Оптимізація та ефективність бізнес-процесів

Розробка корпоративного чат-бота компанії під ключ

Розробка, підтримка та супровід проектів
Яку користь отримує бізнес від корпоративного чат-бота
Чим ефективний корпоративний чат-бот
Репутація компанії
ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОМПАНІЇ
Чат-бот компанії - це сучасний засіб презентувати себе у мережі інтернет. Месенджери набирають все більшу популярність серед користувачів інтернет-мережі. Можливість представити свою компанію в мережі за допомогою корпоративного чат-бота - це чудовий спосіб отримати конкурентну перевагу для Вашої компанії.


Корпоративний чат-бот може слугувати і як засіб надання інформації про компанію клієнтам, чи засіб зворотного зв'язку, так і виконувати функції для внутрішніх завдань компанії. Корпоративний чат-бот може бути як простим інформаційним ботом, так і мати розширений функціонал та CRM систему.
Зростання лояльності компанії завдяку чат-боту
Заощадження ресурсів
ОПТИМІЗАЦІЯ ПРОЦЕСІВ
Якщо корпоративний чат-бот має цілі не тільки представництва компанії у популярних месенджерах, наприклад telegram, viber, а і внутрішньокорпоративні цілі, він може слугувати для підвищення ефективності та оптимізації бізнес-процесів компанії. Через чат-бот співробітники компанії можуть отримувати необхідну інформацію та додавати її за допомогою месенджерів.
Зворотній зв`язок зі співробітниками через чат-бот
Зв'язок з клієнтами
ЗВОРОТНИЙ ЗВ`ЯЗОК
У чат-бот компанії може бути вбудовано функціонал зворотного зв`язку з клієнтами компанії, як за допомогою підключення менеджера до спілкування з користувачем замість чат-бота, так і за допомогою можливості залишити заявку на зворотний зв'язок через форму чат-бота. Надайте інформацію користувачам 24/7 в автоматичному режимі та підвищуйте рівень сервісу компанії.
Замовити корпоративний чат-бот для компанії у Gerabot
Можливості та функціонал корпоративного чат-бота
Алгоритм чат-бота
ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОМПАНІЇ
Чат-бот, як і будь-який інший інструмент просування компанії та підвищення її іміджу, повинен мати чітку структуру, позиціювання, контент, який буде відповідати цілям та філософії компанії. Тому розробка чат-бота не зводиться лише до написання програмного коду продукту, а і містить великий обсяг роботи з правильної побудови алгоритму роботи чат-бота та презентації контенту, який компанія хочу надати користувачам.
Масові повідомлення
РОЗСИЛКИ ПОВІДОМЛЕНЬ
Одна з головних цілей розробки корпоративного чат-бота є маркетинг. Завдяки боту під популярні месенджери компанія охоплює велику частину цільової аудиторії, на яку вона може прямувати цільові маркетингові активності. Реклама через чат-бот, стає дедалі популярнішою при проведенні будь-яких рекламних кампаній. Тим паче, що система керування чат-бота дозволяє проводити різні рекламні активності під різну аудиторію.
Верифікація користувачів
АВТОРИЗАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
У корпоративних чат-ботах для внутрішнього користування співробітниками компанії, дуже важливим є збереженість даних компанії. Тому, у функціонал чат-бота може входити можливість робити закритий вхід у деякі сценарії та кнопки чат-бота тільки за допомогою авторизації за телефоном чи іншими внутрішніми даними, наприклад особистий логін та пароль співробітника чи партнера компанії.
Синхронізація даних
API СИНХРОНІЗАЦІЯ
Будь-яка велика компанія працює зі своїми даними за допомогою сторонніх сервісів, програм ведення обліку, CRM тощо. І хоча система керування ботом Gerabot сама по собі вже є CRM системою, налаштування синхронізації даних (api) зазвичай стає необхідним процесом з підключення корпоративного чат-бота до внутрішніх даних компанії по її співробітникам, партнерам та іншим корпоративним даним.
Розробка корпоративного чат-бота для компанії
ЧАТ-БОТ ЯК КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМПАНІЇ
Однією з головних відмінностей компанії Gerabot від інших розробників чат-ботів є те, що ми не тільки розробляємо якісний програмних продукт, зокрема корпоративний чат-бот, а і надаємо повний комплекс аналізу операційних бізнес-процесів компанії, аналізу ринку та конкурентів, створення оптимальної схеми роботи бота та алгоритму взаємодії з користувачем.


Завдяки комплексному підходу, ми створюємо продукт, який стає максимально ефективним рішенням саме для Вашого бізнесу та бізнес-процесів Вашої компанії.
Ми не тільки розробляємо чат-боти, а і підвищуємо ефективність бізнесу
Кейси та роботи
для наших клієнтів
Розробка корпоративного чат-бота для обласної енергетичної компанії
Корпоративний чат-бот для користувачів та клієнтів енергетичної компанії, яка надає послуги з обслуговування абонентів по регіону. Чат-бот енергетичної компанії для telegram, надає можливість користувачам отримувати інформацію про компанію, передивлятися та знаходити найближчі відділення компанії за локацією телефону, дізнаватися дані за своїм рахунком. Також, чат-бот надає можливість отримувати відповіді на питання.
Дізнайтеся як створити свого чат-бота на конструкторі ботів
ЕТАПИ СТВОРЕННЯ ЧАТ-БОТУ
НА КОНСТРУКТОРІ GERABOT
Особистий конструктор чат-бота
Особистий конструктор бота
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
Для того, щоб отримати особистий акаунт конструктора для створення свого бота, Вам необхідно залишити запит на відкриття акаунта. Для цього достатньо залишити Ваше ім`я, електрону скриньку для отримання даних для доступу до Вашого акаунту, та бажану назву субдомену, на якому буде розташований конструктор.
Ключ token для підключення бота
Ключ для підключення бота
ОТРИМАТИ TOKEN БОТА
Отримати token чат-бота Ви можете знайшовши бота BotFather у telegram. Для цього в пошуку потрібно написати BotFather, далі у боті написати /newbot та придумати назву та uri свого боту. Для viber, необхідно зареєструватися на сайті partners.viber.com, та створити бота заповнивши необхідні дані.
Підключення чат-бота до системи керування
Підключення бота до системи
ПІДКЛЮЧИТИ TOKEN
Отримані на попередньому етапі token-и чат-ботів, необхідно додати у панелі керування Gerabot у розділі налаштування для кожного з ботів telegram та viber, або для одного з них, якщо в іншому немає потреби. Після додавання token-у боти з'являться у переліку доданих у панель ботів.
Налаштовуємо структури та алгоритму роботи бота
Налаштовуємо структури бота
СТВОРИТИ АЛГОРИТМ БОТА
Ключовий функціонал чат-бота - це сценарії взаємодії користувача та чат-бота. Створення логіки, алгоритму та сценаріїв бота відбувається у розділі "сценарії" панелі керування чат-ботом. Створення логіки відбувається шляхом створення клавіатур взаємодії користувача та чат-бота, та прив`язки сценаріїв до подій при натисканні кнопок.
Наповнення чат-бота контентом на конструкторі
Наповнення бота контентом
ДОДАТИ КОНТЕНТ
Контент бота - це текстове та медіа наповнення створених адміністратором чат-бота сценаріїв взаємодії користувача та бота. Сценарії можуть містити в собі текстовий контент, медіа, різні типи клавіатури та підключаємі форми збору даних лідів. Текстовий та медіа контент повинен відповідати правилам месенджерів.
Тестування та запуск свого чат-бота на конструкторі
Запуск чат-бота компанії
ТЕСТУВАННЯ ТА ЗАПУСК
Після того як логіка сценаріїв взаємодії бота з користувачем налагоджена, необхідно протестувати роботу усіх сценаріїв бота. Для цього потрібно пройти по всім можливим алгоритмам. Після вдалого тестування чат-бота, Ви можете запускати його робочу версію та починати рекламувати.
Обирая нас у якості партнера з розвитку Вашого бізнесу, Ви отримуєте:
НАШІ ГАРАНТІЇ
ТА ПРИНЦИПИ СПІВПРАЦІ
Довгострокова співпраця
ПІДТРИМКА ТА СУПРОВІД
Оскільки, ми не працюємо по принципу виключно програмної розробки чат-боту, а і надаємо комплексні послуги маркетингу та операційного маркетингу, Ви отримуєте не тільки якісний програмний продукт, а і надійного партнера для розвитку Вашого бізнесу.

Ми завжди підтримуємо та супроводжуємо наші проєкти, тому що робота, яку ми виконуємо, є лицем нашої компанії та найкращим засобом її просування, просування нашого бренду.
ДОСВІД ТА ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
Наша команда складається з фахівців тих напрямків, які допоможуть Вашому бізнесу вийти на якісно новий рівень розвитку. Фахівці з маркетингу проаналізують Ваш бізнес та розроблять стратегію створення та розвитку продукту, а фахівці з програмування зроблять якісний програмний продукт.
МАРКЕТИНГОВИЙ СУПРОВІД
Процес маркетингу та розвитку - це нескінченний процес зростання будь-якої компанії. Отримуючи якісний програмний продукт з розробки чат-боту, Ви отримуєте також професійну маркетингову підтримку з його розвитку та просування серед цільової аудиторії.
СПІВПРАЦЯ ЗА ДОГОВОРОМ
Ми є юридичною особою та працюємо як товариство з обмеженою відповідальністю. Ми є платниками податку на додану вартість і працюємо виключно за договором надання послуг. Ми завжди відкриті для наших клієнтів з обговорення будь-яких юридичних та комерційних питань.
Наша мета - успішні та якісні проекти
СТВОРЕННЯ КОРПОРАТИВНОГО ЧАТ-БОТА
ДЛЯ МАСШТАБУВАННЯ БІЗНЕСУ

Корпоративный чат-бот для компании

В современном мире, оптимизация и автоматизация процессов в бизнесе - одно из ключевых преимуществ, с помощью який компания может Получить конкурентное преимущество. Чат боты - идеальное решение, которое обеспечивает повышение эффективности внутренних процессов компании.

Корпоративные чат-боты могут выполнять различные функции, например:

  • Взаимодействие между отделами компании
  • Предоставление информации о компании
  • Передача документов между сотрудниками
  • Предоставление актуальной информации о услугах компании
  • Предоставление актуальной информации о ценовой политике компании

Чат-бот для компании, это новый шаг, после внедрение систем взаимодействия с клиентами (CRM) и возможность осуществлять взаимодействие внутри компании, подняв уровень эффективности операционных процессов.

Главным преимуществом чат-ботов, по сравнения, например, с мобильным приложениями, это:

  • Простота использования
  • Скорость передачи данных
  • Стабильная работа при слабом подключении к интернету
  • Взаимодействие сразу с большим количеством пользователей
  • Отсутствие необходимости установки дополнительного ПО

Сегодня, все большее количество крупных компаний, предпочитают строить внутренние взаимодействия именно через роботов помощников. Также, важным факторов использования ботов, является возможность одновременного его использования, как для корпоративных целей, так и для работы с внешними клиентами. При этом, информация хранится в одной базе данных, но предоставляется в зависимости от статуса пользователя.

Развитие чат-ботов, в частности, для корпоративного использования, становится все более популярным. Создав корпоративного чат-бота от Gerabot сейчас, Вы получите реальное конкурентное преимущество для Вашей компании.

Блог
Чим корисні чат-боти для бізнесу?
04.01.2021
Еволюція штучного інтелекту зараз йде повним ходом, і чат-боти - лише слабкий сплеск величезної хвилі прогресу. Чат-бот для бізнесу - спеціальні комп'ютерні програми, які імітують людську розмову з використанням штучного інтелекту, перетворять спосіб взаємодії людей з Інтернетом.
Впровадження чат-бота в бізнес
23.10.2018
Будь-який бізнес, для розвитку і дотримання трендів і тенденцій ринку, повинен йти в ногу з часом і по можливості, впроваджувати інноваційні технології в свої бізнес-процеси. Впровадження сучасних технологій дозволяє отримати одразу кілька помітних вигод.
Етапи узгодження, розробки і створення чат-бота.
08.08.2020
Як і будь-який інший програмний продукт, розробка чат-бота вимагає чіткого розуміння кінцевої мети і завдань, згідно яких він розробляється. Тільки тому в разі, коли завдання має чітке технічне завдання, результатом проекту є якісний продукт виконує поставлені перед ним вимоги.
Продовжуючи переглядати gerabot.com, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie