Інноваційний маркетинг та оптимізація процесів

GERABOT - конструктор ботів для створення ботів для бізнесу

Розробка, підтримка та супровід проектів
Створіть самостійно свого чат-бота за 1 день
Для чого потрібен конструктор чат-бота
Просування бренду компанії
МАРКЕТИНГ
Розробка чат-бота це довгий процес, який охоплює багато етапів від аналізу бізнесу та конкурентного середовища до програмної розробки продукту з урахуванням усіх особливостей бізнесу. Частіше всього, цей процес займає від 4 до 12 тижнів роботи та потребує не тільки значної витрати часу, а і ресурсів.

Тому, у випадку, якщо Вам потрібен лише простий чат-бот для маркетингових та рекламних цілей, Ви можете легко створити його за допомогою конструктора ботів Gerabot. Конструктор містить весь необхідний функціонал для використання чат-бота у рекламних та маркетингових цілях.
Оптимізація бізнес-процесів
Оптимізація бізнес-процесів
АВТОМАТИЗАЦІЯ БІЗНЕСУ
Конструктор чат-бота Gerabot - це не тільки функціонал створення логіки та алгоритму роботи бота, але й багатофункціональна CRM система для автоматизації та оптимізації бізнес-процесів компанії. CRM Gerabot дозволяє отримувати запити та ліди з ботів, підключати синхронізацію з сайтом компанії, вести базу клієнтів, замовлень, проєктів та містить багато іншого корисного функціоналу.
Підвищення сервісу компанії
Підвищення сервісу компанії
ЛОЯЛЬНІСТЬ
Створюючи чат-бот, Ви можете брендувати його під фірмовий стиль своєї компанії додавши в контент бота логотипи, медіа-контент. Створюючи токен бота, Ви можете додати аватар чат-бота у вигляді логотипу. По запиту, ми також можемо брендувати адмін-панель бота під фірмовий стиль компанії. Конструктор ботів Gerabot не потребує ніякого брендування нашої компанії у чат-боті.
Оберіть свій варіант
Вартість підписки на конструктор ботів Gerabot
Пробна підписка
Безкоштовно
Після заповнення форми реєстрації акаунту, Ви отримуєте 1 місяць безкоштовної підписки на користування конструктором чат-ботів Gerabot.
Стандартна підписка
480 грн/місяць
 • Функціонал системи керування ботом без обмежень
 • Створення до 4-х чат-ботів у акаунті
 • До 10000 підписників у акаунті
 • Функції автоматичних расилок користувачам
 • Окремий сервер/хостинг акаунт
Проєктне рішення
від 5 000 грн/місяць
 • Функціонал системи керування ботом без обмежень
 • Створення до 4-х чат-ботів у акаунті
 • До 10000 підписників у акаунті
 • Функції автоматичних расилок користувачам
 • Окремий сервер/хостинг акаунт
Gerabot - багатофункціональна система створення та керування чат-ботом
Можливості конструктора чат-бота Gerabot
Побудова структури чат-бота
СТВОРЕННЯ АЛГОРИТМУ БОТА
Головний функціонал, який дозволяє створити чат-бот за власними потребами Вашої організації, це конструктор алгоритму чат-боту. Користуючись конструктором чат-бота Gerabot, Ви повністю вибудовуєте та контролюєте усю логіку взаємодії користувача та чат-бота. Конструктор дозволяє створювати будь-які схеми взаємодії в залежності від дій користувача, від того яку кнопку він натиснув у боті чи який текст написав.
Сервіс обслуговування клієнтів
ПІДКЛЮЧЕННЯ ОПЕРАТОРА
Gerabot може використовуватися як система підвищення рівня сервісу компанії за допомогою функціоналу підключення оператора до взаємодії з користувачем замість самого чат-бота. Користувач може обрати сценарії підключення оператора, при цьому в адмін панелі системи з'явиться сповіщення, що є запит, який потребує відповіді адміністратора.
Оптимізація операційних процесів
ПРИЙОМ ЗАЯВОК
Чат-боти створені за допомогою конструктора чат-ботів Gerabot мають систему керування контентом бота та вбудовану CRM систему, яка може приймати запити та замовлення від користувачів чат-бота, якщо це передбачено у створеній логіці бота. Далі, заявки можуть бути опрацьовані менеджером, переведені в замовлення та прив`язані до клієнтів компанії.
Автоматизація продажів
ВОРОНКА ПРОДАЖІВ
Побудова воронки продажів - один з найбільш ефективних маркетингових ресурсів компанії. Система створення бота Gerabot містить функціонал створення воронок продажів та тунелів продажів. В залежності від контексту посилання, за яким користувач вперше взаємодіяв з ботом, за ним буде закріплений той чи інший канал, чи тунель продажів.
Створення бота для потреб компанії
КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ЧАТ-БОТА
Конструктор чат-ботів частіше всього може повністю замінити необхідність проєктної розробки чат-бота, якщо є необхідність тільки у базових, ключових функціях, які від нього вимагаються згідно з цілями розробки. Наприклад, якщо Вам потрібен чат-бот для маркетингу, консультацій клієнтів, надання первинної інформації тощо.


Але, у разі, якщо проєкт потребує не тільки програмної розробки бота та налаштування його логіки, але і комплексного дослідження бізнесу, ринку, конкурентів, створення блок-схеми, згідно з якою буде вибудована найбільш ефективна і працездатна структура роботи чат-бота, Вам потрібно замовити індивідуальне рішення під Ваш проєкт.
Ми не тільки розробляємо чат-боти, а і підвищуємо ефективність бізнесу
Кейси та роботи
для наших клієнтів
Розробка корпоративного чат-бота для обласної енергетичної компанії
Корпоративний чат-бот для користувачів та клієнтів енергетичної компанії, яка надає послуги з обслуговування абонентів по регіону. Чат-бот енергетичної компанії для telegram, надає можливість користувачам отримувати інформацію про компанію, передивлятися та знаходити найближчі відділення компанії за локацією телефону, дізнаватися дані за своїм рахунком. Також, чат-бот надає можливість отримувати відповіді на питання.
Дізнайтеся як створити свого чат-бота на конструкторі ботів
ЕТАПИ СТВОРЕННЯ ЧАТ-БОТУ
НА КОНСТРУКТОРІ GERABOT
Особистий конструктор чат-бота
Особистий конструктор бота
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
Для того, щоб отримати особистий акаунт конструктора для створення свого бота, Вам необхідно залишити запит на відкриття акаунта. Для цього достатньо залишити Ваше ім`я, електрону скриньку для отримання даних для доступу до Вашого акаунту, та бажану назву субдомену, на якому буде розташований конструктор.
Ключ token для підключення бота
Ключ для підключення бота
ОТРИМАТИ TOKEN БОТА
Отримати token чат-бота Ви можете знайшовши бота BotFather у telegram. Для цього в пошуку потрібно написати BotFather, далі у боті написати /newbot та придумати назву та uri свого боту. Для viber, необхідно зареєструватися на сайті partners.viber.com, та створити бота заповнивши необхідні дані.
Підключення чат-бота до системи керування
Підключення бота до системи
ПІДКЛЮЧИТИ TOKEN
Отримані на попередньому етапі token-и чат-ботів, необхідно додати у панелі керування Gerabot у розділі налаштування для кожного з ботів telegram та viber, або для одного з них, якщо в іншому немає потреби. Після додавання token-у боти з'являться у переліку доданих у панель ботів.
Налаштовуємо структури та алгоритму роботи бота
Налаштовуємо структури бота
СТВОРИТИ АЛГОРИТМ БОТА
Ключовий функціонал чат-бота - це сценарії взаємодії користувача та чат-бота. Створення логіки, алгоритму та сценаріїв бота відбувається у розділі "сценарії" панелі керування чат-ботом. Створення логіки відбувається шляхом створення клавіатур взаємодії користувача та чат-бота, та прив`язки сценаріїв до подій при натисканні кнопок.
Наповнення чат-бота контентом на конструкторі
Наповнення бота контентом
ДОДАТИ КОНТЕНТ
Контент бота - це текстове та медіа наповнення створених адміністратором чат-бота сценаріїв взаємодії користувача та бота. Сценарії можуть містити в собі текстовий контент, медіа, різні типи клавіатури та підключаємі форми збору даних лідів. Текстовий та медіа контент повинен відповідати правилам месенджерів.
Тестування та запуск свого чат-бота на конструкторі
Запуск чат-бота компанії
ТЕСТУВАННЯ ТА ЗАПУСК
Після того як логіка сценаріїв взаємодії бота з користувачем налагоджена, необхідно протестувати роботу усіх сценаріїв бота. Для цього потрібно пройти по всім можливим алгоритмам. Після вдалого тестування чат-бота, Ви можете запускати його робочу версію та починати рекламувати.
Обирая нас у якості партнера з розвитку Вашого бізнесу, Ви отримуєте:
НАШІ ГАРАНТІЇ
ТА ПРИНЦИПИ СПІВПРАЦІ
Довгострокова співпраця
ПІДТРИМКА ТА СУПРОВІД
Оскільки, ми не працюємо по принципу виключно програмної розробки чат-боту, а і надаємо комплексні послуги маркетингу та операційного маркетингу, Ви отримуєте не тільки якісний програмний продукт, а і надійного партнера для розвитку Вашого бізнесу.

Ми завжди підтримуємо та супроводжуємо наші проєкти, тому що робота, яку ми виконуємо, є лицем нашої компанії та найкращим засобом її просування, просування нашого бренду.
ДОСВІД ТА ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
Наша команда складається з фахівців тих напрямків, які допоможуть Вашому бізнесу вийти на якісно новий рівень розвитку. Фахівці з маркетингу проаналізують Ваш бізнес та розроблять стратегію створення та розвитку продукту, а фахівці з програмування зроблять якісний програмний продукт.
МАРКЕТИНГОВИЙ СУПРОВІД
Процес маркетингу та розвитку - це нескінченний процес зростання будь-якої компанії. Отримуючи якісний програмний продукт з розробки чат-боту, Ви отримуєте також професійну маркетингову підтримку з його розвитку та просування серед цільової аудиторії.
СПІВПРАЦЯ ЗА ДОГОВОРОМ
Ми є юридичною особою та працюємо як товариство з обмеженою відповідальністю. Ми є платниками податку на додану вартість і працюємо виключно за договором надання послуг. Ми завжди відкриті для наших клієнтів з обговорення будь-яких юридичних та комерційних питань.
Наша мета - успішні та якісні проекти
ЯК СТВОРИТИ СВОГО
ЧАТ-БОТА НА КОНСТРУКТОРІ

Чат-боти--інноваційна технологія, яка може бути корисною, практично для будь-якого виду бізнесу, будь-ніші. Використовуючи чат-боти для месенджерів у своїй компанії, Ви можете значно підвищити ефективність таких процесів, як:


 • Операційні процеси
 • Маркетинг
 • Продажі
 • Сервіс
 • Консультації

Чат-боти можуть бути складним програмним продуктом, Який необхідно замовити в спеціалізованих компаній, які професійно займаються їх розробкою. Але, в той же час, для певних цілей можуть бути необхідні досить прості роботи помічники, функціонал яких обмежується досить малими потребами. У цьому випадку фахівці компанії можуть створювати чат-ботів самостійно, Використовуючи конструктори сценаріїв чат-бота, або спеціалізовані маркетингові програми, в яких також є можливість підключення ботів.


Що таке конструктор чат-ботів? Можливості конструктора чат-ботів.


Конструктор для створення чат-ботів--це веб-інтерфейс, Який дозволяє створювати ланцюжка сценаріїв, за якими може рухатися користувачів бота при взаємодії з ним. Конструктори ботів бувають різні, можуть відрізнятися за:


 • Можливість створення логіки сценаріїв
 • Можливість системи управління ботів
 • Візуальними або програмними

Використовуючи конструктор чат-бота--фахівці компанії можуть самі створювати логіку сценаріїв, по якій буде рухатися користувачів бота. Також, для кожного сценарію можуть бути створені свої


 • Клавіатура
 • Текстовий контент
 • Медіа контент
 • Форми заповнення і вненія даних

Найкраще конструктори ботів підходять для НЕ складних рішень, за допомогою яких створюються чат-боти для маркетингу, воронок і тунелів продаж, боти-консультанти та інші рішення.


Переваги конструктора чат-ботів Gerabot.


Ключовими перевагами Gerabot є Не тільки те, що він надає широкі можливості, як конструктор ботів, а й те, що це функціональна система (CRM), за допомогою якої можна управляти лідами, замовленнями, чатами, клієнтами та інше.


Також, Gerabot, надає широкі маркетингові можливості для бізнесу. Такі як: персоналізований або масові розсилки, створення та налаштування воронок і тунелів продаж, відправку медіа файлів.Створити чат-бота на Gerabot.


Створити чат-бота на конструкторі Gerabot, простий і зрозумілий процес, Які не вимагає яких-небудь спеціальних знань в програмних продуктах. Навіть складна логіка, яка потребує обробки подій легко налаштовується через конструктор чат-ботів.

Блог
Чим корисні чат-боти для бізнесу?
04.01.2021
Еволюція штучного інтелекту зараз йде повним ходом, і чат-боти - лише слабкий сплеск величезної хвилі прогресу. Чат-бот для бізнесу - спеціальні комп'ютерні програми, які імітують людську розмову з використанням штучного інтелекту, перетворять спосіб взаємодії людей з Інтернетом.
Цільові аудиторії месенджерів
23.10.2018
Популярність месенджерів зростає з кожним днем, і зростання популярності даних програм прогнозується мінімум на найближчі 5-10 років вперед. Самі месенджери - це безкоштовне програмне забезпечення, яке встановлюється на смартфон, для обміну повідомленнями, медіа файлами та іншою інформацією.
Перспективи розвитку чат-ботів, як штучного інтелекту.
23.10.2018
На сьогодні, використання чат-ботів охопило тільки 5% від ймовірних можливостей того, що вони можуть запропонувати бізнесу. Поки що, по більшій мірі, використання чат-ботів обмежується в невеликій кількості напрямків.
Продовжуючи переглядати gerabot.com, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie