Назад

Перспективи розвитку чат-ботів, як штучного інтелекту.

На сьогодні, використання чат-ботів охопило тільки 5% від ймовірних можливостей того, що вони можуть запропонувати бізнесу. Поки що, по більшій мірі, використання чат-ботів обмежується в таких напрямках, як:

Але які реальні можливості та перспективи даної інноваційної технології в майбутньому? Чат-боти - це тільки перший крок використання штучного інтелекту в ланцюжка бізнес-клієнт. Безумовно, складність розробки робота, який працює за певним, заздалегідь запрограмованим сценарієм, навіть з можливостями варіацій сценаріїв, і бота, який може самонавчатися мають величезну різницю.

Як створити групу чату бота зі штучним інтелектом, необхідно:

  • Створити величезну первинну базу знань, яку буде використовувати робот
  • Створити нейросеть, за допомогою якої бот буде навчатися в процесі взаємодії з користувачем

Обидва ці процесу, є ресурсовитратними та трудомісткими щодо часу. Але, вже сьогодні, деякі компанії починають активно вкладати кошти в цю технологію з розрахунком отримання конкурентної переваги та прибутку в майбутньому.

Яку вигоду може нести штучний інтелект для бізнесу?

Уявіть відділ продажів, який складається з одного чат-бота, постійно змінює і поліпшує скрипти взаємодії з клієнтами на основі реальних даних, одержуваних з аналітики взаємодії та продажів. Штучний інтелект такого чат-бота, може в найкоротші терміни створити оптимальний скрипт продажів, піднявши загальну ефективність продажів до 90%.

Чат-бот, зможе сам визначати слабкі місця воронки продажів на основі постійних входять даних, визначати відсоток відмов по кожному зі сценаріїв взаємодії з користувачем і міняти їх на ходу.

Чат-бот консультант що навчається самостійно

Консультуючи користувачів, наприклад з питань бронювання авіа перельотів, квитків та інших послуг, бот може робити аналітику успішних рад та відмов в залежності від реакції користувача. Збираючи дані реакції користувачів на ті чи інші взаємодії щодо параметрів аудиторії, з кожної ітерацією чат-бот буде найбільш точно надавати інформацію користувача на маршруті його бажань і потреб.

Сьогодні, чат-боти зі штучним інтелектом, це тільки зароджується технологія, яка шукає оптимальні шляхи розвитку і впровадження. Але, якщо Ви задумаєтеся вже сьогодні, як штучний інтелект може підвищити ефективність Вашого бізнесу, то дуже скоро Ви можете отримати величезну конкурентну перевагу.

Хочете дізнаватися про всі оновлення Gerabot?
Підписуйтесь на наш Telegram канал - https://t.me/gerabotua
Продовжуючи переглядати gerabot.com, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie
Отримувати інформацію
про спеціальні пропозиції