Оптимізація і ефективність сфери послуг краси

Розробка чат-бота для салону краси, перукарні

Розробка, підтримка і супровід проектів
Яку користь отримує бізнес від чат-боту для салону краси
Чим ефективний чат-бот для салону краси, перукарні
Підвищення сервісу компанії
СЕРВІС
Одним із головних завдань створення чат-бота для будь-якого бізнесу, зокрема салону краси є підвищення сервісу надання послуг клієнтам. Чат-бот для салону краси або інших послуг дозволяє підтримувати зв`язок з гостями закладу 24/7. Правильно побудовані процеси чат-бота для перукарні, салону краси, дозволяють супроводжувати клієнта починаючи від бажання відвідати заклад до нагадування залишити відгук після відвідування закладу.


Також, за допомогою чат-бота гість закладу завжди може залишити свої відгуки, побажання до роботи закладу, або його окремого майстра. Завдяки панелі керування ботом, яка підключається до самого бота, адміністратор завжди може мати можливість підтримувати зворотний зв'язок з клієнтами закладу.
Рекламні кампанії закладу
Рекламні кампанії закладу
МАРКЕТИНГ
Чат-бот найбільш ефективний засіб для проведення маркетингових активностей та рекламних кампаній. За допомогою інформації, яку збирає бот при взаємодії з користувачем, маркетингові активності можуть відрізнятися в залежності від сегментації клієнтів за зібраними даними через чат-бот. Чат-бот це найкращий засіб для залучення та утримання цільової аудиторії салону краси та взаємодії з нею.
Надання послуг з доставки
Надання послуг з бронювання
БРОНЮВАННЯ
Завдяки чат-боту для салону краси, барбершопу, заклад має можливість з легкістю впровадити послуги бронювання записів до майстра в автоматичному режимі. Чат-бот може автоматично приймати запити на бронювання користувачів та опрацьовувати їх. Тому, для впровадження послуги бронювання заклад не буде мати необхідності найму нового персоналу для взаємодії з гостями, все це зможе робити чат-бот розроблений під telegram чи viber.
ДЕМО ТА ПРЕЗЕНТАЦІЯ
ДЕМО TELEGRAM
ДЕМО VIBER
ПРЕЗЕНТАЦІЯ
Замовити чат-бот для салону краси у Gerabot
Можливості та функціонал чат-боту для салону краси
Бронювання відвідування салону
СЕРВІС БРОНЮВАННЯ
В залежності від потреб функціоналу чат-бота для салону краси, він може містити систему даних з календарем бронювань клієнтів та гостей закладу. Система може як синхронізуватися зі сторонніми сервісами, так і бути вбудована у CRM самого бота. У випадку, якщо система вбудована, це дає можливість відстежувати аналітику замовлень у системі керування ботом. Також, бот може приймати замовлення для бронювання.
Кабінет користувача бота
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
Кабінет користувача дає можливість клієнтам салону та користувачам бота брати участь у програмах лояльності закладу, накопичувати бонуси, які надалі можливо використовувати для оплати послуг. Особистий кабінет може слугувати багатьом цілям, наприклад для того, що б зробити повторне бронювання відвідування без участі адміністратора салону краси при наявності вільних майстрів та місць, просто через чат-бот, натиснувши одну кнопку.
Масові повідомлення
РОЗСИЛКИ ПОВІДОМЛЕНЬ
Будь-який чат-бот, не зважаючи на те, яка у нього первина ціль, є інструментом маркетингу. Тому, чат-бот для перукарні чи салону краси також може сприяти підвищенню рівня внутрішньої лояльності до компанії за допомогою маркетингових заходів, масових чи персональних розсилок клієнтам, нагадувань про події закладу, акції, знижки чи іншу корисну інформацію. Розсилка може мати багато налаштувань для більш цільового таргету.
Підвищення сервісу обслуговування
ОПЛАТА ПОСЛУГ
Для спрощення прийняття оплат, закладу, наприклад салону краси, цей функціонал може бути вбудований у чат-бот. Вже на етапі бронювання часу та запису на приймання до обраного майстра, чат-бот може підрахувати вартість послуг які замовляє клієнт та виставити рахунок на їх сплату. Оплату відвідувач може здійснити вже на етапі замовлення послуги за записом у самому чат-боті салону.
Розробка чат-бота для перукарні, салону краси, барбершопу
КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ САЛОНУ КРАСИ
Однією з головних відмінностей компанії Gerabot від інших розробників чат-ботів є те, що ми не тільки розробляємо якісний програмних продукт, зокрема чат-боти для салону краси, а і надаємо повний комплекс з аналізу операційних бізнес-процесів компанії, аналізу ринку та конкурентів, створення оптимальної схеми роботи бота та алгоритму взаємодії з користувачем.


Завдяки комплексному підхіду, ми створюємо продукт, який стає максимально ефективним рішенням саме для Вашого бізнесу та бізнес-процесів Вашої компанії.
Ми не тільки розробляємо чат-боти, а і підвищуємо ефективність бізнесу
Кейси та роботи
для наших клієнтів
Розробка корпоративного чат-бота для обласної енергетичної компанії
Корпоративний чат-бот для користувачів та клієнтів енергетичної компанії, яка надає послуги з обслуговування абонентів по регіону. Чат-бот енергетичної компанії для telegram, надає можливість користувачам отримувати інформацію про компанію, передивлятися та знаходити найближчі відділення компанії за локацією телефону, дізнаватися дані за своїм рахунком. Також, чат-бот надає можливість отримувати відповіді на питання.
Ми створюємо не програмний продукт, а комплексне рішення для бізнесу
ЕТАПИ СТВОРЕННЯ
ЧАТ-БОТА ДЛЯ САЛОНУ КРАСИ
Аналіз бізнес процесів компанії для створення чат-бота для салона краси
Аналізуємо процеси
АНАЛІЗ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ
Перше, що ми робимо коли починаємо працювати над будь-яким проєктом, це аналіз бізнес-процесів компанії. Тільки завдяки розумінню того, як працює конкретний бізнес та кожний його процес, можливо зробити якісний чат-бот для салону краси чи інших послуг у бьюті сфері, наприклад перукарні, барбершопі тощо.
Виявлення цілей та завдань по розробці чат-бота
Ставимо цілі завдання
ВИЯВЛЕННЯ ЦІЛЕЙ
Коли є розуміння усіх процесів компанії, та розуміння того, як їх можна покращити, ми ставимо цілі, які повинен виконувати розроблений нами чат-бот після його тестування та запуску. Тільки маючи розуміння поточних проблем, які мають бути вирішені та цілей, які повинен виконувати чат-бот, можна переходити до наступного етапу.
Розробка та погодження алгоритма та блок-схеми чат-бота салону краси
Погоджуємо блок-схему
РОЗРОБКА БЛОК-СХЕМИ
Блок-схема - це головний елемент для погодження структури та алгоритму чат-бота салону краси між замовником та виконавцем. Блок-схема зображає усі можливі варіанти взаємодії користувача та чат-бота та їх варіації. Також, алгоритм бота зображений у схемі роботи бота є додатком до договору по розробці програмного продукту.
Система керування контентом та сценаріями чат-бота для перукарні
Налаштовуємо управління
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Будь-який чат-бот, зокрема чат-бот для салону краси чи інших послуг, розробляється на базі системи керування контентом та сценаріїв бота. Панель керування чат-бота має великий функціонал, зокрема, для бота салона це: налаштування сценаріїв бота, ведення бази клієнтів закладу, бронювання, консьєрж-сервіс, можливість як масових так і особистих розсилок користувачам.
Програмна розробка чат-бота для telegram, viber
Розробка бота для салону краси
РОЗРОБКА ЧАТ БОТА
Розробці програмного коду чат-бота для салону передує розробка логіки роботи бота. Розробка логіки містить створення структури кода, архітектури бази даних проєкта, взаємозв'язків між різними сутностями бота. Після цього розробляється готовий програмний продукт, який підключається до системи керування чат-ботом для telegram, viber, fb.
Тестування чат-бота для готелю та запуск проекта
Запускаємо готовий чат-бот
ТЕСТУВАННЯ ТА ЗАПУСК
Обов`язковим етапом створення бота, є його налаштування та тестування перед кінцевою здачею в експлуатацію замовником проєкта. Бот тестується розробниками, тестувальниками, контент-менеджером для перевірки текстового та медіа контента бота. Після тестування чат-бот розміщується на сервері та передається замовнику у користування.
Наша мета--успішні та якісні проекти
СТВОРЕННЯ ЧАТ-БОТА
ДЛЯ САЛОНУ КРАСИ

Сфера послуг краси, одна з найдинамічніших і перспективних в плані впровадження інноваційних рішень, які можуть допомогти бізнесу виділитися серед конкурентів. Інновації ціни в будь-якому бізнесі, але в сфері послуг, зокрема послуг краси, вони надають клієнтам нові варіанти сервісу та простоти отримання інформації, бронюванні часу, записи до майстра.

Що може робити чат-бот для салону краси, перукарні

Найбільш цінним зовнішніх бізнес-процесом для будь-якої сфери послуг краси, є якість обслуговування клієнтом. Причому, як якість надання самої послуги, так і якість надання інформації про послуги, простоті вибору потрібного фахівця і записи до нього. Отримання інформації про прайсі компанії, місцезнаходження, можливості замовити виклик майстра додому,

Саме сервісне обслуговування, як до надання послуги, так і після, є головним завданням, яке автоматизує і підвищує її якість чат-бот для консультації клієнтів в сфері послуг краси. Календар бронювання і записів, час, коли вільний той чи інший фахівець, підбір фахівця за критеріями запиту користувача - все це може робити чат-бот для telegram або viber. Також, часто в даній сфері, ефективними є чат-боти під facebook messenger. Так як саме в соціальних мережах, можна знайти цільову аудиторію для даних послуг.

Чат-бот для перукарні або салону краси, містить наступний функціонал:

  • Управління заявками
  • Управління календарем і записами
  • Консультування клієнтів по послугах
  • Перевірка вільного часу для запису
  • Підбір відповідного фахівця
  • Надання інформації про ціни
  • Маркетингова активність

Готове рішення чат-бота для сфери послуг поставляється відразу ж з CRM для управління записами і заявками клієнтів. Адміністратор салону, може легко відстежувати вільний час по фахівцях, і за допомогою маркетолога, створювати і проводити маркетингові активності для зменшення простою фахівців.

Система аналітики дозволяє автоматично визначати які фахівці затребувані в який час, які дні тижня, в які сезони. Використовуючи ці дані можна заздалегідь прогнозувати сезонні піки і спади і формувати рекламні кампанії виходячи з цих даних.

Створюючи чат-бота для свого бізнесу сфери послуг сьогодні, Ви отримуєте конкурентну перевагу на роки вперед.

Блог
Впровадження чат-бота в бізнес
23.10.2018
Будь-який бізнес, для розвитку і дотримання трендів і тенденцій ринку, повинен йти в ногу з часом і по можливості, впроваджувати інноваційні технології в свої бізнес-процеси. Впровадження сучасних технологій дозволяє отримати одразу кілька помітних вигод.
Чим корисні чат-боти для бізнесу?
04.01.2021
Еволюція штучного інтелекту зараз йде повним ходом, і чат-боти - лише слабкий сплеск величезної хвилі прогресу. Чат-бот для бізнесу - спеціальні комп'ютерні програми, які імітують людську розмову з використанням штучного інтелекту, перетворять спосіб взаємодії людей з Інтернетом.
Чат-боти для бізнесу, сфери застосування, перспективи розвитку.
04.01.2021
В даний час вектор спілкування значно перемістився з живого розмови в онлайн середу. Для сучасного бізнесу це означає збільшення потоку питань по їх товарам і послугам через онлайн звернення. Люди не хочуть дзвонити, їм простіше написати повідомлення і отримати необхідну інформацію в чаті. Для користувача зручно.
Продовжуючи переглядати gerabot.com, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie