Оптимізація і ефективність офісного центру

Розробка чат-бота для офісного, бізнес-центру

Розробка, підтримка і супровід проектів
Яку користь отримує бізнес-центр від чат-бота
Чим ефективний чат-бот для офісного чи бізнес-центра
Заощадження ресурсів
РОБОТА З ОРЕНДАРЕМ
У бізнес-процесах роботи орендодавця та орендаря є дуже багато процесів, які можливо повністю автоматизувати, прибравши необхідність залучання людських ресурсів за допомогою чат-бота для telegram чи viber. Відповіді на часті запитання, інформація про планові та екстрені роботи, особистий кабінет для отримання поточної інформації про вільні об`єкти, заборгованість, тощо. Все це користувач отримає через чат-бот.


За допомогою функціоналу особистого кабінету, орендарю не потрібно буде кожен раз звертатися до адміністратора об`єкта за інформацією по поточному питанню. Це значно заощаджує час та ресурси як орендаря, так і орендодавця. Чат-бот для офісного центру, чи бізнес-центру - оптимальне рішення для оптимізації бізнесу.
Ведення бази документів
Ведення бази документів
ДОКУМЕНТООБІГ
При необхідності, якщо компанія не користується стороніми сервісами документообігу, наприклад CRM чи 1С, система керування чат-ботом може повністю забезпечити власника бота функціями ведення бази орендарів та документообігу. Чат-бот має свою систему керування з актуальною інформацією по всім клієнтам офісного чи бізнес-центра, та всю історію запитів, оплат, заборгованостей.
Зворотній зв`язок зі користувачами через чат-бот
Зв'язок з орендарями
ЗВОРОТНИЙ ЗВ`ЯЗОК
Якщо є необхідність зв`язатися з тим чи інших користувачем чат-бота для орендарів, адміністратор бота може почати бесіду з користувачем від імені чат-боту та запросити, або надати необхідну інформацію. Також, чат-бот містить функції запиту для зворотного зв`язку, яким може скористуватися клієнт офісного центра, запити на підключення оператора для екстреного розв'язання питання.
Замовити чат-бот для бізнес-центру у Gerabot
Можливості та функціонал чат-бота для орендодавців
Верифікація користувачів
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
У чат-ботах, які призначені для внутрішнього використання клієнтами офісного центру, дуже важливим є збереженість даних користувачів. Тому у функціонал чат-бота входить можливість робити закритий вхід у бот тільки за допомогою авторизації за телефоном чи іншими внутрішніми даними, наприклад особистий логін та пароль клієнта компанії. При цьому частина даних, наприклад інформація про вільні площі, може бути у відкритому режимі.
Автоматизація докуметації
ДОКУМЕНТООБІГ
Будь-який чат-бот для внутрішнього використання, насамперед такий як чат-бот для бізнес-центру, передбачає великий обсяг документообігу між чат-ботом та його користувачами. Тому у функціонал чат-бота входить система роботи с документацією компанії, що значно автоматизує внутрішні процеси роботи користувачів з документами. Наприклад, можна запросити шаблон чи бланк документу або подивитись історію платежів.
Масові повідомлення
РОЗСИЛКИ ПОВІДОМЛЕНЬ
Будь-який чат-бот, не зважаючи на те, яка є його первина ціль, є інструментом прямої взаємодії з користувачем. Тому чат-бот є ефективним інструментом надання користувачам планової чи екстреної інформації без боязні того, що дані не дійдуть до адресата. Коефіцієнт того, що користувач бота отримає та прочитає отримане повідомлення близька до 100%. Також, система дозволяє робити розсилки повідомлень за графіком.
Синхронізація даних
API СИНХРОНІЗАЦІЯ
Будь-який офісний центр працює зі своїми даними за допомогою сторонніх сервісів, програм ведення обліку, CRM тощо. І хоча система керування ботом Gerabot сама по собі вже є CRM системою, налаштування синхронізації даних (api) зазвичай стає необхідним процесом з підключення чат-бота для бізнес-центру до внутрішніх даних компанії по її клієнтам чи іншим особистим даним.
Розробка чат-бота для офісного чи бізнес-центра
КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ ЧАТ-БОТ ДЛЯ ОРЕНДОДАВЦЯ
Однією з головних відмінностей компанії Gerabot від інших розробників чат-ботів є те, що ми не тільки розробляємо якісний програмних продукт, зокрема чат-бот для бізнес-центру, а і надаємо повний комплекс аналізу операційних бізнес-процесів компанії, аналізу ринку та конкурентів, створення оптимальної схеми роботи бота та алгоритму взаємодії з користувачем.


