у готелі
СЕРВІС БРОНЮВАННЯ
В залежності від потреб функціоналу чат-бота для готелю, він може містити систему даних з календарем бронювань клієнтів та гостей закладу. Система може як синхронізуватися зі сторонніми сервісами, так і бути вбудована у CRM самого бота. У випадку, якщо система вбудована, це дає можливість відстежувати аналітику замовлень у системі керування ботом. Також, чат-бот може приймати замовлення для бронювання.
Кабінет користувача бота
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
Кабінет користувача дає можливість клієнтам готелю та користувачам бота брати участь у програмах лояльності закладу, накопичувати бонуси, які надалі можливо використовувати для бронювання. Особистий кабінет може слугувати багатьом цілям. Наприклад для того, що б зробити повторне бронювання без участі адміністратора готелю при наявності вільних номерів, просто через чат-бот, натиснувши одну кнопку.
Масові повідомлення
РОЗСИЛКИ ПОВІДОМЛЕНЬ
Будь-який чат-бот, не зважаючи на те, яка є його первина ціль, є інструментом маркетингу. Тому, чат-бот для готелю чи хостелу також може сприяти підвищенню рівня внутрішньої лояльності до компанії за допомогою маркетингових заходів, масових чи персональних розсилок гостям готелю, нагадувань про події закладу, святкові івенти чи іншу корисну інформацію. Розсилка може мати багато налаштувань для більш цільового таргету.
Підвищення сервісу обслуговування
КОНСЬЄРЖ-СЕРВІС
Чат-бот це оптимальне рішення для впровадження у готелі послуги консьєрж-сервісу для гостей та відвідувачів. Чат-бот може надавати гостям послуги консультації, виклику необхідного персоналу до номерів, надавати можливість замовити їжу та багато інших функцій, які входять до сервісу консьєржів. Бот може в автоматичному режимі відстежувати аналітику вподобань гостей за історією взаємодії та пропонувати найліпші варіанти розв'язання питань.
Розробка чат-бота для ресторану, кафе, кав'ярні
КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ ГОТЕЛЮ
Однією з головних відмінностей компанії Gerabot від інших розробників чат-ботів є те, що ми не тільки розробляємо якісний програмних продукт, зокрема чат-боти для готелю, а і надаємо повний комплекс аналізу операційних бізнес-процесів компанії, аналізу ринку та конкурентів, створення оптимальної схеми роботи бота та алгоритму взаємодії з користувачем.


Завдяки комплексному підхіду, ми створюємо продукт, який стає максимально ефективним рішенням саме для Вашого бізнесу та бізнес-процесів Вашої компанії.
Ми не тільки розробляємо чат-боти, а і підвищуємо ефективність бізнесу
Кейси та роботи
для наших клієнтів
Розробка корпоративного чат-бота для обласної енергетичної компанії
Корпоративний чат-бот для користувачів та клієнтів енергетичної компанії, яка надає послуги з обслуговування абонентів по регіону. Чат-бот енергетичної компанії для telegram, надає можливість користувачам отримувати інформацію про компанію, передивлятися та знаходити найближчі відділення компанії за локацією телефону, дізнаватися дані за своїм рахунком. Також, чат-бот надає можливість отримувати відповіді на питання.
Ми створюємо не програмний продукт, а комплексне рішення для бізнесу
ЕТАПИ СТВОРЕННЯ
ЧАТ-БОТА ДЛЯ ГОТЕЛЮ, ХОСТЕЛУ
Аналіз бізнес процесів компанії для створення hr чат-бота
Аналізуємо процеси
АНАЛІЗ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ
Перше що ми робимо коли починаємо працювати над будь-яким проєктом, це аналіз бізнес-процесів компанії. Тільки завдяки розумінню того, як працює конкретний бізнес та кожний його процес, можливо зробити якісний чат-бот для готелю, чи чат-бот для хостелу, чи іншого закладу відпочинку та заселення гостей.
Виявлення цілей та завдань по розробці чат-бота
Ставимо цілі завдання
ВИЯВЛЕННЯ ЦІЛЕЙ
Коли є розуміння усіх процесів компанії та розуміння того, як їх можна покращити, ми ставимо цілі, які повинен виконувати розроблений нами чат-бот після його тестування та запуску. Тільки маючи розуміння поточних проблем, які мають бути вирішенні та цілей, яким повинен відповідати чат-бот, можна переходити до наступного етапу.
Розробка та погодження алгоритма та блок-схеми чат-бота готелю
Погоджуємо блок-схему
РОЗРОБКА БЛОК-СХЕМИ
Блок-схема - це головний елемент для погодження структури та алгоритму чат-бота готелю між замовником та виконавцем. Блок-схема зображає усі можливі варіанти взаємодії користувача та чат-бота, їх варіації. Також, алгоритм бота зображений у схемі роботи бота, є додатком до договору по розробці програмного продукту.
Система керування контентом та сценаріями чат-бота для кав`ярні
Налаштовуємо управління
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Будь-який чат-бот, зокрема чат-бот для готелю чи служби відпочинку, розробляється на базі системи керування контентом та сценаріями бота. Панель керування чат-бота має великий функціонал, зокрема, для бота готелю, це: налаштування сценаріїв бота, ведення бази гостей закладу, бронювання, консьєрж-сервіс, можливість як масових, так і особистих розсилок користувачам.
Програмна розробка чат-бота для telegram, viber
Розробка бота для готелю під ключ
РОЗРОБКА ЧАТ БОТА
Розробці програмного коду чат-бота для ресторану, передує розробка логіки роботи бота. Розробка логіки містить створення структури кода, архітектури бази даних проєкта, взаємозв'язків між різними сутностями бота. Після цього, розробляється готовий програмний продукт, який підключається до системи керування чат-ботом для telegram, viber, fb.
Тестування чат-бота для готелю та запуск проекта
Запускаємо готовий чат-бот
ТЕСТУВАННЯ ТА ЗАПУСК
Обов`язковим етапом створення бота, є його налаштування та тестування перед кінцевою здачею в експлуатацію замовником проєкта. Бот тестується розробниками, тестувальниками, контент-менеджером для перевірки текстового та медіа контента. Після тестування, чат-бот розміщується на сервері та передається замовнику у користування.
Наша мета--успішні та якісні проекти
СТВОРЕННЯ ЧАТ-БОТА
ДЛЯ ГОТЕЛЮ, ХОСТЕЛУ

Бізнес в сфері бронювання, зокрема готельний і готельний бізнес, хостели, мають величезний потенціал до розвитку і впровадження інноваційних процесів. Чат-боти для даних послуг, дозволяють не тільки значно оптимізувати і автоматизувати внутрішні операційних процеси, а й значно підняти рівень сервісу для своїх клієнтів, за допомогою функціоналу чат-ботів.

Чат-бот для готельєрів поставляється як готове рішення багатофункціональної CRM системи для управління системами бронювання і записи і самим функціоналом чат-бота для telegram, viber і facebook messenger. & Nbsp;

Система управління ботом, містить календар бронювання, список чатів і створених клієнтів, за якими йде облік історії бронювання і оплат. Також, за допомогою системи управління створюються категорії номерів, визначається календар зайнятості тих чи інших номерів, і проводяться маркетингові розсилки по взаємодіяти раніше користувачам бота.

Для користувачів, сам бот є програмою, за допомогою якої можна швидко дізнатися про вільні номери, дізнатися цінові пропозиції і забронювати номер в готелі, в залежності від готового рішення чат-бота.

Чат-боти для готелів або готелів, значно економлять ресурси бізнесу, так як дозволяють вирішувати величезний процесів, які зазвичай вирішують різні співробітники. Чат-бот, також, дозволяє мінімізувати ймовірність здійснення помилок при отриманні і запису інформації, що часто властиво співробітникам.

Використовуючи чат-бота для свого бізнесу в сфері туризму або готельного бізнесу, Ви не тільки економите свої вкладення в персонал, збільшуєте ефективність обслуговування клієнтів, впроваджуєте інноваційне рішення і піднімаєте рівень довіри до бізнесу, але і отримуєте конкурентну перевагу.

Блог
Перспективи розвитку чат-ботів, як штучного інтелекту.
23.10.2018
На сьогодні, використання чат-ботів охопило тільки 5% від ймовірних можливостей того, що вони можуть запропонувати бізнесу. Поки що, по більшій мірі, використання чат-ботів обмежується в невеликій кількості напрямків.
Чат-бот в сфері послуг як спосіб підвищення ефективності
08.06.2021
В останні роки число користувачів мобільного інтернету і час, проведений людиною в смартфоні, зростають в геометричній прогресії. Уже в 2018 р частка мобільного трафіку становила понад 53%, в 2019 року її приріст був зафіксований на рівні 8%.
Впровадження чат-бота в бізнес
23.10.2018
Будь-який бізнес, для розвитку і дотримання трендів і тенденцій ринку, повинен йти в ногу з часом і по можливості, впроваджувати інноваційні технології в свої бізнес-процеси. Впровадження сучасних технологій дозволяє отримати одразу кілька помітних вигод.
Продовжуючи переглядати gerabot.com, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie