Блог

5 переваг використання чат-бота
Чат-боти набувають все більшої популярності в маркетинговій індустрії, і це тому, що вони створюють новий спосіб для компаній спілкуватися зі світом
06.12.2022
Що таке віджети? Віджет для сайту.
Віджет – візуальний блок на сайті, який виконує певний функціонал. Основна його мета – взаємодіяти з користувачем: надавати та збирати інформацію, піднімати конверсію.
28.11.2022
Застосування чат-ботів у ритейлі 
Чат-боти активно використовуються у сфері торгівлі і демонструють високі показники ефективності завдяки зручності використання, доступності для бізнесу та широким функціональним можливостям. Дослідження вказують, що розмір виторгу компанії корелює з її доступністю для клієнтів у різних цифрових каналах зв’язку. 
25.09.2022
Telegram канал для бізнесу
Трансформація соцмереж призвела до їх мультифункціональності: Instagram більше не просто сервіс для публікації любительських фотографій, а корисну інформацію у Facebook стає все важче відшукати за великою кількістю рекламних банерів, подій, фото знайомих тощо.
08.09.2022
Тренди чат-ботів 2022
Примітивні чат-боти з’явились ще у минулому столітті, коли вперше науковці висловили теорію про можливість корисної комунікації людини з роботом без присутності іншої людини. Відтоді боти трансформувались із неймовірної вигадки у надсучасний інструмент, доступний для кожного бізнесу.
20.08.2022
Чат-бот для Human Resources
Чат-боти здатні працювати не лише з клієнтами – вони демонструють високу ефективність працюючи також із внутрішніми кадрами компанії. Працівники сфери Human Resources щодня витрачають велику кількість часу на роботу із даними, які здатен збирати і впорядковувати чат-бот. Збір даних, аналітика анкет, супровід персоналу у період адаптації та після неї – лише частина можливостей HR чат-бота, які варто спробувати.
09.08.2022
Автоворонка продажів для чат боту: як це працює
Незалежно від виду вашого бізнесу, залучення потенційних клієнтів до покупки не відбувається миттєво. Серед великої кількості інструментів і можливостей варто виділити автоворонку продаж через чат-бот. 
19.07.2022
Розсилки через чат боти у месенджерах для бізнесу
Розсилка через чат-бот у месенджері – повідомлення, яке користувач отримає у Viber або Telegram. Зазвичай перегляд такої розсилки не займає багато часу, що суттєво підвищує кількість взаємодій. Розсилання можуть отримати усі підписники бота, або певний їх сегмент. Підписником бота вважається кожен користувач, який раніше взаємодіяв з чат-ботом.
01.07.2022
Штучний інтелект у бізнесі та маркетингу
Отримати відгук від клієнтів, зробити свій продукт або послугу популярною - це та мета, до якої прагне кожна компанія. Тому постійно розробляються різні маркетингові інструменти, які можуть допомогти знайти правильний підхід до аудиторії.
09.02.2022
Чат-бот в сфері послуг як спосіб підвищення ефективності
В останні роки число користувачів мобільного інтернету і час, проведений людиною в смартфоні, зростають в геометричній прогресії. Уже в 2018 р частка мобільного трафіку становила понад 53%, в 2019 року її приріст був зафіксований на рівні 8%.
08.06.2021
Чим корисні чат-боти для бізнесу?
Еволюція штучного інтелекту зараз йде повним ходом, і чат-боти - лише слабкий сплеск величезної хвилі прогресу. Чат-бот для бізнесу - спеціальні комп'ютерні програми, які імітують людську розмову з використанням штучного інтелекту, перетворять спосіб взаємодії людей з Інтернетом.
04.01.2021
Чат-боти для бізнесу, сфери застосування, перспективи розвитку.
В даний час вектор спілкування значно перемістився з живого розмови в онлайн середу. Для сучасного бізнесу це означає збільшення потоку питань по їх товарам і послугам через онлайн звернення. Люди не хочуть дзвонити, їм простіше написати повідомлення і отримати необхідну інформацію в чаті. Для користувача зручно.
04.01.2021
Чат-бот, чи потрібно і як створити свого бота
Що таке чат-боти, для чого вони потрібні, яким чином краще створити чат-бота, або замовити його розробку в спеціалізованому агентстві? Саме на ці питання, ми спробуємо дати відповіді в даній статті, а також, розповімо про можливості конструктора чат-ботів від компанії Gerabot (Scripto.Tech).
11.10.2020
Навіщо інтернет-магазину чат-бот
З огляду на, яку популярність набирає технологія роботів помічників, логічно що вона проникає практично в усі сфери бізнесу. Чи не обділеними увагою стають і інтернет-магазини. Саме для бізнесу пов'язаного з e-commerce, відкривається найважливіша і корисна сторона технології чат-ботів, це маркетинг та продажу.
10.08.2020
Етапи узгодження, розробки і створення чат-бота.
Як і будь-який інший програмний продукт, розробка чат-бота вимагає чіткого розуміння кінцевої мети і завдань, згідно яких він розробляється. Тільки тому в разі, коли завдання має чітке технічне завдання, результатом проекту є якісний продукт виконує поставлені перед ним вимоги.
08.08.2020
Впровадження чат-бота в бізнес
Будь-який бізнес, для розвитку і дотримання трендів і тенденцій ринку, повинен йти в ногу з часом і по можливості, впроваджувати інноваційні технології в свої бізнес-процеси. Впровадження сучасних технологій дозволяє отримати одразу кілька помітних вигод.
23.10.2018
Цільові аудиторії месенджерів
Популярність месенджерів зростає з кожним днем, і зростання популярності даних програм прогнозується мінімум на найближчі 5-10 років вперед. Самі месенджери - це безкоштовне програмне забезпечення, яке встановлюється на смартфон, для обміну повідомленнями, медіа файлами та іншою інформацією.
23.10.2018
Перспективи розвитку чат-ботів, як штучного інтелекту.
На сьогодні, використання чат-ботів охопило тільки 5% від ймовірних можливостей того, що вони можуть запропонувати бізнесу. Поки що, по більшій мірі, використання чат-ботів обмежується в невеликій кількості напрямків.
23.10.2018
Продовжуючи переглядати gerabot.com, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie
Отримувати інформацію
про спеціальні пропозиції