Завдяки комплексному підхіду, ми створюємо продукт, який стає максимально ефективним рішенням саме для Вашого бізнесу та бізнес-процесів Вашої компанії.
Ми не тільки розробляємо чат-боти, а і підвищуємо ефективність бізнесу
Кейси та роботи
для наших клієнтів
Розробка корпоративного чат-бота для обласної енергетичної компанії
Корпоративний чат-бот для користувачів та клієнтів енергетичної компанії, яка надає послуги з обслуговування абонентів по регіону. Чат-бот енергетичної компанії для telegram, надає можливість користувачам отримувати інформацію про компанію, передивлятися та знаходити найближчі відділення компанії за локацією телефону, дізнаватися дані за своїм рахунком. Також, чат-бот надає можливість отримувати відповіді на питання.
Ми створюємо не програмний продукт, а комплексне рішення для бізнесу
ЕТАПИ СТВОРЕННЯ
ЧАТ-БОТА ДЛЯ БІЗНЕС-ЦЕНТРУ
Аналіз бізнес процесів компанії для створення чат-бота для офісного центру
Аналізуємо процеси
АНАЛІЗ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ
Перше що ми робимо коли починаємо працювати над будь-яким проєктом це аналіз бізнес-процесів компанії. Тільки завдяки розумінню того, як працює конкретний бізнес та кожний його процес, можливо зробити якісний чат-бот для орендодавця, роботи с документообігом та користувачами чат-бота та компанії.
Виявлення цілей та завдань по розробці чат-бота
Ставимо цілі завдання
ВИЯВЛЕННЯ ЦІЛЕЙ
Коли є розуміння усіх процесів компанії та розуміння того, як їх можна покращити, ми ставимо цілі, які повинен виконувати розроблений нами чат-бот після його тестування та запуску. Тільки маючи розуміння поточних проблем, які мають бути вирішенні та цілей, який повинен вирішити чат-бот, можна переходити до наступного етапу.
Розробка та погодження алгоритма та блок-схеми чат-бота для оренди
Погоджуємо блок-схему
РОЗРОБКА БЛОК-СХЕМИ
Блок-схема - це головний елемент для погодження структури та алгоритму чат-бота для оренди між замовником та виконавцем. Блок-схема зображає усі можливі варіанти взаємодії користувача та чат-бота, їх варіації. Також, алгоритм бота зображений у схемі роботи бота, є додатком до договору по розробці програмного продукту.
Система керування контентом та сценаріями чат-бота для орендаря та орендодавця
Налаштовуємо управління
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Будь-який чат-бот, зокрема чат-бот для бізнес-центру, розробляється на базі системи керування контентом та сценаріями бота. Панель керування чат-бота має великий функціонал, зокрема, бот для орендодавця це: налаштування сценаріїв бота, ведення бази запитів та орендарів центру, документообіг та платіжні документи, можливість як масових, так і особистих розсилок користувачам.
Програмна розробка чат-бота для telegram, viber
Розробка чат-бота для офісного центру
РОЗРОБКА ЧАТ БОТА
Розробці програмного коду чат-бота для офісного центру, передує розробка логіки роботи бота. Розробка логіки містить створення структури кода, архітектури бази даних проєкта, взаємозв'язків між різними сутностями бота. Після цього розробляється готовий програмний продукт, який підключається до системи керування чат-бота.
Тестування чат-бота для бізнес-центру та запуск проекта
Запускаємо готовий чат-бот
ТЕСТУВАННЯ ТА ЗАПУСК
Обов`язковим етапом створення бота, є його налаштування та тестування перед кінцевою здачею в експлуатацію замовником проєкта. Бот тестується розробниками, тестувальниками, контент-менеджером для перевірки текстового та медіа контента. Після тестування, чат-бот розміщується на сервері та передається замовнику у користування.
Наша мета--успішні та якісні проекти
СТВОРЕННЯ ЧАТ-БОТА
ДЛЯ БІЗНЕС-ЦЕНТРУ

Чат-боти для керуючих компаній, зокрема компаній, які займаються здачею в оренду нерухомості або комерційних площ - це одне з найбільш затребуваних напрямів створення роботів помічників.

Чат-бот для офісного або бізнес-центру - може взяти на себе 80% операційних процесів, якими займається адміністратор центру. Також, чат-боти значно підвищують рівень сервісу, що надається орендарям, за рахунок зв'язку 24/7, надання завжди актуальної інформації з питань користувачів і можливістю запиту будь-якої документації в реальному часі.

Які операційні процеси роботи бізнес-центру можуть взяти на себе чат-боти?

  • Інформування орендарів про позапланові події або аваріях
  • Надання документації по запиту користувача
  • Інформування про стан рахунку або заборгованості орендаря
  • Інформування про нові вільних площах
  • Маркетингових розсилки
  • Збір статистичної та аналітичної інформації
  • Відповіді на питання орендарів 24/7

Чат-бот для бізнес-центру, може бути не тільки адміністратором, а й рекламним агентом компанії. У разі, коли в бізнес-центрі з'являються вільних площі, чат-бот може проінформувати про це всіх, раніше цікавилися цими площами користувачів. & Nbsp;

Чат-бот може за одну хвилину розіслати рахунки для всіх орендарів, в той час, коли у адміністратора на це буде потрібно цілий день роботи.

Блог
Цільові аудиторії месенджерів
23.10.2018
Популярність месенджерів зростає з кожним днем, і зростання популярності даних програм прогнозується мінімум на найближчі 5-10 років вперед. Самі месенджери - це безкоштовне програмне забезпечення, яке встановлюється на смартфон, для обміну повідомленнями, медіа файлами та іншою інформацією.
Чим корисні чат-боти для бізнесу?
04.01.2021
Еволюція штучного інтелекту зараз йде повним ходом, і чат-боти - лише слабкий сплеск величезної хвилі прогресу. Чат-бот для бізнесу - спеціальні комп'ютерні програми, які імітують людську розмову з використанням штучного інтелекту, перетворять спосіб взаємодії людей з Інтернетом.
Чат-бот в сфері послуг як спосіб підвищення ефективності
08.06.2021
В останні роки число користувачів мобільного інтернету і час, проведений людиною в смартфоні, зростають в геометричній прогресії. Уже в 2018 р частка мобільного трафіку становила понад 53%, в 2019 року її приріст був зафіксований на рівні 8%.
Продовжуючи переглядати gerabot.com, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie