Оптимізація і ефективність фінансової організації

Розробка чат-бота для банку, фінансової, кредитної організації

Розробка, підтримка і супровід проектів
Яку користь отримує банк чи фінансова організація від чат-бота
Чим ефективний чат-бот для фінансової установи
Кабінет клієнта
КАБІНЕТ КОРИСТУВАЧА
Чат-бот це найпростіший спосіб для користувача та клієнта банка отримання даних у режимі 24/7. За допомогою особистого кабінет, користувач може швидко, та без необхідності звернення у підтримку банку, та очікування відповіді отримати усі необхідні дані по свому рахунку, заборгованостях, кредитних договорах тощо. Також, через кабінет, користувач може зробити запити щодо надання роз`яснень щодо тих чи інших питань.


Функціонал особистого кабінету розробляється зважаючи на операційні процеси фінансової організації, в залежності від того, яку саме інформацію компанія може надавати користувачу без підключення менеджера установи. Але, якщо є така потреба, спеціаліст компанії завжди може під'єднатися до розмови з користувачем замість чат-бота.
Зростання лояльності компанії завдяку чат-боту
Репутація компанії
ПІДВИЩЕННЯ ЛОЯЛЬНОСТІ
Представництво компанії, зокрема банку чи фінансової організації в інтернеті вже давно стало необхідністю для будь-якої компанії. Ця необхідність обумовлена сучасними реаліями, тому що будь-який користувач має мати можливість швидко знайти будь-яку необхідну інформацію про компанію. Чат-бот, це наступний крок для підняття лояльності цільової аудиторії до компанії, зважаючи на швидкозростаючу аудиторію месенджерів.
Зворотній зв`язок з клієнтами через чат-бот
Заощадження ресурсів
ОПТИМІЗАЦІЯ ПРОЦЕСІВ
Для будь-якого бізнесу, зокрема для банківського, фінансового сектору, або іншого бізнесу надання послуг користувачам, чат-бот це можливість значно заощадити людські та матеріальні ресурси компанії. Чат-бот здатен значно зменшити навантаженість на менеджерів та технічних спеціалістів компанії відповідаючи на питання клієнтів, чи надаючи технічну допомогу у режимі 24/7.
Замовити чат-бот для банку чи фінансової установи у Gerabot
Можливості та функціонал чат-боту для банку
Верифікація користувачів
АВТОРИЗАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
У чат-ботах для внутрішнього користування співробітниками чи клієнтами компанії, таких як чат-бот для фінансово установи, дуже важливим є збереженість даних компанії та користувача. Тому, у функціонал чат-бота входить можливість робити закритий вхід у бот тільки за допомогою авторизації за телефоном чи іншими внутрішніми даними, наприклад особистий логін та пароль клієнта компанії.
Автоматизація докуметації
ДОКУМЕНТООБІГ
Будь-який чат-бот, який має на меті передачу даних та інформації, а насамперед такий як чат-бот надання послуг чи сервісної підтримки, передбачає великий обсяг документообігу між чат-ботам та його користувачами. Тому, у функціонал чат-бота для банку, кредитної чи фінансової установи, входить система роботи с документацією або платіжними документами, що автоматизую внутрішні процеси роботи компанії.
Масові повідомлення
РОЗСИЛКИ ПОВІДОМЛЕНЬ
Будь-який чат-бот, не зважаючи на те, яка є його первина ціль, є інструментом маркетингу. Тому, чат-бот для банку, також може сприяти підвищенню рівня лояльності та репутації установи за допомогою операційного-маркетинга, масових чи персональних розсилок та нагадувань клієнтам, нагадувань про планові технічні роботи чи іншої корисної інформації. Розсилка може мати багато налаштувань для більш цільового таргету.
Синхронізація даних
API СИНХРОНІЗАЦІЯ
Будь-яка фінансова організація працює зі своїми даними за допомогою сторонніх сервісів, програм ведення обліку, CRM тощо. І хоча система керування ботом Gerabot сама по собі вже є CRM системою, налаштування синхронізації даних (api) зазвичай стає необхідним процесом з підключення чат-бота до внутрішніх даних компанії по її співробітникам та іншим корпоративним даним.
Розробка чат-бота для фінансової установи
КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ ЧАТ-БОТ ДЛЯ БАНКУ
Однією з головних відмінностей компанії Gerabot від інших розробників чат-ботів є те, що ми не тільки розробляємо якісний програмних продукт, зокрема чат-бот для банку та фанансів, а і надаємо повний комплекс аналізу операційних бізнес-процесів компанії, аналізу ринку та конкурентів, створення оптимальної схеми роботи бота та алгоритму взаємодії з користувачем.


Завдяки комплексному підхіду, ми створюємо продукт, який стає максимально ефективним рішенням саме для Вашого бізнесу та бізнес-процесів Вашої компанії.
Ми не тільки розробляємо чат-боти, а і підвищуємо ефективність бізнесу
Кейси та роботи
для наших клієнтів
Розробка корпоративного чат-бота для обласної енергетичної компанії
Корпоративний чат-бот для користувачів та клієнтів енергетичної компанії, яка надає послуги з обслуговування абонентів по регіону. Чат-бот енергетичної компанії для telegram, надає можливість користувачам отримувати інформацію про компанію, передивлятися та знаходити найближчі відділення компанії за локацією телефону, дізнаватися дані за своїм рахунком. Також, чат-бот надає можливість отримувати відповіді на питання.
Ми створюємо не програмний продукт, а комплексне рішення для бізнесу
ЕТАПИ СТВОРЕННЯ
ЧАТ-БОТА ДЛЯ БАНКУ
Аналіз бізнес процесів компанії для створення чат-бота компанії
Аналізуємо процеси
АНАЛІЗ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ
Перше, що ми робимо коли починаємо працювати над будь-яким проектом, це аналіз бізнес-процесів компанії. Тільки завдяки розумінню того, як працює конкретний бізнес та кожний його процес, можливо зробити якісний чат-бот для фінансової чи кредитної організації та надання підтримки клієнтам компанії.
Виявлення цілей та завдань по розробці чат-бота
Ставимо цілі завдання
ВИЯВЛЕННЯ ЦІЛЕЙ
Коли є розуміння усіх процесів компанії, та розуміння того, як їх можна покращити, ми ставимо цілі, які повинен виконувати розроблений нами чат-бот після його тестування та запуску. Тільки маючи розуміння поточних проблем, які мають бути вирішенні та цілей, яким повинен задовольняти чат-бот, можна переходити до наступного етапу.
Розробка та погодження алгоритма та блок-схеми чат-бота для банка
Погоджуємо блок-схему
РОЗРОБКА БЛОК-СХЕМИ
Блок-схема - це головний елемент для погодження структури та алгоритму чат-бота банка послуг інтернет між замовником та виконавцем. Блок-схема зображає усі можливі варіанти взаємодії користувача та чат-бота та їх варіації. Також, алгоритм бота зображений у схемі роботи бота, є додатком до договору по розробці програмного продукту.
Система керування контентом та сценаріями чат-бота для фінансів в інтернет
Налаштовуємо управління
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Будь-який чат-бот, зокрема чат-бот для фінансової установи, розробляється на базі системи керування контентом та сценаріями бота. Панель керування чат-бота має великий функціонал, зокрема, для бота для банка telegram чи viber, це: налаштування сценаріїв бота, ведення бази клієнтів банка, їх запитів, договорів та документації, можливість як масових, так і особистих розсилок користувачам бота.
Програмна розробка чат-бота для telegram, viber
Розробка бота для банку
РОЗРОБКА ЧАТ БОТА
Розробці програмного коду чат-бота для банку чи кредитної організації, передує розробка логіки роботи бота. Розробка логіки містить створення структури кода, архітектури бази даних проекта, взаємозв'язків між різними сутностями бота. Після цього, розробляється готовий програмний продукт, який підключається до системи керування чат-ботом.
Тестування чат-бота для банку, керування фінансами та запуск проекта
Запускаємо готовий чат-бот
ТЕСТУВАННЯ ТА ЗАПУСК
Обов`язковим етапом створення бота, є його налаштування та тестування перед кінцевою здачею в експлуатацію замовником проекта. Бот тестується розробниками, тестувальниками, контент-менеджером, для перевірки текстового та медіа контента бота. Після тестування, чат-бот розміщується на сервері та передається замовнику у користування.
Наша мета--успішні та якісні проекти
СТВОРЕННЯ ЧАТ-БОТА
ДЛЯ БІНКУ, ФІНАНСОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
Блог
Впровадження чат-бота в бізнес
23.10.2018
Будь-який бізнес, для розвитку і дотримання трендів і тенденцій ринку, повинен йти в ногу з часом і по можливості, впроваджувати інноваційні технології в свої бізнес-процеси. Впровадження сучасних технологій дозволяє отримати одразу кілька помітних вигод.
Чим корисні чат-боти для бізнесу?
04.01.2021
Еволюція штучного інтелекту зараз йде повним ходом, і чат-боти - лише слабкий сплеск величезної хвилі прогресу. Чат-бот для бізнесу - спеціальні комп'ютерні програми, які імітують людську розмову з використанням штучного інтелекту, перетворять спосіб взаємодії людей з Інтернетом.
Чат-бот, чи потрібно і як створити свого бота
11.10.2020
Що таке чат-боти, для чого вони потрібні, яким чином краще створити чат-бота, або замовити його розробку в спеціалізованому агентстві? Саме на ці питання, ми спробуємо дати відповіді в даній статті, а також, розповімо про можливості конструктора чат-ботів від компанії Gerabot (Scripto.Tech).
Продовжуючи переглядати gerabot.com, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie