Чат для сайту

Крім ботів для месенджерів, Gerabot надає можливість встановлення на сайт віджету, чату для сайту, для генерації лідів у системі з різних джерел. Також, як і для месенджерів телеграм, вайбер, фб, до чату для сайту можна приєднати чат-бот для автоматичної взаємодії з користувачем сайту.

Відображення чату для сайту

Для встановлення чату на сайт необхідно після реєстрації перейти у вкладку “налаштування” та “віджет для сайту”. У цьому розділі достатньо скопіювати код для віджету та встановити його на свій сайт у розділ. Після цього чат одразу ж запрацює на Вашому сайті.

Встановлення консультанта на сайт

 

Ще немає власного бота? Вважаєте, що створити чат-бота складно?

Зареєструйтеся зараз у конструкторі чат-ботів Gerabot, та створіть власного чат-бота за 15 хвилин!

 

Керування сценаріями чату для сайту для взаємодії з користувачем сайту відбувається таким же чином, як і створення логіки чат-бота за допомогою сценаріїв. Якщо нема потреби підключати бота для сайту, достатньо створити один сценарій і додати в ньому кнопку “підключення оператора” після натискання на яку буде надходити запит про необхідність приєднатися до розмови з користувачем сайту.

Підключення оператора до чату на сайті

Також, Ви маєте можливість створювати різні ланцюжки сценаріїв для роботи чат-бота в консультанті на сайті, якщо хочете надати можливість користувачу взаємодіяти з чат-ботом

Створення логіки чат-бота для сайту



Для стилізації та брендингу чату, Ви можете змінити колірну гаму вікна чату на сайті в налаштуваннях усередині системи Gerabot.

Продовжуючи переглядати gerabot.com, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie
Отримувати інформацію
про спеціальні пропозиції