Оптимізація і ефективність відділу бухгалтерії

Розробка чат-бота для бухгалтера, відділу бухгалтерії

Розробка, підтримка і супровід проектів
Яку користь отримує бухгалтерська компанія чи відділ від чат-бота
Чим ефективний чат-бот для бухгалтерської компанії
Кабінет клієнта
КАБІНЕТ КОРИСТУВАЧА
Чат-бот це найпростіший спосіб для користувача та клієнта компанії отримання даних у режимі 24/7. За допомогою особистого кабінету користувач може швидко та без необхідності звернення до менеджерів компанії й очікування відповіді отримати усі необхідні дані по своєму питанню чи запиту щодо бухгалтерської підтримки. Якщо в цьому є необхідність, він може запросити зв`язок з менеджером компанії.


Функціонал особистого кабінету розробляється зважаючи на операційні процеси бухгалтерської компанії, в залежності від того, яку саме інформацію компанія може надавати користувачу без підключення підтримки клієнта. Але, якщо є така потреба, бухгалтер завжди може під'єднатися до розмови з користувачем замість чат-бота.
Зростання лояльності компанії завдяку чат-боту
Репутація компанії
ПІДВИЩЕННЯ ЛОЯЛЬНОСТІ
Представництво в інтернеті вже давно стало необхідністю для будь-якої компанії. Ця необхідність обумовлена сучасними реаліями, щоб будь-який користувач мав можливість швидко знайти будь-яку необхідну інформацію про компанію. Чат-бот, це наступний крок для підняття лояльності цільової аудиторії до компанії, зважаючи на швидкозростаючу аудиторію месенджерів.
Зворотній зв`язок з клієнтами через чат-бот
Заощадження ресурсів
ОПТИМІЗАЦІЯ ПРОЦЕСІВ
Чат-бот для бухгалтерської організації слугує засобом оптимізації процесів між співробітниками компанії та клієнтами, які збираються оформити договір надання бухгалтерських послуг. При використанні чат-бота для цих цілей практично зводиться нанівець необхідність залучення персоналу для роботи з клієнтами. Чат-бот може дізнатися у клієнта компанії всю необхідну інформацію в автоматичному режимі та надати договір.
Замовити чат-бот для бухгалтера у Gerabot
Можливості та функціонал чат-боту для бухгалтерських послуг
Верифікація користувачів
АВТОРИЗАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
У чат-ботах для внутрішнього користування співробітниками чи клієнтами компанії, таких як чат-бот для бухгалтерських послуг, дуже важливим є збереженість даних компанії та користувача. Тому, у функціонал чат-бота входить можливість робити закритий вхід у бот, чи деякі його функції тільки за допомогою авторизації за телефоном чи іншими внутрішніми даними, наприклад особистий логін та пароль клієнта компанії.
Автоматизація докуметації
ДОКУМЕНТООБІГ
Будь-який чат-бот, який має на меті передачу даних та інформації, а насамперед такий як чат-бот надання бухгалтерських послуг, передбачає великий обсяг документообігу між ботом та його користувачами. Тому, у функціонал чат-бота для бухгалтерської компанії, входить система роботи с документацією або договорами з клієнтами, що автоматизує процеси роботи компанії з її клієнтами при оформленні договору чи надані бухгалтерської консультації.
Масові повідомлення
РОЗСИЛКИ ПОВІДОМЛЕНЬ
Будь-який чат-бот, не зважаючи на те, яка є його первина ціль, є інструментом маркетингу. Тому, чат-бот для бухгалтерського бізнесу, також може сприяти підвищенню рівня лояльності та репутації компанії за допомогою операційного маркетинга, масових чи персональних розсилок та нагадувань клієнтам про новини компанії, персональні дані чи іншої корисної інформації. Розсилка може мати багато налаштувань для більш цільового таргету.
Синхронізація даних
API СИНХРОНІЗАЦІЯ
Будь-яка компанія у бухгалтерському бізнесі працює зі своїми даними за допомогою сторонніх сервісів, програм ведення обліку, CRM тощо. І хоча система керування ботом Gerabot сама по собі вже є CRM системою, налаштування синхронізації даних (api) зазвичай стає необхідним процесом з підключення чат-бота до внутрішніх даних компанії по її співробітникам та іншим корпоративним даним.
Розробка чат-бота для бухгалтерської компанії
КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ БУХГАЛТЕРІЇ
Однією з головних відмінностей компанії Gerabot від інших розробників чат-ботів є те, що ми не тільки розробляємо якісний програмний продукт, зокрема чат-бот для бухгалтерського відділу, а і надаємо повний комплекс аналізу операційних бізнес-процесів компанії, аналізу ринку та конкурентів, створення оптимальної схеми роботи бота та алгоритму взаємодії з користувачем.


Завдяки комплексному підходу, ми створюємо продукт, який стає максимально ефективним рішенням саме для Вашого бізнесу та бізнес-процесів Вашої компанії.
Ми не тільки розробляємо чат-боти, а і підвищуємо ефективність бізнесу
Кейси та роботи
для наших клієнтів
Розробка корпоративного чат-бота для обласної енергетичної компанії
Корпоративний чат-бот для користувачів та клієнтів енергетичної компанії, яка надає послуги з обслуговування абонентів по регіону. Чат-бот енергетичної компанії для telegram, надає можливість користувачам отримувати інформацію про компанію, передивлятися та знаходити найближчі відділення компанії за локацією телефону, дізнаватися дані за своїм рахунком. Також, чат-бот надає можливість отримувати відповіді на питання.
Ми створюємо не програмний продукт, а комплексне рішення для бізнесу
ЕТАПИ СТВОРЕННЯ
ЧАТ-БОТА ДЛЯ БУХГАЛТЕРА
Аналіз бізнес процесів компанії для створення чат-бота бухгалтерської компанії
Аналізуємо процеси
АНАЛІЗ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ
Перше що ми робимо коли починаємо працювати над будь-яким проєктом, це аналіз бізнес-процесів компанії. Тільки завдяки розумінню того, як працює конкретний бізнес та кожний його процес, можливо зробити якісний чат-бот для бухгалтерської компанії чи відділу бухгалтерії компанії, який відповідає за документообіг.
Виявлення цілей та завдань по розробці чат-бота
Ставимо цілі завдання
ВИЯВЛЕННЯ ЦІЛЕЙ
Коли є розуміння усіх процесів компанії, та розуміння того, як їх можна покращити, ми ставимо цілі, які повинен виконувати розроблений нами чат-бот після його тестування та запуску. Тільки маючи розуміння поточних проблем, які мають бути вирішенні та цілей, яким повинен відповідати чат-бот, можна переходити до наступного етапу.
Розробка та погодження алгоритма та блок-схеми чат-бота з надання бухгалтерських послуг
Погоджуємо блок-схему
РОЗРОБКА БЛОК-СХЕМИ
Блок-схема - це головний елемент для погодження структури та алгоритму чат-бота для бухгалтерського бізнесу чи приватних бухгалтерів між замовником та виконавцем. Блок-схема зображає усі можливі варіанти взаємодії користувача та чат-бота, їх варіації. Також, алгоритм бота зображений у схемі роботи бота, є додатком до договору по розробці програмного продукту.
Система керування контентом та сценаріями чат-бота для бухгалтерських послуг
Налаштовуємо управління
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Будь-який чат-бот, зокрема чат-бот для бухгалтерського бізнесу, розробляється на базі системи керування контентом та сценаріями бота. Панель керування чат-бота має великий функціонал, зокрема, у боті для бухгалтерської компанії для telegram чи viber, це: налаштування сценаріїв бота, ведення бази клієнтів компанії та документації, можливість як масових так і особистих розсилок користувачам бота.
Програмна розробка чат-бота для telegram, viber
Розробка бота для бухгалтера
РОЗРОБКА ЧАТ БОТА
Розробці програмного коду чат-бота для бухгалтерів передує розробка логіки роботи бота. Розробка логіки містить створення структури кода, архітектури бази даних проєкта, взаємозв'язків між різними сутностями бота. Після цього, розробляється готовий програмний продукт, який підключається до системи керування чат-ботом для бухгалтера.
Тестування чат-бота для бухгалтерського бізнесу та запуск проекта
Запускаємо готовий чат-бот
ТЕСТУВАННЯ ТА ЗАПУСК
Обов`язковим етапом створення бота є його налаштування та тестування перед кінцевою здачею в експлуатацію замовником проєкта. Бот тестується розробниками, тестувальниками, контент-менеджером для перевірки текстового та медіа контента. Після тестування, чат-бот розміщується на сервері та передається замовнику у користування.
Наша мета--успішні та якісні проекти
СТВОРЕННЯ ЧАТ-БОТА
ДЛЯ БУХГАЛТЕРІЇ

Дистанційна бухгалтерія з кожним днем, стає все більш і більш затребуваною послугою. Але, при цьому, бухгалтера все ще продовжують пряму роботу з клієнтами, що зменшує ефективність бізнесу в рази. Відповідаючи на стандартні запитання клієнтів, або надаючи їм звітність в email режимі, бухгалтер, або менеджер компанії, витрачає велику кількість часу на ці процеси.

Чат-бот, може повністю автоматизувати ці процеси, і вся інформація про звітність організації, стан рахунків, оплат компанії, буде надаватися клієнту в лічені хвилини в повністю автоматичному режимі.

Також, чат-бот може взяти на себе функції менеджера з продажу, в разі якщо адміністратор бота створює форми для запиту користувача на послуги компанії. У цьому випадку потенційний клієнт компанії, повинен всього лише заповнити необхідні поля форми в чат-боті і компанія відразу ж отримати інформацію про цікавить клієнта послузі. & Nbsp;

Чат-бот для бухгалтерії може виконувати наступні функції:

  • Автоматичне надання інформації про звітність і стан рахунку
  • Відповіді на типові запитання
  • Формування первинної документації & nbsp;
  • Передача документації з відділу у відділ

Чат-бот може використовуватися не тільки для бухгалтерської компанії, але і окремими відділами бухгалтерії вбудованих в велику компанію. В цьому випадку чат-бот не менше корисний, так як замінює і прискорює більшу частину операційних процесів бухгалтерського бізнесу.

Блог
Навіщо інтернет-магазину чат-бот
10.08.2020
З огляду на, яку популярність набирає технологія роботів помічників, логічно що вона проникає практично в усі сфери бізнесу. Чи не обділеними увагою стають і інтернет-магазини. Саме для бізнесу пов'язаного з e-commerce, відкривається найважливіша і корисна сторона технології чат-ботів, це маркетинг та продажу.
Впровадження чат-бота в бізнес
23.10.2018
Будь-який бізнес, для розвитку і дотримання трендів і тенденцій ринку, повинен йти в ногу з часом і по можливості, впроваджувати інноваційні технології в свої бізнес-процеси. Впровадження сучасних технологій дозволяє отримати одразу кілька помітних вигод.
Чат-бот, чи потрібно і як створити свого бота
11.10.2020
Що таке чат-боти, для чого вони потрібні, яким чином краще створити чат-бота, або замовити його розробку в спеціалізованому агентстві? Саме на ці питання, ми спробуємо дати відповіді в даній статті, а також, розповімо про можливості конструктора чат-ботів від компанії Gerabot (Scripto.Tech).
Продовжуючи переглядати gerabot.com, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie