Стартове та невідоме повідомлення

Для того, щоб бот надіслав користувачу, який підписався на бот вітальне повідомлення, необхідно в одному з доданих сценаріїв додати позначку “стартовий сценарій”.

Вітальне повідомлення у чат-боті

!!! Увага. Якщо стартовий сценарій не буде вказано, то бот не надасть відповіді при першій взаємодії з користувачем.


Позначка “невідоме повідомлення” в одному зі сценаріїв потрібна для того, щоб бот реагував на повідомлення користувача, по яких не знайдено жодного сценарію, який би відповідав запиту користувача.

Невідоме повідомлення у чат-боті

Якщо позначка “невідоме повідомлення” не буде встановлена, і на текст введений користувачем не буде знайдено жодного сценарію за ключовими словами користувача, бот проігнорує це повідомлення.

 

Ще немає власного бота? Вважаєте, що створити чат-бота складно?

Зареєструйтеся зараз у конструкторі чат-ботів Gerabot, та створіть власного чат-бота за 15 хвилин!

 

У системі, якщо не позначки “стартове повідомлення” та “невідоме повідомлення” не встановлені у жодному сценарії, буде виводитися попередження, що бот може працювати не вірно. 

Відсутня відповідь у чат-боті


Використовуйте позначку “невідоме повідомлення” для того, щоб бот завжди реагував на дії користувача, і у нього не виникало думки, що бот не працює. Для збільшення можливостей бота для користувача, для сценарію “невідомого повідомлення”, можна додати кнопку переходу до сценарію підключення оператору.

Підключення оператору якщо немає співпадінь

Продовжуючи переглядати gerabot.com, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie
Отримувати інформацію
про спеціальні пропозиції