Назад
Следующая

Перспективи розвитку чат-ботів, як штучного інтелекту.

На сьогодні, використання чат-ботів охопило тільки 5% від ймовірних можливостей того, що вони можуть запропонувати бізнесу. Поки що, по більшій мірі, використання чат-ботів обмежується в таких напрямках, як:

Але які реальні можливості та перспективи даної інноваційної технології в майбутньому? Чат-боти - це тільки перший крок використання штучного інтелекту в ланцюжка бізнес-клієнт. Безумовно, складність розробки робота, який працює за певним, заздалегідь запрограмованим сценарієм, навіть з можливостями варіацій сценаріїв, і бота, який може самонавчатися мають величезну різницю.

Як створити групу чату бота зі штучним інтелектом, необхідно:

  • Створити величезну первинну базу знань, яку буде використовувати робот
  • Створити нейросеть, за допомогою якої бот буде навчатися в процесі взаємодії з користувачем

Обидва ці процесу, є ресурсовитратними та трудомісткими щодо часу. Але, вже сьогодні, деякі компанії починають активно вкладати кошти в цю технологію з розрахунком отримання конкурентної переваги та прибутку в майбутньому.

Яку вигоду може нести штучний інтелект для бізнесу?

Уявіть відділ продажів, який складається з одного чат-бота, постійно змінює і поліпшує скрипти взаємодії з клієнтами на основі реальних даних, одержуваних з аналітики взаємодії та продажів. Штучний інтелект такого чат-бота, може в найкоротші терміни створити оптимальний скрипт продажів, піднявши загальну ефективність продажів до 90%.

Чат-бот, зможе сам визначати слабкі місця воронки продажів на основі постійних входять даних, визначати відсоток відмов по кожному зі сценаріїв взаємодії з користувачем і міняти їх на ходу.

Чат-бот консультант що навчається самостійно

Консультуючи користувачів, наприклад з питань бронювання авіа перельотів, квитків та інших послуг, бот може робити аналітику успішних рад та відмов в залежності від реакції користувача. Збираючи дані реакції користувачів на ті чи інші взаємодії щодо параметрів аудиторії, з кожної ітерацією чат-бот буде найбільш точно надавати інформацію користувача на маршруті його бажань і потреб.

Сьогодні, чат-боти зі штучним інтелектом, це тільки зароджується технологія, яка шукає оптимальні шляхи розвитку і впровадження. Але, якщо Ви задумаєтеся вже сьогодні, як штучний інтелект може підвищити ефективність Вашого бізнесу, то дуже скоро Ви можете отримати величезну конкурентну перевагу.

Оцените статью
Блог
Впровадження чат-бота в бізнес
23.10.2018
Будь-який бізнес, для розвитку і дотримання трендів і тенденцій ринку, повинен йти в ногу з часом і по можливості, впроваджувати інноваційні технології в свої бізнес-процеси. Впровадження сучасних технологій дозволяє отримати одразу кілька помітних вигод.
Чим корисні чат-боти для бізнесу?
04.01.2021
Еволюція штучного інтелекту зараз йде повним ходом, і чат-боти - лише слабкий сплеск величезної хвилі прогресу. Чат-бот для бізнесу - спеціальні комп'ютерні програми, які імітують людську розмову з використанням штучного інтелекту, перетворять спосіб взаємодії людей з Інтернетом.
Навіщо інтернет-магазину чат-бот
10.08.2020
З огляду на, яку популярність набирає технологія роботів помічників, логічно що вона проникає практично в усі сфери бізнесу. Чи не обділеними увагою стають і інтернет-магазини. Саме для бізнесу пов'язаного з e-commerce, відкривається найважливіша і корисна сторона технології чат-ботів, це маркетинг та продажу.
Продовжуючи переглядати gerabot.com, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie