Запити, зв'язок з оператором

Одним з найбільш корисних інструментів системи Gerabot - є можливість підключення операторів до спілкування з користувачем чат-бота.

 

Для того, що б користувачі могли зробити запит на підключення оператора до розмови, необхідні встановити відповідну позначку в одному, чи декількох сценаріях чат-бота, попадаючи на які, автоматично буде створено новий запит до оператора чат-бота.

Налаштування підключення оператора у чат-боті

 

Після цього, переходячи до відповідного сценарію у боті, користувач побачить повідомлення про те, що наразі очікується підключення оператора.

Підключення оператора у чат-боті

 

У системі керування Gerabot, з'явиться сповіщення про те, що з'явився новий запит, який очікує відповіді.

Сповіщення про новий запит у чат-боті

 

Також, для того, щоб сповіщення приходили у телеграм групу, адміністратор може приєднати свою групу для отримання миттєвих сповіщень про нові запити. Для цього необхідно перейти у налаштування (іконка зліва знизу системи), та у категорію сповіщення. У полі id телеграм групи, необхідно встановити значення id створеної групи (чат-бот, має бути доданий до групи, як адміністратор).

Додавання групи в телеграм для сповіщень

 

Ще немає власного бота? Вважаєте, що створити чат-бота складно?

Зареєструйтеся зараз у конструкторі чат-ботів Gerabot, та створіть власного чат-бота за 15 хвилин!

 

Для того, щоб відповісти на запит, необхідно перейти у розділ запити.


 

Потім перейти на внутрішню сторінку відповідного запиту та натиснути кнопку, відповісти як {ім`я адміністратор}.

Новий запит від користувача у чат-боті

 

Після закінчення спілкування, якщо користувач сам закриє запит, то панель для відправки повідомлень стане не активною. Також, адміністратор сам може закрити запит, натиснувши відповідний чекбокс.

Закінчення запиту спілкування у чат-боті

 

Після того, як запит буде закрито, адміністратор може передивлятися історію листування, але відновити листування у тому ж запити буде неможливо.

Продовжуючи переглядати gerabot.com, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie
Отримувати інформацію
про спеціальні пропозиції