Назад

Впровадження чат-бота в бізнес

Будь-який бізнес, для розвитку і дотримання трендів і тенденцій ринку, повинен йти в ногу з часом і по можливості, впроваджувати інноваційні технології в свої бізнес-процеси. Впровадження сучасних технологій дозволяє отримати одразу кілька помітних вигод:

  • Оптимізація і автоматизація бізнес процесів
  • Підвищення якості сервісу і обслуговування клієнтів
  • Зменшення втрати лидов і клієнтів на етапах воронки продажів
  • Конкурентні переваги
  • Отримання і використання нових інструментів для розширення бізнесу

Чат-боти, в різному ступені, покриває всі перераховані вище пункти підвищення ефективності компанії. Чат-боти можуть бути використані для абсолютно різних бізнес завдань, і з кожною з них, при грамотно проробленої задачі, вони справяться на відмінно.

Оптимізація і автоматизація процесів.

Чат-бот - це програма, створена на основі отриманого компанією досвіду при обробці бізнес-процесів, як внутрішніх так і зовнішніх, і використаного для автоматизації процесів взаємодії.

Автоматизувати можна практично будь-які процеси всередині бізнесу. Починаючи, від взаємодії всередині компанії, між співробітниками і відділами, і закінчуючи створенням автоматизованих воронок продажів, які значно підвищать ефективність продажів і зменшувати втрати клієнтів.

Також, за рахунок чат-ботів, можна значно оптимізувати бізнес в фінансовому плані. Один чат-бот, може замінити або знизити навантаження по роботі відразу декількох співробітників або навіть цілих відділів. Чат-бот не вимагає тимчасових ресурсів, наприклад, для таких завдань, як:

  • Консультація по актуальні питання
  • Формування корпоративних документів (починаючи від лікарняного бланка і закінчуючи формуванням персонального КП для клієнта)
  • Отримання і надання актуальної інформації по проектам, замовленнями, справах
  • Маркетинговим і іншим видам розсилок

Підвищення якості обслуговування

Як часто Вам доводилося по годині чекати відповідь оператора сервіс центру? Як часто Ви так і не отримували відповіді, на необхідні Вам питання? Чат-боти дозволяють без будь-яких затримок в часі отримувати з бази і надавати клієнту необхідну йому інформацію. Клієнту, вже не доводиться бути “ 5-м в черзі &rdquo ;, він отримує всю необхідну інформацію миттєво, від робота помічника.

Підвищення якості обслуговування, веде не тільки до підвищення лояльності клієнтської бази, а й до залучення нової цільової аудиторії до Вашого бренду. Сьогодні, враховуючи величезну конкуренцію практично на будь-яких ринках, саме сервіс і якість обслуговування ставати одним з головних факторів залучення нових клієнтів у Ваш бізнес.

Зменшення втрат лидов

Завантажені постійними питаннями існуючих клієнтів менеджери, часто не можуть вчасно відповісти на запит нових лидов, скласти і відправити персоналізоване комерційну пропозицію і тим самим підвищують відсоток втрат лидов на етапі першого взаємодії з компанією.

Чат-бот, в свою чергу, зможе як розвантажити співробітників, надавши їм більше часу на обробку вхідних запитів, так і зможе самостійно визначати тип запиту, що поступив, створювати відповідну пропозицію для потенційно нового клієнта, консультувати його по усіх необхідних питань і відправляти далі по воронці або тунелю продажів.

Також, чат-боти, значно зменшують відсоток втрат у воронці продажів, за рахунок зведення ймовірності помилки в скрипті продажу до нуля. Чат-бот не може переплутати клієнта і вислати неправильне пропозицію, помилитися з номерів телефону і тим самим втратити контакт клієнта, переплутати дату вхідного запиту і пропустити інформацію про необхідність надати зворотний зв'язок.

Чат-боти - ідеальні помічники в процесі продажів для Вашої компанії.

Конкурентні переваги

Якщо менеджери з продажу в компаніях займаються продажем послуг з веб розробці, просуванню і рекламі сайтів, працюючи по базах клієнтів отримують в 90% випадків, стандартні відповіді на кшталт “ спасибі , на даний момент Ваша послуга нас не цікавить &rdquo ;, то пропозиція послуги розробки чат-ботів, в 80% випадків, отримує відповідь в форматі “ а що це таке і навіщо воно нам потрібно? ”.

Чи не це, ідеальний час розібратися з тим, навіщо Вашої компанії потрібен чат-бот, і яким чином Ви можете його використовувати максимально ефективно? Так, сьогодні, і ще 3-5 років, чат-бот буде одним з головних (не рахуючи звичайно якості надання самої послуги) конкурентних переваг бізнесу.

Згадайте, які компанії стали топовими на зорі розвитку інтернету? Ті компанії, які вчасно створили сайти і стали просувати свій бренд.

P> Нові інструменти для бізнесу

Усвідомивши все вищеперелічене, і задумавшись над тим, як Ви можете застосувати чат-бота для бізнесу, Ви побачите, що можете отримати величезні ресурси для розширення свого бізнесу, підвищення продажів за допомогою мінімальних вкладень.

Якщо ж Ви не знаєте, як саме чат-бот поліпшить Ваш бізнес, звертайтеся до нас! Ми з радістю вникнемо, і створимо схему для чат-бота, які буде оптимальним саме для Вашого бізнесу.

Впровадження чат-бота в працюючий бізнес

Як же впровадити робота в уже працюючий бізнес? Насправді це досить просто. Чат-бот може працювати як самостійно, і Ви можете використовувати його CRM не тільки для управління самим ботом, а й для автоматизації бізнесу в цілому. Якщо ж Ваша компанія вже працює з будь-якими програмами обліку даних, то чат-бот легко може бути синхронізований з цими програмами за допомогою розроблюваних API.

Ми можемо впровадити і інтегрувати чат-бота для компанії в будь-які її бізнес-процеси без втрати даних, і з максимальною віддачею для бізнесу!

Хочете дізнаватися про всі оновлення Gerabot?
Підписуйтесь на наш Telegram канал - https://t.me/gerabotua
Продовжуючи переглядати gerabot.com, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie
Отримувати інформацію
про спеціальні пропозиції