Конструктор
чат-ботів

Конструктор ботів

Агрегатор популярних месенджерів для бізнесу.

Створіть бота для свого бізнесу без навичок програмування.

Безкоштовний пробний період на 14 днів
Без вводу платіжних даних
Реєстрація у 2 кліка
Viber
FB Messenger
Instagram
Whatsapp
Чат для сайту
Інше
Можливості сервісу Gerabot
Для створення та використання чат-бота, як інструменту для бізнесу та маркетингу, Ви отримуєте:
Конструктор чат-ботів
Широкі можливості для створення та налаштування логіки чат-бота будь-якої складності тільки за допомогою функціоналу конструктора чат-ботів. Створюйте одну логіку чат-бота відразу для всіх підключених месенджерів.
Зв`язок з клієнтом
Gerabot - агрегатор месенджерів telegram, viber, fb. Використовуючи інструменти системи, Ви можете налагоджувати зв`язок з усіма клієнтами через один інтерфейс, збирати контактні дані та обробляти вхідні запити від клієнтів.
Онлайн консультант
Зберайте дані про своїх клієнтів не тільки через месенджери, а і за допомогою онлайн консультанта для сайту. Одна логіка роботи бота для месенджерів та боту для сайта, дозволяє збирати дані з усіх джерел в одній системі.
CRM система
CRM-система для чат-бота з агрегатором месенджерів дозволяє отримувати, зберігати та керувати даними клієнтів компанії в одній системі. Використовуйте функціонал конструктора ботів telegram, viber та систему керування даними.
Категорії Ліди Клієнти Запити Медіа-архів Дозвіли та права доступу API, розробникам Особистий кабінет користувача
Розсилки
Жоден інструмент маркетингу не може працювати повноцінно без взаємодії з клієнтами. Робіть розсилки своїм клієнтам та користувачам ботів через Gerabot. Сервіс дозволяє робити індивідуальні налаштування розсилок для користувачів.
Аналітика та маркетинг
Аналізуйте дії користувачів у боті, сценарії, які є найбільш популярні, точки виходу з воронкі продажів та інші дані про користувачів. Історія усіх чатів залишається у системі і маркетолог у будь-який час може проаналізувати роботу бота.
Активуйте кабінет зараз. 14 днів безкоштовно.
Переваги та можливості конструктора чат-ботів Gerabot
Омніканальність

Реалізація стратегії омніканальності передбачає безшовну взаємодію бізнеса та клієнта. Такий метод дозволяє користувачу комунікувати з бізнесом, уникаючи певних етапів. Після першої комунікації компанія володіє всіма необхідними даними про клієнта, зберігає їх у особистій карті та поповнює під час наступних комунікацій. Таким чином, незалежно від обраного каналу зв’язку, клієнт отримує персоналізовану консультацію з актуальною і важливою для нього інформацією. 

Конструктор чат-ботів Gerabot дозволяє розробку логіки чат-бота та подальше її впровадження в різні канали зв’язку: чат-бот у Telegram, Viber та онлайн-ассистент на сайті компанії. Вбудована в конструктор CRM система зберігає користувацькі дані в одному місці та використовує їх для всіх комунікаційних засобів, формуючи лояльність клієнта. 

51% споживачів очікують отримати допомогу саме в момент звернення, а третина клієнтів вважає, що якість обслуговування рівнозначна або важливіша за якість продукту. Омніканальність у співпраці з чат-ботом виконують одразу декілька задач: надання послуг 24/7, уточнення деталей, актуалізація інформації та повний цикл продажу без участі менеджера.

Швидке налаштування чат-бота

Використання конструктора чат-ботів Gerabot дозволяє впровадити бота в короткий термін. Для його створення потрібно продумати логіку чат-бота і додати відповідні сценарії. Під час редагування сценаріїв користувачу доступне візуальне відтворення роботи бота, а також можливість тестувати його працездатність безпосередньо у месенджері.

Для швидкого впровадження розумного помічника на платформі розроблені готові шаблони для типових чат-ботів, які не потрібно створювати з нуля, достатньо тільки адаптувати контентну частину відповідно потребам бізнесу. 

Ключовою перевагою чат-бота, створеного на конструкторі, є можливість миттєвої актуалізації інформації та швидкої адаптації під будь-які зміни. Здійснити розсилання, додати акцію, впровадити додаткову відповідь на популярне питання, змінити графік роботи можна за декілька кліків, уникаючи тривалого очікування. 

Після реєстрації користувач отримує 14 днів безкоштовного тестового періоду для ознайомлення з можливостями конструктора, а також серію відеоінструкцій з типовими рішеннями для чат-ботів. 

Сегментація, теги, масові розсилання

Зручна система сегментації на платформі Gerabot дозволяє присвоїти теги користувачам відповідно їхнім особистим даним або користувацькій поведінці у чат-боті. Теги використовуються для здійснення розсилання найбільш релевантній частині аудиторії. Особисті дані отримують методом швидких опитувань у боті, а відповіді зберігаються безпосередньо на платформі. Такий спосіб дозволяє прискорити аналітику даних та суттєво підвищити конверсію розсилань. 

Для швидкої сегментації на платформі необхідно обрати один або декілька параметрів чи тегів. Параметри користувача визначає бізнес згідно потреб, наприклад, стать, вік, місцезнаходження, а теги дозволяють сегментувати аудиторію за відпрацьованими сценаріями. Завдяки цьому інструменту бізнес може надавати персоналізовані пропозиції, релевантні запитам і потребам клієнтів. 

Розсилки у чат-боті мають високі показники конверсії у порівнянні з email розсилками. Це пояснюється зручністю, лаконічністю і більш точною, персоналізованою інформацією для користувача. 

Інтеграції

Завдяки API для чат-ботів бізнес отримує можливість спрощено інтегрувати бота з зовнішніми системами. Інтеграції позитивно впливають на функціонування бота: підвищують продажі, дозволяють автоматизувати облік даних. 

Інтеграція дозволяє розробнику розширювати функціонал чат-бота, створеного на конструкторі і доповнювати його будь-якими додатковими можливостями: платіжні системи, системи обліку, хмарні сервіси тощо. Перелік доступних інтеграцій необмежений – бізнес обирає додатковий функціонал згідно з власними потребами. 

За рахунок двостороннього API користувач може не тільки передавати дані, а й отримувати їх – це дозволяє компанії автоматизувати потік нових лідів. 

CRM система

Чат-бот в комплексі з CRM забезпечують безперебійну роботу внутрішніх і зовнішніх процесів компанії. CRM система дозволяє накопичувати клієнтські дані, здійснювати автоматизацію готових рішень для різних варіантів ситуацій, прозоро і ефективно відслідковувати динаміку розвитку бізнеса. 

Конструктор чат-ботів Gerabot має вбудовану CRM систему для поглибленої аналітики даних користувачів. Аналіз ефективності взаємодії користувача дозволяє підвищити рівень продажів, оптимізувати маркетинг та покращити клієнтський досвід. Завдяки автоматизованій аналітиці бізнес вчасно відслідковує етапи, на яких комунікація зупиняється зі сторони клієнта та оперативно корегує їх. 

Дані користувача зберігаються всередині платформи у карті клієнта, до яких, за потребою, може звернутися менеджер для надання актуальної персональної інформації. Вбудована в конструктор чат-ботів Gerabot CRM система не потребує додаткового тривалого навчання персоналу.  

Чому чат-боти є ефективним рішенням для вашого бізнесу?
1
Заміняють людину в рутинних процесах
2
Скорочують витрати на залучення
3
Підвищують лояльність клієнтів
4
Можливість збільшити продажі
Конструктор чат-ботів
18$/місяць
або
173$/рік (знижка 20%)
14 днів безкоштовно

Спеціальна пропозиція!

За запитом, Gerabot надає послугу первинного аналізу потреб клієнта, розробки логіки чат-бота на конструкторі та навчання користуванням конструктором.

Вартість послуги 14 000 грн.

 • аналіз потреб проєкту
 • розробка логіки та блок-схеми
 • налаштування чат-бота
 • впровадження чат-бота
 • навчання керуванням чат-бота
 • технічна підтримка
 • річна знижка на абонплату 10%
 • робота за договором
Відеоінструкція конструктора чат ботів Gerabot.
Відео інструкцію зі створення токенів чат-ботів, налаштування логіки чат-бота та роботою с CRM-системою для ботів.
Кейси
Компанія Gerabot пропонує різні рішення для різних напрямків бізнесу з розробки чат-ботів для бізнесу. Чат-бот для компанії може бути створений, використовуючи доступний функціонал конструктора-чатів ботів, якщо він задовольняє технічним потребам проекту або ж розроблений індивідуально з урахуванням усіх унікальних потреб чат-бота організації. Потреби проекту виявляються на етапі аналізу проекту, бізнес-процесів компанії, ключових цілей та завдань, які повинен покрити створюваний чат-бота, проектування та реалізації блок-схеми чат-бота. Підсумком аналізу ставати рішення щодо найбільш ефективного способу розробки чат-бота. Також аналізується потреба в можливостях системи управління даними, одержуваними через чат-бот і необхідними синхронізаціями із зовнішніми системами.
Клієнти
Відгуки наших клієнтів
Реферальна система
Кожен передплатник Gerabot може стати учасником реферальної програми. Вже при реєстрації в особистому кабінеті Ви можете побачити свій реферальний код, яким можете ділитися з іншими людьми. Після реєстрації передплатника за Вашим реферальним кодом, Ви отримуєте відсоток кешбеку на Ваш бонусний рахунок у кабінеті конструктора, а реферал отримує знижку на оплату конструктора.
Партнерська програма для маркетингових агенцій, маркетологів, розробників та усіх хто причетний до digital-сфери
Стати партнером Gerabot
Отримайте винагороду за рекомендацію нас своїм клієнтам
follow посилання на сайт
10% знижки на розробку чат-боту
партнерство та взаємопраця
участь у партнерських заходах
Тарифи на інші продукти
Чат для сайту
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • необмежена кількість операторів
 • візуальне налаштування віджета
 • підключення чат-бота до віджету
 • проста інтеграция на сайт
 • інструменти аналітики
 • шаблони відповідей оператора
 • спілкування через мессенджер
Індивідуальна розробка
від 1400$
розробка під ключ
 • детальний аналіз проєкту
 • індивідуальний функціонал
 • безліміт підписників
 • розробка api під проєкт
 • підключення будь-яких месенджерів
 • робота по договору
 • без абонплати
Чому ми?
>150
Виконаних проєктів
>10
Років на ринку
>20
Партнерів
>2,000
Користувачів GERABOT
>10
Готових шаблонів
>20
Досвідчених фахівців
Блог
Оцінка ефективності та покращення показників відділу сервісу
В сучасному конкурентному бізнес-середовищі, де клієнтське задоволення виявляється важливим фактором успіху, відділ сервісу відіграє критичну роль у забезпеченні якісного обслуговування та задоволення потреб клієнтів.
Аналітика діалогів операторів чату: ключові аспекти та переваги
У сучасному світі компанії все частіше використовують чат-системи для спілкування з клієнтами. Чат-оператори виконують важливу роль у цьому процесі, надаючи швидку та ефективну підтримку користувачам. Проте, окрім безпосереднього спілкування з клієнтами, діалоги операторів можуть бути також цінним джерелом даних для аналітики
Чат-боти Instagram: новий напрямок у маркетингу та обслуговуванні клієнтів
Instagram – одна з найпопулярніших соціальних платформ у світі, що приваблює мільйони користувачів щодня. Бізнеси всього світу прагнуть використати цю платформу для просування своїх продуктів та послуг.
Часті питання при створенні чат-бота:
Чи є можливість інтеграції зі сторонніми сервісами?
Сервіс Gerabot має власне API для передачі таких даних, як повідомлення, чати, запити тощо у зовнішні сервіси. API постійно розширюється та з`являються нові можливості для синхронізації даних з іншими сервісами.
Яка вартість підписки на сервіс Gerabot на місяць?
Перших 14 днів безкоштовно. Далі, вартість місячної підписки на сервіс Gerabot починається від 18$ на місяць і залежить від кількості підписників у чат-ботах. При оплаті на рік, Ви отримуєте знижку у 20%. 
Під які месенджери я можу створити чат-бота на Gerabot?
Сервіс Gerabot постійно розширює функціонал та інтеграції з месенджерами та іншими сервісами. Наразі можливе підключення чат-ботів для Telegram, Viber, FB messenger та встановлення чату для сайта.
Що буде, якщо не оплатив підписку на сервіс?
Якщо Ви не оплатили підписку на наступний місяць, доступ до конструктора чат-ботів буде заблоковано до моменту оплати, але дані, які були у системі зберігаються протягом 1 ріку. Протягом цього терміну, Ви можете поновити підпису без втрати даних.
Яким чином відбувається оплата сервіса Gerabot?
Оплатити підписку на сервіс Gerabot Ви можете або через особистий кабінет для оплати, або Ви можете зробити запит для підписання договору на користування сервісом Gerabot та оплачувати підписку на розрахунковий рахунок ФОП або ТОВ.
Чи можливі доопрацювання функціонала для мого акаунта на сервісі?
Якщо у Вас є побажання до розширення функціонала системи, Ви можете написати нам через будь-який доступний контакт, після цього ми розглянемо запит на розширення функціонала конструктора, якщо він є корисним для більшості користувачів.
КОНСТРУКТОР ЧАТ БОТІВ TELEGRAM, VIBER

Зв'язок між компанією та її клієнтами завжди був і залишається ключовим елементом бізнесу. Однак, з розвитком технологій і зміною способів комунікації, взаємодія між компанією та клієнтом змінилася. Сьогодні клієнти очікують більш інтерактивного та ефективного досвіду взаємодії з брендом, а це означає, що компанії повинні шукати нові технології для взаємодії зі своїми клієнтами.

Інтерактивність та персоналізація - ключ до успішної комунікації зі споживачами. І тут на допомогу може прийти конструктор чат-ботів Gerabot. Це омніканальна платформа взаємодії з клієнтами, яка дозволяє створювати та налаштовувати чат-ботів для різних месенджерів, таких як Facebook Messenger, Telegram, Viber, WhatsApp та інших. Це дозволяє бізнесу забезпечити присутність в усіх основних месенджерах та забезпечити доступність для клієнтів на будь-якому пристрої.

Gerabot забезпечує створення чат-ботів з різними функціями, включаючи збір замовлень, запитів, підтримки клієнтів та багато іншого. Конструктор чат-ботів Gerabot має вбудований інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що дозволяє швидко та просто створювати та змінювати ботів без необхідності в програмуванні. Крім того, Gerabot надає інструменти для налаштування автоматичних відповідей та створення персоналізованих повідомлень для кожного клієнта.

За допомогою нашого агрегатора месенджерів Gerabot, ви зможете отримати всі повідомлення з різних платформ в одному зручному місці. Це значно спрощує процес взаємодії з клієнтами та полегшує його обробку.

Окрім цього, наша платформа пропонує різні типи конструкторів чат-ботів. Ви можете створювати чат-ботів на основі готових шаблонів або створювати свої унікальні боти з нуля. Вибір за вами!


Конструктор чат-ботів Gerabot має безліч можливостей, серед яких:

 • функціонал створення логіки роботи чат-бота;
 • створення сценаріїв (кроків користувача по чат-боту);
 • наповнення сценаріїв текстовим та медіаконтентом;
 • створення клавіатури для переходу між сценаріями;
 • створення форм опитувань, для отримання запитів та лідів;
 • функціонал підключення оператора замість чат-бота;
 • маркетингові розсилки через чат-бот;
 • автоматизовані вирви продажів;
 • авторизація користувачів за номером телефону;
 • функціонал crm-системи для роботи із запитами, лідами, клієнтами.

Цей функціонал є базовим для конструктора чат-ботів, який пропонує Gerabot. Для розширення можливостей створення бота для Telegram або Viber на конструкторі, ми постійно аналізуємо фідбек наших користувачів та впроваджуємо новий функціонал.


Конструктор чат-ботів або розробка з нуля

Як було сказано вище, коли бізнес розуміє, що для розвитку необхідно впровадження чат-бота, перше питання, яке з'являється, це - розробка чат-бота на конструкторі або замовлення чат-бота в студії розробки чат-ботів.

Щоб відповісти на це питання, можна піти двома шляхами:

 • звернутися до студії та проконсультуватися, чи достатньо функціонала конструктора чат-бота для Вашого проєкту;
 • відкрити обліковий запис на сайті конструктора чат-ботів Gerabot, і протестувати функціонал конструктора в перші, безкоштовні 14 днів.

Обидва варіанти досить правильні та логічні, і, напевно, єдина різниця між ними, це час, який компанія готова витратити на ухвалення цього рішення.

Сфери, для яких точно буде достатньо функціонала конструктора чат-ботів:

 • інформаційні боти (надання користувачам інформації);
 • чат-боти візитки компаній (базова інформація про компанію з можливістю зворотного зв'язку);
 • боти для побудови автоворонок продажів або чат-боти для розсилок;
 • боти для підтримки клієнтів та підключення оператора;

Але, наприклад, при розробці корпоративних ботів, не можна розглядати варіант створення чат-бота на конструкторі через безпеки даних. Створюючи бот на конструкторі, Ви повинні пам'ятати, що всі дані при цьому зберігаються на стороні сервісу і при закінченні підписки, якщо вона не була продовжена, Ви не зможете отримати доступ до цих даних. Але й надані третім особам ці дані не будуть.

Також, якщо для розробки чат-бота потрібні додаткові синхронізації даних зі сторонніми сервісами, наприклад внутрішніми програмами, які використовується компанія, такі боти теж не можуть бути створені на конструкторі чат-ботів.

 

Вартість створення чат-бота на конструкторі

Вартість місячної підписки на конструктор чат-ботів Gerabot, залежить від кількості передплатників ботів, доданих в особистому кабінеті.

Перші 14 днів використання конструктора, у будь-якому випадку є безкоштовним. Далі градація вартості наступна:

 • <1000 підписників - 18$
 • 1000-5000 підписників  - 24$
 • 5000-20000 підписників  - 34$
 • 20000-50000 підписників  - 54$
 • 50000-100000 підписників  - 99$
 • 100000-500000 підписників  - 179$
 • >500000 підписників  - 269$

Партнерство для розробників та маркетологів

Gerabot пропонує реферальну програму для партнерів, зокрема для маркетологів та розробників, які зацікавлені у співпраці або розробки чат-ботів на Gerabot для подальшої їх передачі або продажу клієнту.

Базова реферальна програма передбачає отримання реферального коду з кешбеком від кожної оплати клієнта та знижкою для клієнта у 2%.

Цей відсоток є базовим і може бути збільшений для партнерів компанії при обговоренні умов з кожним окремим партнером.

Читати далі
Продовжуючи переглядати gerabot.com, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie
Отримувати інформацію
про спеціальні пропозиції