Назад

Як замовити розробку чат-бота?

Якщо компанія, або приватна особа приймає рішення про замовлення чат-бота, вона вже повинна мати розуміння, для чого саме, для яких цілей їй потрібен бот. 

Але, якщо, все ж таки, розуміння ще не повне, то спочатку потрібно визначитися, яким чином саме для конкретного бізнесу може бути корисним чат-бот. Для цього можна ознайомитися з відповідними матеріалами на нашому сайті:

Після того, як цілі та потреби бота визначенні, необхідно зрозуміти, який саме варіант розробки бота при замовленні, та за якою вартість, підходить під потреби проєкту. Чат-бот може бути розроблений на конструкторі ботів, або розроблятися як індивідуальне рішення за технічним завданням. Для цього потрібно ознайомитися з варіантами та ціною на чат-бота

Ідеальне рішення, спочатку звернутися до компанії розробників чат-ботів за безкоштовною консультацією, для обговорення проєкту. Після консультації, буде прийняте рішення, який варіант найбільш ефективний з точки зору вартості та функціоналу бота підходить для конкретного бізнесу.  

Для того, щоб зменшити потенційну вартість створення бота, та замовити чат-бот за кращої ціною, можна створити структуру чат-бота самостійно. У цьому випадку, буде ще краще розуміння для чого саме потрібен чат-бот, які завдання він має виконувати.

Коли технічне завдання або структура бота готові, необхідно ознайомитися зі всіма етапами розробки. 

Якщо бот буде створюватися на конструкторі, достатньо зареєструвати акаунт і далі налаштувати бота, або звернутися для його налаштування до технічної підтримки.

 

Ще немає власного бота? Вважаєте, що створити чат-бота складно?

Зареєструйтеся зараз у конструкторі чат-ботів Gerabot, та створіть власного чат-бота за 15 хвилин!

 

Якщо ж бот буде розроблятися як проєктне рішення, тоді варто ознайомитися зі всіма етапами розробки.

Етапи розробки чат-бота
Заповніть бриф, ми сконтактуємо з Вами та обговоримо усі деталі проєкту

Коли рішення прийняти й чат-бот знаходиться на стадії розробки, варто ознайомитися з тим, як його можна використовувати для маркетингу та просувати для збільшення кількості підписників - Чат-бот як інструмент маркетингу та просування бізнесу.

Якщо у Вас залишились питання з приводу замовлення чат-бота та його розробки, Ви завжди можете звернутися до компанії Gerabot за безкоштовною консультацією.

Хочете дізнаватися про всі оновлення Gerabot?
Підписуйтесь на наш Telegram канал - https://t.me/gerabotua
Продовжуючи переглядати gerabot.com, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie
Отримувати інформацію
про спеціальні пропозиції