+38 (050) 555-55-55
+38 (050) 555-55-55
email@gmail.com
График: Пн-Пт с 9.00 до 18.00
UA
RU
EN
phone

Чат для сайту, онлайн консультант

Крім ботів для месенджерів, Gerabot надає можливість встановлення на сайт віджету, чату для сайту, для генерації лідів у системі з різних джерел. Також, як і для месенджерів телеграм, вайбер, фб, до чату для сайту можна підключити чат-бот для автоматичної взаємодії з користувачем сайту.

Відображення чату для сайту

Для встановлення чату на сайт необхідно після реєстрації перейти у вкладку “налаштування” та “віджет для сайту”. У цьому розділі достатньо скопіювати код для віджету та встановити його на свій сайт у розділ. Після цього чат одразу ж запрацює на Вашому сайті.

Встановлення консультанта на сайт

Керування сценаріями чату для сайту для взаємодії з користувачем сайту відбувається таким же чином, як і створення логіки чат-бота за допомогою сценаріїв. Якщо немає необхідності підключати бота для сайту, достатньо створити один сценарій і додати в ньому кнопку “підключення оператора” після натискання на яку буде надходити запит про необхідність підключитися до розмови з користувачем сайту.

Підключення оператора до чату на сайті

Також, Ви маєте можливість створювати різні ланцюжки сценаріїв для роботи чат-бота в консультанті на сайті, якщо хочете надати можливість користувачу взаємодіяти з чат-ботом Створення логіки чат-бота для сайту

Налаштування чату для сайту дозволяють увімкнути або вимкнути необхідність для користувача заповнити контактні дані (такі як: ім'я та email) для взаємодії з чатом.

>

Отримання контактів у чаті на сайті< /p>

Для стилізації та брендингу чату, Ви можете змінити колірну гаму вікна чату на сайті в налаштуваннях усередині системи Gerabot.

Продовжуючи переглядати gerabot.com, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie