Оптимізація і ефективність автосалону, сервісу

Розробка чат-бота для автосалону, СТО, сервісу обслуговування

Розробка, підтримка і супровід проектів
Яку користь отримує бізнес від чат-боту для автопослуг
Чим ефективний чат-бот для автосалону, автосервісу
Підвищення сервісу компанії
СЕРВІС
Одним з головних завдань створення чат-бота для будь-якого бізнесу, зокрема автосалону чи автосервісу, це підвищення сервісу надання послуг клієнтам. Чат-бот для продажу авто чи обслуговування, дозволяє підтримувати зв`язок з клієнтами компанії 24/7. Правильно побудовані процеси чат-бота для автосалону, дозволяють супроводжувати клієнта починаючи від бажання придбати авто чи отримати сервісні послуги до вчинення ключової дії.


Також, за допомогою чат-бот клієнт завжди може залишити запити на тест-драйв, запис на обслуговування. Завдяки панелі керування ботом, яка підключається до самого бота, адміністратор завжди може мати можливість підтримувати зворотний зв'язок з клієнтами компанії.
Рекламні кампанії закладу
Рекламні кампанії закладу
МАРКЕТИНГ
Чат-бот найбільш ефективний засіб для проведення маркетингових активностей та рекламних кампаній. За допомогою інформації, яку збирає бот при взаємодії з користувачем, маркетингові активності можуть відрізнятися в залежності від сегментації клієнтів за зібраними даними через чат-бота. Чат-бот найкращий засіб для залучення та утримання цільової аудиторії автосервісу, шиномонтажу та взаємодії з ним.
Надання послуг з доставки
Обробка замовлень та записів
ОБРОБКА ЗАПИТІВ
Завдяки чат-боту для автосервісу чи автосалону, адміністратор має можливість швидко обробляти всі запити які надійшли через чат-бот від клієнтів, робити графік обслуговування чи запису на відвідування компанії. Чат-бот розроблюється відразу зі зручною та багатофункціональною системою керування, або налаштовується зв`язок через api запити зі сторонніми сервісними програмами.
Замовити чат-бот для автосалону чи автосервісу у Gerabot
Можливості та функціонал чат-боту для автосалону
Бронювання запитів клієнтів
СЕРВІС БРОНЮВАННЯ
В залежності від потреб функціоналу чат-бота для автосервісу, він може містити систему даних з календарем бронювань клієнтів на відвідування сервісу чи запис на тест-драйв для автосалона. Система може як синхронізуватися зі сторонніми сервісами, так і бути вбудована у CRM самого бота. У випадку, якщо система вбудована, це дає можливість відстежувати аналітику запитів у системі керування ботом.
Кабінет користувача бота
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
Кабінет користувача дає можливість клієнтам сервісу чи шиномонтажу та користувачам бота брати участь у програмах лояльності закладу, накопичувати бонуси, які надалі можливо використовувати для замовлень. Особистий кабінет може слугувати багатьом цілям, наприклад для того, що б зробити повторний запис без участі адміністратора, просто через чат-бот, натиснувши одну кнопку.
Масові повідомлення
РОЗСИЛКИ ПОВІДОМЛЕНЬ
Будь-який чат-бот, не зважаючи на те, яка є його первинна ціль, є інструментом маркетингу. Тому, чат-бот для автосервісу також може сприяти підвищенню рівня внутрішньої лояльності для компанії за допомогою маркетингових заходів, масових чи персональних розсилок клієнтам, нагадувань про події компанії, святкові дні чи іншу корисну інформацію. Розсилка може мати багато налаштувань для більш цільового таргету.
Синхронізація даних
API СИНХРОНІЗАЦІЯ
Якщо компанія вже працює з якоюсь налаштованою систему взаємодії з клієнтами, наприклад CRM-система, чат-бот може синхронізувати отримані від користувача дані з зовнішніми системами. Також, обмін даними може проходити й у зворотному порядку, передаючи дані з CRM системи користувачу. Синхронізація може відбуватися через налаштовані api чи через файли у різних форматах даних, наприклад: csv, xlsx тощо.
Розробка чат-бота для автосервісу, шиномонтажу
КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ АВТОСАЛОНУ, СЕРВІСУ
Однією з головних відмінностей компанії Gerabot від інших розробників чат-ботів є те, що ми не тільки розробляємо якісний програмний продукт, зокрема чат-боти для автосалону, а і надаємо повний комплекс аналізу операційних бізнес-процесів компанії, аналізу ринку та конкурентів, створення оптимальної схеми роботи бота та алгоритму взаємодії з користувачем.


Завдяки комплексному підходу, ми створюємо продукт, який стає максимально ефективним рішенням саме для Вашого бізнесу та бізнес-процесів Вашої компанії.
Ми не тільки розробляємо чат-боти, а і підвищуємо ефективність бізнесу
Кейси та роботи
для наших клієнтів
Розробка корпоративного чат-бота для обласної енергетичної компанії
Корпоративний чат-бот для користувачів та клієнтів енергетичної компанії, яка надає послуги з обслуговування абонентів по регіону. Чат-бот енергетичної компанії для telegram, надає можливість користувачам отримувати інформацію про компанію, передивлятися та знаходити найближчі відділення компанії за локацією телефону, дізнаватися дані за своїм рахунком. Також, чат-бот надає можливість отримувати відповіді на питання.
Ми створюємо не програмний продукт, а комплексне рішення для бізнесу
ЕТАПИ СТВОРЕННЯ
ЧАТ-БОТА ДЛЯ АВТОСЕРВІСУ, САЛОНУ
Аналіз бізнес процесів компанії для створення чат-бота для шиномонтажу
Аналізуємо процеси
АНАЛІЗ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ
Перше що ми робимо коли починаємо працювати над будь-яким проєктом, це аналіз бізнес-процесів компанії. Тільки завдяки розумінню того, як працює конкретний бізнес та кожний його процес, можливо зробити якісний чат-бот для автосалону, чи чат-бот автосервісу для обслуговування автівок.
Виявлення цілей та завдань по розробці чат-бота
Ставимо цілі завдання
ВИЯВЛЕННЯ ЦІЛЕЙ
Коли є розуміння усіх процесів компанії, та розуміння того, як їх можна покращити, ми ставимо цілі, які повинен виконувати розроблений нами чат-бот після його тестування та запуску. Тільки маючи розуміння поточних проблем, які мають бути вирішенні та цілей, яким повинен відповідати чат-бот, можна переходити до наступного етапу.
Розробка та погодження алгоритма та блок-схеми чат-бота автосервісу
Погоджуємо блок-схему
РОЗРОБКА БЛОК-СХЕМИ
Блок-схема - це головний елемент для погодження структури та алгоритму чат-бота автосервісу між замовником та виконавцем. Блок-схема зображає усі можливі варіанти взаємодії користувача та чат-бота та їх варіації. Також, алгоритм бота зображений у схемі роботи бота, є додатком до договору по розробці програмного продукту.
Система керування контентом та сценаріями чат-бота для шиномонтажу
Налаштовуємо управління
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Будь-який чат-бот, зокрема чат-бот для автосалону чи СТО, автосервісу, розробляється на базі системи керування контентом та сценаріями бота. Панель керування чат-бота має великий функціонал, зокрема, для бота продажу авто, це: налаштування сценаріїв бота, ведення бази зацікавлених користувачів, бронювання записів, календар, можливість як масових, так і особистих розсилок користувачам.
Програмна розробка чат-бота для telegram, viber
Розробка бота для автосервісу, СТО
РОЗРОБКА ЧАТ БОТА
Розробці програмного коду чат-бота для СТО, автосалону, передує розробка логіки роботи бота. Розробка логіки містить створення структури кода, архітектури бази даних проєкта, взаємозв'язків між різними сутностями бота. Після цього, розробляється готовий програмний продукт, який підключається до системи керування чат-ботом для telegram, viber, fb.
Тестування чат-бота для автосалону та запуск проекта
Запускаємо готовий чат-бот
ТЕСТУВАННЯ ТА ЗАПУСК
Обов`язковим етапом створення бота, є його налаштування та тестування перед кінцевою здачею в експлуатацію замовником проєкта. Бот тестується розробниками, тестувальниками, контент-менеджером для перевірки текстового та медіа контента бота. Після тестування, чат-бот розміщується на сервері та передається замовнику у користування.
Наша мета--успішні та якісні проекти
СТВОРЕННЯ ЧАТ-БОТА
ДЛЯ АВТОСАЛОНУ, СТО

Чат-бот для автосалону, автосервісу

Чат-боти є не тільки засобом продажу через месенджери, а в першу чергу, актуальним засобом залучення і утримання цільової аудиторії. Чат-бот спрощує взаємодії між менеджерами компанії і користувачами, які виявляють цікавий до послуг автосалону, зокрема при отриманні інформації про моделі авто, умови покупки або кредитування та послуги сервісу сто.

Чат-бот для автосалону, або компанії надає послуги з продажу та технічного обслуговування автомобілів, це засіб підвищення ефективності бізнесу і утримання зацікавленої аудиторії, з можливістю її "прогріву" і і трансформації в реальних клієнтів.

Чи потрібен чат-бот для автосалону?

Скільки часу витрачають Ваші менеджери для консультацій по однотипним питань, отримання заявок на перегляд автомобіля або записи на тест-драйв? Всі ці функції з легкістю візьме на себе чат-бот, і виконати їх максимально ефективно, набагато ефективніше ніж співробітник компанії.

Чат-бот може не тільки надавати наявну інформацію, таку як: каталоги, прайси, новини. Чат-бот може надавати користувачеві в реальному часі розраховувати вартість автомобіля в залежності від його технічних параметрів і обраної конфігурації. Перевіряти вільний час для запису на перегляд авто або тест-драйву.

Однією з головних функцій чат-бота, є маркетингова функція. Користувач може підписатися на потрібну йому модель і своєчасно отримувати всю необхідну інформацію.

Gerabot пропонує Вам не тільки створення технічного функціоналу бота, а й експертизу Вашого бізнесу, і створення того продукту, який зможе максимально ефективно закрити проблемні місця в операційних процесах бізнесу з продажу і обслуговування авто.

Блог
Впровадження чат-бота в бізнес
23.10.2018
Будь-який бізнес, для розвитку і дотримання трендів і тенденцій ринку, повинен йти в ногу з часом і по можливості, впроваджувати інноваційні технології в свої бізнес-процеси. Впровадження сучасних технологій дозволяє отримати одразу кілька помітних вигод.
Цільові аудиторії месенджерів
23.10.2018
Популярність месенджерів зростає з кожним днем, і зростання популярності даних програм прогнозується мінімум на найближчі 5-10 років вперед. Самі месенджери - це безкоштовне програмне забезпечення, яке встановлюється на смартфон, для обміну повідомленнями, медіа файлами та іншою інформацією.
Чат-бот, чи потрібно і як створити свого бота
11.10.2020
Що таке чат-боти, для чого вони потрібні, яким чином краще створити чат-бота, або замовити його розробку в спеціалізованому агентстві? Саме на ці питання, ми спробуємо дати відповіді в даній статті, а також, розповімо про можливості конструктора чат-ботів від компанії Gerabot (Scripto.Tech).
Продовжуючи переглядати gerabot.com, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie