+38 (050) 555-55-55
+38 (050) 555-55-55
email@gmail.com
График: Пн-Пт с 9.00 до 18.00
UA
RU
EN
phone

ЧАТ ДЛЯ САЙТУ

Онлайн консультант для сайту з функціоналом чат-бота

✓ Безкоштовна реєстрація на 14 днів
✓ Без вводу платіжних даних
✓ Реєстрація за 2 хвилини

Користуючись чатом для сайту від Gerabot, ви отримуєте:

Онлайн чат, консультант на сайт
Рішення для збільшення конверсії сайту та лояльності клієнтів. Засіб лідогенерації вже на першії точці дотику.
Чат-бот для сайту
Авмаматизована логіка роботи онлайн чата за допомогою підключеного чат-бота для сайта, оптимізації бізнес-процесів.
Систему керування контактами
CRM для лідогенерації та керування контактами. Лідогенерація через сайт та агрегатор мессенджерів telegram, viber, fb.

Онлайн чат для сайту з функціями чат-бота

Комплексне рішення для взаємодії з клієнтами з чат-ботом та агрегатором мессенджерів.
Збільшення конверсії сайту
Починайте взаємодію з користувачами сайту вже з першої точки дотику. Це значно підвищує конверсію сайту, так як мотевує користувача дізнатися усю необхідну для нього інформацію через онлайн помічника, не переходячи на сайт конкуренту.
Лояльність клієнтів
Надаючи додаткову можливість клієнтам зв`язатися з Вами, чи швидко отримати необхідну їм інформацію, Ви значно підвищуєте лояльності Вашої компанії серез Ваших клієнтів. Чат для сайту, надає можливість клієнту отримати відповіді на питання в декілька кліків.
Підключення чат-бота на сайт
Розвантажте Ваших працівників від шаблоних дзвінків та запитань надаючи інформацію користувачам онлайн, відразу на сайті. Завдяки чат-боту, який підключається до чату, Ви можете надавати відповіді на стандартні запитання клієнтів без участі працівників.
Усі контакти в одній системі
Використовуйте чат для сайту разом з можливостями агрегатора мессенджерів для оптимізації роботи з контактами Вашої компанії. Керуйте контактами Ваших лідів та клієнтів в одній системі керування.
Підключення оператора
Система керування чатом для сайту дозволяє додавати адміністраторів та операторів для зв`язку з клієнтами через чат для сайту. Оптимізуйте роботу Ваших співробітників та розвантажте менеджерів компанії.
Історія чатів та запитів
уся історія чатів клієнтів, запитів та розмов користувача з оператором зберігається у історії. У будь-який час адміністратор може передивитися історію спілкування та проаналізувати роботу менеджерів.
Активуйте аккаунт безкоштовно прямо зараз

Усі канали зв`язку в одній системі

CRM Gerabot генерує у собі контакти онлайн чата та контакти з мессенджерів telegram, viber, fb messenger.

Запуск онлайн чата для сайту у три кроки

Вже через 10 хвилин після реєстрації, на Вашому сайту буде онлайн чат для спілкування з клієентами
1
Реєстрація
Для того, що б отримати доступ до власного кабінету онлайн консультанта необхідну пройти швидку реєстрацію.
2
Налаштування
Після реєстрації, Ви можете зробити налаштування чату для сайта у кабінеті конструктора у декілька кліків.
3
Запуск
Після реєстрації та налаштувань чата для сайту, Вам необхідно просто скопіювати код та вставити на свій сайт.
Активуйте кабінет безкоштовно прямо зараз

Переваги онлайн чата на сайт від Gerabot

Швидке налаштування онлайн чату

Підключення та налаштування чату для сайту займають 10 хвилин. Реєструючись на сайті Gerabot, Ви одразу отримуєте посилання на власний кабінет для налаштування чату та коду, який необхідно встановити на сайт.
Реферальна програма для передплатників

Підключення чат бота на сайт

Ви завжди можете налаштувати логіки автоматичної роботи онлайн чату-боту за допомогою конструктора чат ботів. Створюйте автоматизовані відповіді на шаблонні запитання клієнтів, надавайте сервісну підтримку онлайн.
Настроювана логіка роботи чат бота

Зручне керування чатами

Gerabot надає зручні можливості чата з клієнтом менеджером компанії. Кожен чат може бути закріплений за оператором, оператор має можливість надавати швидкі відповіді на запитання користувачів та передивлятися історію запитів користучава.
Система керування лідами, клієнтами, CRM-система

Тарифи чат для сайту Gerabot

Тарифи конструктора чат-ботів, створення чат-ботів телеграм, viber, fb messenger під ключ.
Чат для сайту
18$ /місяць
 • ✔️ Безліміт адміністраторів
 • ✔️ Конструктор чат-ботів
 • ✔️ CRM система для ботів
 • ✔️ Аналітика користувачів
 • ✔️ Розсилки по чатам
 • ✔️ Підключення оператора
 • ✔️ Відеоінструкція
 • ✔️ Безкоштовна тех. підтримка
Індивідуальна розробка
Комерційна пропозиція за запитом
 • ✔️ Аналіз проєкту
 • ✔️ Розробка блок-схеми
 • ✔️ Доопрацювання CRM-системи
 • ✔️ Розробка логіки чат-бота
 • ✔️ Наповнення контентом
 • ✔️ Розробка та налаштування API
 • ✔️ Супровід проєкту
 • ✔️ Тестування проєкту

Контакти

Gerabot – компанія з розробки програмного забезпечення та digital-маркетингу, насамперед чат-ботів для месенджерів telegram, viber, fb messenger.
АДРЕСА
м. Київ, вул. Івана Виговського 3, офіс 402
YouTube
FACEBOOK
Telegram канал
ЧАТ ДЛЯ САЙТУ, ЧАТ-БОТ ДЛЯ САЙТУ
Що таке чат для сайту

У більшості випадків, користувач сайту не може знайти всі необхідні відповіді на свій запит на самому сайті. Тому він або залишає сайт, або відкриває відразу кілька сайтів за тематикою, порівнювання контент, який є на сайтах, у пошуках відповіді на свій запит. У цьому випадку конверсія цільової дії сайту може бути низькою, оскільки користувач відкриває малу кількість сторінок на сайті, або просто йде на інший сайт.

Для того, щоб уникнути цього, є два варіанти. Перший, це максимально наситити сайт корисною інформацією та контентом, який відповідає на запит користувача. Але навіть у цьому випадку Ви не завжди зможете передбачити всі питання, які можуть у нього виникнути. Тому є другий, ще вигідніший і зручний спосіб затримати користувача на сайті, надавши йому відповіді на його запитання. Це чат для сайту, який використовується як онлайн-консультант для користувача. 

Всі онлайн консультанти, які пропонуються на ринку даного сервісу, не мають великих відмінностей, тому що головне тут не функціонал або юзабіліті (хоча це теж важливо), а такі фактори , як:

 • швидкість реакції (підключення) оператора чату;
 • можливості оператора відповісти на запитання, які ставить користувач.

Тому головною перевагою чату для сайту є система управління чатом для операторів зв'язку та менеджерів компанії. У системі керування чатами потрібний наступний функціонал:

 • можливість переглянути історію листування або попередніх запитів користувача;
 • можливість закріпити чат за певним оператором;
 • можливість переглянути контактні дані користувача;
 • можливість пересилання документів або графічних файлів;

Для користувача ж чату для сайту, важлива швидка робота чату, можливість переходити по інших сторінках сайту, без втрати історії листування, зручні юзабіліті та дизайн вікна чату.</span >


Вигоди чату для сайту, онлайн консультанта

Чат для сайту, який допоможе утримати користувача на сайті, до переходу його на сайт конкурента, надає велику кількість вигод для власника сайту. Серед них:

 • підвищення конверсії сайту, за рахунок більш тривалого знаходження користувача на сайті та кількості дій на сайті;
 • підвищення лояльності користувачів, тому що вони можуть отримати відповіді на свої запитання безпосередньо від менеджера компанії, прямо на сайті;
 • оптимізація внутрішніх процесів компанії, оскільки не витрачається час співробітників на відповіді на стандартні запитання користувачів у телефонному режимі.

За аналітикою, чат для сайту, або онлайн консультант для сайту, підвищують конверсію сайту на 10-25%, залежно від тематики сайту.

Чат бот для сайту

Безперечною перевагою чату для сайту є можливість підключення до чату, бота для сайту. Це дозволяє ще більше оптимізувати процеси роботи співробітників, надаючи користувача базову інформацію або відповіді на шаблонні питання в автоматичному режимі за допомогою робота на сайті.

Найчастіше використовувані можливості бота для сайту:

 • відповіді на шаблонні питання (faq);
 • надання інформації про послуги компанії;
 • надання інформації про ціни компанії;
 • підказки для швидкої навігації по сайту за допомогою бота;
 • отримання заявок або запитів на послуги або зворотній зв'язок;

Логіка роботи бота для сайту, настроюється в CRM для чат ботів, і може бути одночасно використана не тільки для бота для сайту, а й для месенджерів telegram, viber та інших . Також це дозволяє збирати контакти клієнтів і прив'язувати їх між собою в різних каналах зв'язку. Так, наприклад, якщо Ви запросили email користувача за допомогою бота на сайті та бота в месенджері, то надалі Ви можете використовувати контакти цього користувача для маркетингових активностей компанії. Безумовно, з його дозволу. 

За допомогою конструктора чат-ботів Gerabot, Ви можете створити бота для сайту з аналогічним функціоналом бота в телеграма або вайбер. Це означає, що Ви можете створювати для бота на сайті як текстовий контент, або контент, що включає медіа файли, так і створити сценарії з клавіатурою, формою заповнення даних та інші.

Використовуючи чат для сайту, а також бота для чату, Ви значно підвищуєте конверсію сайту, лояльність користувачів та заощаджуєте час своїх співробітників. Реєструйтеся на сервісі Gerabot прямо зараз, а запускайте чат онлайн на своєму сайті через 15 хвилин після реєстрації.

Продовжуючи переглядати gerabot.com, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie