Онлайн підтримка, чат для сайту

Чат для сайту

Онлайн консультант для сайту з функціоналом чат-бота.

Більше лідів та збільшення лояльності, покращення обслуговування клієнтів.

Безкоштовний пробний період на 14 днів
Без вводу платіжних даних
Реєстрація за 2 хвилини
Чат для сайту від Gerabot надає можливості
Створюючи та користуючись чатом для сайту, як інструменту для бізнесу та маркетингу, Ви отримуєте:
Онлайн чат, консультант на сайт
Онлайн чат, консультант на сайт
Рішення для збільшення конверсії сайту та лояльності клієнтів. Засіб лідогенерації вже на першій точці дотику.
Чат-бот для сайту
Чат-бот для сайту
Автоматизована логіка роботи онлайн чата за допомогою підключеного чат-бота для сайта, оптимізація бізнес-процесів.
Систему керування контактами
Систему керування контактами
CRM для лідогенерації та керування контактами. Лідогенерація через сайт та агрегатор мессенджерів telegram, viber ті інші.
Активуйте кабінет зараз. 14 днів безкоштовно.
Як працює онлайн чат?
Чат для сайту Gerabot для клієнтів
Для клієнта
Заходячи на сайт, клієнт відразу, не втрачаючи часу на пошук необхідної інформації має змогу звернутися до менеджера компанії, що б отримати консультацію з питання, яке його цікавить. Якщо до онлайн чата підключен чат-бот, то користувач може використати помічника для спрощенного доступу до всієї інформації, яку пропонує компанія.
Чат для сайту Gerabot для операторів
Для оператора
У випадку, коли користувач сайта запросив підключення оператора до онлайн чата, для отримання інформації яка його цікавить у онлайн режимі, оператор отримує сповіщення, як у панелі керування чатом, так і на email та у налаштувану групу у месенджері. Отримуєчи запит, оператор може відразу почати спілкування з користувачем через чат-бот підтримки.
Переваги та можливості чату для сайту від Gerabot
Проста інтеграція та візуальне налаштування

Інтеграція чату на сайт відбувається за декілька хвилин і не потребує додаткових спеціалізованих знань. Використовуючи платформу Gerabot, будь-який користувач зможе додати чат на сайт за декілька кліків. Конструктор дозволяє створити та відредагувати візуальний вигляд чату на сайті. Для зручності користувачів, повний процес інтеграції чату на сайт відображено у короткій відеоінструкції. 

Чат на сайті дозволяє підвищити лояльність аудиторії та кількість продажів – клієнт може отримати відповідь на своє запитання 24/7. Чат-бот підтримує комунікацію з користувачами сайту, відповідає на типові запитання, збирає важливу інформацію та за потребою передає всі дані оператору. Ключовою перевагою чату на сайті є зниження завантаженості контактного центру, оскільки більшість базових завдань доступні розумному помічнику. 

Створити чат на сайт можна власноруч за допомогою конструктора чат-ботів або ж звернувшись до команди фахівців Gerabot. 

Зручна взаємодія з клієнтом

Клієнти компанії Gerabot отримують перелік швидких відповідей для роботи оператора. Шаблони швидкої відповіді є унікальними, оскільки прописуються згідно з потребами бізнесу. Такий метод комунікації значно скорочує час на очікування відповіді та підвищує лояльність клієнта.   

Зазвичай, для початку комунікації, працівнику компанії потрібно зайти на платформу, відкрити запит і почати діалог з клієнтом. Для спрощення цього процесу було впроваджено додаткову послугу – чат-бот для оператора. Бізнес отримує внутрішній чат-бот, доступний тільки працівникам компанії. Запит клієнта на підключення оператора на сайті приходить в чат-бот. Оператор, в свою чергу, отримує запит у боті в месенджері. Менеджер має повну історію комунікації клієнта з розумним консультантом на сайті, усвідомлений щодо запиту, потреб клієнта та всіх необхідних додаткових даних, завдяки чому звернення клієнта отримує моментальний відгук. 

Оплата тільки за звернення

Чат на сайті підвищує кількість звернень до 70%, а початок комунікації дозволяє зацікавити відвідувача сайту та перевести його в категорію клієнта. Завдяки автоматизованим відповідям оператор отримує запити лише від найбільш зацікавлених, ознайомлених з товаром чи послугою користувачів. Крім того, у неробочий час контакт-центру, бот зберігає отримані від користувача дані та сповіщає оператора щодо оновлення інформації. 

Оплата послуги чат на сайт не є фіксованою, оскільки вона здійснюється в залежності від кількості звернень користувачів. Такий спосіб дозволяє заощаджувати ресурси малого та середнього бізнесу. 

Кількість операторів не обмежена і не потребує додаткових оплат –  всі оператори отримують власний акаунт. Це дозволить компанії якісно та прозоро відстежувати продуктивність менеджерів та отримувати статистику успішних комунікацій.

Чат-бот для сайту

Користувачам доступна можливість створити аналог чату на сайті у месенджері. Чат-бот у месенджері може містити аналогічний набір функцій або бути його розширеним доповненням. Для того, щоб продублювати чат на сайті у месенджер не потрібно прописувати нову логіку та сценарії, платформа Gerabot дозволяє використовувати одну логіку як для чат-ботів у месенджерах, так і в якості бота на сайт. 

За потребою, функціонал чат-бота можна розширити методом додавання нових сценаріїв або інтегруючи додаткові сервіси. Модифікований чат-бот може стати повним аналогом сайту: вибір товару, створення замовлення, розрахунок вартості, уточнення адреси доставки, запис на послугу тощо. 

Чат для сайту допомагає бізнесу отримувати нових лідів. Комунікуючи на сайті, користувач може отримати лід-магніт (промокод, пробний період, умовно безкоштовні матеріали тощо) для переходу в чат-бот. Бот зберігає контакт з користувачем і дозволяє створити розсилання чи ініціювати діалог надалі. 

Аналітика запитів

Чат для сайту має деталізовану аналітику на платформі Gerabot, а також можливість інтеграції з CRM системою. За допомогою аналітики можна відслідковувати ефективність кожного менеджера. Серед важливих показників: кількість запитів, швидкість відповіді, відсоток вдалих комунікацій. Також, доступна функція відслідковування завантаженості по годинам для визначення пікового часу з підвищеною потребою у кількості операторів. 

Аналітика користувачів дозволяє розподіляти аудиторію за певними характеристиками, які використовують в цілях покращення маркетингових показників. Користувач може повідомити компанії своє місцезнаходження, вік, стать або інші особисті дані для отримання персональних пропозицій. 

Після кожної комунікації клієнт може надіслати зворотній зв’язок щодо роботи чата чи оператора. Це дозволяє працівникам моментально дізнаватись про нестандартні ситуації та вчасно на них реагувати. Крім того, дослідження вказують, що більшість клієнтів обирають повідомити про спірні ситуації у чат-бот, а не при особистому контакті з реальним менеджером. Можливість залишити скаргу та отримати швидке рішення підвищує довіру клієнтів. 

Чому встановлення онлайн чату на сайт є ефективним рішенням для вашого бізнесу?
Якісне та швидке обслуговування
Якісне та швидке обслуговування
Обслуговування клієнтів в неробочий час
Обслуговування клієнтів в неробочий час
Зменшення відтоку клієнтів
Зменшення відтоку клієнтів
Підвищення лояльності
Підвищення лояльності
Підвищення рівня конверсії
Підвищення рівня конверсії
Додатковий канал продажів
Додатковий канал продажів
Чат для сайту
18$/місяць
або
173$/рік (знижка 20%)
14 днів безкоштовно

Спеціальна пропозиція!

За запитом, Gerabot надає послугу первинного аналізу потреб клієнта, розробки логіки чат-бота для віджета та навчання користуванням конструктором.

Вартість послуги 14 000 грн.

 • аналіз потреб проєкту
 • розробка логіки та блок-схеми
 • налаштування віджета
 • впровадження чат-бота
 • навчання керуванням віджетом
 • технічна підтримка
 • річна знижка на абонплату 10%
 • робота за договором
Запуск онлайн чата для сайту у 4 кроки
1
Реєстрація на сайті
Створення акаунту на сайті Gerabot та отримання посилання на особистий кабінет для керування чатом та контактами
2
Отримання коду віджета
Копійування коду віджета на сайт від Gerabot та встановлення його на Вашому сайті у декілька кліків
3
Налаштування віджету
Візуалізація віджета за допомогою налаштування корпоративної кольорової гами та налаштування назви компанії
4
Налаштування чат-боту
За необхідністю налаштування логіки роботи чат-бота для віджета для спрощення взаємодії з користувачами віджета
Гайд, як створити онлайн чат для сайту?
Кейси
Компанія Gerabot пропонує різні рішення для різних напрямків бізнесу з розробки чат-ботів для бізнесу. Чат-бот для компанії може бути створений, використовуючи доступний функціонал конструктора-чатів ботів, якщо він задовольняє технічним потребам проекту або ж розроблений індивідуально з урахуванням усіх унікальних потреб чат-бота організації. Потреби проекту виявляються на етапі аналізу проекту, бізнес-процесів компанії, ключових цілей та завдань, які повинен покрити створюваний чат-бота, проектування та реалізації блок-схеми чат-бота. Підсумком аналізу ставати рішення щодо найбільш ефективного способу розробки чат-бота. Також аналізується потреба в можливостях системи управління даними, одержуваними через чат-бот і необхідними синхронізаціями із зовнішніми системами.
Клієнти
Відгуки наших клієнтів
Тарифи на інші продукти
Конструктор чат-ботів
18$/місяць
14 днів безкоштовно
 • омніканальність, агрегатор мессенджерів
 • швидке налаштування чат-бота
 • сегментація аудиторії
 • api для розробників
 • необмежена кількість чат-ботів
 • вбудована crm-система
 • масові розсилки
Індивідуальна розробка
від 2800$
розробка під ключ
 • детальний аналіз проєкту
 • індивідуальний функціонал
 • безліміт підписників
 • розробка api під проєкт
 • підключення будь-яких месенджерів
 • робота по договору
 • без абонплати
Чому ми?
>150
Виконаних проєктів
>10
Років на ринку
>20
Партнерів
>2,000
Користувачів GERABOT
>10
Готових шаблонів
>20
Досвідчених фахівців
Блог
Шаблони чат-ботів для бізнесу.
Створення чат-бота може бути достатньо складним та кропітким процесом, з яким не завжди може впоратися одна людина. Чат-бот, як і будь-який інструмент для маркетингу чи оптимізації зовнішніх, чи внутрішніх процесів компанії, має містити зручну структуру та контент, які мають надавати високу конверсію цільової дії, яка очікується від користувача.
Чат-бот як інструмент маркетингу та просування бізнесу.
Маркетинг - це гнучка наука, принципи та інструменти якої не є сталими. Вони постійно змінюються в залежності від умов сучасності, нових трендів та тенденцій. Наразі, головним принципом маркетингу, є клієнтоорієнтованість. А що може бути більше клієнтоорієнтоване ніж чат-бот?
Як створити структуру чат-бота?
Для створення чат-бота, не важливо чи замовляється бот у розробників або створюється самостійно на конструкторі ботів, необхідну розуміти усю структуру майбутнього бота. Для кращого розуміння потреб, та вірного формулювання завдання, у будь-якому разі, не буде зайвим розуміти що з себе представляє структура бота.
Часті питання при створенні чат-бота:
Як мені поставити віджет на свій сайт?
Для того, що б поставити віджет на сайт, Вам достатньо зареєструватися на сервісі та скопіювати код віджета до себе на сайт в область head. Після цього, Ви можете візуально налаштувати віджет.
Чи є обмеження за кількістю операторів для спілкування?
Gerabot не лімітує кількість операторів, які можуть буду під`єднані до системи. Також, від кількості операторів не залежить вартість місячної підписки на сервіс.
Чи можу я візуально налаштувати віджет для сайту?
Gerabot надає можливість візуального налаштування віджету для сайта. Ви можете змінити основні кольори віджету, додати логотип своєї компанії.
Чи можу я підключити чат-бота до віджета?
Створений у конструкторі чат-ботів Gerabot бот, може бути доданий як у месенджери, так і у віджет для сайта. Логіка роботи чат-бота може бути одна під всі інтегровані системи.
Чи можна підключити віджет до декількох сайтів?
Віджет для сайту з одного акаунту може бути підключений лише для одного сайту. Для підключення віджета для іншого сайту, Вам потрібно відкрити новий акаунт на сервісі Gerabot.
Яка вартість користуванням віджетом для сайта від Gerabot?
Перших 14 днів безкоштовно. Далі, вартість місячної підписки на сервіс Gerabot починається від 18$ на місяць і залежить від кількості запитів у чат для сайту. При оплаті на рік, Ви отримуєте знижку у 20%.
ЧАТ ДЛЯ САЙТУ, ЧАТ-БОТ ДЛЯ САЙТУ
Що таке чат для сайту

У більшості випадків, користувач сайту не може знайти всі необхідні відповіді на свій запит на самому сайті. Тому він або залишає сайт, або відкриває відразу кілька сайтів за тематикою, порівнювання контент, який є на сайтах, у пошуках відповіді на свій запит. У цьому випадку конверсія цільової дії сайту може бути низькою, оскільки користувач відкриває малу кількість сторінок на сайті, або просто йде на інший сайт.

Для того, щоб уникнути цього, є два варіанти. Перший, це максимально наситити сайт корисною інформацією та контентом, який відповідає на запит користувача. Але навіть у цьому випадку Ви не завжди зможете передбачити всі питання, які можуть у нього виникнути. Тому є другий, ще вигідніший і зручний спосіб затримати користувача на сайті, надавши йому відповіді на його запитання. Це чат для сайту, який використовується як онлайн-консультант для користувача. 

Всі онлайн консультанти, які пропонуються на ринку даного сервісу, не мають великих відмінностей, тому що головне тут не функціонал або юзабіліті (хоча це теж важливо), а такі фактори , як:

 • швидкість реакції (підключення) оператора чату;
 • можливості оператора відповісти на запитання, які ставить користувач.

Тому головною перевагою чату для сайту є система управління чатом для операторів зв'язку та менеджерів компанії. У системі керування чатами потрібний наступний функціонал:

 • можливість переглянути історію листування або попередніх запитів користувача;
 • можливість закріпити чат за певним оператором;
 • можливість переглянути контактні дані користувача;
 • можливість пересилання документів або графічних файлів;

Для користувача ж чату для сайту, важлива швидка робота чату, можливість переходити по інших сторінках сайту, без втрати історії листування, зручні юзабіліті та дизайн вікна чату.</span >


Вигоди чату для сайту, онлайн консультанта

Чат для сайту, який допоможе утримати користувача на сайті, до переходу його на сайт конкурента, надає велику кількість вигод для власника сайту. Серед них:

 • підвищення конверсії сайту, за рахунок більш тривалого знаходження користувача на сайті та кількості дій на сайті;
 • підвищення лояльності користувачів, тому що вони можуть отримати відповіді на свої запитання безпосередньо від менеджера компанії, прямо на сайті;
 • оптимізація внутрішніх процесів компанії, оскільки не витрачається час співробітників на відповіді на стандартні запитання користувачів у телефонному режимі.

За аналітикою, чат для сайту, або онлайн консультант для сайту, підвищують конверсію сайту на 10-25%, залежно від тематики сайту.

Чат бот для сайту

Безперечною перевагою чату для сайту є можливість підключення до чату, бота для сайту. Це дозволяє ще більше оптимізувати процеси роботи співробітників, надаючи користувача базову інформацію або відповіді на шаблонні питання в автоматичному режимі за допомогою робота на сайті.

Найчастіше використовувані можливості бота для сайту:

 • відповіді на шаблонні питання (faq);
 • надання інформації про послуги компанії;
 • надання інформації про ціни компанії;
 • підказки для швидкої навігації по сайту за допомогою бота;
 • отримання заявок або запитів на послуги або зворотній зв'язок;

Логіка роботи бота для сайту, настроюється в CRM для чат ботів, і може бути одночасно використана не тільки для бота для сайту, а й для месенджерів telegram, viber та інших . Також це дозволяє збирати контакти клієнтів і прив'язувати їх між собою в різних каналах зв'язку. Так, наприклад, якщо Ви запросили email користувача за допомогою бота на сайті та бота в месенджері, то надалі Ви можете використовувати контакти цього користувача для маркетингових активностей компанії. Безумовно, з його дозволу. 

За допомогою конструктора чат-ботів Gerabot, Ви можете створити бота для сайту з аналогічним функціоналом бота в телеграма або вайбер. Це означає, що Ви можете створювати для бота на сайті як текстовий контент, або контент, що включає медіа файли, так і створити сценарії з клавіатурою, формою заповнення даних та інші.

Використовуючи чат для сайту, а також бота для чату, Ви значно підвищуєте конверсію сайту, лояльність користувачів та заощаджуєте час своїх співробітників. Реєструйтеся на сервісі Gerabot прямо зараз, а запускайте чат онлайн на своєму сайті через 15 хвилин після реєстрації.

Читати далі
Продовжуючи переглядати gerabot.com, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie
Отримувати інформацію
про спеціальні пропозиції