+38 (050) 555-55-55
+38 (050) 555-55-55
email@gmail.com
График: Пн-Пт с 9.00 до 18.00
UA
RU
EN
phone
Назад

Перспективи розвитку чат-ботів, як штучного інтелекту.

На сьогодні, використання чат-ботів охопило тільки 5% від ймовірних можливостей того, що вони можуть запропонувати бізнесу. Поки що, по більшій мірі, використання чат-ботів обмежується в таких напрямках, як:

Але які реальні можливості та перспективи даної інноваційної технології в майбутньому? Чат-боти - це тільки перший крок використання штучного інтелекту в ланцюжка бізнес-клієнт. Безумовно, складність розробки робота, який працює за певним, заздалегідь запрограмованим сценарієм, навіть з можливостями варіацій сценаріїв, і бота, який може самонавчатися мають величезну різницю.

Як створити групу чату бота зі штучним інтелектом, необхідно:

  • Створити величезну первинну базу знань, яку буде використовувати робот
  • Створити нейросеть, за допомогою якої бот буде навчатися в процесі взаємодії з користувачем

Обидва ці процесу, є ресурсовитратними та трудомісткими щодо часу. Але, вже сьогодні, деякі компанії починають активно вкладати кошти в цю технологію з розрахунком отримання конкурентної переваги та прибутку в майбутньому.

Яку вигоду може нести штучний інтелект для бізнесу?

Уявіть відділ продажів, який складається з одного чат-бота, постійно змінює і поліпшує скрипти взаємодії з клієнтами на основі реальних даних, одержуваних з аналітики взаємодії та продажів. Штучний інтелект такого чат-бота, може в найкоротші терміни створити оптимальний скрипт продажів, піднявши загальну ефективність продажів до 90%.

Чат-бот, зможе сам визначати слабкі місця воронки продажів на основі постійних входять даних, визначати відсоток відмов по кожному зі сценаріїв взаємодії з користувачем і міняти їх на ходу.

Чат-бот консультант що навчається самостійно

Консультуючи користувачів, наприклад з питань бронювання авіа перельотів, квитків та інших послуг, бот може робити аналітику успішних рад та відмов в залежності від реакції користувача. Збираючи дані реакції користувачів на ті чи інші взаємодії щодо параметрів аудиторії, з кожної ітерацією чат-бот буде найбільш точно надавати інформацію користувача на маршруті його бажань і потреб.

Сьогодні, чат-боти зі штучним інтелектом, це тільки зароджується технологія, яка шукає оптимальні шляхи розвитку і впровадження. Але, якщо Ви задумаєтеся вже сьогодні, як штучний інтелект може підвищити ефективність Вашого бізнесу, то дуже скоро Ви можете отримати величезну конкурентну перевагу.

Продовжуючи переглядати gerabot.com, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie