Наші кейси

Розробка корпоративного чат-бота для обласної енергетичної компанії
Корпоративний чат-бот для користувачів та клієнтів енергетичної компанії, яка надає послуги з обслуговування абонентів по регіону. Чат-бот енергетичної компанії для telegram, надає можливість користувачам отримувати інформацію про компанію, передивлятися та знаходити найближчі відділення компанії за локацією телефону, дізнаватися дані за своїм рахунком. Також, чат-бот надає можливість отримувати відповіді на питання.
Розробка чат-бота компанії по доставці води по місту
Бізнес в сфері служби доставки, зокрема доставки води - це бізнес, який вимагає максимально ефективно налагодженої комунікації не тільки між співробітниками компанії, але і між компанією та її клієнтом. Чат-бот компанії по доставці боти Хвиля Здоров`я - це не тільки засіб для швидкого зв'язку клієнта компанії і оформлення замовлення, а й додатковий засіб для підвищення лояльності компанії, серед її клієнтів.
Розробка чат-бота інтернет-магазину компанії Magiccoffee
Інтернет-магазин свіжообсмаженої натуральної меленої і зернової кави, а також різних сортів чаю, це прекрасне місце для того, що б порадувати себе і своїх близьких чудовим ароматом нашого улюбленого напою. Основна мета компанії Magiccoffee - прищепити українцям культуру кавоваріння, і вживання цього прекрасного напою, надаючи кращі, найякісніші його сорти. Magiccoffee - Ваш провідник в ароматному світі кращих сортів кави.
Розробка чат-бота сайту піцерії SalePepe
Піцерія SalePape - це місце, де Ви можете спробувати унікальну піцу, приготовану з тіста за оригінальними, секретним рецептами з найсвіжішими і якісними інгредієнтами. Також, піцерія має свою службу доставки. На сайті є можливість замовити будь-яку піцу, вибравши розмір і інгредієнти.
Розробка чат-боту для агенції нерухомості, агентів
Чат-боти для компаній, зокрема агентства нерухомості, спосіб не тільки оптимізації та підвищення ефективності роботи з клієнтської бази і підвищення швидкості і сервісу обслуговування клієнтів, але і можливість значно заощадити час співробітників Вашої компанії, за допомогою оптимізації і автоматизації багатьох процесів роботи з клієнтами .
Розробка корпоративного чат-бота для HR-відділу фармацевтичної компанії
Чат-бот - інструмент, який значно полегшує взаємодію між співробітниками компанії. Практично будь-які відділи компанії і операційні процеси, можна значно оптимізувати за допомогою робота помічника. Саме така мета ставилася перед розробкою чат-бот для HR-відділу компанії Acino. HR чат-бот дозволяє отримувати актуальну інформацію всім співробітниками компанії і полегшує роботу відділу по роботі з співробітниками.
Розробка чат-бота електронна черга для закладу
З кожним днем, час, стає для нас все більш цінним ресурсом. Автоматизація є одним з пріоритетів в будь-якій сфері бізнесу, зокрема в такій, як надання послуг. Швидкість обслуговування клієнтів, сервіс, який економить час - ключові завдання чат-бота електронної черги для месенджерів viber і telegram. Також, чат-бот електронна черга, має значну перевагу в плані швидкості перед мобільним додатком.
Розробка чат-бота інтернет-провайдера для бізнесу
Бізнес що надає послуги, зокрема інтернет-провайдер, вимагає якісної та постійної (24 на 7) підтримки своїх клієнтів, абонентів. Чат-бот для інтернет-провайдера - це можливість значно скоротити витрати ресурсів для співробітників компанії, підвищити ефективність внутрішніх процесів і надати клієнтам якісну підтримку.
Розробка туристичного чат-боту для пошуку об'єктів поруч
Інформаційні чат-боти стають все більш популярними серед користувачів практично всіх аудиторій. За допомогою туристичного чат-бота TravelBot користувач може легко знайти та додати цікаві та корисні місця в зазначеному радіусі руху, поруч із собою. Туристичний чат-бот - найкращий помічник для того, що веселиться та цікаво проводить час.
Розробка чат-бота для офіційного імпортера вина і сирів
Компанія Regno Italy - офіційний імпортер якісних продуктів і вин в Україну. Компанія надає не тільки широкий асортимент продукції, але і консультаційні послуги для сомельє, кухарів та інших фахівців у сфері надання послуг і ресторанного бізнесу. Чат-бот Regno - простий спосіб отримання інформації та каталогів продукції компанії.
Розробка чат-бота для клубу з мам з корисними порадами
Чат-боти для внутрішніх клубів і приватних організацій стають все більш популярними і затребуваними. Чат-бот - найбільш сучасний і якісний спосіб надання інформації користувачу, а також відмінний маркетинговий інструмент для просування продуктів. За допомогою чат-бота, комунікація з користувачами стає простий і може відбуватися 24/7.
Розробка чат-бота нічного клубу із заявкою на бронювання
Чат-боти стають все більш популярні в усіх сферах бізнесу, зокрема у сфері послуг та розваг. Створення чат-бота для нічного клубу, це можливість підвищити впізнаваність бренду, збільшити кількість заявок та внести інноваційний маркетинговий підхід до бізнесу у сфері послуг.
Розробка чат-бота для фітнес тренера з підпискою на контент
З урахуванням розвитку технологій і впровадженням їх у бізнес процеси, такий ринок, як онлайн навчання, вимагає максимальної автоматизації та розвитку в онлайні. Чат-бот для надання навчальних матеріалів, курсів, зокрема тренінгу, це новий крок в розвитку технологій дистанційного навчання.
Наша мета - успішні та якісні проекти
ПОРТФОЛІО ВЕБ-СТУДІЇ
КРАЩІ РОБОТИ ЗІ СТВОРЕННЯ САЙТІВ

Кращі сайти створені веб-студією «Ідейний Рішення»

Створення кращих сайтів, з якісним, індивідуальним і креативним дизайном - це головне завдання веб студії Ідейне Рішення при роботі над кожним новим проектом. Ми не працюємо з шаблонними дизайнами, під кожен сайт ми створюємо унікальний дизайн індивідуально під завдання і тематику проекту.

Найкрутіші і креативні сайти, ніколи не розробляються на шаблонах сайтів. Над такими проектами завжди працює кілька фахівців з розробки дизайну, маркетологи, фахівці з інтерфейсу. Звичайно, використання шаблонів, значно економить час і ресурси веб студії при створенні нового сайту. Це в свою чергу, може значно зменшувати вартість сайту при його розробці.

Але такий підхід, нівелює можливість створювати дійсно круті і красиві сайти. Тому, для того, щоб створювати класні сайти, які в наслідку можуть стає кращими сайтами в інтернеті, необхідно враховувати у вартості роботу над красивим, індивідуальним дизайном сайту, щоб потім можна було поставити його в портфоліо сайтів.

Хоча звичайно, іноді буває, що тематика сайту не сприяє створенню не стандартного дизайну, індивідуального стилю для сайту. Наприклад, це можуть бути будь-які інженерні проекти, або просто бази даних, основна суть яких додавання і вибірка інформації. Але, навіть в цих випадках, при правильному підході до стилю і проекту взагалі, можна створити класний веб інструмент, користування яким, буде приносити задоволення для користувача.

Оригінальні сайти

Дуже часто, політ фантазії дизайнера, обмежується певними рамками корпоративного стилю, і загальної філософії компанії замовника сайту. Але, коли дизайнеру дозволяють проявити свій креатив, то виходять дуже красиві і оригінальні сайти, які в наслідку, стають окрасою не тільки самої компанії, але і інтернету взагалі. Такі сайти, стають кращими сайтами і отримують різні нагороди.

Оригінальний сайт, це не обов'язково щось яскраве, з великою кількістю графіки, анімації та інших кидаються в очі деталей і елементів. Оригінальний і не стандартний сайт, може бути створений і в стилі мінімалізму, але він повинен вигідно виділятися на тлі інших сайтів схожої або тієї ж тематики. Саме компанії, які не бояться виділитися своєю оригінальністю, отримують все вершки.

Фахівці веб студії Ідейний Рішення, будуть раді, створити для Вас найкращий сайт, з гарним, класним і унікальним дизайном. Сайт, який якісно представить Вашу компанію в інтернеті і прикрасить портфоліо нашої веб студії.

Продовжуючи переглядати gerabot.com, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie