Автоматизація та підвищення ефективності бізнесу

GERABOT - автоматизація та підвищення ефективності Вашого бізнесу

Розробка, підтримка та супровід проектів
Ми зробимо оптимальне рішення під Ваш бізнес
РІШЕННЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ
ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ
Оптимізація роботи HR відділу
Чат-бот для відділу HR або рекрутенгової компанії допомагає заощадити важливий ресурс компанії, такий як час працівників. Чат-бот допомагає надавами інформацію співробітникам компанії у онлайн режимі без залучення менеджерів та керівників компанії.
Оптимизація бізнес процесів
Корпоративний чат-бот - це не тільки засіб значного заощадження ресурсів компанії, підвищення ефективності внутрішніх бізнес-процесів, а й інструмент підвищення як зовнішньої лояльності бренду, так і підвищення внутрішньої лояльності серед працівників компанії.
Інновації у сфері торгівлі
Можливості торговлі в інтернеті все більше виходять за рамки e-commerce за допомогою інтернет-магазинів та онлайн гіпермаркетів. Чат-бот - це один з найперспективніших засобів розвинути торговий бізнес своєї компанії в інтернеті завдяки постійному збільшенню аудиторії мессенджерів та розвитку їх можливостей.
Нові можливості та пропозиції
Підвищення сервісу обслуговування та автоматизація бізнес-процесів рестораного бізнесу - одна з ключових переваг серед конкурентів. Чат-бот допомагає надавати консультації Вашим гостям, отримувати замовлення та постійно взаємодіяти з клієнтами з точки зору сервісу та маркетингу.
Дистанційне навчання через чат-бот
Онлайн навчання стає дебільш популярним у всьому світі. Але навчання за допомогою спеціалізованих сайтів або майданчиків не завжди є зручним та простим для Ваших клієнтів. За допомогою чат-бота для дистанційного навчання, або керування школою, Ви зможете значно підвищити прибуток компанії.
Оптимізація та сервіс для клієнтів
Чат-бот для туристичної компанії допомогає як надати інформацію про саму компанію, так і надати користувачам можливість ознайомитися з пропозиціями, які компанія пропонує. Чат-бот має функціональну систему керування, через яку адміністратор може додавати контент та передивлятися заявки від користувачів.
Підтримка та сервіс клієнтів онлайн
Надання послуг клієнтам у автоматичному режимі значно заощаджує матеріальні та фізичні ресурси для компаній комунального обслуговування. За допомогою чат-боту комунальні підприємства можуть надавати важливу інформацію користувачам у онлайн режимі та отримувати заявки і скарги.
Особистий кабінет користувача у боті
Боти для сервісних компаній - це найраціональніше рішення для вирішення питання своєчасного вирішення питать абонентів, надання можливості керувати своїми даними без залучення адміністрації та сервісної підтримки компанії. Чат-бот для провайдера чи інших сервісних послуг - іновація для бізнесу.
Продаж та підтримка через чат-бот
Чат-боти для автосалонів чи сервісів обслуговування автомобілів стають все більш популярними завдяки маркетинговим можливостям. Чат-бот може надавати рекламну інформацію компанії користувачам та потенційним покупцям у онлайн-режимі без особистого турбування клієнта.
Підбір на продаж нерухомості онлайн
Агенція нерухомості - це компанія, яка має бути постійно на зв`язку з клієнтом. Чат-бот агенції нерухомості може підтримувати зв`язок з клієнтом 24/7, надаючи йому у автоматичному режимі нові об`єти нерухомості на його розгляд за встановленними ним параметрами відбору.
Чат-бот для орендодавця
Чат-боти для бізнес-центрів, чи інших об`єктів, які надають послуги надання приміщень в оренду орендавцю можуть виконувати функції як відділу продажів, так і надавати сервісну підтримку користувачам. Такі чат-боти надають інформацію про планові та аварійні ситуації, нагадують про оплати рахунків.
Чат-боти у сфери фінансів
Банківська чи інша фінансова установа - це велика компанія, яка повина надавати інформацію своїм клієнтам швидко та чітко. Чат-бот оптимальне рішення для фінансових установ, так як працює у режимі 24/7 та надає інформацію без помилок отримуючи її з бази даних компанії.
Ведення документації онлайн
Автоматизація процесів документообігу - одна з ключових можливостей чат-ботів для бухгалтерів чи бухгалтерських відділів великих компаній. Система керування чат-ботом для бухгалтера дозволяє використовувати її не тільки для керування чат-ботом, а і як CRM систему для ведення документообігу.
Підвищення рівня обслуговування
Можливості маркетингової активності, надання клієнтам та гостям більшого рівня сервісного обслуговування, бронювання номерів через систему чат-бота - це тільки невелика частина можливостей чат-боту для готелю. Чат-бот для готелю може виконувати функції консьєрж сервісу, що значно підвищує лояльність до готелю.
Автоматизація медичних послуг
Чат-боти для медичних послуг є програмами з широким обсягом функціоналу, починаючи від надання клієнтам первинної інформації за їх запитами, надання у автоматичному режимі результатів аналізів, запису на прийом до лікаря тощо. Також, до чат-боту для медичних послуг додається система керування та ведення бази клієнтів.
Чат-боти для сфери послуг і краси
Новітні технології у сфері послуг, особливо в наданні послуг з обслуговування клієнтів у сфері краси, перукарень, барбер-шопів, дають великі єфекти для розвитку бізнесу. Клієноорієнтований бізнес завжди отримує більші прибутки надаючи клієнтам більше якісний сервіс обслуговування.
Страховой бізнес у онлайн режимі
Більшість процесів страхової компанії можливо автоматизувати та оптимізувати за допомогаю чат-боту для бізнесу. Крім того, чат-бот може екстрено реагувати на будь-які звернення клієнтів компанії та надавати необхідну інформацію без необхідності підключення живої людини до діалогу.
Автоматизація юридичної підтримка
Юридична підтримка потрібна як великим організаціям та бізнес структурам, так і кожному окремому споживачеві. Надаючи можливість користувачам отримати юридичну підтримку онлайн, компанія чи юридична спілка отримує велику конкурентну перевагу на своєму ринку послуг.
Ми не тільки розробляємо чат-боти, а і підвищуємо ефективність бізнесу
Кейси та роботи
для наших клієнтів
Розробка корпоративного чат-бота для обласної енергетичної компанії
Корпоративний чат-бот для користувачів та клієнтів енергетичної компанії, яка надає послуги з обслуговування абонентів по регіону. Чат-бот енергетичної компанії для telegram, надає можливість користувачам отримувати інформацію про компанію, передивлятися та знаходити найближчі відділення компанії за локацією телефону, дізнаватися дані за своїм рахунком. Також, чат-бот надає можливість отримувати відповіді на питання.
Замовити чат-бот для telegram, viber, messenger
МИ СТВОРЮЄМО ЧАТ-БОТИ ДЛЯ:
Перед тим, як замовити розробку чат-бота Вам слід дізнатися
Що Ви отримуєте
замовляючи розробку чат-бота
Досліджуємо бізнес
АНАЛІЗ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ
Замовляючи розробку чат-бота у Gerabot, Ви отримуєте не тільки програмний код та продукт для користувача, а й отрумуєте детальний аналіз Вашого бізнеса та кожного бізнес-процесу, який може бути автоматизований та оптимізований для заощадження ресурсів компанії.
Робимо ефективну структуру
РОЗРОБКА СТРУКТУРИ БОТА
Перед програмною розробкою чат-бота ми створюємо таку структуру та алгоритм роботи робота, який буде найбільш ефективним інструментом саме для Вашого бізнеса та Вашої бізнес-моделі. Блок-схема чат-бота - це необхідний етап з розробки якісного продукту для бізнесу.
Надаємо можливість керування
СИСТЕМА КЕРУВАННЯ БОТОМ
Чат-бот від компанії Gerabot має зручну для використання систему керування ботом. Через систему керування, адміністратор бота може змінювати будь-які налаштування, змінювати логіку роботи, алгоритм, сценарії, та наповнювати бот контентом.
Якісний продукт для користувача
ІНТЕРФЕЙС КОРИСТУВАЧА
Інтерфейс користувача бота - це є сам програмний продукт, чат-бот. Ми створюємо продумані та зручні боти для простої та зручної роботи з Вашими клієнтами. Інтерфейс чат-бота розробляється таким чином, що б користувач міг легко знайти необхідну йому інформацію.
Технології просування бізнесу
РОЗВИТОК БІЗНЕСУ
Чат-бот для бізнесу, вже є необхідним інструментом для просування компанії. Розвиток будь-якого бізнесу потребує постійного впровадження нових технології, підвищення сервісу обслуговування клиєнтів, оптимізації часу працівників. З цим усім, впорається чат-бот від компанії Gerabot.
Обираючи нас у якості партнера з розвитку Вашого бізнесу, Ви отрумуєте:
НАШІ ГАРАНТІЇ
ТА ПРИНЦИПИ СПІВПРАЦІ
Довгострокову співпрацю
ПІДТРИМКА ТА СУПРОВІД
Оскільки, ми не працюємо по принципу виключно програмної розробки чат-боту, а і надаємо комплексні послуги маркетингу та операційного маркетингу, Ви отримуєте не тільки якісний програмний продукт, а і надійного партнера для розвитку Вашого бізнесу.


Ми завжди підтримуємо та супроводжуємо наші проєкти, тому що робота, яку ми виконуємо, є лицем нашої компанії та найкращим засобом її просування, просування нашого бренду.
Фахівці з розробки та маркетингу
ДОСВІД ТА ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
Наша команда складається з фахівців таких напрямків, які допоможуть Вашому бізнесу вийти на якісно новий рівень розвитку. Фахівці з маркетингу проаналізують Ваш бізнес та розроблять стратегію створення та розвитку продукту, а фахівці з програмування зроблять якісний програмний продукт.
Маркетинговий супровід
МАРКЕТИНГОВИЙ СУПРОВІД
Процес маркетингу та розвитку - це нескінченний процес зростання будь-якої компанії. Отримуючи якісний програмний продукт з розробки чат-боту, Ви отримуєте також професійну маркетингову підтримку з його розвитку та просування серед цільової аудиторії.
Працюємо офіційно
СПІВПРАЦЯ ЗА ДОГОВОРОМ
Ми є юридичною особою та працюємо як товариство з обмеженою відповідальністю. Ми є платниками податку на додану вартість і працюємо виключно за договором надання послуг. Ми завжди відкриті для наших клієнтів з обговорення будь-яких юридичних та комерційних питань.
Наша мета - розвиток бізнеса наших клієнтів
ПОСЛУГИ СТВОРЕННЯ ЧАТ-БОТА
ДЛЯ ПРОСУВАННЯ БИЗНЕСУ

Що таке чат-бот?

Чат-боти - багатофункціональна інноваційна технологія, яка пропонує бізнесу безліч різних рішень по оптимізації, автоматизації процесів, створення воронок продажів, підвищення якості маркетингових активностей. Чат-бот вже не є рішенням, застосування якого актуально тільки в будь-яких вузький галузях або нішах. Сьогодні, це рішення застосовне для будь-якого бізнесу, для абсолютно різних рішень.

Чат-боти можуть виконати різні функції, але ключовим завданням, в будь-якому випадку, є прискорення і спрощення взаємодії користувача для отримання необхідної інформації або вчинення будь-які дії. Створивши чат-бота для своєї компанії і свого бізнесу зараз, Ви отримаєте конкурентну перевагу на довгий час вперед. Адже всі ми знаємо, копіюючи дії конкурентів, нам доводиться вкладати в 3 рази більше, ніж вклав конкурент.

У якийсь б галузі не використовувався чат-бот, він буде однаково корисний для бізнесу. сьогодні, чат-боти, найбільш поширені в таких галузях, як:

 • Корпоративні чат-боти
 • Чат-боти в сфері послуг краси
 • Медичні чат-боти
 • Юридичні чат-боти
 • Чат-боти для страхових компаній
 • Боти для бронювання квитків або місць
 • Інформаційні чат-боти

І це тільки короткий список напрямків, використання чат-ботів в яких, вже зараз має широке розповсюдження.

Так що ж уміють робити роботи для месенджерів (telegram, viber, messenger, whatup)?

Чат-боти, в першу чергу дає можливість швидко реагувати на будь-які дії користувача. Звичайно, в 99% випадків, будь-які сценарії чат-ботів заздалегідь продумані і запрограмовані розробниками, або адміністратором бота через конструктор сценаріїв бота.

Процес взаємодії користувача і бота відбувається наступним чином:

 • Чат-бот дає користувачеві можливість вибору дії (написати повідомлення, натиснути кнопку і т.д.)
 • Дія користувача йде на вебхук бота і в обробник подій
 • Оброблювач шукає заздалегідь підготовлене дію бота, на дію, яке зробив користувач
 • Оброблювач, повертає боту потрібний сценарій взаємодії

Також, боти можу володіти штучним інтелектом і самонавчатися в процесі взаємодії з користувачами. Але, будь-якому випадку, самонавчання проходити по певним скриптів і сценаріями, написаним розробниками. Боти з штучним інтелектом, на даному етапі використання, є рідкістю через свою дорожнечу розробки і не завжди актуальності.

По суті, чат-бот це посередник між діями користувача, і заздалегідь підготовленими сценаріями з певним контентом (текст, фото, відео, клавіатура). Чат-бот може відтворювати будь-яку логіку і ланцюжок сценаріїв, закладену в нього при розробці.

Під які месенджери створюють чат-боти.

Чат-боти можна створити практично під будь-який месенджер, так як вони мають api, через які відбувається процес взаємодії. Під різні месенджер є різні можливості роботи бота. Наприклад, telegram дозволяє підключати бота як окремий акаунт, так і додавати його в групу в якості адміністратора, де він може взаємодіяти з спільнотою.

У свою чергу, для додавання чат-бота в групу viber, необхідний підтверджений аккаунт компанії і підписаний договір. Тому, чат-боти під viber, в основному використовуються як окремі паблік акаунти.

Також, боти можна підключати в messenger від facebook, whatsup і інші популярні месенджери.

Цільова аудиторія

Питанням, під який з месенджерів створювати чат-бота, задаються практично всі, хто збираються запустити свого чат-бота. У більшості випадків, це необхідно вирішувати в залежності від завдань бота і його цільової аудиторії. Вибір цільової аудиторії можна обмежити віком (telegram - до 35 років, viber - від 30-35 років), локацією (Україна - telegram, viber, messenger, Казахстан - whatsup, telegram, Європа - messenger) і сегментом бізнесу (b2b - viber, telegram, b2c - telegram, messenger).

Найчастіше чат-боти створюються під 2-3 системи, це telegram, viber, messenger. даними месенджера можна покрити більшу частину сегмента аудиторії і надати достатньо функцій для взаємодії з ботом і виконання необхідних завдань.

конструктори

Якщо завдання Вашого бота досить прості і не вимагають реалізації складної логіки сценаріїв бота, то Ви можете використовувати готовий конструктор для створення чат-бота, створюючи в ньому самостійно ланцюжка подій і взаємозв'язків. Конструктор дозволяє створювати свої сценарії, додавати в них контент і пов'язувати між собою.

Також, конструктор має функції CRM для управління чатами, користувача, що надійшли заявками і підключати до боту в якості оператора або менеджера.

Замовлення чат-бота

Замовляючи чат-бота для свого бізнесу, спочатку визначте потреби аудиторії, які він повинен буде закрити. Визначте бізнес-процеси всередині Вашої компанії, які споживають найбільшу кількість ресурсів і вимагають їх оптимізації. Надаючи завдання розробнику для складання блок-схеми роботи чат-бота, Вам необхідно найбільш точно донести суть завдання для того, щоб в результаті Ви отримали саме той продукт, який допоможе вийти Вашому бізнесу на новий рівень розвитку.

Блог
Цільові аудиторії месенджерів
23.10.2018
Популярність месенджерів зростає з кожним днем, і зростання популярності даних програм прогнозується мінімум на найближчі 5-10 років вперед. Самі месенджери - це безкоштовне програмне забезпечення, яке встановлюється на смартфон, для обміну повідомленнями, медіа файлами та іншою інформацією.
Впровадження чат-бота в бізнес
23.10.2018
Будь-який бізнес, для розвитку і дотримання трендів і тенденцій ринку, повинен йти в ногу з часом і по можливості, впроваджувати інноваційні технології в свої бізнес-процеси. Впровадження сучасних технологій дозволяє отримати одразу кілька помітних вигод.
Навіщо інтернет-магазину чат-бот
10.08.2020
З огляду на, яку популярність набирає технологія роботів помічників, логічно що вона проникає практично в усі сфери бізнесу. Чи не обділеними увагою стають і інтернет-магазини. Саме для бізнесу пов'язаного з e-commerce, відкривається найважливіша і корисна сторона технології чат-ботів, це маркетинг та продажу.
Продовжуючи переглядати gerabot.com, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie