Назад

Важливі фактори взаємодії з користувачами чат-бота. 

Будь-який чат-бот, як і будь-який бізнес, очікує від користувача здійснення цільової дії, як то: перегляд інформації, надсилання запиту, здійснення замовлення тощо. Для того, щоб підвищити коефіцієнт ключової дії, необхідно дотримуватися правил взаємодії з аудиторією та надавати якомога якісніше сервісне обслуговування. Наразі, саме рівень сервісу є ключем до успішного бізнесу.

Чат-боти, не є винятком, і також мають свої правила, яких необхідно дотримуватися, щоб користувач залишився задоволеним.


Корисний контент.

Не важливо чи є Ваш чат-бот інформаційний, ботом сервісної підтримки, ботом магазином тощо. Він має надавати користувачу цільовий, актуальний та корисний контент. Чим більше контенту, тим краще, але не надавайте Вашій аудиторії не цільовий контент.

Різні варіанти зворотного зв`язку.

Різним людям, різним демографічним сегментам, зручні різні варіанти зворотного зв`язку. Тому, у чат-боті, мають бути передбачені такі варіанти зв`язку, як:

  • можливість залишити запит, для того, щоб клієнту перетелефонували, або написали на email;
  • можливість отримати відповіді на наявні питання у самому боті приєднавши оператора;
  • можливість подивитися контактні дані компанії, щоб самому зв`язатися при необхідності.

Зрозуміла структура логіки бота.

Чим більше інформації Ви хочете розмістити у боті, тим більш розгалуженою та складною для користувача може бути його структура. У чат-боті легко заблукати, якщо його структура не продумана. Тому дуже важливо детально продумувати налаштування, в першу чергу діалогові меню чат-бота, клавіатуру. Також, важливо розділяти головні пункти меню чат-бота та допоміжні, і робити різні типи клавіатури для сценаріїв (звичайна та інлайн-клавіатури).

Надавати відповіді на кожну дію.

Важливим фактором є постійний зворотний зв'язок користувача та чат-бота. Якщо користувач пише запит у полі для вводу тексту, або натискає кнопку у клавіатурі чат-бота, важливим є, щоб чат-бот завжди надавав відповідь користувачу. Якщо відповіді не буде, довіра користувача до компанії може знизитися. Для цього, не забувайте налаштовувати сценарії, які будуть надавати відповідь на підписку користувача та на будь-яке, можливо не передбачене повідомлення (стартовий сценарій та сценарій на невідоме повідомлення).

 

Ще немає власного бота? Вважаєте, що створити чат-бота складно?

Зареєструйтеся зараз у конструкторі чат-ботів Gerabot, та створіть власного чат-бота за 15 хвилин!

 

Розсилки.

Чат-бот - це інструмент для маркетингу, який може стати найбільш цінним для компанії, та мати найвищий показник конверсії ключової дії. Для отримання максимальної користі від чат-бота, не можна ігнорувати такий спосіб взаємодії з аудиторією, як розсилки у чат-боті. До того ж якщо ви користуєтесь системою для керування чат-ботом, яка надає можливість аналізувати та сегментувати аудиторію, Ви можете робити різні розсилки корегуючи їх під кожну аудиторію бота завдяки тегам та фільтрам.

Налаштування логіки чат-бота

Брендування.

Чат-бот, як і будь-який інший інструмент взаємодії з цільовою аудиторією має бути брендованим та мати візуальну прив`язку до фірмового стилю компанії. У telegram боті, адміністратор має можливість додати логотип компанії, та завантажити пакет стікерів, якщо у компанії є фірмові стікери. Viber боти, надають можливості для візуальної “кастомізації” бота, такі як: логотип, брендування кнопок, фон (для бізнес акаунтів). 

Якщо ви врахуєте всі перечислені моменти, ваш бот безумовно буде цікавий та зручний для ваших клієнтів та підписників. А якщо вам потрібна допомога у створенні та налаштуванні бота.

Хочете дізнаватися про всі оновлення Gerabot?
Підписуйтесь на наш Telegram канал - https://t.me/gerabotua
4.8 5 12
Продовжуючи переглядати gerabot.com, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie
Отримувати інформацію
про спеціальні пропозиції